تالار گفتمان مانشت
سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - shahryar711 - 15 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ

به نظر شما سخت ترین گرایش کامپیوتر کدام گرایش است؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - alireza3742 - 15 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ

به نظر من شاید در کارشناسی گرایش سخت افزار کمی سخت‌تر از نرم افزار هست . ولی در کارشناسی ارشد نرم افزار با توجه به نوع درسهاش (البته شاید)تا حدودی مشکل‌تر از معماری و هوش باشه( البته این موضوع به دانشگاه و اساتید اون هم خیلی بستگی داره و این نظری که دادم خیلی کلی و بر اساس توع درسها بود )

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - Bache Mosbat - 16 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ

کاملا تو ارشد بستگی به مبحثی که بخواین روش کار کنین داره و به علاقه . مثلا من با الگوریتم مشکل دارم پس طبیعیه مباحث الگوریتمی برام مشکل باشه ولی با سیستم عامل و تایمینگ و این مباحث خیلی راحتم . اصلا نمی شه یه دسته بندی داد تو هر گرایش هم باز بستگی داره چی کار کنین .

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - variant20002000 - 16 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ

به نظر من که هیچ گرایشی سخت‌تر از نرم افزار نیست.!
دقیقاً به عکس اسمش....! جالبه بری فوق لیسانس بگیری بعد فقط کافیه بلد نباشی تو word چطوری تشدید میزارن...میگن اه کجا به تو فوق دادند؟ Big Grin

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - Maryam-X - 17 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ

سخت ترین گرایش اونه که بری کنکور بدی و انتخاب رشته کنی همه جا رو بعد زوری یه گرایشی که اصلا نمی دونی چیه و انتخاب کردی قبول شی. و بعدش مجبورم بشی که همون رو ادامه بدی تا بالاخره یه روزی تموم بشه و یه مدرک کوفتی بدن دستت.

از نظر من که هیچ کدوم از گرایش های ارشد برای کسانی که با انگیزه و میل باطنی خودشون وارد می شن سخت نیست.
اصلا سختی تو ارشد معنا نداره!
هرچی بیشتر کار کنی بیشتر لذت می بری.

RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - ستاره درخشان - ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  سخت ترین گرایش اونه که بری کنکور بدی و انتخاب رشته کنی همه جا رو بعد زوری یه گرایشی که اصلا نمی دونی چیه و انتخاب کردی قبول شی. و بعدش مجبورم بشی که همون رو ادامه بدی تا بالاخره یه روزی تموم بشه و یه مدرک کوفتی بدن دستت.

از نظر من که هیچ کدوم از گرایش های ارشد برای کسانی که با انگیزه و میل باطنی خودشون وارد می شن سخت نیست.
اصلا سختی تو ارشد معنا نداره!
هرچی بیشتر کار کنی بیشتر لذت می بری.

منم با تو موافقم

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - jafar.sh - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

یعنی نرم افزار سخت تر از هوش هست؟؟؟؟؟

RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - inteligentium - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  یعنی نرم افزار سخت تر از هوش هست؟؟؟؟؟

عمرا!Big Grin

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - jafar.sh - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ ب.ظ

نیست؟؟؟؟
چرا؟؟؟

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - luna - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

چرا انقدر علاقه دارین بین این گرایش ها اختلاف بندازین! مهم اینه که ما همه کامپیوتریم! اتحادتون رو حفظ کنید!
همه این گرایش ها می تونن در عین حال شیرین ترین، مزخرف ترین، سخت ترین، آسون ترین باشن! مهم اینه که چجوری بهش نگاه کنید!

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - fatemeh85 - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ

به نظر من سختی اونجایی معنا پیدا میکنه که شما از یه چیزی خوشتون نیاد اونوقت انجام اونکار براتون تو دنیا از هرکار دیگه ای سختتر و عذاب آورتره مثلا یکی از خوندن ریاضیات لذت میبره و براش آسونه یکی هم براش درسی سختتر از ریاضی نیست باید دید به چی علاقه داریم اونوقت هرچی هم که سخت باشه ازش لذت میبری
من خودم وقتی برای کنکور میخوندم وقتی درسای تخصصی معماری مثل دیجیتال می خوندم اصلا متوجه گذر زمان نمیشدم عوضش وقتی می خواستم ساختمان داده بخونم آخ مرگم بود اصلا درسی سختتر از داده از نظر من وجود نداره Sad

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - jafar.sh - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ

راستی یک سئوال خیلی فنی:
چه ریاضیاتی توی کامپیوتر بیشتر به کار میره؟؟؟؟ مثلا توی درس های مدار و معماری کامپیوتر و ساختمان و...............
چه مبحث هایی منظورم هست؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟

سپاس

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - blackhalo1989 - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ

خب اینکه سوال نداره. معلومه که هوش سخت تر از بقیه است.Big Grin

RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - luna - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب اینکه سوال نداره. معلومه که هوش سخت تر از بقیه است.Big Grin

این نشونه اینه که به رشتتون علاقه ندارین! مگرنه براتون ساده تر از بقیه میشد!!!!TongueBig Grin
مگه میشه آدم چیزی رو با علاقه بخونه و واسش سخت باشه!!Blush

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - blackhalo1989 - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ

بله. چون سخته کار کردن باهاش لذت بخشه و دوسش دارم. حل کردن مساله آسون که لذتی نداره! Tongue