زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۰۷۱
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۴ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آره اقتصاد کانادا فوق‌العادست!!! Cool

[تصویر:  477523_Bank-of-Canada-Assets-Growth-768x635.jpg]

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۰۷۲
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۸ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آره اقتصاد کانادا فوق‌العادست!!! [تصویر:  cool.gif]
یه تحلیلی هم می‌فرمائید دکتر؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۶۰۷۳
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
پرویز مظلومی شده سرپرست استقلال همزمان مربی تیم ملی جوانان هم هست مسولیت هر دو هم سنگینه بر فرض که اصرار خودش نبود (که احتمالا بوده) فرض کنیم یه پیشنهادی می زنن خوب قبول نکن باور کن با نبودنت تیمی که مثلا دوسش داری بهتر نتیجه میگیره از طرفی به وظیفه مربیگریت تو تیم ملی هم بهتر می رسی.
پ ن:ظاهرا از تیم ملی جوانان استعفا داده خوب اینم یه مساله هست اون تیم رو وسط راه ول کردن بهتر بود اینور رو قبول نکنه

think positive
ارسال: #۵۶۰۷۴
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ
کلی نوشتم و پاک کردم
ی وقتایی آدم نمی دونه چیه
ی سری سوال داره که خودش جواب اشون را می دونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۰۷۵
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ب.ظ
انقدر حاشیه درست کردن برای استقلال که هیجان زدم فصل شروع شه ببینم کاپیتان چه تیمی میسازه Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۰۷۶
۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۶ ب.ظ
برام سواله که چرا تعداد افرادی که میخوان برن ارشد بخونن زیاده اینجا، اونم کامپیوتر که بازارکارش خوبه؟
به نظرم چند تا مهارت یاد بگیرن رزومه قوی بسازن خیلی بهتره که.

--------------------------------
کی از اینا برنده میشم؟ : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۰۷۷
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه تحلیلی هم می‌فرمائید دکتر؟

از روی تب میشه فهمید یه بچه مریضه؛ برای تشخیص مریض بودنش نیازی نیست حتماً دکتر باشی!
برای این چارت هم نیاز نیست حکماً دکترای اقتصاد داشت, با یه نگاهم میشه تشخیص داد لب چه پرتگاهی قرار گرفته یکی از بزرگترین(!) * اقتصادهای دنیا!
پر واضحه که بدجوری خطر غرق شدن رو حس کردن که اینجوری بادبانا رو کشیدن!

تحلیل میخوای منبع چارت خودش راجع بهش حرف زده (منظورم بلومبرگ نیست, هاست این ایمیجه. من دیشب از اینجا خوندم در موردش)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون علامت سوال کنایه آمیزی هم که کنار اقتصاد کانادا گذاشتم هدفم زیر سوال بردن جایگاه اقتصادیش نیست!
مسخرم میگیره که این - به قول یارو House of cards - اون سر دنیا تو کُنج عافیت با یه کرونا اینجوری رفته رو پل!
راستش همیشه برام سوال بوده که اگه این تحریمای ۲نونه‌ که واسه ایران پیچوندن, با همین کیفیت محاصره (که الان دیگه به مراحل ریزه‌کاری و سفیدکاریش رسیدن) , روی این دُوَل راقیه و پرمدعا پیاده بشه تا چند روز میتونن دووم بیارن!؟ حالا نادیده بگیریم که اقتصاد اونا مثل ما اکوشِیخیزم نیست و باهوش‌تر از این حرفان که دمب به تله‌ی تحریم ندن!!

هیچ‌وقت اونقدی احمق نیستم که بخوام اقتصاد کانادا رو با اقتصاد این مرز پرگهر که قیمت ریش‌تراش موزر داخلش شده ۸تومن, تو یه ترازو بزارم و مقایسه کنم!
اما اقتصاد فقط ضریب جینی و تولید ناخالص و فرصتهای شغلی و خمس و زکات و .. نیست!
هر وقت وزن تحریم و محاصره دادی به هر نودش اونوقته که عیار واقعیِ اقتصاد هر کشوری بدست میاد

پ.ن: حتماً از تحریمای جدید باخبر شدید. و حتماً شما هم شنیدید که دولتمردان گرام طبق سنت حسنه‌ی دولت گرامتر قبلی تحریمای جدیدو الکی خوند! اون یکی میگفت کاغذ پاره, اینا یه ذره حلقه رو بازتر کردن و میگن نمایشی و تبلیغاتی!! خدا رو شکر از اون دولت به این دولت improve در حدی هست که بشه تو یه ژورنال دسته چندم چاپش کرد!
حالا نمیخوام کلاً منکر بشم که بعضی از کاغذ امضا کردنای ترامپ صرفاً تبلیغاتیه, ولی این یکی جدید از جنس اون زهرداراشه! به طور خلاصه اونطور که من راجع بهش خوندم همه ی پل‌های برگشت به برجام رو بسته به مین! و همین بس بود که دلار ناامید شده از مقاومت روانی ۳۰هزار تومن, نفس چاق کنه و این مقاومتم بفرسه پهلو مقاومتای قبلی! هدف بعدیش هم قطعاً ۳۲ تومن و چه بسا ۳۴ - ۳۵ -۳۶! و دعا کنید که تو همین کانال ۳۰تومن وا بده, وگرنه هیچ بعید نیست بتازونه برا ۷۰تومن!

ارسال: #۵۶۰۷۸
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۲ ق.ظ
ایرانیا توئیترو با فاح...شه خونه اشتباه گرفتن. حالم بهم خورد از خودم که باید چشمم بخوره به همچی توئیتهایی.. حذف کردم اپشو :|||||
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra , RASPINA
ارسال: #۵۶۰۷۹
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  برام سواله که چرا تعداد افرادی که میخوان برن ارشد بخونن زیاده اینجا، اونم کامپیوتر که بازارکارش خوبه؟
به نظرم چند تا مهارت یاد بگیرن رزومه قوی بسازن خیلی بهتره
دلایل مختلفی می تونه داشته باشه و این سوال منم بود قبلا و الانم هست !
خیلی ها واقعا نمی دونن برای چی ارشد می خونن برای دوره لیسانس کاری ندارم قائدتا کسی تو دوره کارشناسی چه بدونه چه ندونه باید درس بخونه و بیس کار هست ولی بعد از دوره کارشناسی اگه واقعا کسی ندونه برای چی داره ارشد می خونه داره عمرشو تلف می کنه اگه برای این ارشد می خونه که بعد از گرفتن ارشد امتیاز بیشتری نسبت به اونی که کارشناسی خونده و راحت تر می تونه بره سرکار باید بگم تقریبا راه اشتباهی رو می ره و برای ورود به بازار کار ( تخصص و سابقه کار ) مهمه نه صرفا گرفتن ارشد ، اینکه بعضی ها می گن با خوندن ارشد دید ادم به مسائل بهتر میشه رو من هیچ اظهار نظری ندارم شاید اینطوری باشه چون من ارشد نخوندم ولی می شناسم یکی از کسایی که تخصص حرفه ای تو زمینه شبکه داره سر کلاس سیسکو گفت من دارم ارشد شبکه می خونم ولی فرقی برام نکرده در واقع فقط می خوام پاس کنم تموم بشه و مدرکشو بگیرم همین جوری .
در هر صورت شرایط هر کسی فرق می کنه و هر کسی شاید بهتر بدونه برای چی داره ارشد می خونه شاید هدفش دکتری خوندن و رفتن از ایران باشه ، شاید اگر پسر باشه هدفش فرار از سربازی باشه و ...
+ من فقط تو فکر اینم چطور میشه پول دراورد و از پول برای رفاه و آسایش استفاده کرد اینکه کارم تخصصی باشه یا دلالی برام دیگه فرقی نداره !

(۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  انقدر حاشیه درست کردن برای استقلال که هیجان زدم فصل شروع شه ببینم کاپیتان چه تیمی میسازه Tongue
همیشه برای استقلال حاشیه درست کردن و درست هم خواهند کرد تا زمانی که خصوصی نشده اما از بچگی یادمه فکری غیرت رو تو زمین نشون می داد و از جون مایه می زاشت امیدوارم بزارن کارشو بکنه و با همدلی و همکاری اعضای تیم و حمایت هوادارا بتونه نتایج خوبی بگیره هر چند زیاد سابقه مربیگری نداره ولی بهش امیدوارم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۵۶۰۸۰
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ایرانیا توئیترو با فاح...شه خونه اشتباه گرفتن. حالم بهم خورد از خودم که باید چشمم بخوره به همچی توئیتهایی.. حذف کردم اپشو :|||||

من چند ماه پیش توییتر ساختم سر دو سه هفته حذفش کردم. بدی توییتر اینه نمیتونی یه سری را فالو کنی و فقط توییت ها یا ریتوییت های اونا رو ببینی. توییتر خودش بهت آدم ساجست میکنه و هیچ جوره نمیشه این اپشنو غیر فعال کرد. برای همین خیلی روی اعصابه توییت های آدم های رندوم همیشه جلوی چشت هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۰۸۱
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
........................
ارسال: #۵۶۰۸۲
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۳ ب.ظ
سکه ۱۶ میلیون
دلار ۳۱ هزار
پراید ۱۶۰ میلیون
ولی کسی صداش درنمیاد اصلا بگو دلار بشه ۱۰۰ هزار تومان مگه می تونی چیزی بگی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۰۸۳
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۲ ب.ظ
قبلانا داشتم کد می زدم کسی چیزی تعریف میکرد متوجه حرفش نمیشدم میگقتم چی؟ الان دیگه ۵۰ ۵۰ میکنم میگم عه خوبه! Big Grin

think positive
ارسال: #۵۶۰۸۴
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ
تازگی توی memrise یه دوره پیدا کردم برای پرچم کشورها. خیلی خوبه بالاخره دارم این پرچم ها رو یاد میگیرم. [تصویر:  477539_coolgleam.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , codin , عدالت۱۱
ارسال: #۵۶۰۸۵
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
دوستان گوشی چی بخرم؟ در حد واتساپ و اسنپ گرفتن استفاده دارم. روزی یک بار هم شاید زنگ بزنم. عکس هم مثلا از رسیدی، تابلو دکتری، اعلامیه‌ای چیزی میگیرم. سلفی هم نگیمیرم، چون خیلی خوب در نمیاد : ))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close