زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۰۸۶
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دوستان گوشی چی بخرم؟ در حد واتساپ و اسنپ گرفتن استفاده دارم. روزی یک بار هم شاید زنگ بزنم. عکس هم مثلا از رسیدی، تابلو دکتری، اعلامیه‌ای چیزی میگیرم. سلفی هم نگیمیرم، چون خیلی خوب در نمیاد : ))))
Big GrinBig GrinBig Grin
حداقل باید ۴ تومن پیاده کنی حتی اگه ضعیف ترین گوشی رو بخوای بخری
یه دست دوم سری J یا A سامسونگ می تونه جواب گو باشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۰۸۷
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۸ ب.ظ
سلام
یه مقدار پس انداز داشتم می خوام برم طلا بخرم
به نظرتون امروز بخرم یا صبر کنم ممکنه ارزون بشه
موندم چی کار کنم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۶۰۸۸
۲۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  حداقل باید ۴ تومن پیاده کنی حتی اگه ضعیف ترین گوشی رو بخوای بخری
الان یه گوشی دست دوم دستمه و جواب کارمو میده، فعلا بیخیال گوشی شدم تا برم خارج، اونجا میخرم : )
ارسال: #۵۶۰۸۹
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  سلام
موندم چی کار کنم
اگه ما هم می دونستیم وضعمون این نمی شد هیچ وقت یادم نمی ره ۴۰ روز پیش که می خواستم ماشین بخرم تیبا ۲ حدود ۱۱۵ میلیون بود الان شده ۱۷۰ به معنای واقعی هر روز که بهش فکر می کنم اعصابم خرد می شه .
دیگه ایران جای زندگی نیست حالا صبر کن ترامپ دوباره دربیاد ببین دلار میشه ۴۰ تومن یا نه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۰۹۰
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ
چه خوب شد رونالدو امشب گل نزد ولی خوب خیلی نزدیک شده به رکورد دایی

think positive
ارسال: #۵۶۰۹۱
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
علی دایی رو با رونالدو مقایسه می کنی ! علی دایی به تیم های رده چندومی آسیا گل زده رونالدو در سطح یک جهان و صد در صد رونالدو به زودی رکورد علی دایی رو می زنه
ارسال: #۵۶۰۹۲
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۹ ق.ظ، توسط MarkLand.)
رکورد رکورده اونجا فک نکنم کسی بشینه به این چیزا فک کنه که اون گلها رو به برزیل و اسپانیا زده یا به مالدیو! فقط یه عدد اسم بازیکن و کشورش هست و همین تا سالها برای ما افتخار بوده همین چند مدت پیش as بود فک کنم که عکس دایی با رونالدو رو کنار هم گذاشته بود و این چیز کمی نیست
ضمن اینکه کل اون گلها رو به تیمهای فرانسه و المان که نزده فقط ۱۰ تا از گلها رو به لیتوانی و جزایر فارو تو دو سه سال گذشته زده
یا مثلا ۵۰ تا از گلهای رونالدو به ترتیب به این صورت بوده:
Lithuania 7
Sweden ۷
Andorra ۵
Armenia ۵
Latvia ۵
Luxembourg ۵
Estonia ۴
Faroe Islands ۴
Hungary ۴
Netherlands ۴

think positive
ارسال: #۵۶۰۹۳
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط عدالت۱۱.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  سلام
موندم چی کار کنم
اگه ما هم می دونستیم وضعمون این نمی شد هیچ وقت یادم نمی ره ۴۰ روز پیش که می خواستم ماشین بخرم تیبا ۲ حدود ۱۱۵ میلیون بود الان شده ۱۷۰ به معنای واقعی هر روز که بهش فکر می کنم اعصابم خرد می شه .
دیگه ایران جای زندگی نیست حالا صبر کن ترامپ دوباره دربیاد ببین دلار میشه ۴۰ تومن یا نه .
سلام اوایل شهریور گفتم قیمت پراید و سایر خودرو ها در بازار این نباید باشه.حتما بالاتره... رسما گفتم اگر نیاز دارید بخرید. متاسفانه خود شما بهم گفتید "تو از عوامل دولت هستی" ؟ منم چیزی نگفتم.

(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  تازگی توی memrise یه دوره پیدا کردم برای پرچم کشورها. خیلی خوبه بالاخره دارم این پرچم ها رو یاد میگیرم. [تصویر:  477539_coolgleam.gif]

سلام ببخشید میشه لینک دوره رو بدید ممنونم
ارسال: #۵۶۰۹۴
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعد یه چیزی که اعتماد به نفس منو زیاد کرد انجام فعالیت های فوق برنامه علاوه بر درس و کار بوده. مثلا من سعی میکنم هر روز حدود یک ساعت یا کمتر گیتار تمرین کنم... بعد وقتی پیشرفت خودمو میبینم احساس خوبی بهم دست میده که یه هنری را هم علاوه بر درس و کار بلدم...مخصوصا وقتی درس و کار خوب پیش نره یا از خودم راضی نباشم...بعد این یه جورایی باعث میشه آدم در طول روز انگیزه درس خوندن داشته باشه چون هی با خودم میگم درسمو بخونم شب گیتار تمرین کنم در کنار چاییBig Grin نه این که از درس خوندن خوشم نیادا اتفاقا خیلی هم دوس دارم درس خوندن را منتها این change در فعالیت ها چیزیه که مغز بهش واکنش مثبت نشون میده جای این که فقط یه کار را دنبال کنی
من خیلی وقته دوست دارم پیانو یاد بگیرم ولی متاسفانه اصلا عقلانی نیست خریدن پیانو تو این شرایط Big Grin ولی سنتور هم خیلی دوست دارم، حتما امتحان میکنم ببینم چقدر تاثیر داره رو من Smile ممنون
نشستم دودوتا چهارتا کردم و دیدم عقلانیه و پیانو رو سفارش دادم Big Grin
فعلا پس انداز و سرمایه‌گذاری جواب نمیده دیگه، فقط مصرف‌گرایی Shy

به نظرم خرید و فروش طلا، خودرو، مسکن، سهام و ... تا قبل از انتخابات آمریکا کار پر ریسکیه، بعضی وقت‌ها کاری نکردن بهتر از دست و پا زدنه. (البته الان پول نقد نباید داشته باشیم و قبل از این نابسامانی‌های عجیب دو ماه گذشته باید تبدیل میکردیم)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , codin , big cloud , فاطمه سلیمانی , RASPINA
ارسال: #۵۶۰۹۵
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ)عدالت۱۱ نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  تازگی توی memrise یه دوره پیدا کردم برای پرچم کشورها. خیلی خوبه بالاخره دارم این پرچم ها رو یاد میگیرم. [تصویر:  477539_coolgleam.gif]

سلام ببخشید میشه لینک دوره رو بدید ممنونم

سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط بدیش اینه که تلفظ نداره Undecided با تلفظ و پیدا نکردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عدالت۱۱
ارسال: #۵۶۰۹۶
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
گوشیم روشن شد ! منتهی پایین صفحش بنفش شده و یه جورایی transparent هست. فعلا جواب کارم رو میده : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۰۹۷
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ
افتضاح ترین نمایندگی برای نو آور همراه است ... حیف ۳۰ میلیون پولی که پارسال برای لپ تاپ دادم شد Sad
هیچی بلد نبودند گند زدند به لپ تاپ ... کاش اصلا نداده بودم بهشون ... ایرادش اونقدر جدی نبود ...
ارسال: #۵۶۰۹۸
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  سلام
موندم چی کار کنم
بخر
چیزی ارزون نشده و نمیشه و نخواهد شد

فاطمه وضع ات خوبه انگار مدام ی مقداری پول داری ک قراره باهاش کاری انجام بدی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۰۹۹
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  افتضاح ترین نمایندگی برای نو آور همراه است ... حیف ۳۰ میلیون پولی که پارسال برای لپ تاپ دادم شد Sad
هیچی بلد نبودند گند زدند به لپ تاپ ... کاش اصلا نداده بودم بهشون ... ایرادش اونقدر جدی نبود ...
مشکل چی بوده و الان چی شده؟
ارسال: #۵۶۱۰۰
۲۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گوشیم روشن شد ! منتهی پایین صفحش بنفش شده و یه جورایی transparent هست. فعلا جواب کارم رو میده : )))

ی عینک دودی بخر Big Grin دیگه گوشی خریدن کار سختی شده
اقتصاد کشور داره به سمتی میره که داشتن ی گوشی میان رده‌ی هووای لاکچری بودن حساب بشه (بعد از خراب شدن و از رده خارج شدن گوشی‌های حال حاضر)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close