زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۶۲۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  چه مدلی برای یوزر معمولی مناسبه؟ میتونم بگم بودجش را زیاد کنه
این خوبه نسبتا با ۱۰ تومن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم با ۱۲ تومن core i3 و مانیتور full hd

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۵۶۲۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط ezra.)
عجیبه داستان کربلا
اگه در واقعه‌ی عاشورا فقط یک طفل ۶ماهه کشته شد تاریخ زیاد دیده جنایت‌هایی که ده‌ها, صدها و گاهاً هزاران ۶ماهه ذبح ستم شدن
جنایتهایی که ابعادی به مراتب بزرگتر از عاشور داشتن
اما هیچکدوم غنای واقعه‌ی کربلا رو ندارن
به قول قیصر مگه عاشورا خلاصه‌ای از تاریخ نیست؟
هیچ‌جای تاریخ کنتراست حق و باطل به این اندازه نیست و البته من تمام تاریخ رو نخوندم!
نبردی کوچیکتر از خیلی نبردا, ولی بینظیر در پرمایگی؛ همه چیز داره, از طفل ۶ماهه بگیر تا اسیر آواره. نوجوان, جوان, اهل کتاب, تواب, برده, بیمار ناتوان, پیر, وفا, جفا, تشنگی, آب, خنجر, حنجر, نیزه‌ها, مَشک, سفیر, خیمه‌گاه ... مینیمال‌تر از این امکان نداره.
انگار اون گودی قتلگاه عین یه سیاه‌چاله تمام نور تاریخ رو در خودش بلعید و هیچوقت پس نداد!
انگار زمین کربلا مثل یه کرم‌چاله دوخته شده به دور افتاده ترین مکان ها و هرروز از یه جای این دنیا بیرون میزنه بدون اینکه لحظه‌ای طی بشه
عجیبه داستان کربلا

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , isoa , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۵۶۲۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چون زیاد وقت نمی‌کنم کتاب بخونم وقتی تصمیم میگیرم ی کتابی بخونم روی انتخابش خیلی حساس میشم. الآن بین چندتا کتاب موندم :
۱-عادت‌های اتمی
۲-انسان به دنبال معنا
۳-مرداب روح
۴-دال دوست داشتن
موندم کدوم رو بخونم Rolleyes

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۵۶۲۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
........
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۶۲۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۳۰ ب.ظ
کاش میشد طراحی های مختلف رو ثبت کرد و به به هر کس میخواد فروخت مثلا من یه پنل ورود کاربر خاص همینجور ابتکاری ساختم که متفاوت با پنل ورودای معمول هست کاش میشد ثبتش کرد و به بقیه هم همین قسمت رو فروخت

think positive
ارسال: #۵۵۶۲۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۴۴ ب.ظ
جناب آقای صائب تبریزی می‌فرماید که:

فعلِ نیکو زشت می‌گردد ز نافَهمیدگی
بُخل در جای خود از احسانِ بیجا بهترست

ایام به کام. شب و روزگار خوش.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۵۶۲۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چون زیاد وقت نمی‌کنم کتاب بخونم وقتی تصمیم میگیرم ی کتابی بخونم روی انتخابش خیلی حساس میشم. الآن بین چندتا کتاب موندم :
۱-عادت‌های اتمی
۲-انسان به دنبال معنا
۳-مرداب روح
۴-دال دوست داشتن

والا من شخصا خیلی دنبال کتاب های افزایش بازدهی مث همین عادت های اتمی و غیره نمیرم چون حس میکنم چیزهایی که باید بدونم را میدونم ولی باید در عمل اجراشون کنم. من فکر کنم خیلی ها اینطوری هستیم. مثلا وقتی یک کتاب را میخونیم همه چیزشو از قبل میدونستیم ولی به جای این که به عمل بگیریم میشینیم یه کتاب دیگه میخونیم.
بقیه مواردو نمیدونم ولی عنوان هاشون جالب به نظر میادRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , yagmur0022
ارسال: #۵۵۶۲۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۱۹ ق.ظ
بچه ها به نظرتون ساینا خوبه یا تیبا ۲ ؟
ارسال: #۵۵۶۲۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کاش میشد ثبتش کرد و به بقیه هم همین قسمت رو فروخت

این دوتا سایت مگه واسه همین کار نیست ؟ Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۵۶۳۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کاش میشد ثبتش کرد و به بقیه هم همین قسمت رو فروخت

این دوتا سایت مگه واسه همین کار نیست ؟ Smile
ممنون Smile ولی اینا مربوط به طرح گرافیکی هستن چیزی که من منظورمه ظاهر گرافیکی خاصی نداره ولی واسه ورود مثلا به پنل ادمین سایت یه ابتکار مساله هست یعنی چجور بگم یه پنل عادی ورود نیست یه ابتکار در درست وارد کردن مشخصات و حل مساله و پیاده سازی کدش هست اون ابتکاره رو بشه ثبت کرد و بعد به دیگران معرفی کرد و هر کس بخواد واسه امنیت بیشتر واسه ورود استفاده کنه

think positive
ارسال: #۵۵۶۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۰۶ ق.ظ، توسط moslem73421.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ممنون [تصویر:  smile.gif] ولی اینا مربوط به طرح گرافیکی هستن چیزی که من منظورمه ظاهر گرافیکی خاصی نداره
آها بخاطر کلمه طراحی فکر کردم گرافیکی منظورته
پیشنهاد میدم :
بصورت مجانی توی گیت هاب بزارید ، اینجوری سرمایه ی اجتماعی کسب می کنید Smile سرمایه ی اجتماعی در بلند مدت تاثیر خیلی زیادی در کسب درآمد مالی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۶۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
ولی کاش همچین جایی بود به هر حال محصول کار ما هم همین چیزا هست واقعا میشه به خیلی های دیگه هم معرفی کرد و فروخت حتی میشه مدل سخت افزاری بر اساس اون ساخت مثلا در یه گاو صندق که به صورت ورودی های دیجیتال هست خوب فرقی نداره با یه پنل ورود در یه سایت یا در یه جای مهم درسته که از بیومتریک استفاده زیادی میشه ولی از روشهای تلفیقی هم میشه استفاده کرد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۵۶۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۳۴ ق.ظ
سلام بر تو ای ابا عبدالله
و بر ارواح پاکی که بر آستان تو فرود آمدند
سلام خدا از من بر تو باد تا ابد مادمی که شب و روز باقی است.....
پروردگارا شفاعت حضرت حسین را
روزی که بر تو وارد می شوم نصیبم بگردان
مرا نزد خود ثابت قدم بدار
به صدق و صفا
با حسین و اصحابش
که در راه خدا جانشان را نزد حسین فدا کردند
تا با آنان باشیم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۶۳۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چون زیاد وقت نمی‌کنم کتاب بخونم وقتی تصمیم میگیرم ی کتابی بخونم روی انتخابش خیلی حساس میشم. الآن بین چندتا کتاب موندم :
۱-عادت‌های اتمی
۲-انسان به دنبال معنا
۳-مرداب روح
۴-دال دوست داشتن

والا من شخصا خیلی دنبال کتاب های افزایش بازدهی مث همین عادت های اتمی و غیره نمیرم چون حس میکنم چیزهایی که باید بدونم را میدونم ولی باید در عمل اجراشون کنم. من فکر کنم خیلی ها اینطوری هستیم. مثلا وقتی یک کتاب را میخونیم همه چیزشو از قبل میدونستیم ولی به جای این که به عمل بگیریم میشینیم یه کتاب دیگه میخونیم.
بقیه مواردو نمیدونم ولی عنوان هاشون جالب به نظر میادRolleyes
ببین من دشمن درجه یک کتاب‌های برایان تریسی طور ام Big Grin به نظرم این دسته کتاب‌ها جزو کتاب‌های روانشناسی زرد موفقیت (زرد مثبت اندیشی) قرار میگیرن حتی. ولی کتاب عادت‌های اتمی گویا بر پایه عمله بیشتر تا تعاریف. البته اینم بگم که به نظرم ۹۰ درصد این کتاب‌ها رو میشه توی ۲۰ صفحه خلاصه کرد بدون اینکه قسمت مهمی از کتاب از دست بره!
حالا من همین عادت‌های اتمی رو شروع کردم، اگه فرقی با کتاب‌های برایان تریسی میکرد اعلام میکنم Smile

(۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون ساینا خوبه یا تیبا ۲ ؟
من از قیافه ساینا خوشم میومد (در مقایسه با بقیه ماشین‌های اقتصادی) نسبت به بقیه ماشین‌های ایرانی هم آپشن‌های خوبی داشت و داشتم راجع بهش تحقیق میکردم که ی ویدئو دیدم و پشیمون شدم.
طرف ماشینش رو گذاشته بود زیر آفتاب و داشبورد ماشین آب شده بود Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , codin
ارسال: #۵۵۶۳۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ ق.ظ

میتونه معجزه باشه یا شاید شبیه داستان های TripodsExclamation
----

نجات دهنده سازمان در بحران؟: PR
----

(۰۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کتاب برای [هدیه]تولد سی‌سالگی [پسر] چی پیشنهاد میدید؟
کتابی از آلن دو باتن
----

(۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اون ابتکاره رو بشه ثبت کرد و بعد به دیگران معرفی کرد

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close