زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۵۹۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
عجب سیرکی!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۵۹۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۰۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  حالا بازم به شماها که کالاهای لوکس رو نام می برید ...
من پریروزااا رفتم یک کفش بخرم، چند هفته قبل قیمتشو گرفتم ۳۸۸ هی تعلل کردم و گفتم بعدا می گیرم حالا کروناست، بذار یک روز که از مغازه گذشتم می خرم و خلاصه چند روز پیش رفتم و قیمت رو کرده بود ۴۵۵ ..
بعد هم که اعتراض کردم با رفتار زشتی برداشتش و با فریاد گفت: خانم اول قیمت بگیر.
بعدم من مجدد اعتراض کردم و میگه شما می ری مغازه طلا فروشی با قیمت چند هفته قبل بهت طلا میده. و شروع کرد به مزخرف گفتن و تازه یک دعوا بزرگ که من چرا اصلا گفتم برای چی قیمتت رو اینقدر کشیدی روش .. و چند بار تکرار که ما شرکتی هست و از بالا بهمون می گن و ..
یعنی کفش دیگه چیه که بخاد اینطوری حساب شه ...
خلاصه اول راکدی بازارشون رو سر من خالی کرد و رفتار فوق العاده بی ادبانه ای داشت.
خب اگر کرونا نبود من حاضر به خرید ازش نمی شدم چون مجبور بودم برم جای دیگه و به ریسکش نمی ارزید.
ولی واقعا مردم بی رحم شدند، حالا ۱۰۰ تومن هم از ما بیشتر کشیدی آقا .. کجا رو می خای بگیری ...
نمی دونم چرا به ما براساس دلار حقوق نمیدن و بالا نمی برن. فقط همه چیز واسه دیگرانه ...
بعضی وقتا آدم از همه چیز متاثر میشه که شغل اول و آخر این مردم بشه کلاه از سر بقیه برداشتن و دلالی. نمی دونم این پول چیه که اینقدر واسش داریم انسانیت رو از بین می بریم.
یادش بخیر منم اگر یک زمانی نشسته بودم و براساس این تیپ، کارم رو آغاز کرده بودم الان کجا بودم. مثلا می نشستم پایان نامه می نوشتم الان واسه خودم یک آدم پولدار ولی بی اصول اخلاقیت می شدم.
ولی به قول همکارم که امروز می گفت بذار همه به ما بگن چلفتی ...
روز خوش

این آدم ها هم حق دارن تا حدی به نظرم. طرف میبینه مثلا با ۳۰۰ تومن دو ماه قبل میتونست برای خانوادش مواد غذایی بخره الان میبینه نمیتونه میزاره توی قیمت کفش. شمای بر نامه نویس هم بعد میبینی رفته روی قیمت کفش میزاری روی قیمت پروژه هات. بعد مشتریات بهت اعتراض میکنن چرا کشیدی روی قیمت پروژهSmile در کل زنجیره هست حالا شما نفر آخر زنجیره را میبینی و یقه اش را میگیری ولی این بنده خدا شاید خودشم قربانیهShy
ارسال: #۵۵۵۹۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط crevice.)
من Lexus ES 2020 مشکی میخام، چه وضعشه :'/
میدونم هیچ وقت بهش نمیرسم ولی آرزو بر جوانان عیب نیست Big Grin
ارسال: #۵۵۵۹۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۱۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من Lexus ES 2020 مشکی میخام، چه وضعشه :'/
میدونم هیچ وقت بهش نمیرسم ولی آرزو بر جوانان عیب نیست [تصویر:  biggrin.gif]
اقساط ۶۰ ماهه بدون سود، ماهی حدود ۸۰۰ در میاد.
احتمالا ۲۰۰ تا هم بیمه و بنزین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۵۹۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ
کسی از دوستان تا حالا ساعت هوشمند خرید؟

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :
از قیافه ی اونی که ارزون تره بیشتر خوشم میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۵۵۹۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۱۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من Lexus ES 2020 مشکی میخام، چه وضعشه :'/
میدونم هیچ وقت بهش نمیرسم ولی آرزو بر جوانان عیب نیست Big Grin
ما به ۲۰۶ هم راضی هستیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۵۹۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۰۲ ب.ظ
اقا ما چرا هر چی هم از وقتمون مفید استفاده می کنیم باز وقت کم میاریم؟ یه غذا خوردن و خوابیدن و نهایت یه استراحت کوتاه بین کارها
زمان هم بی برکت شده Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۵۹۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ
لعنت فرشتگان و شیاطین اسمانی و زمینی به هر چی ددلاینه؛ دهنم سرویس شد اخرشم نمیرسه Big Grin
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ما به ۲۰۶ هم راضی هستیم
راضی ام به رضایتتBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۵۹۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
کسی میدونه قیمت یه دامنه با اسم خوب به درد کاری که قراره انجام بشه چنده؟ دامنه به اسم کسی دیگه ثبت شده باشه و بخوای ازش بخری

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۶۰۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۴۳ ب.ظ
تو از هزاره های دور آمدی
در این درازنای خون فشان
به هرقدم نشان نقش پای توست

در این درشت‌نای دیو لاخ
زهر طرف طنین گامهای ره گشای توست
بلند و پست این گشاده دامگاه ننگ و نام
به خون‌نوشته، نامهٔ وفای توست
به گوش بیستون هنوز
صدای تیشه‌های توست

چه تازیانه‌ها که با تن تو تاب عشق آزمود
چه دارها که از تو گشت سربلند
زهی که کوه قامت بلند عشق
که استوار ماند در هجوم هر گزند...

#هوشنگ_ابتهاج

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

قشنگ بود Heart

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۵۶۰۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  کسی از دوستان تا حالا ساعت هوشمند خرید؟

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :

بستگی داره، برای چه کاری میخوای؟
به نظر من بیشتر اسباب بازی هست...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , big cloud
ارسال: #۵۵۶۰۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  [quote='Saman' pid='476865' dateline='1598510464']

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :

کاش میشد اول ببینیم این چیزا رو از نزدیک بعد کمی باهاش کار کنیم بعد تصمیم بگیریم که بخریم یا نه

برای دوچرخه سواری ،دویدن،پیاده روی،کوه رفتن.از اینکه خیلی هم گوشی رو از جیبم باید در بیارم بدم میاد.میگن میشه پیام و اینام باهاش چک کرد و جواب داد
ارسال: #۵۵۶۰۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  [quote='Saman' pid='476865' dateline='1598510464']

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :

کاش میشد اول ببینیم این چیزا رو از نزدیک بعد کمی باهاش کار کنیم بعد تصمیم بگیریم که بخریم یا نه

برای دوچرخه سواری ،دویدن،پیاده روی،کوه رفتن.از اینکه خیلی هم گوشی رو از جیبم باید در بیارم بدم میاد.میگن میشه پیام و اینام باهاش چک کرد و جواب داد
من برای برادرزادم گرفتم از اون ارزون ها ( ۲۰۰ تومن ) بعد سه ماه خراب شد !
+ دوچرخه سواری گفتی امروز ۲۵ کیلومتر دوچرخه سواری کردم اگه کسی باشه تو یه روز تا ۱۰۰ کیلومتر هم می تونم برم .
ارسال: #۵۵۶۰۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  کاش میشد اول ببینیم این چیزا رو از نزدیک بعد کمی باهاش کار کنیم بعد تصمیم بگیریم که بخریم یا نه

من ی مدت تحقیق کردم و اکتیو۲ سامسونگ توی اکثر ریویو ها بهترین ساعت هوشمند معرفی شده(البته اپل واچ رو فاکتور گرفتم چون آیفون ندارم).
من رفتم از نزدیک تمام مدل‌هاش رو دیدم. این اکتیو ی مدل ۴۰mm داره ی ۴۴mm که به نظرم ۴۰ اش برای دستای مردونه کوچیکه (حتی اگه دست لاغر باشه). جنس بدنه هم ۲ نوع مختلف بود، یکیش آلومینیوم بود یکیش ی چیز دیگه (یادم نیست Big Grin). اونی که سبک تر بود به من حس اسباب بازی میداد حقیقتا، ولی اونی که سنگین تر بود و گرون تر خیلی خوب بود، فک کنم همین مدل بند چرمی ای هست که فرستادید چون از فروشنده پرسیدم که چرا به خاطر ی بند چرمی انقدر گرون تره این مدل که جواب دادن جنس بدنه هم متفاوته. من پولمو جایی دیگه خرج کردم ولی اگه یکی دو ماه دیگه بخوام بخرم نسخه ۴۴m اون بدنه خوبه رو میخرم Tongue

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۵۶۰۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  کسی از دوستان تا حالا ساعت هوشمند خرید؟

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :

من سامسونگ گلسی اکتیو دارم. قبلا گارمین از این دست بند های هوشمند هم داشتم سوال داشتی شاید بتونم جواب بدم Smile
بند من اون غیر چرمی ارزونه هست و رنگ سیاه و من خیلی دوستش دارم. من کلا بند چرمی را خیلی دوست ندارم چون خیلی ورزشی و جوانانه به نظر نمیاد Smile

(۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  کسی از دوستان تا حالا ساعت هوشمند خرید؟

خوبه کلا؟؟
این دوتا چشم منو گرفتن :

یه جنبه ایش همون زیباییش هست به نظرم. مثلا خیلی ها ساعت غیرهوشمند معمولی میبندن در صورتی که کی توی این دوره نیاز به ساعت دارهBig Grin ولی جدای از اون برای اونایی که اهل سلامتی ان هم خوبه . مثلا میزان خوابت را اندازه گیری میکنه و مثلا برای ادمایی که میخوان به اندازه بخوابن نه بیشتر یا کمتر خیلی خوبه. یا میزان کالری و همچنین میزان فعالیت های ورزشی یا تحرک در طول روز را حساب میکنه و یادآوری میکنه که مثلا یکمی راه برو یا چیزای این جوری. کنترل موبایل از طریق گوشی هم جالبه برای ادمایی که اهل ورزشن مثلا کوه نوردی میری نیازی نیست کوشی هی دستت باشه برای اهنگ گوش کردن یا تلفن جواب دادن و ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close