زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۱۷۱
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
واقعا ناراحتم
واقعا خیلی وقتا پدر یا مادرا درکی از وضعیت زندگی بچه اشون ندارن
نمی دونن ما با چ فلاکتی زندگی می کنیم
چ قدر فکر و خیال داریم
بی پولیم
کار نیست، هر کاری هم ک بخوای بری ۱۰۰ تا تخصص میخواد
ی واقعیت دیگه ازدواجمون هم هست هزارتا دغدغه هم برا این موضوع داریم
نه تفریحی نه نشاطی
حبس شدیم پشت سیستم هامون

دیگه قدیم نیست ک ی جوون جنم کار داشته باشه ب هر کاری دست بزنه تو ی سال با خودش را ببنده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , .:tarannom:. , ezra , SepidehP
ارسال: #۵۵۱۷۲
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۸ ب.ظ
دم آکسفورد گررم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , Saman
ارسال: #۵۵۱۷۳
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  دوستان جمع کنید برید از این مملکت اینجا دیگه جای موندن نیست آرزوهاتون پرپر میشه تو سی سالگی میزنید تو سر خودتون اینجا دیگه جای زندگی نیست شب میخوابی صب پا میشی دلار کشیده بالا هر کسی الان بره نسبت به چند وقت دیگه برده این قصه سر دراز دارد...
ما میخوایم بمونیم کشورمون را بسازیم بلاخره کشور به نخبه احتیاج داره
نمیشه ک همه برن

(۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مهاجرت خیلی خوبه، اما وقتی شرایطش نیست و الان نمیتونیم کاری براش بکنیم، بهترین راه بی تفاوتی به اطراف و تمرکز روی کار و هدف هامونه.
مهم نیست آینده چی میشه، زندگی کوتاه تر از اونیه که تمامش را به استرس بگذرونیم(این باور شخصیه).
همیشه چیزهایی هستن که به آدمها استرس بدن و همه دنیا نتونن براش کاری بکنن، از جمله کرونا. پس از زندگیتون لذت ببرید، شرایط کاریتون را بهتر کنید و درآمدتون را ببرید بالا (چون دوره زندگی با حقوق کارمندی گذشته) و به بقیش فکر نکنید. این دوران هم میگذره.
بله واقعا باید زندگی کرد می گذره این دوران

شما بمون تونستی بساز بابا گند زدن تو مملکت رفته میخوای چیشو بسازی بیخیال خداوکیلی آرزوهای من دونه دونه داره پر پر میشه بمونیم چیو بسازیم گند زدن تو اینده کلی از جوونای این مملکت رفت طرف صب پا میشه میگه تف تو این زندگی چند سال باید یه جوون کار کنه که بتونه یه پراید لگن که حقش نیست و خیلی بالاتر از این چیزاس و بخره نگو این حرفو میمونیم میسازیم بابا برو مستند البرتا رو ببین طرف اومده بود از سوربن فرانسه هوای عسلویه رو درست کنه برای اون کسایی که اونجا زندگی میکنن رفت گشت گفتن ایران فاینانس نداره رفت فاینانس جور کرد سه میلیارد یوروووووووووووووووو باز گفتن نه نمیخواین نمیشه جمع کرد رفت گفت جهنم بمونید دهنتون سرویس شه اینم از کسی که میخواست مملکتشو بسازه بذار این مملکت داغون شه بذار بخورن بزنن ببرن دیگه مهم نیست اب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب.
ارسال: #۵۵۱۷۴
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط Saman.)
اولین دلار زندگیمو در اوردم Big Grin

بی نهاااااااااااااااااااایت خوشحالم
خداروشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , codin , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۵۱۷۵
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اولین دلار زندگیمو در اوردم Big Grin

خداروشکر
سامان این چه وضعشه سود می کنی نوش جونت حداقل بیا چند تا سیگنال بده تا بقیه هم سود کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۱۷۶
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط Saman.)
یک دلار و ۴۴ سنت

(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اولین دلار زندگیمو در اوردم Big Grin

خداروشکر
سامان این چه وضعشه سود می کنی نوش جونت حداقل بیا چند تا سیگنال بده تا بقیه هم سود کنند
خواستم بدم تذکر خوردم.
دیگه بیخیال شدم.
الان امروز تلفنم به حدی زنگ خورده که نزدیک بود بسوزه بخدا.

یکی دیشب یه میلیارد آورده بود.فکم قفل شد .

توی بورس ایرانم خداوکیلی دردسر میشه.

توو فارکس ربات قراره بنویسیم، احتمال داره بهتون بدمش،روی دیتا هاش کار میکنیم،خداوکیلی الگو های اصلی رو هم شخص خودم در اوردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۱۷۷
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یک دلار و ۴۴ سنت

(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اولین دلار زندگیمو در اوردم Big Grin

خداروشکر
خواستم بدم تذکر خوردم.
دیگه بیخیال شدم.
الان امروز تلفنم به حدی زنگ خورده که نزدیک بود بسوزه بخدا.

یکی دیشب یه میلیارد آورده بود.فکم قفل شد .

توی بورس ایرانم خداوکیلی دردسر میشه.

توو فارکس ربات قراره بنویسیم، احتمال داره بهتون بدمش،روی دیتا هاش کار میکنیم،خداوکیلی الگو های اصلی رو هم شخص خودم در اوردم
من نمی دونم فارکس ربات چیه Dodgy
ارسال: #۵۵۱۷۸
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۱۶ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  [تصویر:  476280_pfm_salary98.png]
گزارش کامل رو میتونین از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید.
من فک می کنم این مقایسه کاملا ناقصه اینکه ما فقط با یه سری عدد صحبت کنیم حق مطلب ادا نمیشه و به دور از خیلی از واقعیات دیگه حرف زدیم قطعا مسولیت و فشار کاری و صد البته انتظار کاری که از یه اقا هست از یه خانم نیست بعضا برخوردهایی که بالا دست با یه اقا داره در مواقعی که کار مطابق انتظار پیش نرفته خیلی خشن تره تا با یه خانم خیلی فاکتور زیاده اینها یه سری عدده برای سرگرمی Big Grin

واقعا؟! شما جای خانم هم زندگی و کار کردید؟!

اگر شما فکر می کنید من مطمئن هستم که وضعیت ناعادلانه است. اصلا هم اینطور نیست که اگر یه خانم تسکش رو انجام نده، کاری بهش نداشته باشن. چه ربطی به جنسیت داره اصن؟ تسک، تسکه. انجام ندادی سر ددلاین میگن به سلامت.
ارسال: #۵۵۱۷۹
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دم آکسفورد گررم!
چرا بابت واکسن کوید ۱۹ ؟
بابا از فروردین به اینور هر روز می شنویم واکسن اومده هیچ خبری نیست Big Grin
ارسال: #۵۵۱۸۰
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  واقعا؟! شما جای خانم هم زندگی و کار کردید؟!

اگر شما فکر می کنید من مطمئن هستم که وضعیت ناعادلانه است. اصلا هم اینطور نیست که اگر یه خانم تسکش رو انجام نده، کاری بهش نداشته باشن. چه ربطی به جنسیت داره اصن؟ تسک، تسکه. انجام ندادی سر ددلاین میگن به سلامت.
چه ربطی داره که جای یه جنسیت دیگه زندگی کنم؟ شما بر خوردها رو با خانمها در همه جاها ببینید سر کار هم همون مدله اتفاقا کاملا نا عادلانه به نفع خانماست اگه یه خانم کارش رو سر وقت انجام نده یه ریس شرکت بخواد بذارتش کنار احتمال این کار اگه ۵۰ درصد واسش باشه واسه یه اقا ۹۹ درصده! بعدم تا موضوع بخواد جدی بشه سریع مظلوم میشن کلا فاز ماجرا عوض میشه
یا مثلا میگن حقوق مساوی مگه مسولیت ها مساوی هست که حقوق مثلا تو خونه یا سر کار مساوی باشه؟ ماشین و خونه و خرج خونه با مرداست بعد کار خونه سریع میرن تو موضع تقسیم کار و تساوی حقوق!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۱۸۱
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۸ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  طرف اومده بود از سوربن فرانسه هوای عسلویه رو درست کنه برای اون کسایی که اونجا زندگی میکنن رفت گشت گفتن ایران فاینانس نداره رفت فاینانس جور کرد سه میلیارد یوروووووووووووووووو باز گفتن نه نمیخواین نمیشه جمع کرد
گفت یک میلیارد یورو. فکر کنم قلیونه اثرش رو گذاشته بود وقتی این رقم رو گفت.
ارسال: #۵۵۱۸۲
۳۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ
واقعا هیچ چیزی توی ما آدم ها جلوی تعصبمونو نمیتونه بگیره حتی بالاترین مدرک ها... چرا منی که یک آقا یا یک خانم هستم باید چشم بسته فقط دنبال حقوق جنسیت خودم باشم و واقعیت ها را انکار کنم... دوستان یک هفته با خودتون تمرین کنین توی هرپستی که میزنین فقط از حقوق جنسیت دیگه دفاع کنین. اگر خانم هستین فقط از دفاع از حقوق آقایون پست بزارین و بر عکس. اگر نتونستین یک هفته هم دوام بیارین یعنی متعصب هستین.
یکی از دلایلی که من مدت هاس شبکه های مجازی فعال نیستم و حتی توی مانشست فقط در مورد موضوعات سطحی پست میزارم همین تعصب هاس که واقعا ناراحتم میکنه... هیچ جا هیچ کی اهل بحث بدون پیشفرض و بدون وارد کردن احساسات نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , big cloud , RangiRangi , SepidehP
ارسال: #۵۵۱۸۳
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  واقعا هیچ چیزی توی ما آدم ها جلوی تعصبمونو نمیتونه بگیره حتی بالاترین مدرک ها... چرا منی که یک آقا یا یک خانم هستم باید چشم بسته فقط دنبال حقوق جنسیت خودم باشم و واقعیت ها را انکار کنم... دوستان یک هفته با خودتون تمرین کنین توی هرپستی که میزنین فقط از حقوق جنسیت دیگه دفاع کنین. اگر خانم هستین فقط از دفاع از حقوق آقایون پست بزارین و بر عکس. اگر نتونستین یک هفته هم دوام بیارین یعنی متعصب هستین.
یکی از دلایلی که من مدت هاس شبکه های مجازی فعال نیستم و حتی توی مانشست فقط در مورد موضوعات سطحی پست میزارم همین تعصب هاس که واقعا ناراحتم میکنه... هیچ جا هیچ کی اهل بحث بدون پیشفرض و بدون وارد کردن احساسات نیست.

واقعا همین هم هست. مثلا تو همین تاپیک که دیگه همه تحصیل کرده هستن، نظرات در مورد یک بحث اجتماعی مثل ازدواج رو مرور کنید، موارد خیلی کمی وجود داره که فرد فارغ از جنسیت خودش اظهار نظری کرده باشه. به نظر میاد هرکسی دنبال منفعت خودشه، بدون اینکه تمام ابعاد موضوع رو در نظر بگیره و به این فکر کنه که آیا این طرز تفکر درسته، عادلانه‌ست و به یک امر خیر منتهی می‌شه یا نه؛ حتما شرایط و سیستم هم تو پیدایش و حفظ این تعصب و به صورت کلی فروپاشی اخلاقی جامعه موثره ولی اگه بخوام یک عامل رو برای این موضوع نام ببرم، به نظرم «بی‌سوادی» انتخاب خوبی هست.

بی‌سوادی (منظور تحصیلات دانشگاهی نیست) اجازه نمی‌ده فکر انسان بزرگ بشه و فکری که آزاد و بزرگ نباشه نمی‌تونه مسائل رو جز از پنجره دید محدود خودش ببینه، واسه همین به جای اینکه تو هر موضوع یا بحثی با شنیدن حرف‌های متفاوت، حداقل یه مقدار سعی کنیم نسبت به موضع اولیه خودمون شک کنیم، فقط روی اون موضع پافشاری می‌کنیم، چون نه یاد گرفتیم و نه می‌خوایم که دنبال کشف حقیقت باشیم. وقتی شما با یک فرد اهل مطالعه و یک فرد بی‌مطالعه صحبت می‌کنید، کاملا از نحوه بیان و تاملی که تو بیان واژه‌ها دارن متوجه این تفاوت می‌شید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , codin , SepidehP
ارسال: #۵۵۱۸۴
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
دوستانی که اعتراض به نبود کار، بد بودن شرایط و ... میکنن، میشه از ی تجربه شخصی برای من بگید که توش تلاش کردید ی حرفه رو از اول یاد گرفتید ولی شغلی پیدا نکردید؟ من اکثر آدمای معترضی که اطرافم میبینم منفعلانه اعتراض میکنن کار نیست! یا طرف رفته ارشد نرم افزار گرفته و فک میکنه دیگه باید از cto بودن شروع کنه! اگه احتیاج به کار دارید باید از پایه شروع کنید به یادگیری، از کارآموزی یا حقوق کم شروع کنید! تو این شرایط اکثر شرکت‌های بزرگ نمیتونن نیروی متخصص پیدا کنن، ما دو ماه پشت سر هم و‌ فشرده مصاحبه کردیم تا ی بک‌اند دولوپر تقریبا خوب پیدا کردیم! کمبود نیروی متخصص کاملا قابل حسه ولی ی سری از دوستان اعتراض به نبود کار‌ میکنن. بله برای کسی که تخصصی نداره کار نیست، برای کسی که تخصص x رو داره ولی دنبال y میگرده کار نیست، برای کسی که تخصص x رو داره که حقوق متناسبش y تومنه ولی این فرد ۲y تومن حقوق میخواد کار نیست ... . باید سعی کنیم همیشه سهم خودمون رو از ناکامی‌ها پیدا کنیم و همه‌اش رو تقصیر جامعه نندازیم.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , Milad_Hosseini , RASPINA , SepidehP , zahra89
ارسال: #۵۵۱۸۵
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۶ ق.ظ
چقد دلم تنگ شده برم کتابفروشی از جاهایی هست که دوست دارم حس خوبی به ادم میده یادش بخیر... چقد از مطالعه غیر درسی دور شدم گذشته ما به سرعت عجیبی در حال دور شدن از ماست فک می کنم قدیما به این سرعت شرایط و روحیات ادم عوض نمیشد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close