زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۸۷۱
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
بیاید بگید خفن ترین سلبریتی‌ای (بازیگر، بازیکن، خواننده، چهره معروف سیاسی و .....) که از نزدیک دیدید کی بوده و چه خاطره‌ای دارید ازش؟

خودم مهدوی کیا رو از نزدیک دیدم. تقریبا دوازده سیزده سال پیش بود. یه روز دیدم اول کوچه مون کلی پارچه و بنر و اینا که ورود آقای مهدوی کیا گرامی باد و ازین چیزا، یه مغازه ای بود اول کوچمون (هیچ وقتم نفهمیدیم داخل اون مغازه چه کار میکردن)، اونا دعوتش کرده بودن. غروب بود، اومد مهدوی کیا، رفتن توی مغازه یه نیم ساعت بودن و بعدشم بیرون کلی عکس و امضا و ازین مسخره بازی توی اون شلوغی. اینقدر نزدیک خونمون بود و و خودمونی بود که من با شلوار خونگی رفته بودم واسه دیدنش. : ))))))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۴۸۷۲
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  بیاید بگید خفن ترین سلبریتی‌ای (بازیگر، بازیکن، خواننده، چهره معروف سیاسی و .....) که از نزدیک دیدید کی بوده و چه خاطره‌ای دارید ازش؟

خودم مهدوی کیا رو از نزدیک دیدم. تقریبا دوازده سیزده سال پیش بود. یه روز دیدم اول کوچه مون کلی پارچه و بنر و اینا که ورود آقای مهدوی کیا گرامی باد و ازین چیزا، یه مغازه ای بود اول کوچمون (هیچ وقتم نفهمیدیم داخل اون مغازه چه کار میکردن)، اونا دعوتش کرده بودن. غروب بود، اومد مهدوی کیا، رفتن توی مغازه یه نیم ساعت بودن و بعدشم بیرون کلی عکس و امضا و ازین مسخره بازی توی اون شلوغی. اینقدر نزدیک خونمون بود و و خودمونی بود که من با شلوار خونگی رفته بودم واسه دیدنش. : ))))))
از نزدیک اگه منظور فقط دیدن باشه از فاصله ۵ متری تمام بازیکنان تیم ملی و استقلال رو دیدم
از بازیگرا پژمان بازغی
از خواننده ها چندتاشون رو کنسرتشون رفتم ( بهنام بانی ، محسن یگانه ، محسن ابراهیم زاده ، فرزاد فرزین ، محمد علیزاده ) که فقط تونشتم با محمد علیزاده احوالپرسی کنم و باهاش عکس بگیرم !
آهان راستی با امدی نژاد هم دست دادم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , crevice , alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۴۸۷۳
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  بیاید بگید خفن ترین سلبریتی‌ای (بازیگر، بازیکن، خواننده، چهره معروف سیاسی و .....) که از نزدیک دیدید کی بوده و چه خاطره‌ای دارید ازش؟
۲-۳ سال پیش بیل گیتس اومده بود دانشگاه ما سخنرانی. ما هم چند نفری روی کاغذ لوگوی لینوکس رو پرینت کردیم رفته بودیم تو سالن گرفته بودیم رو سرمون و یهو دید و خندید Smile)))))

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , khayyam , MarkLand , شبگرد , crevice , alma1988 , big cloud , ele
ارسال: #۵۴۸۷۴
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
برخلاف میلم امشب ازین شعرای آبکی میخوام بزارم : )) ازینایی که توی گروه‌های فامیلی تلگرام، شوهر خاله‌ها یا شوهر عمه‌ها میفرستن اول صبح هفته : ) بعدشم با چندین تا استیکر و ایموجیِ گل و صبح بخیر و اینا یه مقدار لطافت میبخشن به گروه به خیال خودشون : )))))

----------------------------------------------------

مرا با غم حسابى نیست...
مرا با غصه کارى نیست...
دلم مى‌خواهد از امروز،
رها سازم خودم را از غم و دلتنگى و تشویش...
من از این شنبه خود را دوست خواهم داشت!...
و با این جسم و روحم ،
مهربانى‌ها که خواهم کرد...
و از یکشنبه با مردم، قرارى تازه خواهم داشت...
تبسم هدیه خواهم داد...
و دستانی که مى‌بخشند...
دوشنبه با خدا، من عهد مى‌بندم...
برایش بند‌اى باشم، همان جورى که مى‌خواهد...
سه شنبه مهربانى هدیه خواهم کرد...
و مى‌بخشم تمام آن کسانى را که من را سخت آزردند...
و در چهارشنبه‌ى این هفته‌ى زیبا که می‌آید،
خدا را بر تمام داده‌هایش شکر خواهم گفت...
و در پنجشنبه از دنیا و هر چیزى که دارم شاد خواهم شد،
و به یاد رفتگان، خیراتى از حسرتِ بى دوست بودن را ،
نثار دوست خواهم کرد ...
و در جمعه ،
با رضایت، زنده خواهم بود....
با سخاوت، ،مهر خواهم داد...
با سعادت، بهره خواهم برد...
و هفته اینچنین بر تو ، و بر من ، ماه خواهد شد...
سال خواهد شد...
و این است روزگارى که طعمش شیرین چو شهد
و عیشش مدام و مانا خواهد شد...

هفته‌ی خوبی داشته باشید همگی...

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۸۷۵
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
تارانتینو، برد پیت، دی‌کاپریو، مارگو رابی از چند متری. خاطره‌ی خاصی ندارم داشتم پف فیل میخوردم :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , crevice , RASPINA , Amir V
ارسال: #۵۴۸۷۶
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۳ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خوشحالم که خوشحالم!

منم امروز بعد از مدت ها خیلی خوشحالم چون به نتایج خوبی در مورد برنامه های آینده زندگیم رسیدمShy

قبل از کورونا هر روز میرفتم جیم و بهترین بدن را داشتم چه میدونم عضله و شکم صاف (در حال سیکس پک ساختن بودم) و غیره و بلا استثنا سالم ترین غذاها را میخوردم. از وقتی جیم ها بسته شده غذا خوردنم خراب شده جالبه از نظر روحی چون دیگه جیم نمیرم یه جورایی ول دادم. ولی از امروز دوباره شروع کردم به سالم غذاخوردن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , crevice , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۴۸۷۷
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۰۲ ق.ظ
اینستاگرام ؟
تلگرام ؟
واتس آپ ؟
یوتیوب ؟
توییتر ؟
سایر

با کدومش بیشتر سرو کله می زنید !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۴۸۷۸
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینستاگرام ؟
تلگرام ؟
واتس آپ ؟
یوتیوب ؟
توییتر ؟
سایر

سایر (مانشت Big Grin)

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۴۸۷۹
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم امروز بعد از مدت ها خیلی خوشحالم چون به نتایج خوبی در مورد برنامه های آینده زندگیم رسیدمShy

قبل از کورونا هر روز میرفتم جیم و بهترین بدن را داشتم چه میدونم عضله و شکم صاف (در حال سیکس پک ساختن بودم) و غیره و بلا استثنا سالم ترین غذاها را میخوردم. از وقتی جیم ها بسته شده غذا خوردنم خراب شده جالبه از نظر روحی چون دیگه جیم نمیرم یه جورایی ول دادم. ولی از امروز دوباره شروع کردم به سالم غذاخوردن.
دقیقا همینه؛ وقتی میدونیم از این زندگی چی میخایم و داریم به سمتش حرکت میکنیم، خود به خود کیفمون کوک میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP , codin
ارسال: #۵۴۸۸۰
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
بذار یکم شادی و امید توی مانشت زنده بشه......
منم خدا را شکر حالم خیلی بهتره
به خصوص کارهام را دارم بهتر انجام میدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , khayyam , codin , MarkLand
ارسال: #۵۴۸۸۱
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۹ ب.ظ
تلگرام ؟
واتس آپ ؟
یوتیوب ؟
توییتر ؟
سایر

واتساپ هر روز چون با دوستام بیشتونجا در ارتباطم
تلگرام ماهی یک بار
اینستا هم ی مدته حذف کردم
مانشت هر روز

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۸۸۲
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
تلگرام ؟
واتس آپ ؟
یوتیوب ؟
توییتر ؟
سایر

متاسفانه وضعیت من وخیمه Undecided
اینستا روزی نیم ساعت
تلگرام روزی ۳ الی ۴ ساعت ( کانال یا گروه خاصی ندارم فقط می چرخم بین گروه ها و چت !)
واتس آپ یه ساعت ( کاری )
یوتیوب روی ۱ الی ۲ ساعت ( دوربین مخفی )
+ مانشت هر روقت فایرفاکس باز می کنم یکی از تب ها میشه مانشت !Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , codin
ارسال: #۵۴۸۸۳
۰۷ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
..............
ارسال: #۵۴۸۸۴
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
سَرایی را که صاحب نیست، ویرانی‌ست معمارش
دلِ بی‌عشق، می‌گردد خراب آهسته آهسته

صائب تبریزی
ایام به کام و پر از عشق

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۴۸۸۵
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
چرا اینقدر غرب تهران خونه گرونه؟؟ اجاره حدود سه میلیون به بالا ! اروپا هست آیا؟
احتمالا باید دست به دامن صاحب خونه بشیم که خیلی اجاره رو بالا نبره. خودم نظرم رو ۱۷۰۰ هست ...
مصاحبه های فنی سه تا شرکت خفن رو اوکی شدم و رسیدم به مرحله مصاحبه با مدیر عامل، یکیش فردا و یکی دیگه پس فردا، ببینیم چی میشه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close