زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۸۵۶
۰۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۶ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  عزیزم یه صحفه تایپ کردی که بگی از تقلب نمی کنی و خوشت نمیاد باشه فهمیدیم دستت درد نکنه [تصویر:  biggrin.gif]
ای بابا چرا فکر کردید برا شما نوشتم؟! نه عزیزم والا برام مهم نیست شما فهمیدین یا نه. Big Grin مخاطبم فقط و فقط خلیلی پرور بود که حسش رو بهتر کنم و بگم اگه برا دوستت با ارزشی بالاخره مجبورند درک کنند چرا سین نکردی. شما سخت نگیر عزیزم. همین که مخاطب من فهمیده باشه کافیه Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۵۴۸۵۷
۰۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۵۷ ب.ظ
چخبره مملکت جی تی ای شده ؟!

هروز یه خبر از زن کشی هست Sad

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۵۴۸۵۸
۰۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان میشه به من کمک کنید هاردم تا چند وقت پیش هم رو کامپیوتر میخوند هم رو تی وی یهو نمیدونم چی شد دیگه روی تی وی نخوند دادم فرمتش را برام عوض کردند چند بار که الان فقط رو تی وی میخونه باید چیکار کنم که روی هر دو بخونه ؟
دیگه دیوونه شدم از دستش اگه کمکم کنید بی نهایت ممنونتون میشم

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
ارسال: #۵۴۸۵۹
۰۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بیشتر از قیمت دلار سرعت و قطعی اینترنت اعصابمو خراب میکنه [تصویر:  confused.gif] ایرانسل دارم، مخابرات دارم، های وب هم دارم ... پارس آنلاین هم داشتم عوضش کردم. همشون قطعی دارن، قبلا ایرانسل خوب بود و قطعیش نزدیک صفر بود ولی الان روزی چندبار آنتن میپره و واقعا رو مخمه که ........یعنی میشه ی روزی من اینترنت درست و حسابی و آزاد داشته باشم؟؟

توی مملکتی که بنیاد اندیشه‌هاش توتالیتاره از این رویاها در سر مپروران
مشتی ما واسه همین اینترنت فکسنی هم زخمی دادیم. حتماً دیدی که چند روز پیش مجلس مومن انقلابی با پوشش و حمایت رسانه میلی چجور وزیر مربوطه رو به صلابه کشید؟! توقع نداری که واسه تهاجم فرهنگی دشمن جاده آسفالت کنیم؟

یه سر به سایت رگولاتوری بزنو تست کن ببین در محل سکونت شما کدوم سرویس بهتر جواب میده. هم آی اس پی ها رو میشه برانداز کرد هم شبکه های سلولارو.

(۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  باید وی پی ان بزنی و سرعتت کم میشه، بعدش میخوای بری سایت دانشگاه باید وی پی ان رو قطع کنی
(۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من وی پی انم یه سره روشنه

این چیزی که ما اینجا بهش میگیم vpn, سگ فیلتر بهش شرف داره! (پروکسی که دیگه جای خود)

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۴۸۶۰
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
به جز غفلت متاعی نیست ما گم کرده راهان را...
صائب تبریزی

شب و‌روزگار بر شما خوش

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , alma1988 , samane .gh , RASPINA
ارسال: #۵۴۸۶۱
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۴ ق.ظ
تا ۶ صبح منتظر آنلاین آگاه بودم!
فقط تو ایرانه که از این اتفاقا میوفته و آب از آب تکون نمیخوره

ارسال: #۵۴۸۶۲
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۴۹ ق.ظ، توسط codin.)
ایران که بودم کلی انگیزه داشتم درس بخونم مقاله بدم فلان کنم تا بیام اینور. اینور که اومدم نمیدونم چرا اینطور شدم خوشی زده زیر دلم یا افسردگیه یا چی. هیچ چیزی دیگه بهم اونقدر اون هیجان را نمیده. نمیدونم چمه واقعا همه چیز یه جورایی بی اهمیت و so whatttt هست Smile)) باید یکمی روی خودم کار کنم.
میدونم از زندگی چی میخوام در تئوری ولی در عمل یکمی خسته هستم. شایدم به خاطر کار کردن زیاده مدت هاس یه مسافرت درس حسابی نرفتم که فقط ریلکس کنم. شایدم به خاطر تنهاییه. ایران خانواده کنارم بود که عالی بود با یه سری دوست و آشنا. واقعا همون که میشستم با مامانم میحرفیدم برای کل انگیزه روزم کافی بود. دو تایی میشستیم چایی و کلوچه میخوردیم. من عقاید روشنفکریمو میگفتم و مامانمم بهم میخندید میگفت تو جوونی حالیت نی Smile)))
اینجا خیلی تنها شدم و دوست به معنی واقعی ندارم. این قرنطینه هم که بدترش کرد.
باید برگردم به اوج Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Amir V , crevice , Avril89
ارسال: #۵۴۸۶۳
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  همه دوره های رایگان نیست ظاهرا

رایگان بودن تمام دوره‌ها بررسی شده بود، شاید تو همون فاصله تغییراتی دادند؛

(۰۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  الانم آلمانه

خب مسیر آلمان رفتنتون هم که باز شد ... Smile

(۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  به نظرم بچه ای که تمام و کمال باب میل خونوادش باشه اصن جالب نیست و یه مشکلی داره، یا بعدا یه مشکلی پیدا میکنه و حسرت خیلی چیزا رو میخوره.

البته به شیوه تربیتی حاکم بر اون خانواده هم بستگی داره؛ باید دید در گذر زمان میل والدین و فرزندان چقدر با هم قرابت داشتن و دارن؛ لزوما تو همه خانواده‌ها فاصله فکری بین والدین و فرزندان به صورتی نیست که حالا باب میل عمل کردنشون در آینده باعث حسرت بشه، چون ممکنه کلیات اهداف والدین همون اهداف فرزند باشه و بلعکس (بدون هیچ سلطه و اجباری و فقط از روی خواست و درک متقابل)؛

معمولا تو خانواده‌هایی که فاصله‌گذاری نزدیکی بین اعضاش هست، به نیازمندی‌های هم و جامعه اشراف دارن و از کودکی «گفتگو» کردن رو بلد بودن، شکاف‌های شناختی به میزان کمی کاهش پیدا می‌کنه؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , codin , SepidehP
ارسال: #۵۴۸۶۴
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۴۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایران که بودم کلی انگیزه داشتم درس بخونم مقاله بدم فلان کنم تا بیام اینور. اینور که اومدم نمیدونم چرا اینطور شدم خوشی زده زیر دلم یا افسردگیه یا چی. هیچ چیزی دیگه بهم اونقدر اون هیجان را نمیده. نمیدونم چمه واقعا همه چیز یه جورایی بی اهمیت و so whatttt هست [تصویر:  smile.gif])) باید یکمی روی خودم کار کنم
منم همینطور شدم. به نظرم یه تغییره که خوب هم هست. میفهمیم که «سگ دو» زدن خیلی ضروری نیست. ما زورمون رو زدیم موقع کنکور و غیره و دیگه کافیه... یکی دو تا مقاله کم و زیاد یا ماهی ۵۰۰ دلار حقوق بالا و پایین تر خیلی فرقی نمیکنه واقعا.
به نظرم الان لازمه که بالانس زندگی رو بیشتر رعایت کنیم چون دیگه نیازی نیست خودتو اذیت کنی. زندگی کردنو از کانادایی ها یاد بگیر، به اندازه کافی کار کن و به اندازه کافی هم تفریح و سفر برای خودت در نظر بگیر. آروم باش و لذت ببر. دوست دختر هم فراموش نشه که خیلی خیلی تاثیر داره توی روحیه ات و حال خوبت Smile

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin , crevice
ارسال: #۵۴۸۶۵
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۴۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایران خانواده کنارم بود که عالی بود با یه سری دوست و آشنا. واقعا همون که میشستم با مامانم میحرفیدم برای کل انگیزه روزم کافی بود. دو تایی میشستیم چایی و کلوچه میخوردیم.
پیشنهاد من اینه زیاااااد تماس تصویری با خانواده داشته باشید
وقتی خوابگاه دلتنگ میشدم تصویری صحبت می کردم احساس می کردم واقعا پیشم هستند و واقعا دلتنگی را فراموش می کردم
بعضی وقتا هم به خواهرم می گفتم ی چرخ تو خونه بزنه Smile من همهجا را ببینم مخصوصا گلدون هام را Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۴۸۶۶
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۴۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ایران خانواده کنارم بود که عالی بود با یه سری دوست و آشنا. واقعا همون که میشستم با مامانم میحرفیدم برای کل انگیزه روزم کافی بود. دو تایی میشستیم چایی و کلوچه میخوردیم.
پیشنهاد من اینه زیاااااد تماس تصویری با خانواده داشته باشید
وقتی خوابگاه دلتنگ میشدم تصویری صحبت می کردم احساس می کردم واقعا پیشم هستند و واقعا دلتنگی را فراموش می کردم
بعضی وقتا هم به خواهرم می گفتم ی چرخ تو خونه بزنه Smile من همهجا را ببینم مخصوصا گلدون هام را Smile

از یه سنی به بعد دیگه خانواده هم نمی تونه حال ادم رو خوش کنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۴۸۶۷
۰۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از یه سنی به بعد دیگه خانواده هم نمی تونه حال ادم رو خوش کنه !
این سن، سن ازدواجه

دو روزه خودمو واسه یه دونه نمودار کور کردم. الان باید یه هفتع به خودم مرخصی سوزش چشم بدم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , khayyam , codin
ارسال: #۵۴۸۶۸
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
از گفتهِٔ ناکردهِٔ بیهودهِ چه حاصِل؟
کِردار نکو کُن، که نَه سودیست زِ گفتار....

پروین اعتصامی

شب و روزگار بر شما خوش.
-------------------------------------------------
آخر شبی از همایون خان شجریان بشنویم مقداری و اندکی لذت ببریم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , alma1988 , fo-eng
ارسال: #۵۴۸۶۹
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ب.ظ
خوشحالم که خوشحالم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP
ارسال: #۵۴۸۷۰
۰۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...
تموم شد کار سنگینی که کل هفته اذیتم کرد.. خوشحالم الان. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close