زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۸۸۶
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چرا اینقدر غرب تهران خونه گرونه؟؟ اجاره حدود سه میلیون به بالا ! اروپا هست آیا؟
احتمالا باید دست به دامن صاحب خونه بشیم که خیلی اجاره رو بالا نبره. خودم نظرم رو ۱۷۰۰ هست ...
مصاحبه های فنی سه تا شرکت خفن رو اوکی شدم و رسیدم به مرحله مصاحبه با مدیر عامل، یکیش فردا و یکی دیگه پس فردا، ببینیم چی میشه ...
خدایش تو وضعت خوبه ! ۱۷۰۰ می خوای کرایه بدی !
بیا بریانک با ۷۰ میلیون رهن کامل پیدا میشه
یا ۵۰ ماهی ۸۰۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۴۸۸۷
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خدایش تو وضعت خوبه ! ۱۷۰۰ می خوای کرایه بدی !
بیا بریانک با ۷۰ میلیون رهن کامل پیدا میشه
یا ۵۰ ماهی ۸۰۰
آخه ۱ تومن بالا پایین خیلی تغییری توی زندگیم نمیده! ۱۲ میلیون توی یک سال واقعا پولی نیست، البته این با این پیش فرضه که ۱/۴ حقوق رو بدم اجاره که اینم باز بستگی داره که چه حقوقی بتونم بگیرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , khayyam
ارسال: #۵۴۸۸۸
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
طلامو ۷۲۵ فروختم می خواستیم یه وسیله بگیریم که ۴ میلیون ضرر کردم الان قیمت ها انقدر بالا رفته که هیچی دیگه نمیشه خرید
سری قبل که طلامو فروختم یه دفعه قیمت ها ی طلا چند برابر شد الان که رو شیب تند صعودی قرار گرفته معلوم نیست چه اتفاقی داره میفتهSmile
من به این حد از تورم اصلا اعتقادی ندارم به نظرم کنترل جدی موشکی Smile به این بازار ها نیست و نیمی از این کسی که بازار را باید کنترل کنن خودشون در حال سود کردن هستند چرا باید اخه جلوی تورم را بگیرن وقتی سود هست

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۴۸۸۹
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  طلامو ۷۲۵ فروختم می خواستیم یه وسیله بگیریم که ۴ میلیون ضرر کردم الان قیمت ها انقدر بالا رفته که هیچی دیگه نمیشه خرید
باید همون روز ک طلا فروختی وسیله را می خریدی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۴۸۹۰
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چرا اینقدر غرب تهران خونه گرونه؟؟ اجاره حدود سه میلیون به بالا ! اروپا هست آیا؟
احتمالا باید دست به دامن صاحب خونه بشیم که خیلی اجاره رو بالا نبره. خودم نظرم رو ۱۷۰۰ هست ...
مصاحبه های فنی سه تا شرکت خفن رو اوکی شدم و رسیدم به مرحله مصاحبه با مدیر عامل، یکیش فردا و یکی دیگه پس فردا، ببینیم چی میشه ...

مبارکه، معمولا مصاحبه با مدیرعامل فرمالیته است. من اینجایی که کار میکنم توی جلسه مصاحبه با مدیرعامل قرار گذاشتیم حتما با هم فیفا شرطی بازی کنیم Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۸۹۱
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مصاحبه های فنی سه تا شرکت خفن رو اوکی شدم و رسیدم به مرحله مصاحبه با مدیر عامل، یکیش فردا و یکی دیگه پس فردا، ببینیم چی میشه ...
ایول موفق باشی

کاش شرکت هایی که نیرو میخوان اگه نیرو را بعد مصاحبه نخواستن همون موقع بگن یا فرداش زنگ بزنن بگن

انتظار کشیدن سخت تر از رد شدنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۸۹۲
۰۸ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کاش شرکت هایی که نیرو میخوان اگه نیرو را بعد مصاحبه نخواستن همون موقع بگن یا فرداش زنگ بزنن بگن

انتظار کشیدن سخت تر از رد شدنه

نشدنیه، چون لزوما بعد از مصاحبه تکلیف مصاحبه‌شونده مشخص نمیشه، باید با بقیه کاندیدها مقایسه بشه. مثلا من کار اولی که استخدام شدم بعد از ۳ هفته زنگ زدن و تایید رو دادن! البته این ۳ هفته هم دیگه خیلی زیاده Big Grin شرکت‌هایی که به نیروی کار اهمیت میدن معمولا میگن که حداکثر ۲ هفته بعد از مصاحبه ایمیل میدیم و مشخص میکنیم که فرآیند مصابتون چی شده

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۸۹۳
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه وضعیت من وخیمه [تصویر:  undecided.gif]
تو که وقتش رو داری چرا جای دوربین مخفی این فیلمای آموزش بورس و ... نگا نمی‌کنی یا زبانت رو تقویت کنی بتونی فرصت‌های بیشتری داشته باشی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin
ارسال: #۵۴۸۹۴
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  متاسفانه وضعیت من وخیمه [تصویر:  undecided.gif]
تو که وقتش رو داری چرا جای دوربین مخفی این فیلمای آموزش بورس و ... نگا نمی‌کنی یا زبانت رو تقویت کنی بتونی فرصت‌های بیشتری داشته باشی؟
حق باشماست شاید مشکل خیلی از بچه ها هم این باشه من فکر می کنم دلیلش اینه که گلیپ های فانی مثل دوربین مخفی باعث لذت و راحتی ذهن هست در مقابل خوندن زبان هر چند خیلی کاربردی و مفید هست ولی ذهن در وهله اول لذتی ازش نمی بره !
شاید نگاه کردن به یه فیلم کمدی و یا تماشای یه فوتبال خیلی راحت تر و جذاب تر از نگاه کردن به یه فیلم اموزشی زبان باشه
ارسال: #۵۴۸۹۵
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ
منم وقت کنم دوست دارم برم سمت بورس ببینم چجوریه ولی متاسفانه وقت و تمرکزش الان ندارم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۸۹۶
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط crevice.)
من از امروز رسما ترید رمزارز ها رو شروع کردم (:

هروقت که اینجا هوا بارونی میشه، یادم میاد که چقدر دلم واسه هوای بهشتی هلند تنگ شدهههعع Big Grin
ارسال: #۵۴۸۹۷
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من از امروز رسما ترید رمزارز ها رو شروع کردم (:

منم یه هفته میشه که برای دست گرمی یکم بورس رو شروع کردم. فعلا ۲۰۰۰ یورو گذاشتم که در طی ۷ روز شده ۱۹۰۰ تا Big Grin
امیدوارم در درازمدت این ضرره جبران شه یه سودی هم بده Confused

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۴۸۹۸
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
آقا یه موش فسقلی اومد تو یه اتاق‌مون توی خونه، سریع هم رفت بیرون، توی حیاط. اینقدرم فرز بود لعنتی. گفتیم چه کنیم، چه نکنیم؟ هیچی دیگه یه چسب موش ازین کتابیا گرفتیم گذاشتیم که مثلا موش فسقلی رو بگیریم. یه خورده هم پنیر گذاشتیم که مثلا خر بشه و بیاد پنیر رو بخوره و بچسبه به اون چسب موش. یه روز، دو روز، نیومد که نیومد. چسب موش رو بردم گذاشتم توی حیاط. فردا صبحش بلند شدم، دیدم دوتا گنجشک چسبیدن به چسب موش. دو ساعت بعد دیدم، دوتا گنجشک دیگه هم چسبیدن :| . موش چقدر به ریش ما خندیده باشه خدا میدونه : )))))))

دستای من به خون آلوده شد متاسفانه.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , alma1988 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۸۹۹
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من از امروز رسما ترید رمزارز ها رو شروع کردم (:

خیلی بدموقع وارد شدی

ارسال: #۵۴۹۰۰
۰۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خیلی بدموقع وارد شدی
الان تتر گرفتم فقط. یه گوشه نشستم تا زمان موعود واسه حرکت فرا برسه Smile

(۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم یه هفته میشه که برای دست گرمی یکم بورس رو شروع کردم. فعلا ۲۰۰۰ یورو گذاشتم که در طی ۷ روز شده ۱۹۰۰ تا Big Grin
امیدوارم در درازمدت این ضرره جبران شه یه سودی هم بده Confused
اگ خوب بود و راه افتادی، منو هم راه بنداز ((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close