زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۸۰۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۴۵ ب.ظ
من دلم برای عزیز دلم تنگ شده، واسه اینکه داییش کرونا داشته و این خره با خودش برده بیمارستان نگهش داشتن. البته به خاطر من نمیاد خونه واسه اینکه من های ریسک هستم و همینطور بابام.
دلم برای همین شادی های کوچیک تنگ شده، دلم برای خونه ی خالی تنگ نیست دلم برای دور همی ها تنگه. چرا دختر برادرم باید در خفا مراسم ازدواجش رو به خاطر کرونا برگذار کنه و من نباشم؟ چون های ریسکم؟
های ریسک دیگه چیه اصلا؟ لعنت بر قرنطینه!!!!! ما ایرانیها بدتر از قرنطینه رو دیدیم و از رو نرفتیم.لابد....
دیگه چی مونده به سرمون بیاد؟ فقط مونده شب عیدی واسه عیدی هممون فیل از آسمون بیفته ....
زنداییم پریروزا میگفت که میمونها از کویت به اهواز حمله کردن، ملخ هم که چند روز پیش بود، باغ وحشه به خدا، به قول خواهرم جومانجیه

دیگه مملکت از این مزخرف تر نمیشه. من به عنوان یک کسی که در زمینه ی کارگردانی و علمش خیلی ادعام میشد الان احساس خجالت میکنم که چرا یه دونه از این کارگردانهایی که هارت و هورتشون زیاد بود یه بار همچین چیزی رو نشون ندادن.
فرهادی تا حدودی نزدیک شد، به اون چیزی که بود، ولی خب از اونجایی که سینما رو یه هنر میدونه و هنر رو احساسی و ظریف، وارد جاهای بدش نشد ... نمیدونم والا چرا کسی جرات نکرد تا اینجاها بیاد.

خلاصه بگم براتون خیلی دلم گرفته، دلم تنگ است از این باران بی پایان خون امروز.....

پ ن: چرا موشک دومی رو زدین؟؟؟!!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsigol20 , Tooth99
ارسال: #۵۳۸۰۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
پسرای مانشت روزتون مبارک
عید همه مبارک

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , WILL , عزیز دادخواه , marvelous , sazokar2020 , فاطمه سلیمانی , Javad Street , ezra , parsigol20 , Tooth99
ارسال: #۵۳۸۰۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ق.ظ
« ستاد ملی مبارزه با کرونا دستور بازگشایی تمامی محورهای مواصلاتی مازندران را صادر کرد.» معاون سیاسی استاندار مازندران هم خبر رو تایید کرد!
بر‌ پدرتون لعنت با این تصمیم‌گیری‌هاتون توله‌سگا.
ایضا خاک بر سر اون گوساله‌ای که میاد شمال مسافرت.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Riemann , marvelous , sazokar2020 , parsigol20 , Tooth99
ارسال: #۵۳۸۰۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ب.ظ
جالب اینکه تمام شهرهای ایران قرنطینه شدن یه جورایی غیر از قم
خوبه دیگه ملت برن زیارت
ای بخوره تو اون سرشون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: sazokar2020 , parsigol20 , Tooth99
ارسال: #۵۳۸۱۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ ب.ظ
Thumbs Up RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  به نظرتون ۹/۹/۸۹ ما چقدر واسه کنکور آماده ایم؟

----------------------------------------------------------
حوصلم سر رفته .............دلم گرفته ............

بیا تو وبسایت ما یه چرخی بزن حوصله ت سرجاش میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sazokar2020 , parsigol20 , Tooth99
ارسال: #۵۳۸۱۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۰۸ ب.ظ
من اخبار نیمه و نصفه دنبال نمیکنم. اینا همش کشکه. اینا همون موقع که این بیماری کثیف از قم راه افتاد تو مملکت باید درشو تخته میکردن. تازه اینم مثل همین قضیه ی جاده های شماله. یه روز میبندن، فردا روز باز میکنن.
هیچ کس جوابی داره برای اینکه تمامی گیلانی ها چرا کرونایی شدن؟؟؟؟
هر کی میدونه بیاد وسط
از عصبانیت مغزم داره سوت میکشه.

خدا رو شکر خلیل پرور جان که جان سالم به در بردی. امیدوارم از این به بعد برات خیر باشه و دیگه برای هیچکس دیگه ای هم پیش نیاد این مریضی. من هنوز همسرم تو قرنطینه هست فقط برای اینکه همراه داییش بوده بدون ماسک و دستکش. واس خودم نشستم مثلا دارم کارای اونو انجام میدم. ولی به خدا اصلا توانایی اونو ندارم و همه ی زندگیمون الان رو هواس.
خدا به خیر بگذرونه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: poonehmedia20 , partchoob20 , armani20 , marketceram , parsigol20
ارسال: #۵۳۸۱۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
برای کسایی که خب خیلی نگران هستن که کرونا دارن یا نه هر چند بهتره اگه فکر می کنید هیچ علامتی ندارید بیرون نرید ولی
با انجام سی تی اسکن ریه دقیق میشه فهمید کرونا داره یا نه البته اون هم از روی گزارش کتبی سی تی اسکن چون بعضی پزشک ها باز از روی عکس متوجه کرونا نشده بودن ولی خب با وجود اینکه دستگاه های سی تی اسکن را ضدعفونی می کنند ولی خب باز به نظرم باید بعد از انجام سی تی اسکن حتما لباسهابه طور کامل شستشو بشه کرونا برای بعضی ها واقعا هیچ مشکلی نداره برای کسایی که سیستم دفاعی بدنشون قوی هست مشکلی اصلا پیش نمیاد ولی خب برای افرادی که بیماری های قبلی دارن یا اصلا نمی دونن که بیماری قبلی دارن چون دکتر نرفتن خب خیلی شرایط سخت میشه ولی در کل بستگی به تقویت بدن و مقاومتش داره یعنی ممکنه یه نفر بیمار باشه اما بتونه مقاومت کنه باید با پزشک مشورت کنه تغذیه اش را تغییر بده با اولین علامت ها که همون تب و سرفه و تنگی نفس هست چون کسی که بیماری قبلی داره یه سری داروهایی مصرف میکنه که ممکنه باعث بشه سیستم دفاعی بدن ضعیف بشه پس به نظرم افراد که بیماری های خاص دارن با کمترین علامت قبل از بدحال شدن باید با پزشک مشورت کنن البته اینا نظرای شخصی خودم هست چون اکثریت کسایی که جواب سی تی اسکنشون را گرفته بودن کرونا داشتن و سرحال هم بودن اما مشکل اینجاست انتقال این بیماری خیلی خیلی خیلی بالاست و برای کسی که سیستم دفاعی بدنش ضعیف باشه خیلی خیلی سخت بشه به نظرم استرس هم باعث تشدید این بیماری میشه تو این شرایط فقط باید بدن را تقویت کرد انقدر زیاد
که امادگی حملات کرونایی را داشته باشه
من خودم روزانه حداقل ۵-۶ لیوان اویشن شاید هم بیشتر استفاده می کنم و چایی را کلا کنار گذاشتم خیلی خوب بود البته برای بقیه را نمی دونم هرکس شاید با یه دم نوش راحت تر باشه در حالت کلی اویشن برای ریه خیلی خوبه البته افرادی که تیروئید دارن ، فشارخونشون بالاست و خانم های بارداروافرادی که داروهای خاص یا داروهای تداخلی مصرف می کنن و... شرایطشون فرق می کنه باید با مشاور تغذیه مشورت کنن
مصرف میوه جات را خیلی زیاد کنید
در کل به نظرم بی اشتهایی و اضطراب باعث نگرانی حال خیلی ها میشه چون وقتی اشتها نداشته باشه ادم دیگه نمی تونه مقاومت کنه در مقابل بیماری ها طبق مواردی که مشاهده کرده بودم برداشت کردم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street , RASPINA , poonehmedia20 , partchoob20 , armani20 , marketceram , drlm , parsigol20
ارسال: #۵۳۸۱۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۴۶ ب.ظ
Rise and Grind
 سپاس‌گزاری شده توسط: poonehmedia20 , partchoob20 , armani20 , marketceram , drlm , parsigol20
ارسال: #۵۳۸۱۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  [quote='فاطمه سلیمانی' pid='474162' dateline='1583671982']
من خودم روزانه ۱۰ لیوان اویشن شاید هم بیشتر استفاده می کنم و چایی را کلا کنار گذاشتم خیلی خوب بود البته برای بقیه را نمی دونم هرکس شاید با یه دم نوش راحت تر باشه
مصرف میوه جات را خیلی زیاد کنید
آویشن خیلی خاصیت داره .لی من شنیدم زیادی اش خوب نیست مثل اینکه ری فشارخون تایر منفی داره

کسی که خب مشکلات فشار خون و تیروئید داشته باشه و داروهای خاصی مصرف می کنه ممکنه اویشن ضرر داشته باشه باید با یا مشاور تغذیه برای برنامه غذاییش مشورت کنه ولی در کل اویشن برای ریه خیلی خوبه من مصرف ام زیاد هست منظورم از ۱۰ لیوان فکر کنم حداقل ۵-۶ استکان بود چون یه مقدار فشار کاری دارم فکر می کنم وقتی مصرف می کنم حالم خیلی بهتر میشه

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: poonehmedia20 , partchoob20 , armani20 , marketceram , drlm , parsigol20
ارسال: #۵۳۸۱۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
فکر می‌کنم حداقل انتظار از افراد تحصیل‌کرده که در زمینه اهمیت منابع آگاهی دارن اینه که اونا هم سوار موج بازنشر اخبار دروغ و بدون منبع (خصوصا اخبار شبکه‌های اجتماعی) نباشن و بیشتر از انتقال استرس، آگاهی و آرامش رو منتقل کنند.

من چند روزی هست که اومدم گیلان، قبل از اینکه بیام، ویدئوهایی از خیابون‌های شهر به صورت سوت و کور با آهنگ‌های غم‌انگیز می‌دیدم که منو یاد مینی‌سریال چرنوبیل می‌نداخت! ولی اومدم و دیدم خبر چندانی هم نیست (البته قبلش هم مطمئن بودم، چون با خصوصیت عمومی مردم در زمینه بزرگ‌نمایی، زودباوری و شایعه‌پراکنی آشنا هستم)، یعنی مشکل هست اما نه به اون بزرگی‌ای که از نگاه بیرونی به چشم میاد. حداقل تو اطرافیان خودم و دوست و آشنا تاحالا تو یک نفر هم مشکلی مشاهده نشده و مطمئنم که با رعایت اصول بهداشتی و عادی نگرفتن موضوع، مشکلی پیش نمیاد.

در مقابله با چنین مشکلاتی دو راه هست، یا اینکه به صورت مداوم اسیر آمار و استرس و ... شدن یا برگشتن به مسیر زندگی که متاسفانه من می‌بینم غالبا درگیر همون موضوع اول هستند (هرچند که بخشیش اجتناب‌ناپذیر هست، حداقل به خاطر ابعاد موضوع و هم‌دردی اجتماعی)؛ اما اگه یه کم منطقی‌تر به آینده نگاه کنیم، این دوران هم تموم می‌شه، بالاخره سه فرض که بیشتر نداره، یا یه اپیدمی پیوسته هست، یا طی زمان تضعیف می‌شه و یا واکسنش میاد که امیدوارم مورد دوم و سوم رو داشته باشیم هرچی زودتر، اما در هر حالتی هم که باشه، ایده‌آل این هست که با یک برنامه‌ریزی مناسب و دوری از حواشی از این بحران عبور کرد، خصوصا برای بچه‌های کامپیوتر که فکر می‌کنم اکثر فعالیت‌ها براشون بدون مشکل قابل اجراست. عید دیدنی‌ها هم بمونه بعد از شکست این بیماری؛ ان‌شاء‌ا...

[تصویر:  474170_IR_Salamat.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , ele , MarkLand , RASPINA , WILL , RangiRangi , alma1988 , shamim_70 , yagmur0022 , parsigol20
ارسال: #۵۳۸۱۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ب.ظ
چقد سخته دست به صورتت نزنی!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۳۸۱۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بالاخره سه فرض که بیشتر نداره، یا یه اپیدمی پیوسته هست، یا طی زمان تضعیف می‌شه و یا واکسنش میاد که امیدوارم مورد دوم و سوم رو داشته باشیم
سلام مهندس
نگاه کردم کشورهایی که الان هوای گرم دارند مورد بیماری کمی داشتند . مثل اینکه در هوای گرم فعالیت کمتری داره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۳۸۱۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چقد سخته دست به صورتت نزنی!
تو خونه هم نمی زنی !؟
ارسال: #۵۳۸۱۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چقد سخته دست به صورتت نزنی!
تو خونه هم نمی زنی !؟
فرقی نداره دست میزنم به ماوس صفحه کلید گوشی...

think positive
ارسال: #۵۳۸۲۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چقد سخته دست به صورتت نزنی!
تو خونه هم نمی زنی !؟
فرقی نداره دست میزنم به ماوس صفحه کلید گوشی...
یه بار موس و کیبورد رو تمیز کردی دیگه حله دیگه از چی می ترسی کرونا که مثل روح از بیرون و در و دیوار عبور نمی کنه بیاد بشینه رو گوشی تو خخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street , MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close