زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۳۹۶
۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط anne.shirley.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پس از مدتها تونستم عزت نفس از دست رفته ام رو ریکاوری کنم. بالاخره تونستم خودم رو وسط گذشته های تاریک و روشن پیدا کنم. باورش واسم سخت بود که چی شد که من اینقد اعتماد ب کف شدم.
یه مدت فاصله گرفتن از همه چی خیلی خوب بود؛ این مدت خیلی از کارایی رو که سالها میس کرده بودم رو انجام دادم. دور از هر استرسی، تمام سعیمو کردم که واسم هیچی و هیشکی بجز خودم مهم نباشه. باعث شد کمی در ظاهر متفاوت بنظر برسم چه اینجا چه توی دنیای واقعی. به این نتیجه رسیدم زیادی ساده و خوب و مثبت بودن، آدم رو محکوم به «یکی» یا «هرکی» بودن میکنه. یجاهایی باید رگ گردنت متورم شه از شدت هیجانی ک از عصبانیت، شادی، و یا ناراحتیه بدون اینکه فک کنی هر خری چی در موردت فکر میکنه؛ دقیقا همونجاهایی ک قبلا فک میکردی باید ساکت باشی و رول بچه مثبت قصه رو بازی کنی. ی جاهایی باید انقد بیخیال بود، دقیقا همون جاهایی ک قبل ها لب مرز سکته کردن بودی از استرسش. وقتی بحث مقایسه س، هیچکس هیشکی نیس،عددی نیس که من ازش بترسم یا جلوش پامو جمع کنم و محتاط بشم... من منم. منم مهمترم. باید روی این مورد آخر بیشتر کار کنم.

تجربع ی این همه سال زندگی بهم نشون داده هر جا بیخیال تر بودم موفق تر بودم. به هر کی کمتر اهمیت دادم، بیشتر عاشقم شده. هر هدفی رو کمتر شورش کردم و کمتر بهش فک کردم سریعتر و راحتتر بهش رسیدم.

الان منمو کلی مسیر، یه نفس چاق، کلی کار که باید به سرانجام برسونم. ولی اینبار میدونی چیه؟ کلا «باید» گوه خورده، زندگی رو ب چشم ی بازی بی مزه میبینم؛ یه بازی که «من» میتونم بهش طعم و مزه بدم.

چه حرف های خوبی گفته شد.
متاسفانه بنده هم اعتمادبه نفس پایینی در مقابل دیگران دارم خصوصا افرادی که از نظر رفاهی و ظاهری در سطح بالاتری از من هستندSad
اغلب سعی میکنم نگاهشون کنم تا بفهمم دقیقا چه فرقی با من دارن و بعد سعی میکنم خودمو شبیهشون کنم.
و با این کار از خود واقعیم دور میشم.بعضی اوقات هم نمیتونم اونطوری بشم و ممکنه حتی افسرده بشم.
خیلی از این بابت ناراحتم.UndecidedUndecidedUndecided
تازگیا هم دارم خوابگاهی بودن رو تجربه میکنم.برای منی که اعتماد به نفس پایینی دارم و تعامل اجتماعی خوبی ندارم خیلی سخته.
فک کنم به مشاور نیاز دارم.خدا کنه تو این مدت بتونم گلیممو از آب بکشم بیرونBig Grin
کاش در این مورد بیشتر صحبت میشدSmile

آدم باید مثل خورشید باشه هر اتفاقی هم بیفته اون فقط طلوع میکنه و غروب میکنهAngel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۳۹۷
۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط marvelous.)
هیچ کس از دیگری برتر نیست، ما رو کارهایی که انجام میدیم معرفی میکنن نه شکل و ظاهر
ما در این بازی همه بازیگریم

(۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ)anne.shirley نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پس از مدتها تونستم عزت نفس از دست رفته ام رو ریکاوری کنم. بالاخره تونستم خودم رو وسط گذشته های تاریک و روشن پیدا کنم. باورش واسم سخت بود که چی شد که من اینقد اعتماد ب کف شدم.
یه مدت فاصله گرفتن از همه چی خیلی خوب بود؛ این مدت خیلی از کارایی رو که سالها میس کرده بودم رو انجام دادم. دور از هر استرسی، تمام سعیمو کردم که واسم هیچی و هیشکی بجز خودم مهم نباشه. باعث شد کمی در ظاهر متفاوت بنظر برسم چه اینجا چه توی دنیای واقعی. به این نتیجه رسیدم زیادی ساده و خوب و مثبت بودن، آدم رو محکوم به «یکی» یا «هرکی» بودن میکنه. یجاهایی باید رگ گردنت متورم شه از شدت هیجانی ک از عصبانیت، شادی، و یا ناراحتیه بدون اینکه فک کنی هر خری چی در موردت فکر میکنه؛ دقیقا همونجاهایی ک قبلا فک میکردی باید ساکت باشی و رول بچه مثبت قصه رو بازی کنی. ی جاهایی باید انقد بیخیال بود، دقیقا همون جاهایی ک قبل ها لب مرز سکته کردن بودی از استرسش. وقتی بحث مقایسه س، هیچکس هیشکی نیس،عددی نیس که من ازش بترسم یا جلوش پامو جمع کنم و محتاط بشم... من منم. منم مهمترم. باید روی این مورد آخر بیشتر کار کنم.

تجربع ی این همه سال زندگی بهم نشون داده هر جا بیخیال تر بودم موفق تر بودم. به هر کی کمتر اهمیت دادم، بیشتر عاشقم شده. هر هدفی رو کمتر شورش کردم و کمتر بهش فک کردم سریعتر و راحتتر بهش رسیدم.

الان منمو کلی مسیر، یه نفس چاق، کلی کار که باید به سرانجام برسونم. ولی اینبار میدونی چیه؟ کلا «باید» گوه خورده، زندگی رو ب چشم ی بازی بی مزه میبینم؛ یه بازی که «من» میتونم بهش طعم و مزه بدم.

چه حرف های خوبی گفته شد.
متاسفانه بنده هم اعتمادبه نفس پایینی در مقابل دیگران دارم خصوصا افرادی که از نظر رفاهی و ظاهری در سطح بالاتری از من هستندSad
اغلب سعی میکنم نگاهشون کنم تا بفهمم دقیقا چه فرقی با من دارن و بعد سعی میکنم خودمو شبیهشون کنم.
و با این کار از خود واقعیم دور میشم.بعضی اوقات هم نمیتونم اونطوری بشم و ممکنه حتی افسرده بشم.
خیلی از این بابت ناراحتم.UndecidedUndecidedUndecided
تازگیا هم دارم خوابگاهی بودن رو تجربه میکنم.برای منی که اعتماد به نفس پایینی دارم و تعامل اجتماعی خوبی ندارم خیلی سخته.
فک کنم به مشاور نیاز دارم.خدا کنه تو این مدت بتونم گلیممو از آب بکشم بیرونBig Grin
کاش در این مورد بیشتر صحبت میشدSmile

همیشه یادت باشه این بیت حضرت حافظ رو
فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۵۲۳۹۸
۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ)anne.shirley نوشته شده توسط:  چه حرف های خوبی گفته شد.
متاسفانه بنده هم اعتمادبه نفس پایینی در مقابل دیگران دارم خصوصا افرادی که از نظر رفاهی و ظاهری در سطح بالاتری از من هستند[تصویر:  sad.gif]
خیلی از این بابت ناراحتم.[تصویر:  undecided.gif][تصویر:  undecided.gif][تصویر:  undecided.gif]
فک کنم به مشاور نیاز دارم.خدا کنه تو این مدت بتونم گلیممو از آب بکشم بیرون[تصویر:  biggrin.gif]
کاش در این مورد بیشتر صحبت میشد[تصویر:  smile.gif]
تو خوابگاه راحت باش بذار یخ بقیه هم آب بشه
یکی از بچه های ما هم به شدت خجالتی بود و تنهایی غذا درست می کرد حتی تا مدت ها با ما سر یک سفره هم غذا نمی خورد الان خیلی تعاملات اجتماعی اش خوب شد و دیگه با بقیه غذا درست میکنه و رفته کاردانشجویی برداشته و کلا باهمه در تعامله الان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۵۲۳۹۹
۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۲ ب.ظ
دوستان لطفا راهنمایی کنید
دوستم به تازگی تولید محتوا و سئو را شروع کرده و یک پروژه برداشته .دیشب دوتا افزونه نصب کرد و چند تا محتوا اضافه کرد امروز که توی گوگل سایتش را چک کرد دید به زبان ژاپنی یا چینی تبدیل شده
آیا هک شده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۴۰۰
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان لطفا راهنمایی کنید
دوستم به تازگی تولید محتوا و سئو را شروع کرده و یک پروژه برداشته .دیشب دوتا افزونه نصب کرد و چند تا محتوا اضافه کرد امروز که توی گوگل سایتش را چک کرد دید به زبان ژاپنی یا چینی تبدیل شده
آیا هک شده؟

نه، احتمالا چون آسیا بوده سایتش هم حتما ir بوده اول تو آسیا وارد موتور های جستجو شده، الان بگو بهش یه بار دیگه چک کنه، اگه بازم اونطوری بود یه بار افزونه هایی رو که نصب کرده غیر فعال کنه دوباره چک کنه.
ولی من بعید میدونم و این احتمالا به خاطر اینه که یا داره برای موتورهای جستجو سئو میشه و تنظیماتش آسیاییه، یا اینکه همون افزونه ها فونت سایت رو بهم ریختن.
ولی در کل جای نگرانی نیست

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۴۰۱
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۶ ق.ظ
خب خدا رو شکر زنان سرزمین هم دیروز رفتن ورزشگاه آزادی. جای سحر (دختر آبی) خالی بود دیروز.
عکس های ورزشگاه خیلی خوبه. خیلی حرف ها توشه. خیلی شوق و ذوق ها توی چهره ها هست.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۴۰۲
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خب خدا رو شکر زنان سرزمین هم دیروز رفتن ورزشگاه آزادی. جای سحر (دختر آبی) خالی بود دیروز.
عکس های ورزشگاه خیلی خوبه. خیلی حرف ها توشه. خیلی شوق و ذوق ها توی چهره ها هست.

امیدوارم ادامه دار باشه. امروز مردی تو استادیوم نبود به اون صورت و این خودش یه کم مشکوک بود. من اصلا احساس خوبی ندارم. با این حال با تمام وجودم آرزو میکنم که این مسئله ادامه دار و صلح آمیز باشه و زنا بتونن حقوق از دست رفته بیشتری از خودشونو دوباره احقاق کنن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۴۰۳
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سکوت معنویان را بیا و کار بساز
لباس مدعیان را بسوز و دور انداز
سکوت معنویان چیست عجز و خاموشی
لباس مدعیان چیست گفتگوی دراز
--------------------
نیک نامی خواهی ای دل با بدان صحبت مدار
خودپسندی جان من برهان نادانی بود
-------------------
مرا هر آینه خاموش بودن اولی تر
که جهل پیش خردمند عذر نادانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۴۰۴
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  نه، احتمالا چون آسیا بوده سایتش هم حتما ir بوده اول تو آسیا وارد موتور های جستجو شده، الان بگو بهش یه بار دیگه چک کنه، اگه بازم اونطوری بود یه بار افزونه هایی رو که نصب کرده غیر فعال کنه دوباره چک کنه.
ولی من بعید میدونم و این احتمالا به خاطر اینه که یا داره برای موتورهای جستجو سئو میشه و تنظیماتش آسیاییه، یا اینکه همون افزونه ها فونت سایت رو بهم ریختن.
افزونه را حذف کرد فایده نداشت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۴۰۵
۱۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  نه، احتمالا چون آسیا بوده سایتش هم حتما ir بوده اول تو آسیا وارد موتور های جستجو شده، الان بگو بهش یه بار دیگه چک کنه، اگه بازم اونطوری بود یه بار افزونه هایی رو که نصب کرده غیر فعال کنه دوباره چک کنه.
افزونه را حذف کرد فایده نداشت

خب اول به من بگو که سایت وردپرسه؟ یا غیر؟ بعد بگو از چه سئویی داره استفاده میکنه؟
اگه خواستی آیدی تلگرام منو بهش بده من مشکلشو حل میکنم.
@missellena

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۴۰۶
۲۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ق.ظ
تو از دست ندادی بفهمی چیه ترس از دست دادن،
جای من نبودی بدونی چیه فرق بین تو و من Dodgy

آهنگ ببخش رو شنیدین؟ خوب بود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۲۴۰۷
۲۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ
اگه اهل کتاب خوندن هستید یا نیستید یا رمان دوست دارید یا ندارید، در هرصورت کتاب ژان کریستوف نوشته رومن رولان رو بخونید و لذت ببرید.
والبته ترجمه های مختلفی دارد که قطعا شاهکارِ بی بدیل رولان با ترجمه بی نظیر "به آذین" رو توصیه میکنم.

زندگی یک سری مرگ ها و رستاخیزهاست. بمیریم تا از نو زاده شویم. کریستف.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous
ارسال: #۵۲۴۰۸
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ ق.ظ

بَسَم حکایتِ دل هست با نسیمِ سحر
ولی به بخت من امشب سحر نمی‌آید
در این خیال به سر شد زمانِ عمر و هنوز
بلایِ زلفِ سیاهت به سر نمی‌آید

#حافظ

[تصویر:  471520_hafeziye.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه , alma1988 , Milad_Hosseini , anne.shirley
ارسال: #۵۲۴۰۹
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترس از دست دادن،
جای من نبودی بدونی چیه فرق بین تو و من Dodgy

آهنگ ببخش رو شنیدین؟ خوب بود؟

آهنگ "کمک کن " فرزاد فرزین رو شنیدین ؟
ارسال: #۵۲۴۱۰
۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۵ ب.ظ
من مدتیه جز موزیک خالی و توپاک چیزی گوش ندادم. الان میرم میزنم اینا رو

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close