زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۴۲۶
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۳ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره که اگر با اطلاعات دانشگاه های خارجی کسی درخواست بده، امکانش هست که دیتاست رو بفرستن؟
احتمالا با اون ایمیل verify کنند یا لینک دانلود رو به اون ایمیل بفرستند. این قضیه رو چجوری میخوای هندل کنی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۴۲۷
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره که اگر با اطلاعات دانشگاه های خارجی کسی درخواست بده، امکانش هست که دیتاست رو بفرستن؟
احتمالا با اون ایمیل verify کنند یا لینک دانلود رو به اون ایمیل بفرستند. این قضیه رو چجوری میخوای هندل کنی؟

میخواستم اگر این کار شدنیه لینک رو بدم به یکی از دوستان مانشتی که دانشگاه خارج تحصیل میکنند چون خودم کسی رو سراغ ندارم الان.
حالا لینک دانلود رو اگر یکی بگیره میتونه بفرسته برای من؟ ینی مشکلی از لحاظ ای پی اینا بوجود نمیاد؟
ارسال: #۵۲۴۲۸
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ب.ظ
رفتند یاران و به کوی جان رسیدند

تا محضر خورشیدی باران رسیدند

وادی به وادی با ستون‌ها، با علم‌ها

شور نجف تا کربلا، شوق حرم‌ها

رفتند با نام حسین و مهر حیدر

تا اربعین عشق و عاشورای دیگر

با یاد زینب (س) درد را بیدار کردند

موکب به موکب عشق را دیدار کردند

رفتند تا اندوه زینب (س) را بفهمند

اسطوره‌ی نستوه زینب (س) را بفهمند

رفتند تا سرداری سر را ببینند

رفتند عاشورای دیگر را ببینند

رفتند تا بین حرم‌ها ره بپویند

عطری، نشانی از گل نرگس بجویند

با حسرت آن جاده تنها ماندم این‌جا

رفتند و من از کاروان جا ماندم این‌جا

هرچند مشتی سوز و اشک و آه شد دل

شادم که با آن کاروان همراه شد دل
مصطفی محدثی خراسانی

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۲۴۲۹
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  میخواستم اگر این کار شدنیه لینک رو بدم به یکی از دوستان مانشتی که دانشگاه خارج تحصیل میکنند چون خودم کسی رو سراغ ندارم الان.
حالا لینک دانلود رو اگر یکی بگیره میتونه بفرسته برای من؟ ینی مشکلی از لحاظ ای پی اینا بوجود نمیاد؟
هممم آی‌پی رو نمیدونم، فوقش میتونه دانلود کنه با یه چی بفرسته. ولی اگه export violation حساب بشه (که به احتمال زیاد میشه) و متوجه بشن، طبق قوانین آمریکا تا ۲۰ سال زندان و یا ۱ میلیون دلار جریمه، و یا هر دو رو داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Avril89
ارسال: #۵۲۴۳۰
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  هممم آی‌پی رو نمیدونم، فوقش میتونه دانلود کنه با یه چی بفرسته. ولی اگه export violation حساب بشه (که به احتمال زیاد میشه) و متوجه بشن، طبق قوانین آمریکا تا ۲۰ سال زندان و یا ۱ میلیون دلار جریمه، و یا هر دو رو داره.

شما راه کاری سراغ دارید؟ یا اینکه کلا بیخیال این دیتاست بشم؟
ارسال: #۵۲۴۳۱
۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اینجا کسی اینترنت از های وب گرفته؟ برای اون ها هم قطعی داره؟

من تا یک ماه پیش داشتم، قطعی خیلیییی زیادی داشت. هرچی تماس گرفتم گفتن نویز داره خطتون و باید فلان کنی و سرعت رو کم کنیم بهتر میشه و ... رفتم اینترنت مخابرات گرفتم مشکلم حل شد Big Grin
می خواستم های وب بگیرم. پس با این اوصاف نگیرم. :|
ارسال: #۵۲۴۳۲
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ق.ظ
خدایا شکرت !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud
ارسال: #۵۲۴۳۳
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  هممم آی‌پی رو نمیدونم، فوقش میتونه دانلود کنه با یه چی بفرسته. ولی اگه export violation حساب بشه (که به احتمال زیاد میشه) و متوجه بشن، طبق قوانین آمریکا تا ۲۰ سال زندان و یا ۱ میلیون دلار جریمه، و یا هر دو رو داره.

شما راه کاری سراغ دارید؟ یا اینکه کلا بیخیال این دیتاست بشم؟

دیتاست چی هستش؟ فیلتر شکن نمیتونین استفاده کنین؟
ارسال: #۵۲۴۳۴
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۱ ق.ظ
این چه شوریست که در دور قمر میبینم
همه آفاق پر از فتنه و شر میبینم
هر کس روز بهی می طلبد از ایام
علت آن است که هر روز بدتر میبینم
ابلهان را همه شربت ز گلاب و قند است
قوت دانا همه از خون جگر میبینم
اسپ تازی شده مجروح به زیر پالان
طوق زرین همه بر گردن خر میبینم
دختران را همه در جنگ و جدل با مادر
پسران را همه بد خواه پدر میبینم
هیچ رحمی نه برادر به برادر دارد
هیچ شفقت نه پدر را به پسر میبینم
پند حافظ بشنو خواجه برو نیکی کن
که من این پند به از گنج و گوهر میبینم
( عالیجناب حافظ شیرازی)

پ ن: یه جوری من هر شب به حافظ متوسل میشم و یه شعر برام میرسه، این شعر امشب بود. خیلی قشنگه و مصداق زمانه، ولی دردناکه. میخوام بگم تا بوده همین بوده و بهتر از این نبوده از هزار و چهارصد سال پیش تا به حال در ایران.
من زبانهای باستانی رو با عشق شروع کردم ولی تاریخ منو منزجر کرد. بعد از یه مدت مطالعه احساس کردم که تاریخ بزرگترین دروغ دنیاست. و تنها تاریخی که حقیقت داره اون چیزیه که در ادبیات شکل گرفته. تاریخ مثل یه برنامه ی کامپیوتری میمونه که پر از حلقه های تکراره، پس بخوان و باور نکن

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۴۳۵
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط big cloud.)
امروز به معنای واقعی فهمیدم که پایداری تو زندگی من جایی ندارهUndecided
یه پروژه شروع کردم که ممکنه نتیجه اش را ۵ سال دیگه ببینم. البته نتایج کوتاه مدت هم داره اما نتیجه واقعی شاید ۵ سال دیگه یا دیرتر به دست بیاد.
میدونم خیلی سخته، میدونم خیلی تلاش میخواد. اما من مردش نیستم که از آرزوهام دست بکشم.
وقتی مُردم میتونم با خیالت راحت از این که حداقل بخشی از رویاهام برآورده شده بخوابم.
فقط باید بین این مالتی تسکینگ هایی که دارم یه رابطه منصفافه برقرار کنم.Shy
ارسال: #۵۲۴۳۶
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اینجا کسی اینترنت از های وب گرفته؟ برای اون ها هم قطعی داره؟

من تا یک ماه پیش داشتم، قطعی خیلیییی زیادی داشت. هرچی تماس گرفتم گفتن نویز داره خطتون و باید فلان کنی و سرعت رو کم کنیم بهتر میشه و ... رفتم اینترنت مخابرات گرفتم مشکلم حل شد Big Grin

من ۲ بار تجربه اینترنت مخابرات داشتم و خوب بوده، هم افت سرعت نداره اصلا( ی سرعت ثابتی داره همیشه Big Grin) هم قطعی نداره
ارسال: #۵۲۴۳۷
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  

من ۲ بار تجربه اینترنت مخابرات داشتم و خوب بوده، هم افت سرعت نداره اصلا( ی سرعت ثابتی داره همیشه Big Grin) هم قطعی نداره
چند وقته پارس آنلاین استفاده می کنم و چون تجربه استفاده از دیگر ISP ها ندارم نمی تونم نظری بدم و الان هم مدت سرویسم تموم شده و باید دوباره تمدید کنم به نظرتون الان مورد های زیر مناسبه ؟ شما که از مخابرات استفاده می کنی می تونی بگی سرویس مشابه که مخابرات داره به کدوم یکی نزدیک تره و بهتره یا همین پارس انلاین خوبه

سرویس ها :

سرعت ۴ مگ >> سه ماهه >> 90 گیگ حجم >> قیمت ۱۲۰ هزار
سرعت ۸ مگ > سه ماهه >> 270 گیگ حجم >> قیمت ۱۵۰ هزار

سرعت ۴ مگ >> 6 ماهه >> 180 گیگ حجم >> قیمت ۲۱۴ هزار
سرعت ۸ مگ >> 6 ماهه >> 540 گیگ حجم >> قیمت ۳۰۰ هزار
ارسال: #۵۲۴۳۸
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دیتاست چی هستش؟ فیلتر شکن نمیتونین استفاده کنین؟

ترافیک عادی و آنومالی شبکه برای تشخیص آنومالی، که فکر کنم دیگه نیاز نباشه : )
نه با فیلترشکن حل نمیشه، ایمیل دانشگاهی و اسم دانشگاه و کشور رو میخواد.
ارسال: #۵۲۴۳۹
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند وقته پارس آنلاین استفاده می کنم و چون تجربه استفاده از دیگر ISP ها ندارم نمی تونم نظری بدم و الان هم مدت سرویسم تموم شده و باید دوباره تمدید کنم به نظرتون الان مورد های زیر مناسبه ؟ شما که از مخابرات استفاده می کنی می تونی بگی سرویس مشابه که مخابرات داره به کدوم یکی نزدیک تره و بهتره یا همین پارس انلاین خوبه

سرویس ها :

سرعت ۴ مگ >> سه ماهه >> 90 گیگ حجم >> قیمت ۱۲۰ هزار
سرعت ۸ مگ > سه ماهه >> 270 گیگ حجم >> قیمت ۱۵۰ هزار

سرعت ۴ مگ >> 6 ماهه >> 180 گیگ حجم >> قیمت ۲۱۴ هزار
سرعت ۸ مگ >> 6 ماهه >> 540 گیگ حجم >> قیمت ۳۰۰ هزار

والا طرح رو که خودتون باید انتخاب کنید، ولی اگه پارس آنلاین راضی هستین به اذیت شدنش نمی‌ارزه که عوض کنید
ارسال: #۵۲۴۴۰
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یه پروژه شروع کردم که ممکنه نتیجه اش را ۵ سال دیگه ببینم.
پروژه ۵ ساله،‌فقط مهاجرت به کانادا توی ذهن من میاد که باز خیلی دست بالا گرفتم. پروژه نرم افزاری هم باشه که از بیخ و بن غلطه. ازدواج هم که فکر نکنم باشه ...
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  فقط باید بین این مالتی تسکینگ هایی که دارم یه رابطه منصفافه برقرار کنم.[تصویر:  shy.gif]
من توی این ۴ سالی که کار کردم و درس خوندم و پروژه انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که توی زندگیت توی هر بازه فقط یک کار بکن، بقیش رو به کیفیت زندگیت تخصیص بده،‌ ورزش کن، بیرون برو و با آدمای مختلف ارتباط داشته باش، کلا خوب نیست تو خونه بشینی و همش کار کنی و یا تا ۱۱ شب جمعه هم برای خودت برنامه ریخته باشی.
در واقع باید trade off رو انجام بدی، واقعا نمیشه چند تا کار رو جلو برد، ارشد و کار کردن تمام وقت، یا پروژه انجام دادن و سر کار رفتن، ورزش هم بخوای بینشون انجام بدی، دست تنها هم باشی که دیگه بدتر، خلاصه حواست باشه که burn down نشی.

من این ماه پیش رو، رو که بگذرونم یه تغییر کلی تو زندگیم میدم.

این آلبوم از کشفیات جدیدم هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آهنگ Departure رو که گوش دادم و شدیدا بهم چسبید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close