زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۲۹۱
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ ق.ظ
خدایا از صبح تا حالا الان تازه فهمیدم دور و برم چه خبره. فکر میکنم تشنج بدی کردم و یه مدت گرفتارم.
بچه ها در مورد بیو میمیکری چی میدونین؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۲۹۲
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دقیقاز بس دیدم همه دارن سراغ بورس میرن دیروزرفتم سایت سجام ثبت نام کنم

قضیه بورس به اینجا هم کشیده شده Big GrinBig Grin
همه جا از بورس حرف میزنن حالا ازشون ۲-۳ تا اصطلاح مهم بپرسی بلد نیستن.

هر کس بی اطلاع وارد بشه با پولش بازی میکنه!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۵۲۲۹۳
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۷ ق.ظ
ما سینمایی ها که از بورس و این چیزا وحشت داریم. دیگه همینم مونده برم دنبال بورس.
از نظر من هر کسی روی بورس سرمایه گذاری کنه الان تو این شرایط امنیت مالی نداره، ولی اگه پوند و دلار بگیره یکی از یکی بهتر میشه براش سرمایه.
اینم یه تیکه از دهن عروس مادر شوهر Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT
ارسال: #۵۲۲۹۴
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خدایا از صبح تا حالا الان تازه فهمیدم دور و برم چه خبره. فکر میکنم تشنج بدی کردم و یه مدت گرفتارم.

انشالله خوب میشید. به بهبود امیدوار باشید حتما حالتون عالی میشه. تحت نظر دکتر هم دستوراتش را اجرا کنید.

بیومیمیکری احتمالا برگرفته از الگوریتمهای تکاملی باشه. مثل الگوریتم مورچگان.زنبور عسل و ... . درسته؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۲۹۵
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خدایا از صبح تا حالا الان تازه فهمیدم دور و برم چه خبره. فکر میکنم تشنج بدی کردم و یه مدت گرفتارم.

انشالله خوب میشید. به بهبود امیدوار باشید حتما حالتون عالی میشه. تحت نظر دکتر هم دستوراتش را اجرا کنید.

بیومیمیکری احتمالا برگرفته از الگوریتمهای تکاملی باشه. مثل الگوریتم مورچگان.زنبور عسل و ... . درسته؟

ممنونم زهرا جان، زیادی خودمو خسته کردم به این روز افتادم. باید بیشتر به فکر اعصابم باشم. خیلی تشنج بدی بود. الانم داروهامو مصرف میکنم و در کنارش کار و درس با آهنگ ملایم.
این بیو میمیکری فکر میکنم بله همین ربط به الگوریتمهای تکاملی داشته باشه و یه جوری مربوط به حرکات ظریف و خاص نهادینه شده در یه ماشین هست. میخوام راجع بهش مطالعه کنم، برام جالب بوده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۲۹۶
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ ب.ظ
بابا این الگوریتم های تکاملی را بریزید دور فقط ایرانیا و هندیا ازش استفاده میکنن :/ روش های خیلی مدرن تری اومده اینا مال ۳۰ سال قبلن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , The BesT
ارسال: #۵۲۲۹۷
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۳ ب.ظ
من هیچ اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و اصلا نمیدونم چیه و فقط در موردش یه جا خوندم کنجکاو شدم.
کدین جان شما میدونی چی هست؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۲۹۸
۰۴ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بابا این الگوریتم های تکاملی را بریزید دور فقط ایرانیا و هندیا ازش استفاده میکنن :/ روش های خیلی مدرن تری اومده اینا مال ۳۰ سال قبلن.

و ایضا چینی ها.

البته نمیشه گفت بدرد نمیخورن چون کارهای قشنگی انجام میشه و ژورنال های حرفه ای در این حوزه هم داریم. منتهی چیزی که مرسوم هست بسیار سطحی و سبک هست. چیزیایی که این دسته از روش ها باعث شده سمتش اخیر نرم این هست که اولا پشتوانه ریاضی کمی داره، ثانیا خیلی دست توش زیاد شده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۲۹۹
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۰ ق.ظ
این سایت رو سال ها پیش دیده بودم و خیلی دوستش داشتم
یه فلش بینظیر بود برام
ولی آدرسش یادم رفته بود, امشب بالاخره با ممارست بسیار پیداش کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۲۳۰۰
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۷ ق.ظ
چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۳۰۱
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دقیقاز بس دیدم همه دارن سراغ بورس میرن دیروزرفتم سایت سجام ثبت نام کنم

افزایش تعداد فعالان بورس و سهامداران و وارد شدن پول مردم به بورس به نظرم تأثیر مثبتی روی هممون داره
بهتر از خرید دلار و یورو و طلا و زمین هست چون در مجموع برای جامعه بهتره

نیازی هم نیست خیلی متخصص تحلیل‌های مختلف باشید. می‌تونید مشاوره بگیرید. یاد گرفتن پله پله بورس به همراه وارد کردن پله پله پول به بورس انتخاب خوبیه.
بعضیا میگن بورس ایران سفارشیه. تحلیل براش جواب نمیده. ولی میگن فارکس خوبه و حساب شده است Big Grin

موفق باشید

یه درد دل کنم؟
احساسم رو بگم. از آدمایی که در به در دنبال خرید دلار هستند خوشم نمیاد. آدمهایی که غر می‌زنند که کل ایران رو فساد گرفته و به هیچ چیز اعتمادی نیست و باید زودتر بارمون رو ببندیم و بریم یا تا می‌تونیم دلار بخریم تو خونه انبار کنیم. بعدش هم میگن این همش برای حفظ زحماتمون برای کسب پول حلاله وگرنه من که از خدامه دلار ارزون شه....

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۲۳۰۲
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟

مثل؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۰۳
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟

مثل؟
منم یه مثال از این مورد دارم
مثل دانلد ترامپ یا بوریس جانسون
استندآپ کمدی‌های Trevor Noah رو با اسم ترامپ یا بوریس جانسون یا *** سرچ کنید خیلی طنز فاخری دارهBig Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۲۳۰۴
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  افزایش تعداد فعالان بورس و سهامداران و وارد شدن پول مردم به بورس به نظرم تأثیر مثبتی روی هممون داره
بهتر از خرید دلار و یورو و طلا و زمین هست چون در مجموع برای جامعه بهتره

نیازی هم نیست خیلی متخصص تحلیل‌های مختلف باشید. می‌تونید مشاوره بگیرید. یاد گرفتن پله پله بورس به همراه وارد کردن پله پله پول به بورس انتخاب خوبیه.
بعضیا میگن بورس ایران سفارشیه. تحلیل براش جواب نمیده. ولی میگن فارکس خوبه و حساب شده است Big Grin

موفق باشید
...

به شخصه خیلی دوست ندارم در این حوزه در مانشت خودم حرفی بزنم اما ذکر چند نکته رو لازم میدونم:

فارکس بسیار پر ریسک هست و غیر موراد کاملا استثنا بهتره افراد اصلا ورود نکنند. علاوه بر ریسک، از نظر مشغله ای که ایجاد میکنه و اینکه دائم باید سیستم رو چک کنی، برای یکی مثل من اصلا جذاب نیست.
در بورس اتفاقا تخصص نیاز هست، خرید پله ای وقتی خوبه که روند رو به درستی تشخیص داده باشید. مشاوره هم خوبه اما کافی نیست. تا پختگی لازم به دست نیاد که از نظر روانی هیجانات کنترل بشه، ورود به بورس هم غلطه. مگر خرید عرضه های اولیه که غیر ۱-۲ مورد مابقی همه سودده بودند. تازه همونم باید بدونید کی بفروشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , WILL , big cloud
ارسال: #۵۲۳۰۵
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
یه روز دوتا گوجه فرنگی باهم دعوا میفتن، یه گوجه سبز میاد اینا رو از هم جدا کنه. یکی از گوجه فرنگی‌ها میگه: سید تو کار نداشته باش خودمون حل میکنیم قضیه رو Big GrinBig Grin
#بی_مزه

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۵۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close