زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۴۷۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  [تصویر:  sad.gif]
[تصویر:  exclamation.gif]
اون دومی هشدار حاکم بزرگ بود؟ Big Grin
نه جدی. نگفتم که بده، اتفاقا ظاهرش که خوب به نظر میرسه. صرفا می‌خوام ببینم این روزا چند برابرِ بقیه منابع کره‌ی زمین رو هدر می‌دم [تصویر:  08.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۰۴۷۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۳:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  [تصویر:  sad.gif]
[تصویر:  exclamation.gif]
اون دومی هشدار حاکم بزرگ بود؟ Big Grin
نه جدی. نگفتم که بده، اتفاقا ظاهرش که خوب به نظر میرسه. صرفا می‌خوام ببینم این روزا چند برابرِ بقیه منابع کره‌ی زمین رو هدر می‌دم [تصویر:  08.gif]
من که منظورتو نفهمیدم ولی من کلا آشپزیم خوب نیست اینو امروز درست کردم روش وقت گذاشتم حتی باعث شد امروز برای باشگاه رفتن هم وقت نداشته باشم خیلی دوست دارم تغذیم مناسب باشه و سر وقت باشگاه برم ولی خب تنهایی بخوایی همه کارا رو با کیفیت انجام بدی یکم سخته Sad
ارسال: #۵۰۴۷۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ق.ظ
ای کاش میشد همون بچه میموندم. لعنت به بزرگ بودن و بزرگسالی. ازش متنفرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , nlp@2015
ارسال: #۵۰۴۷۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴ ق.ظ
علاقه وافری به تحلیلگرهای اقتصادی ایران دارم. واقعا با این شرایط میشه تحلیل هم کرد.Exclamation
چند هفته ای میشه اصلا قیمت ارز را چک نمیکنم. برام مهم نیست چی میشه. چون آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجبUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA , khayyam , Autumngirl
ارسال: #۵۰۴۸۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۵:۲۲ ب.ظ
یک خیاط به کلاس طراحی سایت با وردپرس رفته و با پرداخت مبلغ قابل توجهی یه سایت طراحی کرده که از عهده یه کودک ۶ ساله هم بر میاد. برای سئو تماس گرفته و وقتی میگم دوباره باید این سایت طراحی بشه تاکید داره که این عالیه و مشکل نداره....
خدایا به همه ثابت کن داشتن لپ تاپ در خانه باعث نمیشه که در زمینه های مختلف علم کامپیوتر تخصص داشته باشیم.Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , khayyam
ارسال: #۵۰۴۸۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  خدایا به همه ثابت کن داشتن لپ تاپ در خانه باعث نمیشه که در زمینه های مختلف علم کامپیوتر تخصص داشته باشیم.Undecided

اضافه میکنم که داشتن لپ تاپ در خانه و استاد دانشگاه (رشته کامپیوتر) بودن هم دلیل نمیشه که تخصص داشته باشیم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۴۸۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  اضافه میکنم که داشتن لپ تاپ در خانه و استاد دانشگاه (رشته کامپیوتر) بودن هم دلیل نمیشه که تخصص داشته باشیم ....
نه دیگه شما دانشگاااااه تهران هستید دیگه باید ی کم از شما توقع داشت

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینم دست پخت امشب من [تصویر:  biggrin.gif]
هنرمندانه هم تزئین شده
شروع خوبیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۴۸۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۴۲ ب.ظ
امروز رفتم باشگاه سوارکاری، به دنیای اسبا
ورزشیه که واقعا حال آدمو خوب میکنه، ارتباط با یه موجود زنده، هماهنگ شدن باهاش
وقتی اسب ناخن میکنه و نمیتونین تعادلو حفظ کنین، با هم میخورین زمین ولی همون لحظه که افتادی باید بری اسبتو نوازش کنی، یه جورایی اشتباه اسب بوده ولی سریع میری دست میکشی بهش که حالش بد نشه. درد و خراشیدگی خودتو فراموش میکنی، چشمای اسبو چک میکنی.
کاش آدما اینجور حواسشون به هم بود.

////////////\\\\\\\\\\\
فقط نشستن رو سکو و تماشای پرش و سواری دیگران کلی انرژی میده و شنیدن صدای اسبا
ورزش گرونی ب نظر میاد ولی در مقایسه با قلیون و تفریحای اینطوری خیلی باارزشتره و واقعنم انقدر گرون نیست که ب نظر میرسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann , Avril89
ارسال: #۵۰۴۸۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  امروز رفتم باشگاه سوارکاری، به دنیای اسبا
وقتی اسب ناخن میکنه و نمیتونین تعادلو حفظ کنین، با هم میخورین زمین ولی همون لحظه که افتادی باید بری اسبتو نوازش کنی، یه جورایی اشتباه اسب بوده ولی سریع میری دست میکشی بهش که حالش بد نشه. درد و خراشیدگی خودتو فراموش میکنی، چشمای اسبو چک میکنی.

////////////\\\\\\\\\\\
ورزش گرونی ب نظر میاد ولی در مقایسه با قلیون و تفریحای اینطوری خیلی باارزشتره و واقعنم انقدر گرون نیست که ب نظر میرسه

ورزش اسب سواری خوبه

ولی ورزش فقط پرورش اندام یه دوره بگیری پروتین وی + آمینو اسید + کراتین میشه قشنگ ترکوند Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۰۴۸۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  امروز رفتم باشگاه سوارکاری، به دنیای اسبا

////////////\\\\\\\\\\\

من شخصا دوست ندارم یکی را پشتم از صبح تا شب سواری بدم. اسب دوست داره؟ مطمین نیستم خودش که چیزی نگفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , αɾια
ارسال: #۵۰۴۸۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا دوست ندارم یکی را پشتم از صبح تا شب سواری بدم. اسب دوست داره؟ مطمین نیستم خودش که چیزی نگفت
یادمهه ی بار گفتهه بودین دوس دارین سگ داشته باشینن هم جی جیزی...

ی ارتباط دو طررفس. ب اسب نوازشش میدی براشش سوت میزنیی اروم شه غشو میکنی ...

اسبمم لذت میبره چشاش نشون میده
یا وقتیی میبینت خودش میاد سمتت بوت میکننه
////////////////

اونن جور ک شماا میگین، ایا کاهو دوس دارهه خورده شه:/

//////////////
ایا تو ارتباطط با ادمامم فک میکنیم ب این مسله؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۰۴۸۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا دوست ندارم یکی را پشتم از صبح تا شب سواری بدم. اسب دوست داره؟ مطمین نیستم خودش که چیزی نگفت
یادمهه ی بار گفتهه بودین دوس دارین سگ داشته باشینن هم جی جیزی...

ی ارتباط دو طررفس. ب اسب نوازشش میدی براشش سوت میزنیی اروم شه غشو میکنی ...

اسبمم لذت میبره چشاش نشون میده
یا وقتیی میبینت خودش میاد سمتت بوت میکننه
////////////////

اونن جور ک شماا میگین، ایا کاهو دوس دارهه خورده شه:/

//////////////
ایا تو ارتباطط با ادمامم فک میکنیم ب این مسله؟
کاهو دوس نداره. گاو و گوسفندم دوست ندارن. ولی خب قانون طبیعتا دیگه ما میخوریمشون Smile
من منظورم این نبود کار بدی میکنید صرفا حسمو گفتم.
قضاوتگر نهایی خودتونید منم اگر حس کنم یه سگ واقعا ازم خوشش میاد نگرش میارمم :ایکس
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۰۴۸۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  آیا تو ارتباطط با ادمامم فک میکنیم ب این مسله؟
تو ارتباط با آدما به این مسائل فکر نمی کنیم چون با خودمون هم اینطوری رفتار میشه، مثل چرخه ای که معلوم نیست از کی شروع شده و ما هم خواه ناخواه توش افتادیم. از طرفی هم وقتی به کسی کمک می کنی یا دلت واسش می سوزه سعی می کنی باهاش راه بیایی حتی از حق خودت می گذری، اما طرف پرتوقع تر میشه و سعی می کنه ازت سوء استفاده کنه؛ آدم به غلط کردن می افته.
یه مورد دیگه که تو ارتباط با آدمای اطرافم خیلی اذیتم می کنه اینه که یه عده سعی می کنن برات فیلم بازی کنن و ادا دربیارن، خودشون رو زرنگ تصور می کنن و طرف مقابل رو یه احمق فرض می کنن؛ جالب تر اینکه اصرار دارن فیلمشون رو باور کنی. این مورد واقعا حالمو بد می کنه، دلم می خواد به طرف بفهمونم احمق خودتی که منو احمق فرض کردی گرچه خیلی وقتام حوصله شو ندارم و سعی می کنم ارتباطمو قطع کنم یا خیلی کمترش کنم. حقیقت تلخ بهتر از دروغ و دغله، حداقل میشه بجای فیلم بازی کردن هیچ واکنشی نشون نداد یا یه طوری رفتار و صحبت کرد که تلخیش کمتر باشه. اما با فیلم بازی کردن و سیاه کردن طرف مقابل واقعا مشکل دارم، خودمم استعدادی توش ندارم.
کلا دنیای تنهایی خودمو به حضور تو خیلی از جمعها ترجیح می دم البته ذاتاً هم درونگرا هستم.

راستی تنیس روی میز و والیبال هم ورزشهای خوبی هستن. خیلی وقته نرفتم سراغشون ولی می خوام دوباره برم برای تنیس روی میز
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۰۴۸۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۵۰۴۹۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۲۵ ب.ظ
درسته که ما معمولیا حتی توان مالی خر سواری هم نداریم؛ ولی خدا رو شکر میکنم که در کشوری چشم به جهان گشودم که سطح رفاهش به حدی بالاس که درصد بالایی از مردمش همچون مانشت اسب سواری تفریح یومیه شونه AngelBig Grin
ولی خارج از شوخی خوبه که مشکلاتتون به `بله یا خیر` گفتن نشستن بر روی دمبلان اسب خلاصه شده؛ آخه توی محله ی ما بحث اینه که خیار سیرکننده تره یا سیب زمینی تا بریم همونو بگیریم.Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close