زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۰۴۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ
با کسی که حالش خوب نیست، بحث نکن. بذار خوشحال باشه که تو نفهمیدی چی گفت، شاید حالش بهتر شد.
خوش باشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۰۰۴۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
ترگمان سایت خوبیه ولی خیلی لاکپشت وار توسعه پیدا میکنه

ارسال: #۵۰۰۴۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  مرسی منم بد نیستم، شکر Big Grin
خداراشکر. Heart

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من موفق شدم . . .
خیلی ام عالی

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  امروز بعد از مدتها رفتم خرید، یه بسته گوشت و یه بسته مرغ و دوتا اسکاج و یه جا اسکاجی و یه ظرف غذا برداشتم و جمعا شد ۱۵۱ هزار تومن.

+ یکی بیاد پی وی حوصلمون سررفته !

دندونم رو جراحی کردم و تا دماغم از زیر بخیه خورده، هیشکی نیست نازمون رو بکشه : ))).

اینجوریه که آدم سنگ میشه : )))
داداش باز تو وضعت خوبه هنوز گوشت میخوری . ما به سویا و رژیم غذایی مفید گیاهخواری پناه بردیمBig Grin
از هیچ کس هیچ وقت انتظار نداشته باش که نازت را بکشه. خودت خودتا دوست داشته باشی حله.
ارسال: #۵۰۰۴۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط elect.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  @elect: سلام دوست عزیز. شما حسن نیت داری و این خیلی ارزشمنده. اما، وقتت رو برای بحث با هر کسی صرف نکن. با طناب بعضی افراد هم توی چاه نرو. این‌ها فقط یک توصیه دلسوزانه و خواهرانه بود. موفق باشی.
کاملا موافقم در اینکه کاربر elect حسن نیت دارند شکی نیست چه بسا بارها دیده شده که درنهایت احترام وباحوصله به گفتگو پرداختند ولی هر گفتمانی یک منطقی داره وپایبندی به ان شرط لازم برای ادامه گفتگو است ولی متاسفانه همیشه عده ای هستند که با لودگی هرچه تمام تر سعی در به حاشیه کشاندن گفتگو دارند به قول این جمله معروف که میگه نه سواد کافی برای حرف زدن...نه شعور لازم برای خاموش ماندن بله متاسفانه این حکایت خیلی از ادم هاست کاریش هم نمیشه کرد چون بسیارند پس بهتر هست که درگیر بحث با این افراد نشد و به قول دوستمان وقت باارزش را بابت این بحث فرسایشی هدر ندهیم ولی باز هرطور صلاح میدونید.
ممنونم از لطففی ک بهم داری. اره بحث منطفی اصول داره. ولی با همیین بحثایی غیراصولیی هم چیزایی یاد گرفتمم . من امیددارم ب درست شدن. حالاا شایدمم ب قول ی دوستیی خاصیت جوونیه (در اصل میگهه خامی هنو Smile )

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من به یه سری آدما میگم : نسخه اسلامی ژان پل سارتر و سیمون دوبووار!!!(باید یه شخصیتهای برجسته پیدا میکردم که نفهمیدن یک سری رو قالب ببخشم)
؟
راه و رسمم زندگیی شخصیشوون گیر زیااد داشتهه ولیی حرف حساببم زدن (البته افراطااشون هم بااید در نظرر گرفت)

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه چیزی اخیرا باب شده :

میگن گند کاری دیگران رو قضاوت نکنید!!!به جرات قسم میخورم بیش از ۹۰ درصد اصلا معنی این جمله رو نفهمیدن!
ایده بدیم نیس ولی خ شورر شده .

خ ایده های خوب هسن ک با افرااط و تفریطط نابود شدن (ی حکیمیی دربارهه داروو و سم و غذاا گفتهه اینا همش یکیهه ولی اندازهه مصرف ماا میگهه کدوم حالتش باشهه(

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  راست میگن دیگه، بزار هر غلطی که میخوان بکنن : )))
گاهیم فک کنیمم شااید ما غلطیم ( خودمم مخاطببب ای جمله هسم(

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Autumngirl
ارسال: #۵۰۰۴۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
به قول یکی:
" آرزو میکنم یکى بیاد تو زندگیتون و انقد حالتونو خوب کنه که فقط بهش بگید «تو از کجا پیدات شد» "

ما رفتیم بخوابیم

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , Autumngirl , khayyam
ارسال: #۵۰۰۴۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ق.ظ
از این به بعد بیشتر پست میدم که اگه کسی حالش بهم میخوره، بیشتر بهم بخوره. انگار اگه دیدگاه کسی با ما زاویه داشت، حق توهین کردن داریم. پس این حق رو برای دیگران هم قائل باشیم، گرچه علاقه ای به توهین کردن ندارم.
ارسال: #۵۰۰۴۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۳۵ ق.ظ
بعد از مدت ها رفتم سراغ رفیق قدیمی خیام...
عاشق شوخ طبعیش هستم.
اونجا که میگه (چون من رفتم جهان چه محدث چه قدیم...)

یا به قول خودمون دیگی برای من نجوشه... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۰۴۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  چون من رفتم جهان چه محدث چه قدیم
یه سوال شخصی می کنم ازت رفتی تو کانادا نشستی صبح شب مانشت پیج میزنی؟ یعنی واقعا موندم کاش من اونجا بودم جای تو و زندگی نزیسته ام رو می زیستم!
احساس می کنم بس که تو ایران موندی حالا که رفتی اونور منزوی شدی

(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  " آرزو میکنم یکى بیاد تو زندگیتون و انقد حالتونو خوب کنه که فقط بهش بگید «تو از کجا پیدات شد» "

اگه پول داشتی باشی این ارزوی قشنگ براورده میشه برحسب حجم پولت مقدار براورده شدنش هم بیشتر!

(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از این به بعد بیشتر پست میدم که اگه کسی حالش بهم میخوره، بیشتر بهم بخوره. انگار اگه دیدگاه کسی با ما زاویه داشت، حق توهین کردن داریم. پس این حق رو برای دیگران هم قائل باشیم، گرچه علاقه ای به توهین کردن ندارم.
زاویه چیه هرکی میاد یه حرفی میزنه میگن زاویه
من می اومدم اینجا یه مدت بع بع می کردم می رفتم
اخطار دادن گفتن زاویه درست کردی با ما و توهین
الان دیگه بع بع و جیک جیک نمیکنم
میاد عمود منصف های دیگران رو قناس می کنم
خلاصه کنم چپ بری راست بیای بالاخره یکی هست بگه من ناراضی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۵۰۰۴۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ ق.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۱۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  چون من رفتم جهان چه محدث چه قدیم
یه سوال شخصی می کنم ازت رفتی تو کانادا نشستی صبح شب مانشت پیج میزنی؟ یعنی واقعا موندم کاش من اونجا بودم جای تو و زندگی نزیسته ام رو می زیستم!
احساس می کنم بس که تو ایران موندی حالا که رفتی اونور منزوی شدی

(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  " آرزو میکنم یکى بیاد تو زندگیتون و انقد حالتونو خوب کنه که فقط بهش بگید «تو از کجا پیدات شد» "

اگه پول داشتی باشی این ارزوی قشنگ براورده میشه برحسب حجم پولت مقدار براورده شدنش هم بیشتر!

(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از این به بعد بیشتر پست میدم که اگه کسی حالش بهم میخوره، بیشتر بهم بخوره. انگار اگه دیدگاه کسی با ما زاویه داشت، حق توهین کردن داریم. پس این حق رو برای دیگران هم قائل باشیم، گرچه علاقه ای به توهین کردن ندارم.
زاویه چیه هرکی میاد یه حرفی میزنه میگن زاویه
من می اومدم اینجا یه مدت بع بع می کردم می رفتم
اخطار دادن گفتن زاویه درست کردی با ما و توهین
الان دیگه بع بع و جیک جیک نمیکنم
میاد عمود منصف های دیگران رو قناس می کنم
خلاصه کنم چپ بری راست بیای بالاخره یکی هست بگه من ناراضی
همانطور که خودت متوجه شدی سوالت شخصیه بنابراین جواب نمیدم : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , salam5 , big cloud
ارسال: #۵۰۰۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ب.ظ
من ی بحثیی شرو میکنم یاا ادامه میدم میخواام فاصلهه ها کم شهه انگاار دارهه بیشترر میشهSad (ن میخواسنم ن دوس داشتم اینجورر بشه)

یه پیشنهااد: بیاین وقتیی کسیی ایراد کارمونو گف فک نکنیم ادم بدیهه یا ما روو ادم بدی میدونهه. فک کنیم ادم خوبییه و چون ما رو هم ادمم خوبی میدونستهه دوس داشتهه ک ما این ایراادم نداشته باسیم و بهتر باشیمم (حالاا چ وارد بدونیم چ ن)

میدونین اینجاا چن دفه ب من گفتنن حرفاات منطقیی میس. منصفانه ش اینه ک خ وقتاا منطقیی بودهه ولیی اشکال از جای دیگس اونمم این ک کنترل خشمم گاهیی از دسم درمیره ب خاطر همینن همونن ک واقعن میخواسم بگمو نتونسم بگم

داارم تلاش میکنمم برا درس شدنش ولیی هنو راه زیادی هس براا رفتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Autumngirl
ارسال: #۵۰۰۵۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  میدونین اینجاا چن دفه ب من گفتنن حرفاات منطقیی میس. منصفانه ش اینه ک خ وقتاا منطقیی بودهه ولیی اشکال از جای دیگس اونمم این ک کنترل خشمم گاهیی از دسم درمیره ب خاطر همینن همونن ک واقعن میخواسم بگمو نتونسم بگم
من وقتی ببینم کسی عصبانیه یا هیجان بر اون فرد غالب شده باهاش بحث نمی کنم. تو این وضعیت احساسات و هیجانات بر فرد غلبه داره و حرف از منطق زدن جواب نمیده.

ارسال: #۵۰۰۵۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  میدونین اینجاا چن دفه ب من گفتنن حرفاات منطقیی میس. منصفانه ش اینه ک خ وقتاا منطقیی بودهه ولیی اشکال از جای دیگس اونمم این ک کنترل خشمم گاهیی از دسم درمیره ب خاطر همینن همونن ک واقعن میخواسم بگمو نتونسم بگم
من وقتی ببینم کسی عصبانیه یا هیجان بر اون فرد غالب شده باهاش بحث نمی کنم. تو این وضعیت احساسات و هیجانات بر فرد غلبه داره و حرف از منطق زدن جواب نمیده.
آقاا Smile دیگ بل نگیر سری : ))

صحیحح ولیی میدونی کسایی هسن ک اتفاقن بحثو اداممه میدن ولیی انقد ب خودشون مسلطنن انقد ادمای پری هس ک تو همون وض هیجانیی م ک هسی هم اروم میشی هم یاد میگیریی . توانش در من نیس فعلن

ارسال: #۵۰۰۵۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ب.ظ
دیگه کم کم باید همگی این شعر فریدون مشیری رو بخونیم:

بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک
شاخه‌های شُسته، باران خورده، پاک
آسمانِ آبی و ابر سِپید
برگ‌های سبز بید
عطر نرگس، رقص باد
نغمه شوق پرستوهای شاد
خلوت گرم کبوترهای مست
نرم نرمک می رسد اینک بهار
خوش به حال روزگار
خوش به حال چشمه‌ها و دشت‌ها
خوش به حال دانه‌ها و سبزه‌ها
خوش به حال غنچه های نیمه باز
خوش به حال دختر میخک که می خندد به ناز
خوش به حال جام لبریز از شراب
خوش به حال آفتاب
ای دل من گرچه در این روزگار
جامه رنگین نمی پوشی به کام
باده رنگین نمی بینی به جام
نقل و سبزه در میان سفره نیست
جامت از آن می که می‌باید تهی است
ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب
ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار
گر نکوبی شیشه غم را به سنگ
هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نرم نرمک می رسید اینک بهار...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شمام حس میکنید بوی بهار رو یا زوده هنوز؟؟ SmileSmile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , big cloud , Soldier's life , Avril89
ارسال: #۵۰۰۵۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  شمام حس میکنید بوی بهار رو یا زوده هنوز؟؟ [تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif]
چن روز پیش جاایی بودمم راجب همین صحبت شد. ب جز خودمم همه مواافق بودن امساال بوی عیدد نیس.Sad

ارسال: #۵۰۰۵۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  میدونین اینجاا چن دفه ب من گفتنن حرفاات منطقیی میس. منصفانه ش اینه ک خ وقتاا منطقیی بودهه ولیی اشکال از جای دیگس اونمم این ک کنترل خشمم گاهیی از دسم درمیره ب خاطر همینن همونن ک واقعن میخواسم بگمو نتونسم بگم

داارم تلاش میکنمم برا درس شدنش ولیی هنو راه زیادی هس براا رفتن

شما خیلیم منطقی هستی، وقتی مدام برچسب می خوری که تو منطقی نیستی چون مونثی، انقدر قانع کننده س که قطعا باعث عصبانیت هم میشه. ی حرفی ممکنه از ی جهاتی منطقی باشه از ی جهات دیگه نباشه، ی جورایی میشه بهش درصد داد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close