زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۹۵۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
آقای جواد یساری در ابتدای آهنگ معروف صبر ایوب دو بیت شعری داره که می فرماید:

مَن به غُربَت رفَتَم و دیدَم به مانندِ وَطَن نیست
به غَم خوردَن دَر این عالَم کَسی مانند مَن نیست

عَزیزانم اگر شیر و شِکَر غُربَت بِنوشید
بِه خُدا به مانَند گِدایی وَطَن نیست

حالا دوستانی که شیر و شکر غربت رو نوشیدن بیان بگن به مانند گدایی وطن هست یا نه؟؟ Smile Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۹۵۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
کسی هست بیاد پی وی؟ : )))
ارسال: #۴۹۹۵۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آقای جواد یساری در ابتدای آهنگ معروف صبر ایوب دو بیت شعری داره که می فرماید:

حالا دوستانی که شیر و شکر غربت رو نوشیدن بیان بگن به مانند گدایی وطن هست یا نه؟؟ Smile Smile Smile
سعدیا حب وطن گر چه حدیثیست صحیح....نتوان مرد به سختی که من این جا زادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Milad_Hosseini , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۹۹۵۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آقای جواد یساری در ابتدای آهنگ معروف صبر ایوب دو بیت شعری داره که می فرماید:

راست میگه نیست بلکه بهتر از گدایی وطنهBig Grin
ارسال: #۴۹۹۵۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ق.ظ
عشق واقعی مگر غیر از اینه که باید آدم رو به جایگاهی بالا تر برسونه از هر نظر!
عشقی که آدم رو تباه کنه واقعا شایسته نیست که اسم هوس هم رووش گذاشته بشه!
ارسال: #۴۹۹۵۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۲۷ ق.ظ
وقتی سپیده‌دم رو داد هنوز مغول سر کار نیومده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۹۵۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Saman.)
............
ارسال: #۴۹۹۵۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ہ

همین؟؟اینقدر راحت؟؟؟
اولش بیای یه سری چیز بنویسی، دو دقیقه بعد بیای دکمه ویرایش رو بزنی دوزاده تا نقطه تحویل ما بدی؟؟

ارسال: #۴۹۹۵۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۲۶ ب.ظ
زندگی بهتر از این نمیشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۹۶۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ہ
همین؟؟اینقدر راحت؟؟؟
اولش بیای یه سری چیز بنویسی، دو دقیقه بعد بیای دکمه ویرایش رو بزنی دوزاده تا نقطه تحویل ما بدی؟؟
تووش گیر داده بودم به شما . . .
بعد با خودم فک کردم : این جمله یادم اومد :
"زندگی کن و بگذار زندگی کنند"(یه همچین چیزی)
ارسال: #۴۹۹۶۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ ب.ظ
جالبه که کسی تو مانشت روز مهندس رو تبریک نگفت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۹۶۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۲۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ہ
همین؟؟اینقدر راحت؟؟؟
تووش گیر داده بودم به شما . . .
بعد با خودم فک کردم : این جمله یادم اومد :
"زندگی کن و بگذار زندگی کنند"(یه همچین چیزی)

چه باحال، شما توی محله تون به اون چیزایی که گفتی میگین گیر دادن؟؟؟والا ما به اونا میگیم توهین...کم بود چهارتا فحشم بزنی تهش...

گفتی اصلا نمیفهممت...سوالی که ایجاد میشه اینه آیا واقعا نیازه بفهمیم همو؟؟شما کی ای اصن؟؟من کی ام؟؟چقدر میشناسیم همو؟؟
گفتی از هرجنبه ای بهت نگاه میکنم درکت نمکینم....باز هم سوالی که ایجاد میشه اینه که از چه جنبه هایی نگاه میکنی شما؟؟بگو ماهم بدونیم؟؟
گفتی آینه‌ی دق هستی از نگاه من....اینو دیگه واقعا چیزی ندارم بگم :|
گفتی که کامنت هات رو تحمل می کنم....چیزی که هست اینه که منم پست‌های خیلی ها رو تحمل میکنم و چیزی نمیگم، مگه مهمه اینا اصن؟؟

و در آخر اینکه چرا نمیشه ازم پرسید ماذا فاذا یا وات د فاز....شما پرسیدی من جواب ندادم؟؟

با اینکه وقتم خیلی گرفته شد، ولی من بعد از پستت رفتم تقریبا تا سه چهار هفته اخیر تموم چیزاییی که نوشتم رو خوندم، جز شعر و تیکه آهنگ و معرفی آهنگ و تکست رپ و اتفاق هایی روزمره زندگیم و چهارتا خاطره از دوستام هیچ چیز دیگه ننوشتم اینجا....

حالا شاید شعرهایی که از اینطرف و اونطرف میشنویم و اینجا میذارم باعث شد شما منقلب بشی و بیای این پست رو بذاری و بعدشم ویرایش کنی، دوزاده تا نقطه تحویل ما بدیDodgy

ارسال: #۴۹۹۶۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  مروز ۰۵:۲۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:
نقل قول:
تو اختلافف نظرات دخاالت نمیکننم. خواهشن ب مناسبت امروزز دوست باشینن باهم.

ولی جناب ساماان ب عنوانن مدیر انتظار میره منصافهنه برخورد کنیین با کاربرا. گزینهای سزاوارتر برا برخورد د هستنن ولی این حسس ب وجود کیاد ک ب کاربرای قدیمیترر اوانس داده مییشه

ارسال: #۴۹۹۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  زندگی بهتر از این نمیشه
روز دیدار اومده، عشق من از راه اومده ....

(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جالبه که کسی تو مانشت روز مهندس رو تبریک نگفت.
یادمه یه روزی یه جا دعوت بودم، طرف واسه دخترش کیک گرفته بود به خاطر روز مهندس، و من در ۲۷ سال زندگیم یک بار کسی کیک نگرفت واسم : ))).

تازه مهندس هم بیشتر من هستم که حداقل سه تا سیستم نوشتم که الان کاربرای زیادی دارن ازش استفاده میکنن .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۹۹۶۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  زندگی بهتر از این نمیشه
روز دیدار اومده، عشق من از راه اومده ....

(۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جالبه که کسی تو مانشت روز مهندس رو تبریک نگفت.
یادمه یه روزی یه جا دعوت بودم، طرف واسه دخترش کیک گرفته بود به خاطر روز مهندس، و من در ۲۷ سال زندگیم یک بار کسی کیک نگرفت واسم : ))).

تازه مهندس هم بیشتر من هستم که حداقل سه تا سیستم نوشتم که الان کاربرای زیادی دارن ازش استفاده میکنن .....

حسودیی کار هوبی نیسSmile

شایدد نگررفتنن چون میدونستنن کیک دوس ندارینWink

در ۲۷ ساال زندگی, شماا برا کسی کیک گرفتیین؟

خواجه نه تنها مرد علم و کتاب و تحقیق و تالیف بود، بلکه دانشوری متعهد و برخوردار از ویژگی‌های اخلاقی زیادی بود و هیچ‌گاه علمش بر تعهد و اخلاقش سبقت نمی‌گرفت. توجه به نظر دیگران و برخورد متواضعانه و حکیمانه با افراد از خصوصیات او به شمار می‌آمد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close