زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۹۳۱
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط negarin_.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  یلداتون مبارک

دوستان میرم مهم نیست که صبح ها گارکری میکنم بهتون قول میدم زمان اعلام نتایج معماری کامپیوتری دانشگاه تبریز قسمت روزا نه اش قبول شدم.شده تا صبح درس بخونم و روزا کارکری کنم. تا اون زمان خدا نگهدار هممون

یلدای شما و بقیه دوستان مانشتی هم مبارک...
بقدری این جملات شما انرژی داشت که شات گرفتم . براتون آرزوی موفقیت میکنم... منتظر خبر خوبتون هستیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۸۹۳۲
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به نظرم باس برعکس باشه
امار نشون داده که طلاق توی زوج هایی که دختر بزرگتر یا مساوی هست بیشتره.

منبع؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۹۳۳
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ ق.ظ
دوستان اینجا کسی از حافظه ssd برای لپ تاپ استفاده کرده ؟؟ چطوریه خوبه سرعت و غیره اخه الان داشتم نگاه می کردم یه ssd با ظرفیت ۱ ترا ۳ میلیون پولشه !Sad
ارسال: #۴۸۹۳۴
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینجا کسی از حافظه ssd برای لپ تاپ استفاده کرده ؟؟ چطوریه خوبه سرعت و غیره اخه الان داشتم نگاه می کردم یه ssd با ظرفیت ۱ ترا ۳ میلیون پولشه !Sad

چرا دروغ میگی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  منبع؟

سر کلاس ایشون بودم.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا تو ایران عرف بر اینه سن مرد از سن زنش بیشتر باشه (بزرگتر مساوی)
به نظرم باس برعکس باشه
من کیس های خوبی میشناسم ولی چون ۱ و ۴ سال بزرگترن کلا بیخیال دم، دخترا هم ته ته خواسته هاشون واکاوی کنن، میبینن که یه بزرگترمیخوان! اینو تجربه و چند مورد زنده بهم نشون داده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۸۹۳۵
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۷ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینجا کسی از حافظه ssd برای لپ تاپ استفاده کرده ؟؟ چطوریه خوبه سرعت و غیره اخه الان داشتم نگاه می کردم یه ssd با ظرفیت ۱ ترا ۳ میلیون پولشه !Sad

چرا دروغ میگی؟

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  منبع؟

سر کلاس ایشون بودم.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا تو ایران عرف بر اینه سن مرد از سن زنش بیشتر باشه (بزرگتر مساوی)
به نظرم باس برعکس باشه
من کیس های خوبی میشناسم ولی چون ۱ و ۴ سال بزرگترن کلا بیخیال دم، دخترا هم ته ته خواسته هاشون واکاوی کنن، میبینن که یه بزرگترمیخوان! اینو تجربه و چند مورد زنده بهم نشون داده.
ایشون منبع اراییه نکردنن؟

جالب آن‌که با نسبت گرفتن میان ازدواج و طلاق ملاحظه می‌کنیم که نه‌تنها گروه‌های هم‌سن دارای کمترین میزان طلاق هستند، بلکه هر چه اختلاف سنی زوجین کمتر باشد، میزان طلاق کمتر است و این امر با بزرگ‌تر یا کوچک‌تر بودن زن از مرد چندان تغییری نمی‌کند. به عبارت صریح‌تر آن‌چه امکان طلاق را در ازدواج افزایش می‌دهد، نه بزرگ‌تر و کوچک‌تر بودن زوجه از زوج، بلکه میزان این فاصله سنی است.

ارسال: #۴۸۹۳۶
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۶ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
اینم مشکل داره.
اومده نرخ ازدواج سال ۹۲ رو با نرخ طلاق سال ۹۲ توو بازه‌های اختلاف سنی مختلف مقایسه کرده، که اشتباهه، مخصوصا که توو هر سال، نرخ بازه‌های مختلف اختلاف غیرقابل اغماضی دارند.

مثال: فرض کنید سال هشتاد و هشت، ۹۰ زوج که مرد بزرگتره، و ۱۰ زوج که زن بزرگتره، با هم ازدواج کردند.
سال نود و دو، ۱۰ زوج از گروه اول و ۲ زوج از گروه دوم طلاق گرفتند.
و همون سال نود و دو، ۴۵ زوج که مرد بزرگتره و ۱۱ زوج که زن بزرگتره ازدواج کردند.
طبق تحلیلی که توو اون سایت انجام شده، از کل ازدواج‌های ۹۲، توو ۸۰% مواقع مرد بزرگتره، ولی توو طلاق‌های همون سال، ۸۳% مرد بزرگتره. پس نتیجه گرفته که وقتی مرد بزرگتره، طلاق یه ذره بیشتره. در حالی که اشتباهه و باید با سال مبداَ اون ازدواج‌ها مقایسه کرد (که با اعداد فرضی که دادم، ۱۱% زوج‌هایی که مرد بزرگتره و ۲۰% زوج‌هایی که زن بزرگتره طلاق گرفتند).
این صرفا یه مثال بود که تحلیل اون لینک زیر سوال بره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Avril89
ارسال: #۴۸۹۳۷
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ق.ظ
یه مشکل اینجور تحلیلا اینه که فاکتورهای خارجی را لحاظ نمیکنن. مثلا شاید علت این بیشتر ازدواجای خانم با سن بالا به طلاق منجر میشه اینه که پسر دنبال پول خانمه و اگر فقط مواردی که پسر دنبال پول خانم نیست را فقط در نظر بگیریم چه بسا نرخ طلاق کمتر از حالتی بشه که پسر بزرگتر از دختره.
به اینجور فاکتورها در امار confounding factor میگن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ezra
ارسال: #۴۸۹۳۸
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ
[تصویر:  2312026.jpg?ts=1486462047399]

دو قدم مانده که پاییز به یغما برود
این همه رنگ ِ قشنگ از کف ِ دنیا برود
هرکه معشوقه برانگیخت گوارایش باد
دل ِ تنها به چه شوقی پی ِ یلدا برود؟
گله ها را بگذار!
ناله ها را بس کن!
روزگار گوش ندارد که تو هی شِکوه کنی!
زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را...
فرصتی نیست که صرف گله و ناله شود!
تا بجنبیم تمام است تمام!!

[تصویر:  464667_www_002.gif] یــلداتون مبارک، پیشاپیش [تصویر:  464667_55419463242456635035.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , ezra , Avril89
ارسال: #۴۸۹۳۹
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
اینم مشکل داره.
اومده نرخ ازدواج سال ۹۲ رو با نرخ طلاق سال ۹۲ توو بازه‌های اختلاف سنی مختلف مقایسه کرده، که اشتباهه، مخصوصا که توو هر سال، نرخ بازه‌های مختلف اختلاف غیرقابل اغماضی دارند.

مثال: فرض کنید سال هشتاد و هشت، ۹۰ زوج که مرد بزرگتره، و ۱۰ زوج که زن بزرگتره، با هم ازدواج کردند.
سال نود و دو، ۱۰ زوج از گروه اول و ۲ زوج از گروه دوم طلاق گرفتند.
و همون سال نود و دو، ۴۵ زوج که مرد بزرگتره و ۱۱ زوج که زن بزرگتره ازدواج کردند.
طبق تحلیلی که توو اون سایت انجام شده، از کل ازدواج‌های ۹۲، توو ۸۰% مواقع مرد بزرگتره، ولی توو طلاق‌های همون سال، ۸۳% مرد بزرگتره. پس نتیجه گرفته که وقتی مرد بزرگتره، طلاق یه ذره بیشتره. در حالی که اشتباهه و باید با سال مبداَ اون ازدواج‌ها مقایسه کرد (که با اعداد فرضی که دادم، ۱۱% زوج‌هایی که مرد بزرگتره و ۲۰% زوج‌هایی که زن بزرگتره طلاق گرفتند).
این صرفا یه مثال بود که تحلیل اون لینک زیر سوال بره.

اینم هس ولی طبق آمار اکثثر طلافا تو ۵ سالل اوله مخصوصن همون سال اوله میشه تقریبی درنظر گرفت

ارسال: #۴۸۹۴۰
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ
حس خوب یعنی :

یه عده از بچه های دانشگاه های خوب ایران و دنیا اینجان و میشه ازشون کمک گرفت!!
(اینو از صمیم قلب میگم خداییش)
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco , Milad_Hosseini , negarin_
ارسال: #۴۸۹۴۱
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  ایشون منبع اراییه نکردنن؟
شما کیس کوچیک تر از خودت (بزرگ تر از خودت) داری؟ خب ازدواج کن اگه مشکلی نمیبینی.
ارسال: #۴۸۹۴۲
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ ب.ظ
هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...
کلا هم نرم نه تنها تو ایران بلکه همه جای جهان اینطوریه که مرد بزرگتر باشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۸۹۴۳
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...
شاهد از غیب رسید.

ارسال: #۴۸۹۴۴
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ
سن مهم نیست به نظر من وقتی دو طرف همدیگه رو بخوان.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ezra , Avril89
ارسال: #۴۸۹۴۵
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط elect.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  ایشون منبع اراییه نکردنن؟
شما کیس کوچیک تر از خودت (بزرگ تر از خودت) داری؟ خب ازدواج کن اگه مشکلی نمیبینی.
نمیدوننم شما چ اصراری داری همیشهه بحثو شخصی کنی؟

حس من اینه کثر پستایی ک ریپلای میکنین با حالت تهاجممیی ج میدین.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  سن مهم نیست به نظر من وقتی دو طرف همدیگه رو بخوان.

تاحدی موافقم. ۲تا ادم حدود ۳۵ مثلن خانم ۲سالم بزرگتر اوکی هس از نطرمن ولی مثلن همین وضعع برا ادم۲۰ ساله نه

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...
شاهد از غیب رسید.
اینم شاهد من

You may more likely find a wife you'll be contented with long-term if you don't limit your options to people of your age and younger. In fact, as argued above, there's reason to believe you'll be happier with an older woman.

گذشته از این بحثا اینن جملشه شو خ دوس داشتم

"But people will think less of me." Should you make such a major life decision based on some narrow-minded people's definition of normalcy?

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...

نرم جهانیم همون+_۳ هس مخصوصن هم سن مثلن اینجا امریکا ر مثال زدهه

+

+

The statistics indicate that having a one year age gap is the safest best for a marriage to be successful and lasting.

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close