زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۹۱۶
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نمیدونم چرا اینایی که هیچ تخصصی ندارن وارد بازار کار شدن و گند زدن به دنیای نرم افزار ایرانUndecided الان بری تو خیابون بپرسی آهای ملت چیکاره اید؟ همه یا برنامه نویسن یا وب دولوپرUndecided

از اینا بدتر اون مشتریه هست که حتی بلد نیست کامیپوتر را روشن کنه یا یه نرم افزار ساده نصب کنه ، بعد فکر میکنه کار از تو تخم مرغ شانسی در میاد و فقط کافیه برنامه نویس رمز را بزنه تا در تخم مرغ شانسی باز بشه و از پروژه ای که شاید نوشتنش کار چند ساله یه تیم حرفه ایه رونمایی بشهUndecided
مثال
+یه سایت فروشگاهی مثل دیجی کالا یا بامیلو را چند وقته تحویل میدید؟
- نمیتونم زمان دقیق تخمین بدم اما حداقل... ماه
+برو بابا مسخرشا در آوردینUndecided همکارتون گفت دو هفته ایUndecided
- این غیر ممکنه صفر تا صد یه کار را بشه تو دو هفته جمع کرد، مگر این که کد آماده استفاده بشهSad
+وی تلفن را قطع میکندSleepyExclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , negarin_ , khayyam , SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۸۹۱۷
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۶ ب.ظ
حال شوهر خاله م بده،امیدوارم خوب بشه . . . Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , big cloud , negarin_ , elect , SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۸۹۱۸
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بدترین حس اینه که بعد از ۱۰ روز از سفر برگردی و ببینی کف خونه رو آب گرفته Sad SadSad

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , khayyam , crevice , big cloud , SepidehP , BBumir , Riemann , ele
ارسال: #۴۸۹۱۹
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
فقط تبلیغ کاشت مو در مانشت .

(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بدترین حس اینه که بعد از ۱۰ روز از سفر برگردی و ببینی کف خونه رو آب گرفته Sad SadSad
یه سطل بردار آب کف اتاق رو خالی کن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۴۸۹۲۰
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بدترین حس اینه که بعد از ۱۰ روز از سفر برگردی و ببینی کف خونه رو آب گرفته [تصویر:  sad.gif] [تصویر:  sad.gif][تصویر:  sad.gif]
خیلی بده مخصوصا اگه کتاب یا لوازک برقی روی زمین باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۸۹۲۱
۲۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ
مشکل اینجاست که دردهای روحی و روانی به اندازه دردهای جسمی تو دید نیستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA , ezra , ele , big cloud
ارسال: #۴۸۹۲۲
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ ق.ظ
رفتم دیجیکالا عینک شنا ابتیاع بفرمایم, مدل عینکا رو تو خود سایتای
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
سرچ میکنم اصلاً همچین مدلایی وجود خارجی ندارن!
بعد زیر همه هم زده با ضمانت اصالت کالا!!

چندسال پیشا خیلی از رونق گرفتن فروشگاههای اینترنتی خوشحال بودم چون فکر میکردم دیگه بساط کلاه گذاشتن سر مشتری که عرف بازارهای ایرانه برچیده میشه!

ولش کن!
حیف اعصاب!

حالا از این دوتا کدومو ابتیاع بفرمایم به نظر مبارکتان؟

ارسال: #۴۸۹۲۳
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی دیگه همکارها هم یه پرنده داشت چهارشنبه هفته پیش از بین رفته بود. اسمش نبات بود. نبات را واسه عسل خریده بود که تنها نباشن. هرچی نبات عاشق عسل بود ولی عسل بهش محل نمیگذاشت. توی همین گیر و دار دلبری کردن پای نبات گیر کرده بود به میله قفس و زخم شده بود و کم کم عفونت کرده بود و چهارشنبه هفته پیش از بین رفته بود. امروز همکارم بهش گفتم چرا اینقدر ناراحتی؟ زد زیر گریه. جوری گریه میکرد که من نمیدونستم چکار کنم. داشتم دلداریش میدادم و میگفتم گریه نکن. روحش شاد. ایشالله عسل و فندوق و نازگل جای خالیشو پر میکنن واست Big Grin همچین هق هق میکرد خودم زدم زیر گریه. حالا یکی باید میومد منو ساکت کنه Big Grin هنوز سرم درد میکنه بابت گریه هایی که کردم. وقتی میخواست بره از اینکه ناراحتم کرده بود عذرخواهی کرد ولی من هنوز سرم درد میکنه بابت این موضوع BlushBlushBlush
Big GrinBig Grin
واای خدایا چقدر خندیدم...روحم شاد شد از این حرکت تونBig Grin
پ.ن:گاهی وقت ها واقعا آدم نمیدونه چی بگه و چطور دلداری بده .. یه دفعه دوستم بهم زنگ زده بود می‌گفت این امتحان رو هنوز نخوندم اینقدر مونده و ... منم هی سعی کردم بگم اشکال ندارد و بخون و حالا میرسی ، بعد اونقدرا گفت که یهو من با ناراحتی و استرس گفتم حالاااا میخوای چیکار کنیConfused هیچی دیگه کم کم خودش گفت حالا اینکارو میکنم و سعی کرد به منم روحیه بده و گوشی رو قطع کرد که بره برای خودش فکری بکنهBig Grin
هنوز که هنوزه میگه یادته میخواستی دلداری بدی منو بعد خودت استرسی شدیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89 , αɾια
ارسال: #۴۸۹۲۴
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط crevice.)
عینکی که نیستم. یه شنا کردنم بلد نشدیم که عینک بگیریم واسش. :|
کلا توی عمقی که من شنا میکنم، نیاز به عینک نیس آخه؛ فوقِ فوقش کَشکَکِ زانوهام تن به آب میزنن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , ezra , Avril89
ارسال: #۴۸۹۲۵
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
من نمیدونم چرا اینجوریه که به هرکس میگم خیلی از آب خوشم نمیاد و شنا بلد نیستم، میگه عــــــــــه تو که شمالی هستی.باید شنا بلد باشی..
خب برادر من، خواهر من شمالی بودنم چه ربطی داره به اینکه باید شنا بلد باشم؟؟؟
مگه محل زندگی مون توی دریاست؟SmileSmile اصن یادم نمیاد آخرین باری که دریا رفتم کی بود..فک کنم چهارپنج سال پیش رفته بودم انزلی..
تمییز کردن ماهی خیلی کار طاقت فرسایی هست...خـــــــــیلی...
هنوز احساس میکنم رگ های بدنم بوی ماهی میده از دیروز تا حالاSmile Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , negarin_
ارسال: #۴۸۹۲۶
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ
خیلی حس باحالی بود زیربارون قدم زدن ...
بعدش دوچرخه سواری زیر بارون عالی بود حتما امتحان کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , negarin_
ارسال: #۴۸۹۲۷
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دیگه همین مونده بود که دختر تو خیابون به من متلک بندازه. اونم من!

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , αɾια
ارسال: #۴۸۹۲۸
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه همین مونده بود که دختر تو خیابون به من متلک بندازه. اونم من!
چه شود چی گفت ؟
ارسال: #۴۸۹۲۹
۲۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط abolfazl pepco.)
یلداتون مبارک

دوستان میرم مهم نیست که صبح ها گارکری میکنم بهتون قول میدم زمان اعلام نتایج معماری کامپیوتری دانشگاه تبریز قسمت روزا نه اش قبول شدم.شده تا صبح درس بخونم و روزا کارکری کنم. تا اون زمان خدا نگهدار هممون

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA , The BesT , big cloud , MarkLand , Avril89 , blackhalo1989 , negarin_ , Saman
ارسال: #۴۸۹۳۰
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به نظرم باس برعکس باشه
امار نشون داده که طلاق توی زوج هایی که دختر بزرگتر یا مساوی هست بیشتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close