زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۷۰۶
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  شماها از زندگی چی میخواید؟؟؟

میزی برای کار

کاری برای تخت

تختی برای خواب

خوابی برای جان

جانی برای مرگ

مرگی برای یاد...

"حسین پناهی"

پ.ن: اونی که بلد کردمو یه ذره بیشتر از بقیه میخوام

لعنت یه کیبورچ عربی!!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۸۷۰۷
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ق.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  دیگه دلم نمیخواد آدمارو از نزدیک بشناسم؛
بعضیا همونقدر که از دور آرزوی قشنگی ن، واقعیت وحشتناکی هم هستند...
آیا شما هم برای بقیه همین طور هستید؟
یعنی از دور یه چیزی، از نزدیک یه چیز دیگه؟

بارها گفتم، الانم میگم، برای هر شخصی ما یه حدی داریم، حد اینکه چقدر از اراجیف اون شخصو میتونیم تحمل کنیم، البته یه مواردی پیش میاد که به دلیل یه سری فعل و انفعالات هورمونی تا ۱۰۰ درصد اراجیف یه شخصو حاضریم قبول کنیم ...

چرا همیشه دوست داریم به آدما و دنیا و رفتارای دیگران به دید سوم شخص نگاه کنیم؟ کم ندیدم آدمایی که توی توییتر میان و غر میزنن که اره بقیه فلانن، بقیه بیسارن ولی خودشون حواسشون نیست که خودشون برای دیگران یه بقیه دیگه هستن !

(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم[تصویر:  smile.gif] راهکار را مرحمت بفرمایید[تصویر:  shy.gif]
دیگه از این تابلو تر؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۴۸۷۰۸
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط codin.)
منم مدت ها اینطوری بودم از یه دختری مثلا خوشم میومد کوچکترین نقصی توش میدیدم توی ذوقم میخورد مخصوصا وقتی باهاش میحرفیدم مثلا میدیدم در مورد فلان موضوع مثلا سیاست یا جامعه سوادش کمه. بعد یه مدتی سعی کردم ادما را به عنوان یک کل ببینم. یکی ممکنه توی هنر خیلی بدونه در صورتی که من قدر گنجشک بارم نی از اون طرفم من ممکنه توی یه جاهایی سواد و توانایی هام بهتر باشه.
ضمن این که بد بودن در یک جنبه یا چندین جنبه زندگی یک فرد را تبدیل به ؛یک ادم بد؛ نمیکنه بلکه تبدیل به ادمی میکنه که توی اون جنبه ها بده! مثلا دختری که توی انتخاب پسر دنبال معیارهای سطحیه ممکنه توی یک جنبه زندگی سطحی باشه ولی ممکنه توی جنبه های دیگه زندگی خیلی هم عمیق باشه مثلا بره به کودکان کار درس بده یا هرچی. این که بگم خب فلانی دنبال قد و هیکله پس کلهم ادم بی ارزش و سطحیه به نظرم اشتباس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , elect , SepidehP , The BesT , Amir V
ارسال: #۴۸۷۰۹
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط Avril89.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به حدی عاشق موزیک جدید احسان خواجه امیری شدم که دلم میخاد تا خود صبح بدون مکث بگوشمش :///

یادمه جوونتر که بودم، یسری از موزیکایی رو که تا سر حد مرگ دوسشون داشتم رو خیلی کم میگوشیدم چون ترس داشتم از اینکه موزیکه واسم تکراری بشه! ((:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رادیو جوان بدون فیلترتونو به رخ ما میکشید :'))))
خوشگله و بسی زیباااا
من یه مدته با آهنگای عاشقانه اعصابم خورد میشه همزمان حالم بد میشه :'))))) فکر کنم عقده ای شدم :|| :')))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann , crevice , The BesT
ارسال: #۴۸۷۱۰
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ ق.ظ
من اهنگ ایرانی گوش نمیکنم منو هوایی میکنه همین فردا برم ازدواج کنم ولی اینو دارم میگوشم قشنگه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۸۷۱۱
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب فلانی دنبال قد و هیکله پس کلهم ادم بی ارزش و سطحیه به نظرم اشتباس.
ولی خیلی حال میده آدما رو اینجوری قضاوت کنیم : )))

(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من اهنگ ایرانی گوش نمیکنم منو هوایی میکنه همین فردا برم ازدواج کنم ولی اینو دارم میگوشم قشنگه [تصویر:  smile.gif]
مشکل بزرگ اهنگای ایرانی اینه که خیلی صریح میان احساسات رو بیان میکنن. به شخصه که حالت تهوع میگیرم از آهنگای ایرانی، کلا آهنگو موسیقی رو به انحطار رفته به نظر من، چه خارجی چه داخلی، اینم باز نشون دهنده اینه که جامعه کلا به چه سمتی میره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۷۱۲
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دیگه از این تابلو تر؟
بی خوابی فشار آورده دیگه هنگ کرده مغزمBig GrinBig Grin
ارسال: #۴۸۷۱۳
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط Saman.)
من الان داشتم به یکی فکر میکردم به این سبک
نتیجه ش شگفت انگیز بود برام :
و به لطافت موهای نازکی که بر آن ها روییده
به خونی که در رگ هایت جاریست
به پلک هایت به خیسی یا خشکی گونه هایت
به موهایت و به سلول هایی که در تو میمیرند و زنده میشوند
بالا و پایین آمدن سینه ات از نفس ها
به آنچه که میشنوی
به لبخندت
به سردی انگشتان پایت
به تکان خوردن های بعد از خوابت
و به هر آنچه در توست
و به هر آنچه در تو معنای زنده بودن میدهد
هوس زیر خروار های سرشار از وجود تو در من مرد
و اما
قسم به عشق و به شب هایی که چون من نیندیشیدی
که گمشده ام اینجا بود
"من"
درست حوالی جایی که تپیدنِ قلبم
برای تو معنایی نداشت!

"از خودم"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , crevice , big cloud , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۸۷۱۴
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ق.ظ
شاعر میگه:

مسافر خسته ی من ، بار سفر رو بسته بود

تو خلوت آیینه ها ، به انتظار نشسته بود...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۴۸۷۱۵
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بی خوابی فشار آورده دیگه هنگ کرده مغزم[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اگه یه کانال امن بینمون بود میشد گفت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۷۱۶
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من الان داشتم به یکی فکر میکردم به این سبک
نتیجه ش شگفت انگیز بود برام ...
اگر درست متوجه شده باشم خودت نوشتی این شعر را سامان جانShy
شاعر خوبی میشی خودت را جدی بگیر برادرShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۸۷۱۷
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما ماهی ۷ هزار تومن بده، همه سایتا مثل جت باز میشن.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیمSmile راهکار را مرحمت بفرماییدShy

سایت گذر انلاین
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۷۱۸
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من الان داشتم به یکی فکر میکردم به این سبک
نتیجه ش شگفت انگیز بود برام ...
اگر درست متوجه شده باشم خودت نوشتی این شعر را سامان جانShy
شاعر خوبی میشی خودت را جدی بگیر برادرShy
شاعر این جور مواقع میگهBig Grin

آنجا که باورِ تنهایی

بی رحمانه

به پیشانی ام شلیک میکند!

"از خودش":)
--------
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , MarkLand , RASPINA
ارسال: #۴۸۷۱۹
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط elect.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم مدت ها اینطوری بودم از یه دختری مثلا خوشم میومد کوچکترین نقصی توش میدیدم توی ذوقم میخورد مخصوصا وقتی باهاش میحرفیدم مثلا میدیدم در مورد فلان موضوع مثلا سیاست یا جامعه سوادش کمه. بعد یه مدتی سعی کردم ادما را به عنوان یک کل ببینم. یکی ممکنه توی هنر خیلی بدونه در صورتی که من قدر گنجشک بارم نی از اون طرفم من ممکنه توی یه جاهایی سواد و توانایی هام بهتر باشه.
ضمن این که بد بودن در یک جنبه یا چندین جنبه زندگی یک فرد را تبدیل به ؛یک ادم بد؛ نمیکنه بلکه تبدیل به ادمی میکنه که توی اون جنبه ها بده! مثلا دختری که توی انتخاب پسر دنبال معیارهای سطحیه ممکنه توی یک جنبه زندگی سطحی باشه ولی ممکنه توی جنبه های دیگه زندگی خیلی هم عمیق باشه مثلا بره به کودکان کار درس بده یا هرچی. این که بگم خب فلانی دنبال قد و هیکله پس کلهم ادم بی ارزش و سطحیه به نظرم اشتباس.
ادمای خاکستری

(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب فلانی دنبال قد و هیکله پس کلهم ادم بی ارزش و سطحیه به نظرم اشتباس.
ولی خیلی حال میده آدما رو اینجوری قضاوت کنیم : )))

(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من اهنگ ایرانی گوش نمیکنم منو هوایی میکنه همین فردا برم ازدواج کنم ولی اینو دارم میگوشم قشنگه [تصویر:  smile.gif]
مشکل بزرگ اهنگای ایرانی اینه که خیلی صریح میان احساسات رو بیان میکنن. به شخصه که حالت تهوع میگیرم از آهنگای ایرانی، کلا آهنگو موسیقی رو به انحطار رفته به نظر من، چه خارجی چه داخلی، اینم باز نشون دهنده اینه که جامعه کلا به چه سمتی میره.

انحطاط

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۷۲۰
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ق.ظ
سلام به همه بچه های گل مانشتی
بعد از مدت ها یاد مانشت افتادم و سر زدم
خیلی وقت بود متاسفانه نیومده بودم.
نمیدونستم جای این لینک کجاست و کجا می تونم قرارش بدم اما چون بچه های اینجا کاملا فنی و متخصص بودن دوست داشتم این آگهی رو اینجا هم قرار بدم. اگه دوست داشتین رزومه بفرستین .

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close