زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۳۱۶
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  بعد جن هفته اومدیم۹۰ببینم

چقد غصه دار بود

چرا؟؟من الان چک کردم مجری که فردوسی پور بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۳۱۷
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۳۵ ب.ظ
دیگه فکر کنم مانشتم باید برای تعداد بازدیدکننده های بعضی تاپیک ها مثل همین تاپیک از پسوند K استفاده کنه.
ارسال: #۴۸۳۱۸
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ
مزیت استفاده از اصول طراحی شی گرا چیست با مثال توضیح دهید Smile
ارسال: #۴۸۳۱۹
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط elect.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اتفاقا درست میگید، چند باره میخوام حرمت نفس دکتر هلاکوئی رو گوش بدم و متاسفانه هر بار به خاطر کمبود وقت رد میشم ازش.

کلا داشتن مشکل روانی از هر نظر توی ایران طبیعیه به نظرم
تا اونجا که سرچ کردم گویا ۳ قسمته. قسمت اول رو فعلا گوش دادم و تا حد زیادی نسبت به خودم امیدوار شدم و آموزنده بود از نظر من. مرسی از معرفیش

فکر میکنم جمله ای که بولد کردم جای صحبت داره. تو فکرم بود ولی ترسیدم نتونم مطلب رو درست بیان کنم ولی الان به کمک دوستم میتونم بدون اشکال بنویسم.

احتمالا منظورتون شیوعش بوده.

یادمه قبلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زده شده بود که درمورد دوستی که خیلی به سلامت روانشون اهمیت میدن و براش زمان و هزینه صرف میکنن و به مشاور مراجعه میکنن. به نظرم مطلب مهمی بود و با خوندن این جمله یادآوری شد برام.
یه مشکل (از نظر من) خیلی مهمی که جامعه ما تو این مورد داره اینه که از کلمه "روانی" به عنوان ناسزا استفاده میشه و خودش یه دلیل برای ترس از مراجعه به مشاور و روانشناسه. همونطور که کسی میره مطب دکتر با هر تخصصی چیز طبیعی و درستیه رفتن به جلسه مشاوره هم طبیعیه و هیچ موضوع خجالت آوری دربارش وجود نداره.

این نظر هم بود که میشه با خوندن کتاب خودمون راه حلی پیدا کنیم. کتاب میتونه کمک کننده باشه ولی بعضی مسائل خیلی پیچیده ان. خیلی مواقع مراجعه به مشاور واقعا ضرورت داره. مثل این که برا سرماخوردگی عادی درمان خونگی جواب میده ولی صد در صد برای بیماری های پیچیده تر حتما میریم سراغ دکتر متخصص. بعیده پدیده ای پیچیده تر از روان انسان وجود داشته باشه, پس چرا اینجا نریم سراغ متخصص کاردان؟

در مورد شایع بودنش هم من تخصصی ندارم ولی گاهی آمارهای نگران کننده ای رو وزارت بهداشت اعلام میکنه. شاید به خاطر شرایط خاصی که تو این کشور وجود داشته و داره مثل تجربه پدر و مادرای ما از جنگ, ترس و اضطرابی که تحمل کردن و اثری که روی روحیه شون داشته و اثراتی ازش به نسل ما هم رسیده و اگه مانعش نشیم اثر منفیش به آیندگان هم میرسه.

(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  بعد جن هفته اومدیم۹۰ببینم

چقد غصه دار بود

در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بود.

ارسال: #۴۸۳۲۰
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۲۶ ب.ظ
سلام

واقعا تهیه انتی ویروس هم خودش یک معضل شده
همش فیک اندر فیکه شرکت هایی هم که ادعا میکنند اکانت ما اصل هست باز هم حتی با پرداخت پول بیشتر به یک سری سایت پر از کرک وصل میشی نه سرور های اصلی
ای بابا .........
ارسال: #۴۸۳۲۱
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  مزیت استفاده از اصول طراحی شی گرا چیست با مثال توضیح دهید Smile
سوال میان ترمه؟ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Paraande
ارسال: #۴۸۳۲۲
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام

واقعا تهیه انتی ویروس هم خودش یک معضل شده
همش فیک اندر فیکه شرکت هایی هم که ادعا میکنند اکانت ما اصل هست باز هم حتی با پرداخت پول بیشتر به یک سری سایت پر از کرک وصل میشی نه سرور های اصلی
ای بابا .........

سایت زیر رو تست کردی من تا حالا ازش نخریدم اگه تجربه ای در این زمینه دارید بگید

ارسال: #۴۸۳۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
اگر قرار باشه من هر کاری که دوست داشتم انجام بدم و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه، دیگه زندگی چه معنایی داره !؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۸۳۲۴
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر قرار باشه من هر کاری که دوست داشتم انجام بدم و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه، دیگه زندگی چه معنایی داره !؟
مدتی هست به این چیزها فکر میکنم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم هنوز نیاز هست بیشتر مطالعه کنم..و یه جورایی باور کنم که اینطور نیست(چون خیلی مثال های نقض دیدم).
اما با اطلاعات قبلیم میگم فکر نکنم قوانین جهان این باشه..
همانطور که مولانا میگه این جهان کوه است و فعل ما ندا باز گردد این نداها رو صدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , majidnourirad10
ارسال: #۴۸۳۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  سوال میان ترمه؟ Big Grin
نه چند روزه خیلی جدی دارم بهش فک میکنمHuh

(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر قرار باشه من هر کاری که دوست داشتم انجام بدم و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه، دیگه زندگی چه معنایی داره !؟

مگه همچین قراری بوده؟ خب هر کاری یه عواقب و امتیازهایی داره دیگه
ارسال: #۴۸۳۲۶
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اتفاقا درست میگید، چند باره میخوام حرمت نفس دکتر هلاکوئی رو گوش بدم و متاسفانه هر بار به خاطر کمبود وقت رد میشم ازش.

کلا داشتن مشکل روانی از هر نظر توی ایران طبیعیه به نظرم
تا اونجا که سرچ کردم گویا ۳ قسمته. قسمت اول رو فعلا گوش دادم و تا حد زیادی نسبت به خودم امیدوار شدم و آموزنده بود از نظر من. مرسی از معرفیش

فکر میکنم جمله ای که بولد کردم جای صحبت داره. تو فکرم بود ولی ترسیدم نتونم مطلب رو درست بیان کنم ولی الان به کمک دوستم میتونم بدون اشکال بنویسم.

احتمالا منظورتون شیوعش بوده.

یادمه قبلا
زده شده بود که درمورد دوستی که خیلی به سلامت روانشون اهمیت میدن و براش زمان و هزینه صرف میکنن و به مشاور مراجعه میکنن. به نظرم مطلب مهمی بود و با خوندن این جمله یادآوری شد برام.
یه مشکل (از نظر من) خیلی مهمی که جامعه ما تو این مورد داره اینه که از کلمه "روانی" به عنوان ناسزا استفاده میشه و خودش یه دلیل برای ترس از مراجعه به مشاور و روانشناسه. همونطور که کسی میره مطب دکتر با هر تخصصی چیز طبیعی و درستیه رفتن به جلسه مشاوره هم طبیعیه و هیچ موضوع خجالت آوری دربارش وجود نداره.

این نظر هم بود که میشه با خوندن کتاب خودمون راه حلی پیدا کنیم. کتاب میتونه کمک کننده باشه ولی بعضی مسائل خیلی پیچیده ان. خیلی مواقع مراجعه به مشاور واقعا ضرورت داره. مثل این که برا سرماخوردگی عادی درمان خونگی جواب میده ولی صد در صد برای بیماری های پیچیده تر حتما میریم سراغ دکتر متخصص. بعیده پدیده ای پیچیده تر از روان انسان وجود داشته باشه, پس چرا اینجا نریم سراغ متخصص کاردان؟

در مورد شایع بودنش هم من تخصصی ندارم ولی گاهی آمارهای نگران کننده ای رو وزارت بهداشت اعلام میکنه. شاید به خاطر شرایط خاصی که تو این کشور وجود داشته و داره مثل تجربه پدر و مادرای ما از جنگ, ترس و اضطرابی که تحمل کردن و اثری که روی روحیه شون داشته و اثراتی ازش به نسل ما هم رسیده و اگه مانعش نشیم اثر منفیش به آیندگان هم میرسه.

(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  بعد جن هفته اومدیم۹۰ببینم

چقد غصه دار بود

در مورد
بود.
آخی Sad Sad
..
در مورد بخش اول صحبت هاتون، موافقم واقعا روح و روان سالم داشتن خیلی مهمه....
من فکر میکنم ،دلیل مهمی که باعث شده ما کمتر به این مسائل اهمیت بدیم، نیازهای اولیه هست تا وقتی مشکلات اقتصادی، کار، ازدواج و ..خیلی مسائل دیگه حل نشه چطور میشه انتظار داشت که جامعه ما حداقل به سمت یک جامعه سالم حرکت کنه...

(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  مزیت استفاده از اصول طراحی شی گرا چیست با مثال توضیح دهید Smile

امکان تعریف بصورت کلاس، امتیازات زیادی داره، ما میتونیم یه کلاس shape بسازیم و حالا خودمون این shape رو به شیوه های مختلفی بسط بدیم یه جورایی برنامه ساختار یافته تر هست هر بخش مجزا از بخش دیگه هست.
یا میتونیم یه کلاسی بنویسیم و در جاهای مختلف از همین کلاس استفاده کنیم بدون اینکه تغییرات به کلاس های دیگر اعمال بشه..
خاصیت ارث بری اینم خیلی جالبه که به کلاس مشترک تعریف میکنیم و بعد فرزندان کلاس رو تعریف میکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Paraande
ارسال: #۴۸۳۲۷
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
خب من یکم باید برم روی منبر باز Big Grin

ببین شما به عنوان یک انسان حتما که نباید زور بالا سرت باشه که کار بدی نکنی. مثلا اگر به شما بگن میتونی یک نفر رو بکشی بدون اینکه جرم محسوب بشه. حاضری این کارو بکنی؟ طبیعتا نه‌!‌ بقیه موارد هم همینطور. مگر حتما دروغ گفتتن و دزدی کردن و غیره باید عواقب و مجازات داشته باشه برات که انجام ندی؟

بنابراین میشه با "اخلاق مدار" بودن انسان خوبی بود، بدون اینکه زوری بالای سرت باشه.
اینکه عرفا هم میگن اگر خودت رو بشناسی خدا رو شناختی یعنی همین. یعنی خودت بشی خدای خودت و خودت بخوای که خوب باشی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Autumngirl , sara sarvari , Avril89 , Paraande
ارسال: #۴۸۳۲۸
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر قرار باشه من هر کاری که دوست داشتم انجام بدم و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه، دیگه زندگی چه معنایی داره !؟
خب من یکم باید برم روی منبر باز Big Grin

ببین شما به عنوان یک انسان حتما که نباید زور بالا سرت باشه که کار بدی نکنی. مثلا اگر به شما بگن میتونی یک نفر رو بکشی بدون اینکه جرم محسوب بشه. حاضری این کارو بکنی؟ طبیعتا نه‌!‌ بقیه موارد هم همینطور. مگر حتما دروغ گفتتن و دزدی کردن و غیره باید عواقب و مجازات داشته باشه برات که انجام ندی؟

بنابراین میشه با "اخلاق مدار" بودن انسان خوبی بود، بدون اینکه زوری بالای سرت باشه.
اینکه عرفا هم میگن اگر خودت رو بشناسی خدا رو شناختی یعنی همین. یعنی خودت بشی خدای خودت و خودت بخوای که خوب باشی.

احساس میکنم اشتباه بالای منبر رفتینSmile
این چیزایی که گفتین رو قبول دارم، ولی خب زور و مجازات هم بعضی مواقع نیازه واقعا...
راجع به سوالی هم که پرسیدین اگر به شما بگن میتونی یک نفر رو بکشی بدون اینکه جرم محسوب بشه. حاضری این کارو بکنی؟ باید بگم که حقیقا بله...و اون شخص هم تتلو هستSmileWink (نه که بگم الان و بخاطر کارای اخیرشا، نه، کلی این یه نفر رو میکشتم)
من خودم برداشتم بیشتر از تصمیم‌هایی بود که آدما توی زندگیشون میگیرن...یعنی اینجوری نیست که من یه تصمیم مهمی بگیرم و عواقبش مثبت باشه واسم همش....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۳۲۹
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۳۳۰
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  نه چند روزه خیلی جدی دارم بهش فک میکنمHuh
خوب برای گرفتن جواب بهتر باید دید اصلا چه نیازی بود که این رو بوجود اوردن؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close