زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۹۴۱
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از خوندن پستهای تلاش برای کاهش وزن خیلی ذوق کردم که من هرچی بخورم حتی ۱ کیلو هم وزنم زیاد نمیشه. یه همکلاسی داشتم سلف که میرفتیم چن قاشق بیشتر نمی خورد می گفت آبم که می خورم چاق میشم. اون می گفت دراز نشست برای لاغری شکم خیلی خوبه‌. به تلاشتون ادامه بدید خوش بحال خودم
منم یه زمانی مثل شما بودم آرزوم این بود که یکم تپل بشم چون زیر وزن نرمال بودم بایدحدود ۵۰ میبودم که ۴۲ فک کنم بود .... دوران پرتنشی داشتم وقتی از اون دوران فاصله گرفتم بعد بجای هر غذای سلف، که دوست نداشتم خودم غذا درست میکردم، همراه هر غذایی حتما ترشییا سالاد یا ماست خوردم و مهم تر از همه ذهنم رو آروم کردم.... الان شکم آوردم .. .. حدود دو سه کیلو باید کم کنم..
پ.ن:آرامش ذهن مهمترین چیزه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۴۷۹۴۲
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  از خوندن پستهای تلاش برای کاهش وزن خیلی ذوق کردم که من هرچی بخورم حتی ۱ کیلو هم وزنم زیاد نمیشه. یه همکلاسی داشتم سلف که میرفتیم چن قاشق بیشتر نمی خورد می گفت آبم که می خورم چاق میشم. اون می گفت دراز نشست برای لاغری شکم خیلی خوبه‌. به تلاشتون ادامه بدید خوش بحال خودم
منم یه زمانی مثل شما بودم آرزوم این بود که یکم تپل بشم چون زیر وزن نرمال بودم بایدحدود ۵۰ میبودم که ۴۲ فک کنم بود .... دوران پرتنشی داشتم وقتی از اون دوران فاصله گرفتم بعد بجای هر غذای سلف، که دوست نداشتم خودم غذا درست میکردم، همراه هر غذایی حتما ترشییا سالاد یا ماست خوردم و مهم تر از همه ذهنم رو آروم کردم.... الان شکم آوردم .. .. حدود دو سه کیلو باید کم کنم..
پ.ن:آرامش ذهن مهمترین چیزه

من آرزوی افزایش وزن ندارم. مادر محترم چند سال پیش گیر داده بود بهم. بردتم پیش یه متخصص تغذیه یه نسخه پیچید برام عجیب! عصرونه مثلا ۱۰ تا حبه انگور و چی و چی.... آخرشم گفت برو خداتو شکر کن مشکل خیلیا اضافه وزنه. خوشبختانه مادرم قانع شد و دست از سرم برداشت. منم حوصله شمردن خوردنیا رو نداشتم رژیمش رو رعایت نکردم اصلا
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , diligent
ارسال: #۴۷۹۴۳
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ب.ظ
شیطونه میگه یه چیزی بگم باز آتش بحث افروخته بشه.
[تصویر:  462314_1f608.svg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۹۴۴
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۵ ب.ظ
الان که اومدم دانشگاه خیلی به زبان احتیاج دارم اول میخواستم دوره های زبان عمومی جهاد دانشگاهی را برم همین کتابای اینترچنج بعد دیدم این دوره فن ترجمه را هم برگزار میکنه
نظرتون درباره دوره های فن ترجمه چیه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۷۹۴۵
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  الان که اومدم دانشگاه خیلی به زبان احتیاج دارم اول میخواستم دوره های زبان عمومی جهاد دانشگاهی را برم همین کتابای اینترچنج بعد دیدم این دوره فن ترجمه را هم برگزار میکنه
میخواید چیزی رو ترجمه کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۷۹۴۶
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
بله برای ارائه کلاسی ام ۲۰ صفحه باید ترجمه کنم
بعد هم کل ارشد ترجمه هست

االان یاد توصیه دوستام میفتم که می گفتن قبلا از رفتن به ارشد یه فکری برا زبانت کن منم میگفتم هر موقع رفتم میرم کلاس ولی میبینم باید زودتر شروع می کردم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۷۹۴۷
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ
۱- من یادم نمیاد زمان ارشد نیاز به ترجمه چیزی داشته باشم به اون شکل. اگه بوده خیلی موردی بوده.
۲- فهمیدن زبان با ترجمه خیلی فرق داره. خیلی ها هستن که یه متن یا فیلم یا صوت رو میفهمن اما وقتی میخوان ترجمه کنن به زحمت میفتن و بعضا ترجمه خوبی هم از آب در نمیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , diligent
ارسال: #۴۷۹۴۸
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  الان که اومدم دانشگاه خیلی به زبان احتیاج دارم اول میخواستم دوره های زبان عمومی جهاد دانشگاهی را برم همین کتابای اینترچنج بعد دیدم این دوره فن ترجمه را هم برگزار میکنه

ترجمه؟! فکر کنم به reading comprehension بیشتر احتیاج داشته باشین. اگه منظور خوندن مقاله هست باید بتونین مفاهیم رو متوجه بشین، این با ترجمه خیلی فرق میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۷۹۴۹
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط ^_^.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شیطونه میگه یه چیزی بگم باز آتش بحث افروخته بشه.
[تصویر:  462314_1f608.svg]

عقاب آتش‌افروز

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
ارسال: #۴۷۹۵۰
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  نمی‌دونم کی تو پیج های قبلی صحبت از آپ ورزشی کرد و من ازش یه آپ ورزشی خواستم.. میخواستم بگم مررسی واقعا، از اون روز دارم ورزش میکنم و از همون روز تا به امروز با روزی حداقل ده دقیقه ، موفق شدم لاغری شکم رو استارت بزنم که با همین روش الان دو یا سه هفته هست، به نصف اونکه میخواستم رسیدم....
پ.ن : بحث ها دیگه از ازدواج رفت به سمت غذا، اونم غذاهای مجردی درست کردن .. حالا هم تناسب اندام ?
فک کنم من بودم شایدم یکی دیگه به هرحال خوشحال شدمBig Grin منم با همونا ورزش میکنم خیلی تاثیر داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۷۹۵۱
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ب.ظ
آره منم فکر میکنم شما بودید خیلیییییییییی مرسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۷۹۵۲
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  ترجمه؟! فکر کنم به reading comprehension بیشتر احتیاج داشته باشین. اگه منظور خوندن مقاله هست باید بتونین مفاهیم رو متوجه بشین، این با ترجمه خیلی فرق میکنه.
بله میخوام مقاله را ترجمه کنم وبه استادم تحویل بدم و هم ارائه بدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۷۹۵۳
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ب.ظ
دو سه روز قبل ماه محرم مراسم نامزدی دوستم بود. چند روز پیش داشتیم باهم صحبت می کردیم عکس همسرشو برام فرستاد بعدم سریع نوشت: "خوشگله؟":(
خب به نظر من معمولی بود چهره شون ولی نمیدونستم چی بگم چون هم خودش آدم حساسیه و هم سر این قضیه خوشگل بودن یا نبودن خواستگاراش، هردفعه کلی بحث و جدل با مامانش داشت، گفتم: مرد که نباید خوشگل باشه، مرد فقط باید "مرد" باشه[با یه شکلک خنده].
وااای اینقد ناراحت شد که چرا تایید نکردم خوشگلی شو! دیگه بعدش گفتم خب خوشگله، راضی ای؟ گفت نه، هرکسی نظرش درباره خوشگلی و زشتی آدما فرق میکنه دیگه!
Tongue
بعد چند روز بعد دوباره بهم پیام داد که فکرم درگیره و اینا، چون شوهرم خوشگله (!!!) میترسم از اینکه داره فلان کارو انجام میده و ... .Confused

+ هنوز نتونستم با جنس دغدغه های بعضیا تو زندگی کنار بیام.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT , diligent , Paraande , negarin_ , Autumngirl , anne.shirley , RASPINA , Avril89 , sara9009 , Milad_Hosseini , virtual girl
ارسال: #۴۷۹۵۴
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ

زبان یاد گرفتن یک چیز دایمیه که تا اخر عمر باهاتونه . نظر من اینه زبان را وارد زندگیتون کنید. فیلم ُ- موسیقی- کتاب-اینترنت و الخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , diligent , negarin_ , RASPINA
ارسال: #۴۷۹۵۵
۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ب.ظ
نمیدونستم تا این حد قهر قهرو ام :| ینی یه شرایطیه که خیلیا جای من باشن میگن اوکی سو تفاهم بود و با یه لبخند رد میشن ولی من .. : )) هم دلخورم از خودم هم غرورم اجازه نمیده برم پیش طرف که اتفاقا فرد عزیزی هم برام هست و همه چی رو تموم کنم!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close