زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۲۲۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها الان کسی هست بتونه پروژه دورکاری برای من بگیره
درصدم میدی بهش؟
بله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۲۲۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ ق.ظ
من کجا، باران کجا و راه بى پایان کجا
آه این دل دل زدن تا منزل جانان کجا

‎هرچه کویَت دورتَر، دل تنگ‌تر، مشتاق‌تر
‎در طریق عشقبازان مشکلِ آسان کجا

شاعر: پوریا سوری

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , SepidehP , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۷۲۲۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
یه فلش ۸گیگ دارم که اوبونتو را روش بوت شده تا بصورت لایو اوبونتو را بالا بیارم
الان میخوام فلش را به حالت قبل برگردونم و فرمتش کنم .
کلیک راست کردم و روی گزینه فرمت زدم.ولی فضای باقیمانده را ۸گیگ نمینویسه.۲مگ مینویسه.
راه خاصی هست برای فرمت کردن فلشی که روی برنامه بوت شده؟
ممنون
با دستور killبزن کل ویندوز رو بکش داخل فلش. قبلشم فک کنم توی run level 1باید بیاریش بالا.
بعد ترمینال رو باز کن و دستور kill. . .یه چیزی رو وارد کن کل سیستم عامل رو میکشه. دقیق یادم نیست kill osیا یه همچین چیزی بود.
بذار پیداش کنم میذارم اگر درست یادم باشه

جالبه هنوز سرچ نزدم کمی دیگه ازش یادم اومدBig Grin
اول با دسترسی روت وارد شو sudo su-(سودو سو دش)
پسورد اگه داری بده و root شو
بعد بزن kill root بعد از بالا تا پایین سیستم عامل رو میکشه.
خب کمی غیر عادی هست شما بتونی راحت فلشی رو که داخلش یه سیستم عامل هست و کلی کار و بار میتونه تووش بوده باشه رو فرمت کنی به نظرم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۲۲۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ق.ظ
بهترین صبحونه شیر داغیه که توش بیسکوئیت کاکائویی حل کردی . بدترین ناهارم همون شیرست که بیسکوئیت توش مونده خشک شده Sad
ارسال: #۴۷۲۲۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ ب.ظ
چرا اسکالر بعضی مقالاتی که در ریسرچ گیت آپلود شده اند رو بعد از چند ماه هنوز لینکش رو نمی گذارد؟
ارسال: #۴۷۲۲۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ
به نظرم توی اینکه سیستم آموزشی کشور از پایه داغونه حرفی نیست. فقط تعجب من نظام دانشگاهی و اکثر اساتید محترم هستند که با وجود اینکه تحصیلات و دانش بالایی دارن هنوز هم دانشجو هارو به دو دسته تقسیم میکنن : ۱-اونایی که اومدن همه دروس رو درو کنن ۲-اونایی که قصد درس خوندن ندارن!
اصلا اهمیتی به دانشجویی که قصد کار ریسرچ نداره ولی از اینکه درس بخونه لذت میبره نمیدن و اون رو جزو دسته دوم به حساب میارن.من علاقه ای به کار ریسرچ محض ندارم اونم تو هر زمینه ای و مرتبط به هردرسی . علاقه ی خیلی زیادی به مباحث هوش مصنوعی دارم (بیشتر یادگیری ماشین) و خیلی خیلی هم برنامه نویسی رو دوست دارم. از اینکه مساله ی مورد علاقه ام رو دنبال کنم و حتی شده چندماه درگیر پیدا کردن راه حلی براش باشم لذت میبرم. ولی سیستم دانشگاهی منو مجبور میکنه که همه درس هارو بخونم و توشون فعالیت و ریسرچ کنم و از همه بدتر اینکه دقیقا این کار رو از راهی انجام بدم که استاد دوست داره!
مشکل اصلی اینجاست که به نظر من دانشگاه های ایران با این سیستم اگه بدرد بخورن فقط به درد تربیت اساتید دانشگاه میخورن. همه چیز رو در ی حد ابتدایی یادبگیر نمره اش رو بگیر برو سراغ آیتم (درس) بعدی. کاش چندتا دانشگاه مطرح تخصصی توی زمینه های مختلف داشتیم ....
ارسال: #۴۷۲۲۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ ب.ظ
بیایید از ایران بریم !
نمی دونم چرا اکثر ادم ها از زندگی تو ایران ناراضی هستن ! منم ناراضی هستم خدایش !
ارسال: #۴۷۲۲۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بیایید از ایران بریم !
نمی دونم چرا اکثر ادم ها از زندگی تو ایران ناراضی هستن ! منم ناراضی هستم خدایش !
به نظرم سعی کنین که تحت تاثیر جوّ جامعه واسه اینده و زندگیت تصمیم گیری نکنی. اگه توی کشور خودمون نتونیم کاره ای بشیم (هر چند تبعیض هست میدونم) توی کشورهای دیگه مطمینا هیچی نمیشیم. والا هیچ جا "من ایرانی" رو فرانمیخونه که خوشبختم کنه. الان هم "مهاجرت" نقل مجلس کل ملت شده با هر میزان تحصیلات و دانش زبان و شغلی.
اگر واقعا کسی هست که فکر میکنه استعداد خارق العاده ای داره که تو دنیا حرف برای گفتن داره بسم ا... . اگر میتونین اپلای تحصیلی کنین واسکالرشیپ و فاند بگیرین بسم ا... . وگرنه نه تنها بنظر من راه حل مهاجرت نیست؛ بلکه ارزششو هم نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , SepidehP , codin , The BesT , RASPINA
ارسال: #۴۷۲۲۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بیایید از ایران بریم !
به نظرم سعی کنین که تحت تاثیر جوّ جامعه واسه اینده و زندگیت تصمیم گیری نکنی. اگه توی کشور خودمون نتونیم کاره ای بشیم (هر چند تبعیض هست میدونم) توی کشورهای دیگه مطمینا هیچی نمیشیم. والا هیچ جا "من ایرانی" رو فرانمیخونه که خوشبختم کنه. الان هم "مهاجرت" نقل مجلس کل ملت شده با هر میزان تحصیلات و دانش زبان و شغلی.
اگر واقعا کسی هست که فکر میکنه استعداد خارق العاده ای داره که تو دنیا حرف برای گفتن داره بسم ا... . اگر میتونین اپلای تحصیلی کنین واسکالرشیپ و فاند بگیرین بسم ا... . وگرنه نه تنها بنظر من راه حل مهاجرت نیست؛ بلکه ارزششو هم نداره.
مشکل اصلی ایران اینه ثبات نداره ، طرف هر روز نگرانه از کارش بیکار بشه و ارزش پول هم یهویی میاد پایین حداقل کاش ثبات بود تو ایران
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۷۲۳۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
عصن چرا بحث کنیم؟
ارسال: #۴۷۲۳۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
کاش چون پاییز بودم ... کاش چون پاییز بودم
کاش چون پاییز خاموش و ملال انگیز بودم
برگهای آرزوهایم یکایک زرد میشد
آفتاب دیدگانم سرد میشد
آسمان سینه ام پر درد می شد
ناگهان طوفان اندوهی به جانم چنگ می زد
اشکهایم همچو باران
دامنم را رنگ می زد
وه ... چه زیبا بود اگر پاییز بودم
وحشی و پر شور و رنگ آمیز بودم
شاعری در چشم من می خواند ... شعری آسمانی
در کنار قلب عاشق شعله می زد
در شرار آتش دردی نهانی
نغمهٔ من ...
همچو آوای نسیم پر شکسته
عطر غم می ریخت بر دلهای خسته
پیش رویم :
چهرهٔ تلخ زمستان جوانی
پشت سر :
آشوب تابستان عشقی ناگهانی
سینه ام :
منزلگه اندوه و درد و بدگمانی
کاش چون پاییز بودم ... کاش چون پاییز بودم
فروغ فرخزاد

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۷۲۳۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط SepidehP.)
خداروشکر

دلم برای حس رهایی و آزادی تنگ شده

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۷۲۳۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  

نظر من یه جورایی مخالف شماست. کسی که اینجا یه شغل فنی ساده هم داشته باشه به نظرم کیفیت زندگیش از یه لیسانس و فوق لیسانس و چه بسا دکترا توی ایران بالاتره احتمالا. البته من نسخه برای همه نمیپیچم به صورت میانگین عرض کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , saeidkhan , Riemann
ارسال: #۴۷۲۳۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگر میتونین اپلای تحصیلی کنین واسکالرشیپ و فاند بگیرین بسم ا... . وگرنه نه تنها بنظر من راه حل مهاجرت نیست؛ بلکه ارزششو هم نداره.

سلام
اروپا بعد از اتمام تحصیل معمولا اقامت نمیده.
بنابراین برای موندگار شدن و داشتن کار همراه با مزیتهاش(مثل بیمه و .. ) باید چکار کرد؟ به چه کسانیکه ویزای اقامت میده؟
دانشجویانی که درسشونو تموم میکنن و میخوان اروپا بمونن چه تلاشی باید بکنن که اقامت بگیرن ؟
ارسال: #۴۷۲۳۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  

نظر من یه جورایی مخالف شماست. کسی که اینجا یه شغل فنی ساده هم داشته باشه به نظرم کیفیت زندگیش از یه لیسانس و فوق لیسانس و چه بسا دکترا توی ایران بالاتره احتمالا. البته من نسخه برای همه نمیپیچم به صورت میانگین عرض کردم.
بله codin جان راست می گی ! چون تو ایران اگر از طبقه پایین جامعه باشی همیشه استرس داری نکنه کارم رو از دست بدم یا اصلا مگر به یه مهندس کامپیوتر نهایت چقدر تو ایران پول میدن به یه برنامه نویسی که مجبور شده از شهرستان بزنه بیاد مثلا تهران کار کنه نهایت ۴ تومن ( میانگین ۴ تومن ) خب این از خیلی چیزا زده اومده به خاطر این ۴ تومن به عنوان مثال ولی خارج فکر نکنم اینقدر استرس باشه البته بازم بستگی به کشورش داره ادم باید قبل رفتن هدفمند باشه
آقا ختم کلام یه جایی برای ما پیدا کن ما هم بیاییم البته نه برای درس خوندن برای کار کردن و پول درآوردن شماره تماس بده Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close