زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۹۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  رژیم گیاه خواری هست که توش هات داگ با سس تند فراوان زیاد داشته باشه؟Tongue اگه هست منم یک گیاه خوارم Big Grin
مطب "دکتر لکتر"

هنیبال لکتر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۹۹۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۰ ب.ظ
یه دوستی دارم که این خیلی آدم سالم، خوش‌اخلاق، خوش‌برخورد، پرآرامش، شاد و کلا انرژی مثبتیه. با این‌حال همش در حال جستجو هست که چطوری می‌تونه در طول زمان خوش‌حال‌تر باشه، مثلا استفاده از مشاور، روان‌شناس، کتاب‌های ادبی - عرفانی و سخنرانی‌های مرتبط جز برنامه‌های ثابتش هست. چند وقت پیش رفته بعد از کلی جستجو یه روان‌شناس معروف رو پیدا کرده و واسه ۱۵ دقیقه بهش ۱۵۰ داده (دانشجوی ارشد تهرانه و هیچ درآمدی هم نداره)، گفتم بابا آخه چرا این کارو کردی؟ گفت این که چیزی نیست، ۱۰ برابرش رو هم حاضر بودم جور کنم تا جواب یه سری چیزهارو پیدا کنم.

می‌گه اشتباه ما اینه که کسری از هزینه‌ای که خیلی راحت واسه سرماخوردگی و پوست و مو و جراحی بینی و کلا موارد فیزیکی خرج می‌کنیم رو حاضر نیستیم واسه مسائل روحی و خودشناسی و این حرفا خرج کنیم، چون فکر می‌کنیم خودمون همه راه‌حل‌هارو می‌دونیم و از اون بدتر اینکه فکر می‌کنیم هرکی بره پیش مشاور و روان‌شناس حتما یه مشکلی داره یا دیوونه‌ست! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , big cloud , SepidehP , Avril89
ارسال: #۴۶۹۹۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۲۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یه دوستی دارم که این خیلی آدم سالم، خوش‌اخلاق، خوش‌برخورد، پرآرامش، شاد و کلا انرژی مثبتیه. با این‌حال همش در حال جستجو هست که چطوری می‌تونه در طول زمان خوش‌حال‌تر باشه، مثلا استفاده از مشاور، روان‌شناس، کتاب‌های ادبی - عرفانی و سخنرانی‌های مرتبط جز برنامه‌های ثابتش هست. چند وقت پیش رفته بعد از کلی جستجو یه روان‌شناس معروف رو پیدا کرده و واسه ۱۵ دقیقه بهش ۱۵۰ داده (دانشجوی ارشد تهرانه و هیچ درآمدی هم نداره)، گفتم بابا آخه چرا این کارو کردی؟ گفت این که چیزی نیست، ۱۰ برابرش رو هم حاضر بودم جور کنم تا جواب یه سری چیزهارو پیدا کنم.

می‌گه اشتباه ما اینه که کسری از هزینه‌ای که خیلی راحت واسه سرماخوردگی و پوست و مو و جراحی بینی و کلا موارد فیزیکی خرج می‌کنیم رو حاضر نیستیم واسه مسائل روحی و خودشناسی و این حرفا خرج کنیم، چون فکر می‌کنیم خودمون همه راه‌حل‌هارو می‌دونیم و از اون بدتر اینکه فکر می‌کنیم هرکی بره پیش مشاور و روان‌شناس حتما یه مشکلی داره یا دیوونه‌ست! Smile
من دقیقا مشکلم با اینه که چطور مخفیانه برم!!و به این شرط یه جای خوبی برم .
مطمئنم هستم که یه مشکلی دارم . . .Smile
اول میخوام برم پیش یه دکتر مغز و اعصاب
بعدشم برم پیش روانپزشک و روانشناس و . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89
ارسال: #۴۶۹۹۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۲۰ ب.ظ
بعد از مدت ها دستی به کد بردم. منتها این بار با رویکردی کاملا متفاوت از قبل.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۷۰۰۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ ب.ظ
به نظر من تو بحثای روانشناسی بیشتر مواقع راه حلها مشخصه میشه با خوندن یه کتاب خوب کلی راه حل واسه مسائلمون پیدا کرد مساله اصلی سر پذیرش این راه حلها هست! ادما معمولا خیلی سخت تغییر می کنند پذیرش یه طرز فکر جدید علی رغم اینکه به خوبیهای این طرز فکر هم معترف هستیم ولی کار سختیه یه عمر عادت داشتیم یه جور دیگه فک کنیم! الان اینجوری بعد یه دفه کار از دستمون در میره می بنیم بر گشتیم به عادتمون و.. خوب نباید نا امید شد و هی تمرین کرد.

think positive
ارسال: #۴۷۰۰۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط crevice.)
کل آلبوم جدید "ابراهیم" محسن چاوشی یک اثر هنری تمام عیاره از نظر من که زمان بسیار خوبی هم عرضه شده (:
پ.ن: اینجا ۸ دلار بود ایران ۷ تومن.اول دانلود غیر قانونی کردم بعد عذاب وجدان گرفتم به داداشم گفتم اونجا واسم خرید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , αɾια , khayyam , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۷۰۰۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
اینجا هوا ۸ درجه اس! مثلا تابستونه!
خیلی دلگیر شده.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , αɾια , crevice , khayyam , big cloud , همیلا
ارسال: #۴۷۰۰۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اول دانلود غیر قانونی کردم بعد عذاب وجدان گرفتم به داداشم گفتم اونجا واسم خرید Big Grin
همون جزئیاته که گذاشتم هنوزم برقراره . . .
شما توی خیابونای آمستردام هندزفوری میذاری و بچرخی ایا؟؟

یه درخواستم دارم از شما بچه های اون ور نشین :

لطفا لطفا لطفا برامون عکس بذارید اگر امکانش هست. از متن زندگی شهری اونجا تا . . . همه چیز.

هر چی خیابونا خیس و خلوت و یا مه آلود باشن من بیشتر دوس دارمSmileHeart

(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اینجا هوا ۸ درجه اس! مثلا تابستونه!
خیلی دلگیر شده.
آقای وارسته لطفا اگر وقت و شرایطش بود عکس بذارید برامون
ممنونHeart
شاید باورتون نشه تنها هوایی هست که منو به وجد میاره. همون هوای دلگیر . . .
یه دکتر رفتم گفت افسرده ای :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , crevice , khayyam , BBumir , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۷۰۰۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  آقای وارسته لطفا اگر وقت و شرایطش بود عکس بذارید برامون
ممنونHeart

بفرما سامان خان. افسردگی هم صفای خودشو داره، درکت میکنم Wink

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , khayyam , BBumir , Happiness.72 , salam5 , big cloud , همیلا , diligent , Avril89 , Paraande , Skyrim , camputer89
ارسال: #۴۷۰۰۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد از مدت ها دستی به کد بردم. منتها این بار با رویکردی کاملا متفاوت از قبل.

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش
بازجوید روزگار وصل خویش
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۷۰۰۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  آقای وارسته لطفا اگر وقت و شرایطش بود عکس بذارید برامون
ممنونHeart
بفرما سامان خان. افسردگی هم صفای خودشو داره، درکت میکنم Wink
دقیقا فهمید چی میخوام . . .عاشقتم انصافا!HeartSmile
دیدید چیکار کردBig Grin تصویر اول تووش بارها میمیرم و زنده میشم . . . عالی بود. ممنون

خدایی سعی کنید همیشه بدونید از کی، چی میخواید(حالا هر چی)،بعد که سر نخ بهتون داد سخت برای رسیدن بهش تلاش کنید

تا الان با یکی بودم که احتمالا برای سال دیگه(یا دو سال) بیاد شمال اروپا، کلی سوال پرسیدم و کلی ازش یاد گرفتم(کاربردی).{قبلا به هیچ عنوان بلد نبودم از کی چی باید خواست}
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۴۷۰۰۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد از مدت ها دستی به کد بردم. منتها این بار با رویکردی کاملا متفاوت از قبل.
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش
بازجوید روزگار وصل خویش
نه آقا. وصل و این حرفا نیست.
اتفاقا الان ترجیح میدم یه شغل بازاری با مشتری های زیاد داشته باشم. دقیقا برعکس چیزی که برنامه نویسی هست.
حتی تو همین برنامه نویسی هم رویکرد به حدی با قبل تفاوت داره که...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , kilookiloo
ارسال: #۴۷۰۰۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ق.ظ
گشنمه در حدی که دلم میخاد همینجوری قل بخورم توی لحافم تا زمانی که مامانم سینی صبحونه رو بزاره کنارم که بوی املت تخته ای و مربا و خیار و عسلش همه جا رو بگیره. اون زمان وقتیه که باید با کلی غر زدن بلند شد از خواب /////:
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۷۰۰۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
روز مزخرفی بود. شبکه بانکی، نوسان قیمت دلار، بی شعوری کارمند بانک ، دولتی که تدبیر نداره. نزدیکه که قطع امید کنم. قطع امید ها تو زندگی من اگر چه تلخ بودن اما تجربه های ارزشمندی بودن.‌ امیدوارم ختم به خیر بشه.

+ قابل توجه دوستانی‌ که میگن نفسم از جای گرم در میاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۰۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  روز مزخرفی بود. شبکه بانکی، نوسان قیمت دلار، بی شعوری کارمند بانک، دولتی که تدبیر ندارن. نزدیکه که قطع امید کنم. قطع امید ها تو زندگی من اگر چه تلخ بودن اما تجربه های ارزشمندی بودن.‌ امیدوارم ختم به خیر بشه.

+ قابل توجه دوستانی‌ که میگن نفسم از جای گرم در میاد.
انرژی منفی ندیدBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close