زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۵۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی !!
شاید طرف همینجوری کل دوست داشته باشه Big Grin
این یه ضرب المثلِ و "خطاب به کسی که مشکل خود را نمیتواند حل کند و برای حل مشکل شخص دیگر به راهنمایی اش میپردازد"
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اونجایی که نمیدونم شما با علم به اینکه با غرض شخصی این پاسخ رو دادنُ ازشون طرفداری می کنید یا صرفا جهت شوخی، پس چیزی نمیگم و بحث رو ادامه نمیدم.
ممنونم که بهم یادآوری کردید هنوز کسانی هستند که از درد دیگران لذت می برند و به جای همدردی نمک بر زخم میپاشند، هرچند که تو دوران سختی همراهیشون کرده باشی!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , nlp@2015
ارسال: #۴۶۹۵۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  پند اخلاقی امشب هم اینکه:
به کسی که میخواد از زندگیتون بره ،دوویدن یاد بدین !!

به جای آموزش دو بهتر نیس برگردین ببینین چیکار کردین که میخاد از زندگیتون بره، که حداقل دفه بعد تکرارش نکنین!!!
کسی که رها میشه همیشه مقصر که نیست. شاید طرفش آدم خوبی نبوده٬ شاید هوسباز بوده و ...

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , WILL
ارسال: #۴۶۹۵۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ب.ظ
توی فکر این هستم که درآمد‌های passive داشته باشم، حالا یکی از این درامدا ساخت دوره‌های انلاین هست،‌‌ آیا سود داره این کار ؟ من دوره آموزشی بسازم شما ها پول میدید Smile ?
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , big cloud , James Sullivan , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۵۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توی فکر این هستم که درآمد‌های passive داشته باشم، حالا یکی از این درامدا ساخت دوره‌های انلاین هست،‌‌ آیا سود داره این کار ؟ من دوره آموزشی بسازم شما ها پول میدید Smile ?
درآمد پسیو منظورت سرمایه گذاری هست دیگه. یه سیستمی باشه که خودش برات پول در بیاره نه اینکه الزاما در ازای کاری که الان انجام میدی بهت پول بدن و بعد که دیگه کشیدی کنار خبری هم از پول نباشه. شما هندل اول رو میزنی، از اون به بعد دیگه سیستم خودش کار می کنه و شما فقط بعضی وقت ها سرآوری می کنی.

پ.ن: اگه بنویسی همون کاربر ریمن هستی شاید بخرم وگرنه نمیشناسمت که. just kidding

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها کسی دورکاری میتونه بمن پروژه بده پایتون جنگو فلسک پی اچ پی ...؟؟؟
دور کاری
یکی از دوستای من دورکاری ساعتی ۳۰ تومان میگیره. با تهران هم کار می کنه. البته رزومه نسبتا جذابی داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , James Sullivan , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۵۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  درآمد پسیو منظورت سرمایه گذاری هست دیگه
سرمایه گذاری هم یکیش هست ... نوشتن کتاب،‌ دوره آنلاین و ... میتونن درامد پسیو باشند.
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پ.ن: اگه بنویسی همون کاربر ریمن هستی شاید بخرم وگرنه نمیشناسمت که. just kidding
از صدام مشخص میشه : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۹۵۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  توی فکر این هستم که درآمد‌های passive داشته باشم، حالا یکی از این درامدا ساخت دوره‌های انلاین هست،‌‌ آیا سود داره این کار ؟ من دوره آموزشی بسازم شما ها پول میدید Smile ?
درآمد پسیو منظورت سرمایه گذاری هست دیگه. یه سیستمی باشه که خودش برات پول در بیاره نه اینکه الزاما در ازای کاری که الان انجام میدی بهت پول بدن و بعد که دیگه کشیدی کنار خبری هم از پول نباشه. شما هندل اول رو میزنی، از اون به بعد دیگه سیستم خودش کار می کنه و شما فقط بعضی وقت ها سرآوری می کنی.

پ.ن: اگه بنویسی همون کاربر ریمن هستی شاید بخرم وگرنه نمیشناسمت که. just kidding

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها کسی دورکاری میتونه بمن پروژه بده پایتون جنگو فلسک پی اچ پی ...؟؟؟
دور کاری
یکی از دوستای من دورکاری ساعتی ۳۰ تومان میگیره. با تهران هم کار می کنه. البته رزومه نسبتا جذابی داره.
یکی از دوستای من باباش پولداره دیشب باقالی پلو با گوشت خورد
ظهر هم رفته بود فشم با دوس...
الانم داره موهیتو می خوره..
پ.ن: خب کار من راه بنداز والا منم دوستام تو ناسا کار می کنن
ارسال: #۴۶۹۵۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۵۴ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  یکی از دوستای من باباش پولداره دیشب باقالی پلو با گوشت خورد
ظهر هم رفته بود فشم با دوس...
الانم داره موهیتو می خوره..
پ.ن: خب کار من راه بنداز والا منم دوستام تو ناسا کار می کنن
پس به همون بگو یه کار تو ناسا برات جور کنه Smile))

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۹۵۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
The Fault In Our Stars
ارسال: #۴۶۹۵۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ ب.ظ
این درصدای شکمی رو مردم از کجا میارن! خیلی علاقه دارن آمار بدن اما آمار ندارن و آمار تولید می کنن.
طرف میگه درصد اعتماد به دیجی کالا X درصده. خب از کجا؟! همینطوری شکمی آمار میدی؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn
ارسال: #۴۶۹۶۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۰۳ ب.ظ
این آزمون استخدامی شرکت های خصوصی چه مزیتی بر حالتی دارد که همین طوری برای اون شرکت ها رزومه می فرستیم؟
ارسال: #۴۶۹۶۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ ب.ظ
پریروز میرزاقاسمی پختم. هنوز بعد از ۴۸ ساعت مثل یک سیرِ متحرکم. لعنت به سیر.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , big cloud , James Sullivan , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۶۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ ب.ظ
رییس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین المللی در ادامه از انعقاد قرارداد اعزام نیروی کار ایرانی به انگلستان خبر داد و درباره جزییات آن گفت: به موجب تفاهم‌نامه‌ای که با موسسه ITWR انگلستان بر مبنای لیست مشاغل مورد نیازشان به امضا رساندیم، اعزام نیروی کار در پنج رشته پرستاری، کامپیوتر، مکانیک، الکترونیک و عمران صورت می‌پذیرد.

احمدپور با اشاره به نیاز شدید انگلیس به مشاغلی همچون پرستاری، گفت: طبق این تفاهم‌نامه در مرحله نخست برای ۱۰۰ پرستار صلاحیت دار، فرصت شغلی فراهم شده است اما در مورد سایر مشاغل، مراحل اعزام مطابق ضوابط قانونی این کشور به شکل موردی و برای هر داوطلب با ارائه رزومه و بررسی موقعیتهای شغلی موجود صورت می‌گیرد.

به گفته رییس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین المللی، پرستاران داوطلب باید حداقل سه سال تحصیلات دانشگاهی، یک سال سابقه کار و مدرک زبان انگلیسی آیلتس آکادمیک با نمره ۷ یا مدرک OET با حداقل نمره B را داشته باشند و پس از هشت ماه تا یکسال می‌توانند مجوز کار در انگلیس را کسب کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۴۶۹۶۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(: Okay, mission accomplished
ارسال: #۴۶۹۶۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
چقدر بامیلو تو طراحی عقب تره از دیجی کالا دیگه حداقل قیمت رو به تومن می زدی! ولی دمش گرم یه سری گوشی سامسونگ هر چند میان رده گذاشته دیجی کالا که زده تو کار الفون!!! ایفون نخریدیم حالا الفونم نمی تونیم! الفون عجب اسمی یعنی تو اسمم کپی؟ وقتی نظرات رو می خونی تازه می فهمی هواوی هم واسه خودش گوشی هست Big Grin

think positive
ارسال: #۴۶۹۶۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط negarin_.)
[quote='gogooli' pid='460196' dateline='1535636003']
این آزمون استخدامی شرکت های خصوصی چه مزیتی بر حالتی دارد که همین طوری برای اون شرکت ها رزومه می فرستیم؟
[/quot

سلام
من فکر میکنم این روند، شما و کارفرما رو سریع تر با هم آشنا می‌کنه و از طرفی انتخاب های بیشتر و تخصصی تر پیش رو کارفرما و جوینده کار هست
هر چند که میتونید خودتون هم بگردید و کار پیدا کنید فقط اینا یه بخشی از روند گشتن رو حذف کردن و خودشون انجام میدن. در هر صورت شرکت کنید و خودتون هم پیگیر باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close