زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۲۹۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  هم قرص مکمل مصرف می‌کنم هم به اندازه کافی می‌خوابم ولی نمیدونم چرا ازصبح که پا میشم خسته و بی حالم . کسی راهکاری سراغ داره؟
صبحانه چی میخورید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۲۹۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  صبحانه چی میخورید؟
نون پنیر گردو

ارسال: #۴۶۲۹۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  هم قرص مکمل مصرف می‌کنم هم به اندازه کافی می‌خوابم ولی نمیدونم چرا ازصبح که پا میشم خسته و بی حالم . کسی راهکاری سراغ داره؟

یکبار برای همیشه همچی تموم کنی سخته ولی تو میتونی بعدش که تموم شده همچی تمووووومه

(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  نون پنیر گردو

پنیر چه نوع پنیری پاستوریزه یا لیقوان؟؟؟
گردوه چه نوع گردویی؟
ارسال: #۴۶۲۹۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  امکان شرکت مجدد برای دوره ارشد روزانه برای کسی که روزانه ارشد خونده در یه رشته وجود داره یا خیر؟
سایر رشته ها چطور
ارشد و سایر رشته‌ها رو ولش، فقط لکسووووووووووس و پوووووووول
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , blackhalo1989 , The BesT , MarkLand
ارسال: #۴۶۲۹۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  امکان شرکت مجدد برای دوره ارشد روزانه برای کسی که روزانه ارشد خونده در یه رشته وجود داره یا خیر؟
سایر رشته ها چطور
ارشد و سایر رشته‌ها رو ولش، فقط لکسووووووووووس و پوووووووول

اوووف خودشم سفیدددددددد RX350
ارسال: #۴۶۲۹۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  صبحانه چی میخورید؟
نون پنیر گردو
چند روز این ها رو برای صبحانه بخورید:
کره مربا
عسل
نوتلا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۶۲۹۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
ورزش ورزش ورزشSmile
اگر میتونید باشگاه ثبت نام کنید چند روز در هفته اگر وقتشو ندارید برنامه ریزی کنید که خودتون نرمش کنید تو خونه یا یه مسیری رو موقع رفت یا برگشت از کار پیاده بیایید مثلا یه ایستگاه زودتر پیاده شید. (حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه)
* البته مکمل که نوشتین نمیدونم قرص اهن اینا رو هم شامل میشه یا نه؟ چون اهن خون کم باشه هم باعث بی حالی و خستگی میشه.
------------------------------

اگر یه درسو بیفتیم باید دوباره همونو برداریم یا میشه یه درس از همون گروه به جای اون پاس کرد؟ مثلا گروه تخصصی بوده یه درس غیر از اون از گروه تخصصی برداریم.
ارسال: #۴۶۲۹۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ
به مرحله ای رسیدم که به آشپزی خودم افتخار میکنم Tongue
هرچند شاید از نظر بقیه خیلی خفن نشده باشه؛ ولی همین که طرز تهیه ی ماکارونی رو با برنج قاطی کنی و بعدش بتونی ماکارونی آبکشی نشده رو خوب دمکش کنی خودش واسه من deserve the highest commendation Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , zahra_ce87 , big cloud
ارسال: #۴۶۲۹۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۱۹ ب.ظ
خب آموزشی سربازی هم امروز رسما تمام شد. مرسی از همه دوستان که کنارم بودید و با پیاماتون بهم دل گرمی دادید Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA , khayyam , nlp@2015 , salam5 , zahra_ce87 , big cloud
ارسال: #۴۶۳۰۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۱ ب.ظ
یه سری دوست هم دارم یکی از یکی به درد نخور تر. نه پول دارن قرض بدن. نه دسته چک دارن ضامن بشن. اه اه اه.

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Riemann
ارسال: #۴۶۳۰۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)

به نظر بنده ابتدای صبح که بیدار شدید با صدای بلند آهنگ دوست دارم زندگی رو (از جناب آقای سیروان خسروی) رو گوش کنید....علاوه بر اینکه صبح خودتونو میسازید...رزو بسیار خوبی رو هم سپری میکنید و خسته و بی حال هم نیستیدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی سوای شوخی، ممکنه دلیلش کم خونی هم باشه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۶۳۰۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
امروز دوستم مسیج داده میگه امیر داری میای ایران میشه برام یه سفارش کوچیک بیاری؟؟
گفتم آره حتما.

گفت باشه پس اینا رو بگیر بی زحمت:

ریمل و خط چشم دو سره و رژ لب رنگ فلان مارک MAC (هر کدام یک عدد)
۲ بسته روغن مو برای مو های فرفری Balea.
۳ تا بادی لوسیون Leoreal
۱۰ بسته (!!!) کپسول قهوه Nespresso
کرم فلان....

فکر کردن من با کامیون دارم بر میگردم ایران!

قرتی بازی تا کجا!!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۶۳۰۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز دوستم مسیج داده میگه امیر داری میای ایران میشه برام یه سفارش کوچیک بیاری؟؟
گفتم آره حتما.

گفت باشه پس اینا رو بگیر بی زحمت:

ریمل و خط چشم دو سره و رژ لب رنگ فلان مارک MAC (هر کدام یک عدد)
۲ بسته روغن مو برای مو های فرفری Balea.
۳ تا بادی لوسیون Leoreal
۱۰ بسته (!!!) کپسول قهوه Nespresso
کرم فلان....

فکر کردن من با کامیون دارم بر میگردم ایران!

قرتی بازی تا کجا!!
امیر داری میای ایران؟
منم لیست بدم؟ Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۶۳۰۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ
خاک تو سره اونی که میزنه درمیره...
خاک تو سره...
خاک...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۶۳۰۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط elect.)
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close