زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۹۹۱
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۳ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  این ۳۰ داستان کوتاه زیبا می‌تواند احساسات شما را متحول کند و شما را به فکر بیاندازد.
............
............

عمراً اینو کسی بخونه Wink

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۵۹۹۲
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  [

عمراً اینو کسی بخونه Wink
عه...ساعت ۴:۲۲ دقیقه پاکش کردم که... چجوری ساعت ۴:۲۳ دقیقه ، برای مطلب پاک شده ، "پاسخ" می فرستین؟ {حرفه ای هستین ها:-) }
می خواستم مثلا دو تا ( سی تا و ده تا ، میشه چهل تا ) مطلب متحولانه و متفکرانه بفرستم ، نشد ، باید روزی یکی اش رو بذارم تا اثر کنه... قرص هایی هم که دکتر ها میدن ، می گن مثلا روزی یکی یا هر ۸ ساعت یکی . نمیگن همش رو با هم بخوریم :دی

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
ارسال: #۴۵۹۹۳
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط Skyrim.)
عجب آخر هفته ی مسخره ای بود Undecided حالم خیلی گرفته بود ولی هیچکس نبود بتونم باهاش برم بیرون.
آخرین گزینه هم همین نیم ساعت پیش گفت عروسی دعوتیم شرمنده نمیتونم بیام.
یه گاف خیلی خیلی بد دادم ... قشنگ فرصت سوزی کردم. نمیدونم من انقدر استعداد و مهارتهای ارتباطیم با جنس مخالف ضعیفه یا بقیه ام این مشکل رو دارن. این که بدونی چه حرفی رو کِی بگی، کِی باید یه مکالمه رو تموم کنی، کِی باید ادامه بدی، چطور یه نقطه بازگشت برای مکالمات بعدی ایجاد کنی.
ممکنه طرف توقع ادامه مکالمه رو داشته باشه، ولی تو پاسخ خاصی ندی. احتمال زیاد اینجوری بهش بربخوره اصلا ...
این ترول هایی که در مورد کامپیوتریا میسازن قشنگ در مورد من صدق میکنه، همش پای سیستم، نهایت از کیس کاری سوئیچ میکنم رو کیس بازی و بالعکس Undecided . اعتراف میکنم اوایل از این شرایط یه جورایی خوشم میومد. حس میکردم مثلا خیلی کارم درسته که دنبال حاشیه نیستم، به کسی وابسته نیستم، اصلا کار حرفه ای یعنی همین و از این چرت و پرتا ...
عجب گرفتاری شدیما ...

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , kilookiloo , majidnourirad10 , adel71 , big cloud
ارسال: #۴۵۹۹۴
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بابت این که ابهام ایجاد شد عذر خواهی میکنم.منظور من از مشاغل مختلف کارهایی هست که درش تخصص دارم. وگرنه از این شاخه به اون شاخه شدن هیچ سودی نداره. به عنوان مثال چند سالی بک اند کار کرده باشی ، بعد به سمت فرانت اند بری. یا بعد از جاوا سی شارپ را هم تجربه کنیBig Grinدیوانه وار در دنیای کامپیوتر غرق باشی و انقدر مطلب برای یادگیری باشه که زمان کم بیاریShy
منظور من این بود که صرفا دات نت کار یا پی اچ پی کار بودن به مدت چندین سال متمادی آدم را مستهلک و خسته میکنه. بد نیست از دور به بعضی دیگه از شاخه های کامپیوتر هم دستی بر آتش داشته باشیSmile

اتفاقاااااااا من تمام هفته ای که گذشت رو داشتم به این فکر میکردم Big Grin خیلی زمینه های متفاوت رو امتحان کردم ، برنامه نویسی موبایل رو حرفه ای ادامه دادم و الان بک اند کارم Big Grin کل هفته گذشته رو به این فکر میکردم که درسته بک اند خیلی جای مانور و یادگیری بیشتری نسبت به موبایل داره (کلی تکتولوژی و فریمورک میتونی یاد بگیری ، مثلا الان خودم با دوتا فریمورک کار کردم فعلا) ممکنه دو سال دیگه خسته ات کنه ، اون موقع میخوای چیکار کنی؟Dodgy

(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  عجب آخر هفته ی مسخره ای بود Undecided حالم خیلی گرفته بود ولی هیچکس نبود بتونم باهاش برم بیرون.
آخرین گزینه هم همین نیم ساعت پیش گفت عروسی دعوتیم شرمنده نمیتونم بیام.
یه گاف خیلی خیلی بد دادم ... قشنگ فرصت سوزی کردم. نمیدونم من انقدر استعداد و مهارتهای ارتباطیم با جنس مخالف ضعیفه یا بقیه ام این مشکل رو دارن. این که بدونی چه حرفی رو کِی بگی، کِی باید یه مکالمه رو تموم کنی، کِی باید ادامه بدی، چطور یه نقطه بازگشت برای مکالمات بعدی ایجاد کنی.
ممکنه طرف توقع ادامه مکالمه رو داشته باشه، ولی تو پاسخ خاصی ندی. احتمال زیاد اینجوری بهش بربخوره اصلا ...
این ترول هایی که در مورد کامپیوتریا میسازن قشنگ در مورد من صدق میکنه، همش پای سیستم، نهایت از کیس کاری سوئیچ میکنم رو کیس بازی و بالعکس Undecided . اعتراف میکنم اوایل از این شرایط یه جورایی خوشم میومد. حس میکردم مثلا خیلی کارم درسته که دنبال حاشیه نیستم، به کسی وابسته نیستم، اصلا کار حرفه ای یعنی همین و از این چرت و پرتا ...
عجب گرفتاری شدیما ...
من به این فکر کردم که چرا کامپیوتری ها بعضا این مشکل رو دارن ، نتیجه گیریم این شد که اگه به زندگیمون نگاه کنیم خیلی کارها رو طبق الگوریتم های دقیق و قدم به قدم انجام میدیم ولی توی این موضوع چون دیتای کمی داریم خوب learn نشدیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , big cloud
ارسال: #۴۵۹۹۵
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  نمی دونم فقط من انقدر استعداد و مهارتهای ارتباطیم با جنس مخالف ضعیفه یا بقیه ام این مشکل رو دارن ...

به قوله اون تبلیغ تلویزیون که پیرمرده با نوه اش درد و دل می کرد...منم همین طورTongue

ارسال: #۴۵۹۹۶
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ
یه چیزایی هم هست که آدم میخواد بنویسه بعد میبینه حسش نیست این همه توضیح بده.
خلاصه اش: آقا مهارت های ارتباطیتون رو قوی کنید. به دردتون میخوره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , big cloud
ارسال: #۴۵۹۹۷
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من به این فکر کردم که چرا کامپیوتری ها بعضا این مشکل رو دارن ، نتیجه گیریم این شد که اگه به زندگیمون نگاه کنیم خیلی کارها رو طبق الگوریتم های دقیق و قدم به قدم انجام میدیم ولی توی این موضوع چون دیتای کمی داریم خوب learn نشدیم Big Grin

یه دوست عزیزی که خیلی هم از این تاپیک دور نیست دقیقا مصداقش رو گفت؛ ما همش میخایم حسب عادت به صورت if-else به زندگی و مجموعه روابطمون ( کاری - عاطفی و ...) نگاه میکنیم، در صورتی که اینجور مسائل ذاتا غیر قطعی هستن.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۵۹۹۸
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  : آقا مهارت های ارتباطیتون رو قوی کنید...

بعضی حرف ها رو مثلا اگه نفر اول بگه ، خیلی سنگین و ازار دهنده هست
... ولی اگه همون حرف رو از زبونه یکی دیگه بشنویم می بینیم که چقدر دلنشینه
من خیلی سعی کردم که اون نفره دومی باشم ، ولی متاسفانه یک نتیجه ی دیگه ای شد:
از هر کی بدم میومد بر عکس اون ازم خوشش اومد و از هر کی خوشم میاد اون ازم فراریه:/
یک نفر لطفا باگ من رو شناسایی کنه .

ارسال: #۴۵۹۹۹
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  از هر کی بدم میومد بر عکس اون ازم خوشش اومد و از هر کی خوشم میاد اون ازم فراریه:/
یک نفر لطفا باگ من رو شناسایی کنه .
در جواب شما یاد صحبت های یه روان شناس افتادم. خلاصه حرفش این بود که ما تو ذهنمون توقع داریم بعضی چیزها همراه هم باشن و وقتی استثنا میبینیم به صورت پر رنگ تو ذهنمون میمونه. مثلا توقع داریم اگر کسی دانشگاه رفت با ادب باشه. ممکنه نمونه های زیادی رو ببینیم که این قضیه در موردشون صدق کنه و چون مطابق توقع ما بوده تو ذهنمون نمونه. اما وقتی با موارد برعکسش (موارد استثنا) رو به رو میشیم تو ذهنمون به صورت پر رنگ میمونه. حالا تا اینجا شاید این مساله طبیعی باشه اما مشکل وقتی درست میشه که بعضی ها چون فقط این استثنا ها تو ذهنشون مونده، اون رو تعمیم میدن به کل: هر کسی رو که دیدم درس خونده بی ادب تر شده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۶۰۰۰
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در جواب شما یاد...

با تشکر از پاسخ کامل شما ، این قضیه جای ما هم به وفور هست . مثلا چون فلانی که دانشجوی دکترای ای تی هم هست ولی سر کار بد دهن و بی اخلاق هست ، متاسفانه کل ای تی ها رو بی ادب میدونن Sad

ارسال: #۴۶۰۰۱
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  با تشکر از پاسخ کامل شما ، این قضیه جای ما هم به وفور هست . مثلا چون فلانی که دانشجوی دکترای ای تی هست و سر کار بد دهن هست ، متاسفانه کل ای تی ها رو بی ادب میدونن Sad
فکر کنم یه خطای شناختیه.

سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۶۰۰۲
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  یه دوست عزیزی که خیلی هم از این تاپیک دور نیست دقیقا مصداقش رو گفت؛ ما همش میخایم حسب عادت به صورت if-else به زندگی و مجموعه روابطمون ( کاری - عاطفی و ...) نگاه میکنیم، در صورتی که اینجور مسائل ذاتا غیر قطعی هستن.

نمیدونم چقدر این براتون پیش اومده که قبل از اینکه وارد ی بحث با ی نفر بشید کلی if-else گذاشتید که هر اتفاقی افتاد شرایط از دستتون خارج نشه و پیش بینی شده باشه ، ولی بعد از اولین جمله ها کلا گفت و گو سمتی میره که به ذهنتونم نمیرسید حتی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , big cloud , Skyrim
ارسال: #۴۶۰۰۳
۲۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  نمیدونم چقدر این براتون پیش اومده که قبل از اینکه وارد ی بحث با ی نفر بشید کلی if-else گذاشتید که هر اتفاقی افتاد شرایط از دستتون خارج نشه و پیش بینی شده باشه ، ولی بعد از اولین جمله ها کلا گفت و گو سمتی میره که به ذهنتونم نمیرسید حتی Smile
بعضی وقت ها میفتید تو بازی طرف. Smile
من خودم هم زیاد از این کارا می کنم. Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , kilookiloo
ارسال: #۴۶۰۰۴
۲۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۶۰۰۵
۲۳ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط crevice.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Time flies

دیشب یکی از دوستای قدیمی م بهم پیام داد، اونم بعد از ۴ سال. همش احساس میکردم انگار همین ۴ ماه پیش بوده که با خاطره ی مشترک داشتیم!
فکر کنم یه زمانی بشه که بجای ۲۹ سال، ۵۹ سالم باشه و بگم اوه انگار همین پارسال بود که ۲۹ سالم بود و ...

۴ سال پیش خیلی بچه تر بودم. خیلی عوض شدم (از نظر خودم خیلی عوضی تر شدم ). دلم واسه اون جوونِ خلوچل خیلی تنگ شده. کاش میشد دوباره فعال شه. اصلا کاش میشد همه چیمو بدم و برگردم به ۱۵ سالگی م. هر چند خیلی روزگار سخت و با کلی اتفاقای سخت داشتیم اون زمانا؛ اما بازم حاضرم برگردم به اون سن و روزگار و کل عمرم رو از صبح تا شب صرف پلی استیشن و والیبال و فوتبال کنم و فقط به بچگی بگذرونم کل عمرم رو و به هیچی فک نکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , majidnourirad10 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close