زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۸۵۶
۱۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
در حال حاضر، اینستاگرام و تلگرام و واتس اپ و پاک کردم و حس میکنم از همه ی دنیا جدا شدم

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۸۵۷
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ
دیگه شد جام ملتهای اروپا

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۸۵۸
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
نقل قول: "موجودی حساب آقا زاده‌ها بیش از ذخایر ارزی کشور است"

محمود بهمنی، عضو کمیسیون اقتصاد مجلس ایران با اشاره به اینکه دو سال ارز ناشی از صادرات به کشور ما بازنگشته است. چرا امروز اعلام می‌کنند ۱۴۸ میلیارد دلار موجودی حساب آقازاده‌های ما در بانک‌های خارجی است. ذخایر کشور ما این قدر نیست، یعنی بیش از ذخایر ارزی کشور ما موجودی حساب آقازاده‌ها در خارج از کشور است.
بهمنی تصریح کرد: این ۵ هزار آقازاده در خارج از کشور چه می‌کنند؟ گفته می‌شود ۳۰۰ نفر از آن‌ها درس می‌خوانند. بقیه آن‌ها چه می‌کنند؟

بحث اینجاست که اینا خودشون دارن کیف میکن داخل ایران، بچه هاشون و نوه و نتیجه شون هم که لندن و آمریکا و سایر کشور های اروپایی هستند و کیف میکنند با این پول ها...بعد یک عده در داخل برای این آقازاده ها یقه پاره میکنند که اونا با خیال راحت تر به کیف و تفریح شون بپردازند؟
اینا چه میفهمن آب و برق نیست و تورم ۱۰۰ درصدی و گوشت ۶۰/۰۰۰ تومنی چیست؟
برادر یکمی فکر کن اصلا متوجه نیستی که داری طرفداری الکی میکنی که ۱۰۰ درصد هم ناحق هست... شدی طرفدار یک عده خوش گذرون ...
اونجا اون عشق و حال میکنه ...شما اینجا جانب داری!
افسوس آدم اینجاست که من و شما فقط به خاطر چند تا نظر مخالف برای هم جبهه میگیریم اما آقازاده های دزدها دختر و پسرشون توی دیسکوها با پول های من و شما در حال خوشگذرانی هستن
ارسال: #۴۵۸۵۹
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
شما واقعا اگر دلت برای این نظام می سوزه، جای توهین و توصیه به سکوت و خنثی بودن، از خود حاکمیت باید مطالبه داشته باشید که با این فساد و دزدی و رانت و پارتی و بیکاری ..... مبارزه کنه...اونه که تیشه به ریشه میزنه...نه حرف های چهار نفر تو اینجا و کوچه بازار...
آخه اقتصاد ۸۰ میلیون نفر که با حرف چند نفر که نابود نمیشه...
این گرانی که هر روز داره بیشتر میشه ، مردم رو ناراضی میکنه نه حرف های یک عده....وقتی طرف میره فروشگاه و نمیتونه خرید کنه ناراضی میشه..وقتی بیکار هست ناراضی میشه...وقتی آقازاده اون ور آب کیف میکنه و خودش تو بدبختی هست ناراضی میشه

بنی آدم اعضای یکدیگرند

که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی

نشاید که نامت نهند آدمی
ارسال: #۴۵۸۶۰
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ق.ظ
باز جای شکرش باقیه لیست های اینترنتی لغو عضویت دارن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۸۶۱
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  .....
تو کز محنت دیگران بی غمی

نشاید که نامت نهند آدمی
دوست عزیز همه میدونن مشکلات هست و تقریبا ۸۰ درصد جمعیت دارن فشار را تحمل میکنن. اما با پست گذاشت و بسط دادن موضوع آیا مشکلات حل میشه؟ الان هر جا قدم میزاری از تاکسی تا شبکه های مجازی همین حرفها ارسال میشن...
شما که از محنت دیگران بی غم نیستی بگو باید چه کار کرد؟
الان بهترین راه اینه که به دیگران کمک کنیم تا یه کسب و کار کوچیک حتی به صورت کار در خانه راه بندازن. با این وجود شاید فشار تورم کمتر احساس بشه. قصد پاسخ دهی نداشتم . اما وقعا متوجه نمیشم که ماذا فاذا! الان یه سره بیایم بگیم این برد اون خورد چه نتیجه ای داره واقعا!

دوستان یک راه حل کارآمد و یک کتاب مفید برای افزایش دایره لغات زبان پیشنهاد میکنیدBlush
ارسال: #۴۵۸۶۲
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باز جای شکرش باقیه لیست های اینترنتی لغو عضویت دارن.
[تصویر:  457882_21.gif]

(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اما وقعا متوجه نمیشم که ماذا فاذا! الان یه سره بیایم بگیم این برد اون خورد چه نتیجه ای داره واقعا!
اصطلاح ترول اینترنتی به گوشِت خورده تا حالا؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Skyrim
ارسال: #۴۵۸۶۳
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  .....
تو کز محنت دیگران بی غمی

نشاید که نامت نهند آدمی
دوست عزیز همه میدونن مشکلات هست و تقریبا ۸۰ درصد جمعیت دارن فشار را تحمل میکنن. اما با پست گذاشت و بسط دادن موضوع آیا مشکلات حل میشه؟ الان هر جا قدم میزاری از تاکسی تا شبکه های مجازی همین حرفها ارسال میشن...
شما که از محنت دیگران بی غم نیستی بگو باید چه کار کرد؟
الان بهترین راه اینه که به دیگران کمک کنیم تا یه کسب و کار کوچیک حتی به صورت کار در خانه راه بندازن. با این وجود شاید فشار تورم کمتر احساس بشه. قصد پاسخ دهی نداشتم . اما وقعا متوجه نمیشم که ماذا فاذا! الان یه سره بیایم بگیم این برد اون خورد چه نتیجه ای داره واقعا!

دوستان یک راه حل کارآمد و یک کتاب مفید برای افزایش دایره لغات زبان پیشنهاد میکنیدBlush

/.
ارسال: #۴۵۸۶۴
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اصطلاح ترول اینترنتی به گوشِت خورده تا حالا؟

والا مثل این که تو این مملکت ما از این قشر ترول ها زیاد داریم.Undecided
ارسال: #۴۵۸۶۵
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ق.ظ
[/quote]
[/quote]
کتاب که خیلی زیاده، دوستانِ کاربلدتر معرفی میکنن قاعدتا...راجع به راه حل کارآمد، والا فک کنم یکی از راه های خوب اینه که در پایان هر روز یه قلم و کاغذ بگیریم دست خودمون و شروع کنیم به نوشتن راجع به اتفاقات همون روز و قسمت هایی که لغات سختی دارن و بلد نیستیم رو جای خالی بزاریم و بعدش به دنبال اون لغت بگردیم و تکمیل متن....همین کار رو میشه در مقابل آینه هم انجام داد(خودت با خودت صحبت کن و بشنو چیزایی که میگی، هم اعتماد به نفس پیدا میکنی، هم اینکه ترست ریخته میشه)...

یه نرم افزار دیگه هم به شخصه استفاده کرم ازش و راضی بودم Memrise بود فک کنم...اینقد تکرار میکنه لغات رو واست که اواخرش حالت بد میشه SmileSmile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۸۶۶
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ق.ظ
چقدر جام جهانی امسال نچسبه مثل کشور میزبانش!
ارسال: #۴۵۸۶۷
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
:emoji24:

هیچی اصلا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۸۶۸
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۸۶۹
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  آقا بدبخت شدیم. والا بیچاره شدیم. والا یک سال هست من بیکارم از پارسال تعدیل نیرو دادن ما رو شوت کردن بیرون..بیمه قطع شدم.

ساعت اولین ارسالتون دیدم.۵:۳۰صبح امروز. ساعت مانشت هم یکساعت عقب هست. یعنی میشه ۶:۳۰ صبح احتمالا این پستو گذاشتید. آخه آدم کله سحر به این چیزها فکر میکنه؟!!! اون موقع برید ورزش صبحگاهی کنید انرژی منفی ازتون دور میشه و روزتون را با شادی شروع کنید به اطرافیانتون هم انرژی مثبت بدید بهتره Smile
با این روحیه و افکار نمیشه پیشرفت کرد.خودتون قدم بردارید برای خودتون. کسب و کار اینترنتی راه بندازید و از یه جایی شروع کنید مقداری پول دستتون بیاد بعد ذهنتون از این درگیریها دور میشه و باعث میشه قدمهای بهتر بردارید و انتخابهاتون به سمت هدفهاتون باشه. اولش برای رسیدن به هدفهاتون شاید نشه کاری که مطابق میل هست انجام داد ولی میشه با یک کسب و کار ساده شروع کرد.
خودتون را تغییر بدید.ذهنتون و فکرتون را عوض کنید تا کشورتون و بعد هم جهانتون عوض بشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , majidnourirad10 , RASPINA , adel71
ارسال: #۴۵۸۷۰
۱۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  آقا بدبخت شدیم. والا بیچاره شدیم. والا یک سال هست من بیکارم از پارسال تعدیل نیرو دادن ما رو شوت کردن بیرون..بیمه قطع شدم.
من درکت میکنم. چون برادر منو که متاهل هم هست از اداره شون عین زباله پرت کردن بیرون و واقعا اون ۱ هفته ای که اخراج شده بود به همه ما خیلی بد گذشت.
میفهمم مشکلتو(هرچندشاید دقیقا حس نکنم عمق مشکلاتتو). سعی کن فضاتو عوض کنی. من خودم مدت زیادی دنبال میکردم کلیپهای اینستا رو، اخبارو. هر روزی که کمتر دنبال میکنم حس و حالم بهتره. میفهمم فکر نکردن بهش سخته ولی چاره ای نیس ولی اینو بدون واسه همه سخته (همه ی ماها هم یکی مثل تو). سعی کن شاد زندگی کنی حتی شده با یه فلافل که روزانه با دوستات میخوری و ساعاتتو خوش میگذرونی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , αɾια , elect , nlp@2015 , majidnourirad10 , pioneer01 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close