زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۶۴۶
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یه سوال اگه تو ایران چقدر درآمد داشتید خارج نمی رفتید !؟

عید که ایران بودم فامیلا این سوالو میپرسیدن ازم.
برای من اینطوریه که با پول برنمیگردم. اگر به من ماهی ۱ میلیارد تومن بدن، با یه خونه تو نیاوران و یه بنز، بازم حاضر نیستم برگردم.

امیدوارم فرصتی بشه تو هم بیای و تجربه کنی. به قول معروف، تا نخوری ندانی.Smile

فکر کنم شما زمان ارشد تو ایران کار شبکه می کردید
الان بازار کار شبکه چطوریه اونجا با گرفتن مدارک بین المللی سیسکو یا چیز دیگه ای میشه المان کار پیدا کرد ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۶۴۷
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم شما زمان ارشد تو ایران کار شبکه می کردید
الان بازار کار شبکه چطوریه اونجا با گرفتن مدارک بین المللی سیسکو یا چیز دیگه ای میشه المان کار پیدا کرد ؟
بازار کار همه چیز خوبه. یکی از دوستای من کار ساده سیسکو میکنه و درآمدش ماهیانه ۱۰ هزار یورو هست! (۸۶ میلیون تومن)
البته دوستم زبان آلمانیش فول هست که البته فاکتور مهمیه. ولی خب کلا اوضاع کار آی تی خیلی خیلی خوبه.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , saeidkhan , big cloud
ارسال: #۴۵۶۴۸
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم شما زمان ارشد تو ایران کار شبکه می کردید
بازار کار همه چیز خوبه. یکی از دوستای من کار ساده سیسکو میکنه و درآمدش ماهیانه ۱۰ هزار یورو هست! (۸۶ میلیون تومن)
البته دوستم زبان آلمانیش فول هست که البته فاکتور مهمیه. ولی خب کلا اوضاع کار آی تی خیلی خیلی خوبه.

۸۶ میلیون !!!! نههههههههه اونجا هزینه خونه اینا چطوریه کلا مثلا ۱۰ هزار یورو هر ماه بگیریم میشه یه زندگی متوسط رو داشت ؟

و اینکه زبان انگلیسی بلد باشی کافی نیست !؟

امیر ما تو ایران ماهی یک و نیم میلیون می گیریم HuhHuh
ارسال: #۴۵۶۴۹
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
یک دوستی تو کالیفرنیا داریم راننده کامیون هست. میگه ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تا درآمد ماهیانه اش هست. بعد میگه کار برای همه هست، هر کسی تخصص بیشتر حقوق بیشتر
بعد میگه زنش هم کار میکنه .
ارسال: #۴۵۶۵۰
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  یک دوستی تو کالیفرنیا داریم راننده کامیون هست

البته راننده های کامیون این جا هم وضعشون بد نیست . مثلا برای یک بار پفک که از تبریز تا سبزوار سه ساله پیش اورده بودن ، یک میلیون می گرفتن . اگه فقط ده روز در ماه هم کار کنن میشه ده میلیون.
ارسال: #۴۵۶۵۱
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
کامیون سرمایه اولیه زیادی میخواد
معمولا یه ماشین میخرن قسطی و هر ماه کلی قسط میدن

در مورد شغل های پر درآمد امروزی آرایشگران هم درآمد خیلی خوبی دارن بعضی ها در روز بالای ۱۰ تمن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۶۵۲
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ
یه حرکتی که من میزنم اینه که یه حساب و کارت مجزا برای خرید اینترنتی دارم. همیشه همونقدر که نیاز دارم بهش پول منتقل میکنم.
حساب اصلیم هم اصلا رمز دوم رو براش فعال نکردم و هیچ وقت همراهم نیست. اینجوری اگر هم کلاه برداری بشه نهایت ۲۰۰-۳۰۰ ضرر میکنم.
و در ضمن لو هم نمیرم که چقدر پول دارم Cool

+ سفارت آلمان فعلا وقت نمیده، رفیقم قبل عید وقت گرفت برای مهر ۹۸ تونست بگیره.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , diligent , Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۴۵۶۵۳
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ
مگه آیدین اسم پسر نبود؟!
پس فردا یه دختر هم اسم خودم دیدم نباید تعجب کنم. :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۶۵۴
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس فردا یه دختر هم اسم خودم دیدم نباید تعجب کنم. :|
مثلا خانم blackhalo Smile
یا تو خیابون دخترش را صدا میزنه میگه blackhalo

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , kilookiloo
ارسال: #۴۵۶۵۵
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  در ضمن لو هم نمیرم که چقدر پول دارم Cool

الو...منزل آقای هکر ؟ داداش یه مورد دیگه پیدا شد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۵۶۵۶
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  باید یکم دیگه بمونی هلند، بعد بری ایران رو ببینی. اون موقع میفهمی ۱۰ میلیون که هیچ، با ۱۰۰ میلیون هم برنمیگردی.
اینطوریا هم نیست، هر کسی انتظارات و برداشت و هدف خودش رو از زندگی داره. من همین الانش هم دوستانی دارم که یه مقدار میخوان پس‌انداز کنند بعدش برگردند، ماهی ۱۰۰ میلیون بدن که جای خودش رو داره. اگه امید به آینده بیشتر بود، تعداد بیشتری هم برمی‌گشتند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , majidnourirad10 , Amir V
ارسال: #۴۵۶۵۷
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
به من ماهی ایران صد میلیون بدن یه چند سال میام ایران پول جمع میکنم بعدش برمیگردم کانادا.
ارسال: #۴۵۶۵۸
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ق.ظ، توسط crevice.)
........
ارسال: #۴۵۶۵۹
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
Star RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  یک دوستی تو کالیفرنیا داریم راننده کامیون هست

البته راننده های کامیون این جا هم وضعشون بد نیست . مثلا برای یک بار پفک که از تبریز تا سبزوار سه ساله پیش اورده بودن ، یک میلیون می گرفتن . اگه فقط ده روز در ماه هم کار کنن میشه ده میلیون.

عجیبه. چون پارسال من خودم جایی که کار میکردم بار از جاهای مختلف می امد. مثلا یکبار شمال به شیراز اگر اشتباه نکنم ۸۵۰ اومد یک تک
کمیسیون باربری هم باید بدهند و چون رکود هست و قدرت خرید پائین هست مثل سابق تقاصا برای حمل بار هم نیست و بار زیاد گیرشون نمیاد..
امسال رو خبر ندارم چون از اون جا امدم بیرون و کرایه ها بی اطلاعم . این مال پارسال بود . نیمه اول

(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کامیون سرمایه اولیه زیادی میخواد
معمولا یه ماشین میخرن قسطی و هر ماه کلی قسط میدن

در مورد شغل های پر درآمد امروزی آرایشگران هم درآمد خیلی خوبی دارن بعضی ها در روز بالای ۱۰ تمن

راستش نمیدانم کامیون مال خودش هست یا صرفا راننده هست . ازش می پرسم این سری اما گفت ۸۰۰۰ تا رو راحت ماهی داره و خیلی راضی بود. میگفت کاش زودتر میرفتم از ایران
ارسال: #۴۵۶۶۰
۰۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  یک دوستی تو کالیفرنیا داریم راننده کامیون هست. میگه ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تا درآمد ماهیانه اش هست. بعد میگه کار برای همه هست، هر کسی تخصص بیشتر حقوق بیشتر

(۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  راستش نمیدانم کامیون مال خودش هست یا صرفا راننده هست . ازش می پرسم این سری اما گفت ۸۰۰۰ تا رو راحت ماهی داره و خیلی راضی بود. میگفت کاش زودتر میرفتم از ایران
این میشه سالی ۹۶ هزار تا ۱۲۰ هزار. اینطوری خیلیا می‌رفتن راننده کامیون می‌شدند به جای اون همه زمان برای درس گذاشتن! یا حداقل مکزیکی‌هایی که دارن با حقوق ناچیز کار می‌کنند. چارت حقوق‌های مختلف وجود داره، از بین ۵ هزار راننده کامیون که حقوقشون رو گزارش کردند، میانگینش ۴۳ هزار هست با ماکزیمم ۶۵ هزار. مگه اینکه که دو برابر ساعت کاری کار کنه، که مستقل از اینکه امکان‌پذیر هست یا نه، توجیح منطقی نداره. یا واقعا یه حرکتی زده باشه چشم بازار رو در آورده باشه، که اونم نمیدونم کسی که احتمالا تازه از ایران رفته و احتمالا حتی مشکل زبان هم داره، تا چه حد همچین توانایی داره.

حالا چطور رفته کالیفرنیا؟ با لاتاری؟ چون در این صورت به اختیار خودش نبوده که بگه کاش زودتر میرفته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , Milad_Hosseini , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close