زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۶۱۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ق.ظ
افتخار میکنم ایرانی هستم.
از شدت استرس حتی بازی رو هم ندیدم فقط اخبار رو دنبال کردم.
واقعا استرس داشتم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۵۶۱۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ ق.ظ
من هم خیلی استرس داشتم وای فقط صحنه ایی که ایران گل زد ولی خیلی حیف شد اماهمچنان امیدواریم برای بازی دوشنبه .......
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۶۱۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
متاسفانه کشور به سمتی رفته که هیچ امیدی بهش نیست و جوون های نخبه یا با مهارت مجبورن واسه اینکه بتونن زندگی و آیندشون رو بسازن از کشور برن، اینجا هر روز ویرانه تر میشه و کشورهای مقصد پیشرفته تر.
بده که نمیشه اینجا موند، کاش مجبور به ترک وطن نبودیم. اما راهی نیست، راه رفتنی رو باید بریم
منم خیلی وقته تو مانشت هستم،و خیلی هاتون رو میشناسم. اگر کارهام درست پیش بره به زودی میرم استرالیا
امیدوارم همه بچه های پرتلاش بتونن برن کشورهایی که دوس دارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , H-Arshad , RASPINA
ارسال: #۴۵۶۱۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  متاسفانه کشور به سمتی رفته که هیچ امیدی بهش نیست و جوون های نخبه یا با مهارت مجبورن واسه اینکه بتونن زندگی و آیندشون رو بسازن از کشور برن، اینجا هر روز ویرانه تر میشه و کشورهای مقصد پیشرفته تر.
بده که نمیشه اینجا موند، کاش مجبور به ترک وطن نبودیم. اما راهی نیست، راه رفتنی رو باید بریم
منم خیلی وقته تو مانشت هستم،و خیلی هاتون رو میشناسم. اگر کارهام درست پیش بره به زودی میرم استرالیا

آقا من یه سوال دارم برای اینکه بریم مثلا همون کشور استرالیا نه برای درس خوندن برای کارکردن و زندگی و ....

باید چه مراحلی رو پیش بگیریم ؟

من یه مثال می زنم برات مثلا طرف شهرستانیه به خاطر نبود کار میاد تهران مثلا ، خب تو تهران هم درسته خونه گرونه ولی به طریقی می تونه یه جایی رو پیدا کنه برای خودش و بمونه هر وقت هم احساس خطر کرد به سادگی با یه بلیط اتوبوس برمیگرده شهرستان ! حالا داستان خارج چطور میشه !؟

یه تعداد برای خوندن ارشد و دکتری اینا میرن که اونا هم مراحل خودشو داره ...

اگه کسی از دوستان می دونه بگه شاید سوال خیلی از بچه ها باشه
ارسال: #۴۵۶۲۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  متاسفانه کشور به سمتی رفته که هیچ امیدی بهش نیست و جوون های نخبه یا با مهارت مجبورن واسه اینکه بتونن زندگی و آیندشون رو بسازن از کشور برن، اینجا هر روز ویرانه تر میشه و کشورهای مقصد پیشرفته تر.

من خودم در سال های اخیر چند نفر رو دیدم واقعا به درد بخور بودند. یعنی هر کدامشون می تونستند سالی چند صد نفر رو درست حسابی آموزش بدن... الان سه-چهار سالی هست کانادا هستش
یا خیلی های دیگه... رفتن و دیگه هم نیامدند

(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  من هم خیلی استرس داشتم وای فقط صحنه ایی که ایران گل زد ولی خیلی حیف شد اماهمچنان امیدواریم برای بازی دوشنبه .......

بنده یک ایرانی هستم و دوست داشتم ایران با اختلاف بالا برنده بازی باشه اما اینکه من ایرانی هستم و تیم و کشور رو دوست دارم دلیل نمیشه ناعادلانه قضاوت کنم.
اصلا بازی لذت بخش نبود درصورتی که بازی تیم های دیگه آدم لذت میبره وقتی نگاه میکنه...
اتوبوسی بازی کردن و صرفا رفتن برای حداقل گل خورده این چه جور بازی هست؟ کدام افتخار و پیشرفت؟
به جز گل به خودی مراکش چند تا گل زدیم در دو بازی؟ مالکیت توپ چند درصد بود ؟
ارسال: #۴۵۶۲۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اصلا بازی لذت بخش نبود درصورتی که بازی تیم های دیگه آدم لذت میبره وقتی نگاه میکنه...
اتوبوسی بازی کردن و صرفا رفتن برای حداقل گل خورده این چه جور بازی هست؟ کدام افتخار و پیشرفت؟
به نظرم فوتبال نبین.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , ftmbghrn , Milad_Hosseini , Skyrim , crevice , RASPINA , kilookiloo , big cloud , diligent , Avril89
ارسال: #۴۵۶۲۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۰۳ ب.ظ
خب الان اونایی که به هر دلیلی امکانش نیست برن چیکار کنن؟Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۵۶۲۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  خب الان اونایی که به هر دلیلی امکانش نیست برن چیکار کنن؟Huh

واضح هست.
مقداری تلاش میکنند و بعد می بینند بی فایده هست و درجا میزنند.
بعد کم کم انرژی شون کم میشه و پارتی بازی و دلالی و رانت و بی عدالتی رو می بینند و افسرده میشن ...
ارسال: #۴۵۶۲۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  من خودم در سال های اخیر چند نفر رو دیدم واقعا به درد بخور بودند. یعنی هر کدامشون می تونستند سالی چند صد نفر رو درست حسابی آموزش بدن... الان سه-چهار سالی هست کانادا هستش
یا خیلی های دیگه... رفتن و دیگه هم نیامدند
یاد داستان شکار اژدها افتادم...
کار مهندس افزایش سوده. حالا یا به صورت مستقیم یا غیر مستقیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۶۲۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  بنده یک ایرانی هستم و دوست داشتم ایران با اختلاف بالا برنده بازی باشه اما اینکه من ایرانی هستم و تیم و کشور رو دوست دارم دلیل نمیشه ناعادلانه قضاوت کنم.
اصلا بازی لذت بخش نبود درصورتی که بازی تیم های دیگه آدم لذت میبره وقتی نگاه میکنه...
دیگه انتظارات باید منطقی باشه مقایسه لیگ ما با لالیگا منطقیه؟ پس انتظار مالکیت توپ هم منطقی نیست بازی با اسپانیا که واسه هر تیمی همینجوره و اسپانیا بازی مالکانه داره بازی با مراکش ایران خیلی استرس داشت به خصوص اول بازی خوب حق هم داشتن بازی تدارکاتی مناسب نداشتیم. تو هر دو بازی هم ایران موقعیت صد در صد گل داشت بدشانسی و کم دقتی باعث شد گل نزنیم
اگه بازی ایران با اسپانیا و ایران با ارژانتین رو با هم مقایسه کنیم می بینیم تیم در حمله هم پیشرفت کرده
این تیم الان واقعا تیمه! بود و نبود هیچ بازیکنی روش تاثیر نداره و تیم کیفیت یه نواخت خوبی داره و این چیز کمی نیست
پرتغال رو بزینم بریم بالا حریف بعدی اروگوئه یا روسیه هست که اونم میزنیم میریم جز هشت تیم! Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , crevice , Happiness.72 , ftmbghrn , Amir V , pioneer01 , big cloud , diligent , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۵۶۲۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ
بعضی وقتا که ۲-۳ روز ذهنم درگیر یه مسئله هست، توو خواب میفهم چیکارش باید بکنم، بعد بیدار میشم و اون تغییر رو میدم و درست میشه.
حس باحالیه Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , big cloud , diligent , SepidehP , shahlaj
ارسال: #۴۵۶۲۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به جز گل به خودی مراکش چند تا گل زدیم در دو بازی؟ مالکیت توپ چند درصد بود ؟
وات د فاز یا سیدی ؟

یه نیگا به سابقه اسپانیا کن بعد آنالیز کن داداش

شما بری روسیه یه دستی تیم ملی رو می خوابونیش
از همون تلویزیون نیگا کن دمت گرم

(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پرتغال رو بزینم بریم بالا حریف بعدی اروگوئه یا روسیه هست که اونم میزنیم میریم جز هشت تیم!
ان شا الله
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , majidnourirad10
ارسال: #۴۵۶۲۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط Amir V.)

ترجمه: ایران به سبک دهه هشتاد میلادی طوری دفاع میکنه انگار فردا هرگز وجود نداره. قهرمانانه!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RASPINA , MarkLand , big cloud , salam5 , diligent , crevice , Milad_Hosseini , Skyrim , SepidehP
ارسال: #۴۵۶۲۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
امروز می تونم با استفاده از پارتی، چندین پله توی محل کارمون بالا برم ، نمی خوام ...ولی دارم وسوسه میشم ، به نظرتون چی کار کنم ؟
ارسال: #۴۵۶۳۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  به نظرتون چی کار کنم ؟
ففرو الی الله
پس به سوی خدا فرار کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close