زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۶۰۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
نه!!!! من داشتم میرفتم سر کار. مامان مطابق اکثر روزا اومده بود تو حیاط بدرقم، منم سپردمش به مامان، گفت حواسم هست گربه نیاد ببرش. وقتی برگشتم ازش پرسیدم جوجه چی شد مامان؟ گفت تو باغچه بود تا وقتی که مامانش اومد برش داشت بردش.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۰۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط anyone.)
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  نه!!!! من داشتم میرفتم سر کار. مامان مطابق اکثر روزا اومده بود تو حیاط بدرقم، منم سپردمش به مامان، گفت حواسم هست گربه نیاد ببرش. وقتی برگشتم ازش پرسیدم جوجه چی شد مامان؟ گفت تو باغچه بود تا وقتی که مامانش اومد برش داشت بردش.

سلام
مدتی قبل بنده هم یه گنجشک هم سن همین تو حیاط دیدم و از صدای جیک جیکش پیداش کردم. بعدش شروع کردم به سرچ کردن اینکه در موردش باید چیکار کنم. اولین چیزی که فهمیدم این بود که بر عکس تصور من مادر گنجشگ ها نمی تونه اونا رو با خودش حمل کنه احتمالا این یه گنجشک بود که یا از لونه افتاد یا از مرحله اموزش پرواز رد شد و تو خونه شما فرود اومد که انشالله جوجه شما هم پرواز یاد گرفته و رفته. این اتفاق تو این فصل زیاد می افته.

چیز دیگه ای که وجود داره اینه که گنجشک ها به شدت اجتماعی هستن یعنی اگر یه بچه گنجشک تنها ببین میان بهش غذا می دن. در این شرایط بهترین کاری که برای گنجشک ها میشه انجام داد اینه که اونو یا تو نزدیک ترین لونه بزارین و چک کنید که پذیرفته شده یا خیر و یا اونو تو جایی مثل بالکن خونتون بزارین که دور از دسترس گربه باشه و مادرش و بقیه گنجشک ها بتونن بهش غذا بدن.(یه بار چک کنید اگر بهش غذا می دن پس ماموریت شما موفق بود- اینم فهمیدم که بچه گنجشگ هر ۲ ساعت غذا می خوره)

در مورد گنجشگی که من پیدا کرده بودم اونو تو نزدیک ترین لونه گذاشتم. Smile (یه مدت بعد, شاید چند هفته بعد بود، وقتی تو حیاط بودم یه گنجشگ اومد رو شونه ام نشست چیزی که خیلی برام لذت بخش بود و منو یاد گنجشگ کوچولو انداخت)

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , diligent , M3t30r
ارسال: #۶۰۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۹ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
توتایی که داداشم رفته واسه افطار تکونده و اورده [تصویر:  456081_d17a4dde1669b8cb5501060503546ec3.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , The BesT , moslem73421 , diligent
ارسال: #۶۰۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  در مورد گنجشگی که من پیدا کرده بودم اونو تو نزدیک ترین لونه گذاشتم.
چه خوب ک پذیرفتنش. اگه قُمری ها بودن به احتمال زیاد این موجود غریبه رو از لونه شون مینداختن بیرون و اونم میمُرد -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۶۰۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
یه غنچه کوچولوی گل محمدی پیدا کردم خیلی قشنگه عاشقش شدم ...[تصویر:  456261_59643b5adae43d107994a47e79d58e13.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , blackhalo1989
ارسال: #۶۰۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۸ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  گوگل تولدمو تبریک گفته Big GrinTongueSmile
ناموسا اگه واسه همتون اینجوری شده بگید بخاطر تولد منه Big Grin

[attachment=22570]
جاست فور یو بوده؛ خوش بحالت Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۶۰۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۳ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
گناباد - امروز صبح[تصویر:  457037_07c13a994119db4ec28a053cc4a0029c.jpg][تصویر:  457037_4b74f592504ceceea109717c6da47f6b.jpg][تصویر:  457037_124e509de7f68be8a1d70f981bdccf0e.jpg][تصویر:  457037_60bbefadf55d2426df367e7edb31f415.jpg][تصویر:  457037_2558c9e5155d837cc35fe574dd8f57a7.jpg][تصویر:  457037_eaca85c9c3fd1b884c236c7386e0c77f.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , diligent , nazanin2020 , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , big cloud
ارسال: #۶۰۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
ببینید چی پیدا کردیم لابلای برگا،
یه ساعت پیش پیاده روی میکردم با دوستم، توی تاریکی مث یه ال ای دی کوچیک رنگ سبز روشن و لابلای برگا توجهم رو جلب کرد، بعد که رفتیم جلو اینا رو دیدیم.[تصویر:  457081_a1abf7df067167ec5f24d467502c22a6.jpg][تصویر:  457081_8bc4da8a08d349b5b5a45e6fe78d3c87.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , pioneer01 , diligent , nlp@2015 , M3t30r , RASPINA , big cloud , crevice , Autumn.Folio , Ametrine
ارسال: #۶۰۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
آقای بشیر این چیه توی دستتون؟ چه میوه ای هست؟ توت که نیست. انجیر هم که نیست چون انجیر دست آدمو قرمز نمیکنه.
گوجه و آلو هم که نیست
چیه پس؟
۰
۰
ارسال: #۶۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷ ق.ظ، توسط blx.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اوخیییی...چه خوشگلن...تاحالا ندیده بودم..فقط تو برنامه کودکا بود ازینااا Smile
واقعا قشنگ بود، این دوستم مهدی مهندس برقه میخواست یکیشونو ورداره ببره منصرفش کردم همش میگفت آخه این چجوری از دنبش نور ساطع میکنه؟!

(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  آقای بشیر این چیه توی دستتون؟ چه میوه ای هست؟ توت که نیست. انجیر هم که نیست چون انجیر دست آدمو قرمز نمیکنه.
گوجه و آلو هم که نیست
چیه پس؟
انجیره دیگه قبلش اول شاه توت چیدیم دستامون ازونا حسابی قرمز شده بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۶۱۱
۰۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اگه اومدین اصفهانShy
سفره خانه عتیق..میدان نقش جهان بعد از مسجد شیخ لطف الله رو حتما برید ..Rolleyesحتی با خوردن یه آب میوه از فضای قشنگش لذت ببریدTongueRolleyes

امروز ...حس خنک و خوبی داشت جای همه دوستای خوبم خالیBlushRolleyes

به همراه یه ناهار خوشمزهWinkTongue
ایول ایول خوشمان آمد خوشمان آمد
بر تو باد گذاردن چنین تصاویری
حالا چون خیلی اصرار میکنید و اینا شااااید من همین تیر ماه بیام اصفهان ولی قول نمیدما
۰
۰
ارسال: #۶۱۲
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط blx.)
عکسایی که خودتون گرفتید
عکس از من نیست ولی انگار خودم گرفتم [تصویر:  457675_15f3f6fc3704863fd210b4e88781924e.jpg]

(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  شجاعت یعنی اینکه توی این دلار به این گرونی و سکه به این گرونی پا توی یه همچین مرحله ی سختی بذاری تو زندگی Smile Big Grin

ازین آرزوهای خوچگل موچگل برای همه دارم Smile Smile

چه عکسایی گرفتم خدایی امروز...خیلی حال داد Big Grin

خوشبخت بشن الهیRolleyes
خوشبخت بشن. تعریفتون از شجاعت منو کشت
۰
۰
ارسال: #۶۱۳
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
دنیا از پشت لیوان شربت زرشک
دنیا هنوز ملسه [تصویر:  458468_7fd0f60fc5fe300c8096976e1e462804.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , salam5
ارسال: #۶۱۴
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
عجب عکسهای خوشمزه ای

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۶۱۵
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  عجب عکسهای خوشمزه ای
بله بقول شاعر گفتنی
آن کس که تو را شناخت جان را چه کند
فرزند و عیال و خانمان را چه کند
دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی
دیوانه تو هر دو جهان را چه کند
Big Grin
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close