زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۴۹۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  پولی که با هزار تلاش و فکر کردن و رفع باگ بدست میاریم رو بدیم به یکی که مته دستشه و نیم ساعت بیشتر کار نمیکنه DodgyBig Grin
بیمه تکمیلی!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۴۹۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ
منم هستم٬ ولی درگیر کارمUndecided

ارسال: #۴۵۴۹۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  پولی که با هزار تلاش و فکر کردن و رفع باگ بدست میاریم رو بدیم به یکی که مته دستشه و نیم ساعت بیشتر کار نمیکنه DodgyBig Grin
بیمه تکمیلی!
من دارم ولی طرحاشون فرق میکنه فک میکنم , پول عینکم رو ندادن گفتن بیمه ات شامل عینک نمیشه Sad
ارسال: #۴۵۴۹۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من دارم ولی طرحاشون فرق میکنه فک میکنم , پول عینکم رو ندادن گفتن بیمه ات شامل عینک نمیشه Sad
کار دولتی، مخصوصا دولتی های خوب Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۵۰۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۵۵۰۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ ب.ظ
امروز اتفاقا دندون پزشکی بودم دوتا پر کردم هر کدوم ۱۵۵تمن باورم نمیشد
قبل ماه رمضون رفتم نوبت زدم برای بعد ماه رمضون بعد منشی اش زنگ زد گفت قراره بعد ماه رمضون قیمت ها بیشتر میشه به خاطر افزایش تعرفه ها گرون شدن مواد همین الان بیا
مگه داریم مگه میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۵۵۰۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  پولی که با هزار تلاش و فکر کردن و رفع باگ بدست میاریم رو بدیم به یکی که مته دستشه و نیم ساعت بیشتر کار نمیکنه DodgyBig Grin
بیمه تکمیلی!
بیمه تکمیلی تهش۸۰۰تومن تعهد میکنه برای دندانپزشکیUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۵۵۰۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بیمه تکمیلی تهش۸۰۰تومن تعهد میکنه برای دندانپزشکیUndecided
خیر. برای خانواده تو سال ۴ میلیونه برای ما.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , kilookiloo
ارسال: #۴۵۵۰۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , shahlaj
ارسال: #۴۵۵۰۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ب.ظ
شال گردن برام میبافی؛ که پیاده برم تو سرما باز
جای این شال گردنا یکبار؛ دستتو دور گردنم بنداز..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , moslem73421
ارسال: #۴۵۵۰۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
با این گرونی و تورم ثانیه ای مجید دلبندمم بود بازم کم میُورد به نظرم BlushBig Grin

[تصویر:  456868_1353845279219799_large.jpg]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۵۵۰۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ ب.ظ
چقدر هیجان‌انگیزه شروع جام جهانی! Shy
و من به شکل عجیبی امیدوارم که یا ۱-۰ یا ۲-۱ مراکش رو می‌بریم و یه مساوی هم از پرتغال می‌گیریم و صعود می‌کنیم! Rolleyes هنوز واسه عجیبه که پرتغال چطوری قهرمان یورو ۲۰۱۶ شد، اگه این پرتغال همون پرتغال باشه به نظرم کارلوس راهش رو بلده! Sleepy اسپانیا یه کم خطرناکه ولی هنوز یه امیدهای خوبی دارم! چیه؟ حرفام تخیلی بود؟ Dodgy بود که بود! Big Grin مهم اینه که من ایمان دارم که ما می‌تونیم صعود کنیم، بقیه چیزا مهم نیست! Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , عزیز دادخواه , RASPINA
ارسال: #۴۵۵۰۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۴ ب.ظ
پسرعموی مامانم توی قرعه کشی برنامه نود برنده شد و عادل بهش زنگ زد و گفت اگر میتونی برای مسابقات بری که بگو تا ثبتنامت کنیم وگرنه ۲۵میلیون بهت پولشو میدیم. ایشونم چون دخترش آلمان داره تحصیل میکنه گفت پولشو بهم بدید برم سر به دخترم بزنم .
از اون روز تا حالا هرچه پیگیری میکنه میگن ما فقط اسمتونو تو قرعه کشی انتخاب کردیم.هزینه رفتنش با خودتونه. به عادل هم گفتن و گفت موضوع را پییگیری میکنیم بهتون اطلاع میدیم. بعد از اون جوابی هم بهشون ندادن دیگه.
چندروز پیش هم توی یه کانال تلگرام خوندم که چندنفر معترض شدن که برای مسابقات اسمشون در اومده و فردوسی پور بهشون زنگ زده ولی بعدا پولی بهشون ندادن. فقط میخواستن تو بوق و کرنا بکنن که ما رایگان چندنفری میفرستیم مسابقات
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۵۵۰۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  چقدر هیجان‌انگیزه شروع جام جهانی! Shy
و من به شکل عجیبی امیدوارم که یا ۱-۰ یا ۲-۱ مراکش رو می‌بریم و یه مساوی هم از پرتغال می‌گیریم و صعود می‌کنیم! Rolleyes هنوز واسه عجیبه که پرتغال چطوری قهرمان یورو ۲۰۱۶ شد، اگه این پرتغال همون پرتغال باشه به نظرم کارلوس راهش رو بلده! Sleepy اسپانیا یه کم خطرناکه ولی هنوز یه امیدهای خوبی دارم! چیه؟ حرفام تخیلی بود؟ Dodgy بود که بود! Big Grin مهم اینه که من ایمان دارم که ما می‌تونیم صعود کنیم، بقیه چیزا مهم نیست! Big GrinTongue

حقیقتش من امیدوارم این اتفاقایی که میگی بیفته...ولی از طرفی هم میگم اگه ایران صعود کنه دیگه کارلوس کی روش میشه نماد ایرانیا...مجسمه و تندیس و سردیس شو میسازن میزنن توی هر استانیShyShy...و در نهایت هم برای نگه داشتنش فک کنم از سال بعد دیگه توی ردیف بودجه ی کشور یه بخش اعظمی رو اختصاص میدن به آقای محترم کی روشSmileSmile
و در نهایت اینکه این جام واسه برزیل هست به نظرم.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۵۱۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  چقدر هیجان‌انگیزه شروع جام جهانی! Shy
ای بابا صعود چیه؟ داشتم فک میکردم یه نظر سنجی بزارم که فک میکنین جامو کی میبره؟ به نظر من که ایران :||| Big Grin

(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حرکت امشب: چگونه مقاله های wsj، bloomberg و economist‌ (و احیانا nytimes) را بدون محدودیت بخوانیم. Big Grin
یعنی راه پیشنهادی دارین الان یا اینکه دنبالش هستین؟
یعنی دسترسی نامحدود دارم. TongueBig Grin
یعنی اصن موندم دیگه بپرسم دوباره ینی چی یا اینکه سکرته؟ UndecidedSmile

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خیلی بده که خواب ببینی امتحان ریاضی داری، دیر کردی، به جلسه امتحان هم نرسیدی! این چه برزخی بود دیگه! روزی که نکوست از طریق بیدار شدنش پیداست! UndecidedDodgy

چند وقت پیش یه کلیپی می دیدم درباره اینکه چرا خواب میبینیم اینجا هم گزاشتم لینکشو اتفاقا، میگفت اونایی که خوابای وحشناک تری میبینن در مواجهه با اضطراب و نگرانی اینا تو دنیای واقعی بهتر عمل می کنند ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close