زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۴۸۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  آقا من زن میخواام
یه برنامه دارم مینویسم اگه گرفت فرداش میرم میگیرمش

ping بگیر اگه جواب مثبت بود برو بگیر Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , aali361
ارسال: #۴۵۴۸۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۱ ق.ظ، توسط diligent.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه زمانی که شغل و کار نداری تو دوران دانشجویی کسی بهت به عنوان ازدواج فکر نمی کنه !
خیلی وقتا خود پسرا هستن کهنمیخوان تو این شرایط به ازدواج فکر کننن، نه اینکه کسی نخواد با اونا باشه. خیلی از آقایون تو این شرایط میگن آمادگیشو نداریم یا اعتماد به نفس کافی برای اداره زندگی نداریم و اصلا به ازدواج فکر هم نمیکنن.
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  + یه سری نقل قول جواب دادم ولی گفتم شر میشه نفرستادم [تصویر:  456797_4.gif]
نمیدونین مگه ما دنبال شر میگردیم Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۴۸۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam
ارسال: #۴۵۴۸۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  نمیدونین مگه ما دنبال شر میگردیم [تصویر:  tongue.gif]
چرا، از هوایی زدناتون مشخصه خانم معلم [تصویر:  456801_21.gif][تصویر:  456801_21.gif]

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه سری هم کلا در هر حالتی میان : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۴۸۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  نمیدونین مگه ما دنبال شر میگردیم [تصویر:  tongue.gif]
چرا، از هوایی زدناتون مشخصه خانم معلم [تصویر:  456801_21.gif][تصویر:  456801_21.gif]

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه سری هم کلا در هر حالتی میان : ))
کاریه که از دست مون بر میاد Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۴۸۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۳ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۱ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  + یه سری نقل قول جواب دادم ولی گفتم شر میشه نفرستادم [تصویر:  456799_4.gif]

شما هم مصلحت گرا شدی بهنام آقو

(۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وقتی می خوای کسی رو بر اساس شغل و درآمدی که داره بشناسی برای ازدواج همون بهتر که مجرد بمونی !...

یه زمانی که شغل و کار نداری تو دوران دانشجویی کسی بهت به عنوان ازدواج فکر نمی کنه !
حالا که شغل پیدا کردی می تونی به عنوان گزینه ازدواج باشی !! عجبا ...

اون دوست عزیز که گفت معامله رو خوب اومد

بله دخترا یه کسایی رو اصلا نمیبینن
مثلا سرباز ... فقط یه بار که تنهایی با لباس سربازی بیرون بودم یه دختر کلاهمو برداشت و فرار کرد Big GrinBig Grin
یا مثلا وقتی لباسام بخاطر کار ساختمانی خاکی بوده ؛ همشون وقتی از کنارم رد میشدن واسشون هیچ فرقی با یه گاری نداشتم Cool
دقیقا گاهی من شک میکردم به خودم نکنه روح هستم مردم خبر ندارم. یعنی اگر جلوی راهشون قرار میگرفتم احتمالا از روم رد میشدن راهو ادامه میدادن اینقدر نامرئی بودم Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۴۵۴۸۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۲ ق.ظ
معمولا آدما هدفشون از ازدواج به دست آوردن چیزاییه که تو دوره مجردی ندارن ، وضع اقتصادی کشور هم داغونه پس اکثرا دنبال وضعیت مالی مناسب میگردن
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015
ارسال: #۴۵۴۸۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ق.ظ
چی شده؟؟
تاپیک ازدواج منتقل شده اینجا ما خبر نداریم؟؟ Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۴۸۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۹ ب.ظ
«نایک»: به دلیل تحریم‌های آمریکا فعلاً نمی‌توانیم به تیم ایران کفش بدهیم.
منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم دروازه بان دستکش داشته باشه Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۵۴۹۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  آقا من زن میخواام
یه برنامه دارم مینویسم اگه گرفت فرداش میرم میگیرمش
گرفتیش؟ Big Grin
ارسال: #۴۵۴۹۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
ساده که باشی ته دیگ سیب زمینی ماکارانیت را میخورند و میگویند: "چرب است تو نخور" DodgyDodgy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۴۹۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۸ ب.ظ
از هر چه بگذریم از هزینه های کمر شکن دندونپزشکی عمرا بشه رد شد، ۴۰۰ عصب کشیه بعد ۵۰۰روکش دندون، بعد این راه حل ها باید دندون را دوباره بکشی و ۳ تومن بدی از نو بکاریUndecidedUndecided
ارسال: #۴۵۴۹۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از هر چه بگذریم از هزینه های کمر شکن دندونپزشکی عمرا بشه رد شد، ۴۰۰ عصب کشیه بعد ۵۰۰روکش دندون، بعد این راه حل ها باید دندون را دوباره بکشی و ۳ تومن بدی از نو بکاریUndecidedUndecided
دندون نداشتن مگه چشه؟! Undecided

(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  فک کنم هنوز تو کمینه
مث این سیلورمنا
بنده خدا زبونِ روزه زیرِ آفتاب Sad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۴۹۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از هر چه بگذریم از هزینه های کمر شکن دندونپزشکی عمرا بشه رد شد، ۴۰۰ عصب کشیه بعد ۵۰۰روکش دندون، بعد این راه حل ها باید دندون را دوباره بکشی و ۳ تومن بدی از نو بکاریUndecidedUndecided

پولی که با هزار تلاش و فکر کردن و رفع باگ بدست میاریم رو بدیم به یکی که مته دستشه و نیم ساعت بیشتر کار نمیکنه DodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۵۴۹۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ب.ظ
گاهی داشته های ما ارزوی دیگران است ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close