زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۶۱۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ
گواردویلا : قهرمانی در سه لیگ معتبر انگلیس اسپانیا المان

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۶۱۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اصلا اشتباه اومدم کامپیوتر.
اونوقت دیگه اقای بلک نداشتیم، خوب بود یا بد؟SmileBig Grin
------------------------
و همچنان ساعت اخرین بازدید من اشتباهه. من نمیدونم من نیومدم مانشت پس یکی دیگه اومده ب جام ؟_؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۶۱۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
پاک شد..................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۴۶۱۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
David Heinemeier Hansson
Creator of Ruby on Rails, Founder & CTO at Basecamp (formerly 37signals), NYT Best-selling author of REWORK and REMOTE, and Le Mans class-winning racing driver

(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پاک شد..................
قبل از پاک شدن رویت شد Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۶۱۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اصلا اشتباه اومدم کامپیوتر. شاید اشتباه برنامه نویس شدم (البته الان که دیگه گذاشتم کنار).

پس الان چی کار میکنین؟ منم جدیدا همین حس رو پیدا کردم نسبت به کامپیوتر حس میکنم خیلی خشک و بی روحه. قبلا عاشقش بودم چون حل مسئله رو دوست داشتم ولی الان میبینم خیلی زیبایی های دیگه ی زندگی رو از دست میدم و عمرم همینطوری میره.
ارسال: #۴۴۶۱۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  پس الان چی کار میکنین؟ منم جدیدا همین حس رو پیدا کردم نسبت به کامپیوتر حس میکنم خیلی خشک و بی روحه. قبلا عاشقش بودم چون حل مسئله رو دوست داشتم ولی الان میبینم خیلی زیبایی های دیگه ی زندگی رو از دست میدم و عمرم همینطوری میره.
کار IT می کنم تو یه سازمان دولتی. دنبال یه کار برای عصر و روزای تعطیل و اینا هم هستم. هر کاری، الزامی روی کامپیوتری بودنش ندارم. سودش برام مهمه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۴۶۱۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار IT می کنم تو یه سازمان دولتی. دنبال یه کار برای عصر و روزای تعطیل و اینا هم هستم. هر کاری، الزامی روی کامپیوتری بودنش ندارم. سودش برام مهمه.
خب چرا عصر و روزای تعطیل تفریح نمیکنین؟ تا کی کار ! من که دیگه تعصبم رو روی کار زیاد از دست دادم. از وقتی دیدم میزان حقوق افراد رو بیشتر از کار رابطه تعیین میکنه. خودم اینو به عینه دیدم.
ارسال: #۴۴۶۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  خب چرا عصر و روزای تعطیل تفریح نمیکنین؟ تا کی کار ! من که دیگه تعصبم رو روی کار زیاد از دست دادم. از وقتی دیدم میزان حقوق افراد رو بیشتر از کار رابطه تعیین میکنه. خودم اینو به عینه دیدم.
خود کار لذت بخشه و حال میده. کاری که آدم مثلا بره پشت دخل بشینه خودش یه جور تفریحه. به علاوه نمیخوام به حقوق دولتی وابسته بشم.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۶۱۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
باید خودت بشناسی تا بتونی پیشرفت کنی تا بتونی رو شناخت به تغییر برسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۶۲۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اینم نت خونه ی من [تصویر:  tongue.gif]
البته اینجا امروز، روز تعطیله همه دارن از نت استفاده میکنن سرعت پایینه.. ولی واسه دیدن فیلم آنلاین با کیفیت ۱۰۸۰ عالیه [تصویر:  biggrin.gif]
speedtest.net مهمله. منو ۱ گیگابیت نشون میداد که از سرعت هاردم هم بیشتره
با speedof.me و testmy.net تست کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۶۲۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ب جام
ب جات
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اصلا اشتباه اومدم کامپیوتر.
کامپیوتر برای درصد بسیاری از آدما نیست ! من از بین خیلی آدمایی که تا به امروز دیدم،‌ شاید دو الی سه تاشون به درد رشته‌ی کامپیوتر میخورن، بقیه صرفا یه رشته رو انتخاب کردن و دیدن که خوبه و بازار کار داره و راحته( مثلا همش پشت کامپیوتره و ...) من لفظ geek رو به کار میبرم برای افرادی که برای کامپیوتر ساخته شدن، کسایی که سوال نمیپرسن "حالا که چی !"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud
ارسال: #۴۴۶۲۲
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ق.ظ
نیم ساعته میخوام برم ایمیلم ولی باز نمیشد!
یهو نمیدونم چرا ذوق زده شدم گفتم حتما قراره سورپرایز شم و یه ایمیل جدید بخونم ولی لود که شد دیدم تعداد ایمیل های خونده نشده همون قبلیه س!
خدایا یه رونقی به این ایمیل بده لطفا... دلم میگیره اینجوری سوت و کور میبینمش Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۴۶۲۳
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۳۸ ق.ظ
کار تو کافی‌شاپ و رستوران هم خوبه به نظرم.
+ دیروز تو اتوبوس که دقت کردم همه سرشون تو گوشی بود فقط٬ هیچکی نه بیرون رو نگاه میکرد نه شخص دیگری روDodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , ele , big cloud
ارسال: #۴۴۶۲۴
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اصلا اشتباه اومدم کامپیوتر. شاید اشتباه برنامه نویس شدم (البته الان که دیگه گذاشتم کنار). چه کاریه آدم صبح تا شب پشت سیستم باشه. کار پشت کامپیوتر، تفریح پشت کامپیوتر، ارتباطات پشت کامپیوتر، بعضا حتی غذا هم پشت کامپیوتر! آدم میره بیرون، تو خیابون، تو بازار، با چهار نفر حرف میزنه، شوخی می کنه، چونه میزنه، اختلاط می کنه، حس زنده بودن بهش دست میده.
من هم مثل شما فکر میکنم همه شغل ها ضمن هیجان و سرزندگی که دارن بلاخره یه جایی به ثبات میرسن و تمام . بعد از ۳ سال یه حرفه ای میشی و میتونی خوب پول دربیاری. اما تو کامپیوتر وقتی ما خوابیم دارن صنعت جدید عرضه میکنن!! این هم خوبه هم بد چون برای افرادی مثل من که دچار رخوت و یکنواختی میشن عالیه اما این که هر روز چیزی برای یاد گرفتن باشه نگرانم میکنه که نتونم از پسش بربیام. من و خالم با هم شروع کردیم ۷ سال پیش ایشون تولیدی پوشاک زدن و من برنامه نویسی را استارت زدم ! الان ایشون ۱۷ تا شعبه تو تهران و شهرستانا دارن منم یه میز و صندلی و لپ تاپ دارم Big GrinBig GrinBig Grinبرنامه نویسی اعتیار آوره آلوده بشی ترکش از ترک کراک هم سخت ترهSleepy

من حتی وقتی در پارک در حال تفریح هستم مغزم دائم ارورهایی که درگیرم را داره دیباگ میکنه و همین باعث میشه ترجیحا بیشتر خونه باشم و مثل آدم کارم را انجام بدم تا با فرضیات درگیر نشمUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , blackhalo1989 , kilookiloo
ارسال: #۴۴۶۲۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ ق.ظ
تلاش نکنید واسه کسی که ذاتش خرابه
هر خرابی رو میشه درست کرد، جز ذات خراب
خسرو شکیبایی

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close