زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۳۴۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط Paraande.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ته ته حقوق ما بعد ۵۰ سال ۵ تومنه! تازه اگه همونم بدن!
مطمئنید؟ اتفاقا این سوال برای منم ایجاد شده بود که چرا برای یک برنامه نویس در ابتدا با پیشرفت تخصصش سیر صعودی حقوقش بالاست ولی بعد اینکه به ۴ تومن رسید دیگه سختتر بیشتر میشه و تو همون سطح میمونه

کلا یه روز میخوام مرخصی بگیرم برم عکس بگیرم از ۲۵ سالگیم تا تموم نشده!! Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۳۴۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  مطمئنید؟ اتفاقا این سوال برای منم ایجاد شده بود که چرا برای یک برنامه نویس در ابتدا با پیشرفت تخصصش سیر صعودی حقوقش بالاست ولی بعد اینکه به ۴ تومن رسید دیگه سختتر بیشتر میشه و تو همون سطح میمونه

کلا یه روز میخوام مرخصی بگیرم برم عکس بگیرم از ۲۵ سالگیم تا تموم نشده!! Smile
والا فردی که تو شرکت ما هست ۴۰سالشه و ۱۵ ساله اینجاست تازه حقوقش شده ۶ تومنSadSadSadSad اونم دیگه خیلی کارش درسته و ... و گرنه که هیچی!

اون رده قرمز را من تا حالا ندیدم کسی به جز دوستان و اعضای خانواده خود مسئولین شرکت باشه !!!!

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۴۴۳۴۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا دارم با کار خودکشی میکنم اما باز هم از خودم رضایت ندارمUndecidedUndecided
شاید چون همه چیز کار نیست Confused

(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ته ته حقوق ما بعد ۵۰ سال ۵ تومنه! تازه اگه همونم بدن!
مطمئنید؟ اتفاقا این سوال برای منم ایجاد شده بود که چرا برای یک برنامه نویس در ابتدا با پیشرفت تخصصش سیر صعودی حقوقش بالاست ولی بعد اینکه به ۴ تومن رسید دیگه سختتر بیشتر میشه و تو همون سطح میمونه
پس چرا استاد ما میگفت درآمد برنامه نویسا بهتر و کارشون راحتتر از ما شبکه ای هاست Undecided
البته ته حقوق ما فک کنم ۲تومن باشه Big Grin و اینکه هرکاری بخوایم بکنیم باید تجهیزاتشُ(کابل/سوییچ/سرور/روتر و ...) بخرن تا بتونیم ،ولی برنامه نویسا هرچیزی رو بخوان خلق میکنن Angel

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۳۴۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
بسلامتی رفتید اونورا؟ همه چیز خوب و عالی هست ؟
به خوبی و خوشی ایشالله
Smile
خیعلی ممنون (:
نه بابا، هنوز توی همون موقعیت مکانیِ قبلی م Big Grin
(۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  مثقال واحد اندازه‌گیری وزن نیست؟! :/
Just kidding definitely
اخه لامصب انقدر گرونه که من با مثقال حسابش میکنمUndecided البت جای خیلی خوبی از شهره..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , pioneer01
ارسال: #۴۴۳۴۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ب.ظ
از بین این دوستان آیا کسی هست که بتونه یه پروژه C++ که اوپن سورس هست و کل کارش ارتباط یه دراویر با یه سرویس ویندوزی هست رو برای من یه سری تغییر بده با یه سری مستندات؟ اجرت کار هم محفوظ هست Smile
ارسال: #۴۴۳۴۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  اون برای اون "کلی پول" خیلی قبل تر از شما شروع کرده و ریسکی بیشتر از شما رو هم قبول کرده و مسئولیت و فکری بیشتر از شما داره. شمام این وسط اگه پول میگیرید که به حقتون رسیدید و اگر مفت دارید کار میکنید جای سوال روی شماست

در کشور ما این امر صادق نیست دوست عزیر! چرا که بسیاری از کارفرماها هیچ سررشته ای از کاری که دارن انجام میدن ندارن، به عنوان مثال هر دو شرکتی که من دارم کار میکنم، به یکی از کارفرماها ارث کلون رسیده و دیگری یک برادر نماینده مجلس داشته ، این افراد پول داشتن و سرمایه گذاری کردن و مغز دیگران را جهت پول در آوردن به کار گرفتن!
هر چند خانه از پای بست ویران است !چرا که هیچ جای دنیا حقوق یک فرد کارشناس با حقوق کارگر برابر نیست !اگر فردی بیسواد از دانشگاه خارج شده مشکل اون نیست ،مشکل نظام آموزشیه غلطه !
من خودم هزاران ایده جهت راه انداختن بیزینس دارم اما پول ندارم!! این برای بسیاری از جوونا صادقه ، پس عادلانه قضاوت کنید.
اگر ما داریم حقوق کمی دریافت میکنیم چون جایی که حقوق بیشتر بدن نیست ، شما بفرمایید کجا به یک برنامه نویس ماهی ۱۰ تا ۱۵ تومن حقوق میدن تا من لیستی از متخصصین را براشون ارسال کنم. ته ته حقوق ما بعد ۵۰ سال ۵ تومنه! تازه اگه همونم بدن!

افراد اشاره شده توسط من اقلیت مشاهده شده توسط شما نیستن. بهرحال پول و سرمایه یا هوش و ذکاوت ، اون ها چیزی رو داشتن که دونستن چطور و کجا صرف کنن. اگر بخوایم بعضیا رو مثال بزنیم که با مال یا نسبت های باد آورده به جایی رسیدن و به این واسطه عقب بشینیم خیلیام هستن که بدون هیچی و با وضعیتی بدتر از شما تونستن موفق بشن اینام میتونن انگیزه باشن. بهرحال ره صد ساله رو نمیشه یک شبه رفت

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۴۴۳۴۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  افراد اشاره شده توسط من اقلیت مشاهده شده توسط شما نیستن. بهرحال پول و سرمایه یا هوش و ذکاوت ، اون ها چیزی رو داشتن که دونستن چطور و کجا صرف کنن. اگر بخوایم بعضیا رو مثال بزنیم که با مال یا نسبت های باد آورده به جایی رسیدن و به این واسطه عقب بشینیم خیلیام هستن که بدون هیچی و با وضعیتی بدتر از شما تونستن موفق بشن اینام میتونن انگیزه باشن. بهرحال ره صد ساله رو نمیشه یک شبه رفت

به نظر شما اقلیت چه کسانی هستند؟ در آمد خود شما چقدره؟ ببینید در صورتی فردی می تونه در مورد هوش و ذکاوت حرف بزنه که خودش بیل گیتس یا استیو جابز باشه!چرا که حرف زدن تا عمل کردن متفاوته.
لطف میکنید افرادی که هیچ رابطه ای نداشتن وبه موفقیت رسیدن را در ایران نام ببرید؟
حتی خود دیجی کالا دارای رابطه های مستقیم دولتیه !وگرنه تو این کشور تا بخوای پیشرفت کنی از زمین و آسمون سنگه که میباره!
تجربه چندین ساله برنامه نویسای متبحر اینا میگه،حال نظر شما متفاوته قابل احترامه در جای خودش.

(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  شاید چون همه چیز کار نیست Confused
همه چیز کار هست، کار نکنی پول نداری، پولم نداشته باشی عملا نمیتونی زندگی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۴۳۴۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ
از امروز همه چیز آخرین است
آخرین هفته
آخرین گردگیری
آخرین چهارشنبه
آخرین اتمام حجت ها با خودمان و حالمان و آرزوهایمان!
چیزی نمانده تا نو شدن
آخرین‌های ۹۶ بر شما خوش..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , diligent , nlp@2015 , big cloud
ارسال: #۴۴۳۴۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خیعلی ممنون (:
یادت باشه قبل از اومدن حرف بزنیم با هم یکم ارشادت کنم Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۳۵۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  آموزشگاه خوب و معتبر
اون آموزشگاه خوب و معتبر کجاست؟ در ضمن نیازمندی من آزمون‌های مهاجرت بود، یعنی یه چیز شصته رفته و هدف دار و فشرده.
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  شما بفرمایید کجا به یک برنامه نویس ماهی ۱۰ تا ۱۵ تومن حقوق میدن تا من لیستی از متخصصین را براشون ارسال کنم
مدیران عامل شرکت ها بیشتر از ۸ یا ۹ نمیگیرن
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اون رده قرمز را من تا حالا ندیدم کسی به جز دوستان و اعضای خانواده خود مسئولین شرکت باشه !!!!
طبیعی هست،‌ شما وقتی به اون رده میرسی که یه اطمینانی شرکت به شما داشته باشه که بشی مسئول یه بخش، که اینم در حالتی که با مدیران شرکت دوست صمیمی باشی و یا سابقه کار بالایی در شرکت داشته باشی (۸ به بالا) اتفاق میفته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۳۵۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  والا فردی که تو شرکت ما هست ۴۰سالشه و ۱۵ ساله اینجاست تازه حقوقش شده ۶ تومنSadSadSadSad اونم دیگه خیلی کارش درسته و ... و گرنه که هیچی!

اون رده قرمز را من تا حالا ندیدم کسی به جز دوستان و اعضای خانواده خود مسئولین شرکت باشه !!!!
وقتی حقوق یه راننده تاکسی ماهی ۳ تومن میشه چرا یه برنامه نویس حرفه ای با چندین سال تجربه میانگین ۴ تومن میشه حقوقش؟ (اصلا منظورم این نیست که راننده تاکسی شغل راحتتریه ولی نیازی به تخصص و تجربه نداره و با چالش های جدید فکری کمتر درگیر هست)

البته ما تو شرکتمون داشتیم کسی رو که ۱۰ ،۱۵ سال تجربه داشت ولی حقوقش ۲ تومن بود. کارش هم درست بود ولی خیلی به فکر به روز کردن دانشش نبود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۳۵۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خیعلی ممنون (:
یادت باشه قبل از اومدن حرف بزنیم با هم یکم ارشادت کنم Big Grin
آره حتما Blush اتفاقا میخواستم چند روز پیش بهت پیام بدم توی تلگرام امیر واسه همین قضیه ببینم کی وقتت آزاده.
مخصوصا من از بچگی آدمِ گیجی بودم و هستم؛ واسه همین، اتفاقا نیاز مُبرم به این ارشادات (کلن تو باغ بودن Big Grin) دارم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , αɾια , shahlaj
ارسال: #۴۴۳۵۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
۹۶ چطور بود؟ خوب، بد یا زشت؟ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , همیلا
ارسال: #۴۴۳۵۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ۹۶ چطور بود؟ خوب، بد یا زشت؟ [تصویر:  biggrin.gif]
خشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , MarkLand , Skyrim , salam5
ارسال: #۴۴۳۵۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ۹۶ چطور بود؟ خوب، بد یا زشت؟ Big Grin
جلف

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , αɾια , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close