زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۳۲۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ
مرسی از دوستان ولی من با هیچ کدوم از لینک هایی که فرستادین نتونستم دانلود کنم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۳۲۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ
میشه؟
نمیشه؟
میشه؟
نمیشه؟
میشه؟
نمیشه؟

هیچ وقت اونطوری که خواستم نشده..
انقدر نشده که الان میترسم تصمیم بگیرم .. واقعا میترسم و نه اغراقه این و نه مسخره بازی..
از اینکه باز شکست بخورم و داغون بشم، میترسم.
کجا رفت اون بلندپروازی و کمال طلبیم که به کم راضی نمیشدم اصلا؟ چی شد که به هیچی راضی شدم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadis_engineer , pioneer01
ارسال: #۴۴۳۲۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ
گاهی وقتا فراموش کن کجایی،
به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی، گاهی وقتا فقط زندگی کن...
یاد قول هایی که به خودت دادی نباش،
یه وقتایی شرمنده خودت نباش،
تقصیر تو نیست
تو تلاشتو کردی اما نشد...
یه وقتایی جواب خودتو نده
هر کى پرسید: چرا اینجای زندگی گیر کردی لبخند بزن و بگو کم نذاشتم اما… نشد
یه وقتایی فقط از زنده بودنت لذت ببر...
از بودن کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارن...
از طلوع خورشید از صدای آواز قمری ها...
از باد...باران از همه لذت ببر...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , nlp@2015 , RangiRangi
ارسال: #۴۴۳۲۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخه یه مثقال جا ماهی ۷۵۰ یورو :| -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۴۴۳۳۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آخه یه مثقال جا ماهی ۷۵۰ یورو :| -_-

سلام
بسلامتی رفتید اونورا؟ همه چیز خوب و عالی هست ؟
به خوبی و خوشی ایشالله
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۳۳۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
دوستــم [تصویر:  453491_m1501.gif][تصویر:  453491_m1524.gif][تصویر:  453491_m1524.gif][تصویر:  453491_m1524.gif]
دلم تنگ میشه برات [تصویر:  453491_MG_45.gif]
با آرزوی بهترین ها [تصویر:  453491_smilie_girl_111.gif]
Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۳۳۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ ب.ظ
بعضیا با وجود اینکه سن و سال شون بالاست دریغ از یه ذره شعور و شخصیت...
امروز خیلی حرص خوردم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۴۴۳۳۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آخه یه مثقال جا ماهی ۷۵۰ یورو :| -_-
مثقال واحد اندازه‌گیری وزن نیست؟! :/
Just kidding definitely
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۳۳۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Riemann.)
چطوری یه آدم میتونه از اینکه باید شیش و نیم صبح با صدای زنگ ساعت بلند شه، از تخت بیاد بیرون، زورکی غذا بخوره، دستشویی بره، دندوناش رو مسواک بزنه، موهاش رو شونه کنه و بزنه تو ترافیک لعنتی برای رسیدن به جایی که توش قراره برای یکی دیگه کلی پول دربیاره لذت ببره؟ اونم تازه در شرایطی که انتظار میره قدردان این موقعیتی که براش مهیا شده تا این کارها رو انجام بده باشه؟
چارلز بوکوفسکی

#ما-خیلی-میفهمیم
#یه-سری-چیزا-رو-فقط-ما-میفهمیم
#فقط-ما-بلدیم-از-هشتگ-استفاده-کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , ele
ارسال: #۴۴۳۳۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ
نمیدونم چرا اینقدر روی گارد تدافعی ام :/

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۳۳۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ
میخوام زبان فرانسه یاد بگیرم،‌ در حد آزمون های مربوط به مهاجرت،‌ کسی تجربه ای داره بگه کدوم اموزشگاه تهران خوبه و معتبره
ارسال: #۴۴۳۳۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۱۳ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  میخوام زبان فرانسه یاد بگیرم،‌ در حد آزمون های مربوط به مهاجرت،‌ کسی تجربه ای داره بگه کدوم اموزشگاه تهران خوبه و معتبره
آموزشگاه خوب و معتبر
(به سبک خودت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۳۳۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  میخوام زبان فرانسه یاد بگیرم،‌ در حد آزمون های مربوط به مهاجرت،‌ کسی تجربه ای داره بگه کدوم اموزشگاه تهران خوبه و معتبره
بهترین جا برای یادگیری زبان های مختلف سفارت ها هستن، تحقیق کن ببین کدوم سفارت فرانسه را تدریس میکننBlush

انقدر سرگرم کار بودم و مجبور شدم چای سرد بخورد که حسرتم یه روز وقت خالی داشته باشم و بتونم یه لیوان چای گرم با یه دونه گز بخورمSad
نمیدونم چرا دارم با کار خودکشی میکنم اما باز هم از خودم رضایت ندارمUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۴۳۳۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
میگن استیون رفت ! AngelSleepy

(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چطوری یه آدم میتونه از اینکه باید شیش و نیم صبح با صدای زنگ ساعت بلند شه، از تخت بیاد بیرون، زورکی غذا بخوره، دستشویی بره، دندوناش رو مسواک بزنه، موهاش رو شونه کنه و بزنه تو ترافیک لعنتی برای رسیدن به جایی که توش قراره برای یکی دیگه کلی پول دربیاره لذت ببره؟ اونم تازه در شرایطی که انتظار میره قدردان این موقعیتی که براش مهیا شده تا این کارها رو انجام بده باشه؟
چارلز بوکوفسکی

#ما-خیلی-میفهمیم
#یه-سری-چیزا-رو-فقط-ما-میفهمیم
#فقط-ما-بلدیم-از-هشتگ-استفاده-کنیم

اون برای اون "کلی پول" خیلی قبل تر از شما شروع کرده و ریسکی بیشتر از شما رو هم قبول کرده و مسئولیت و فکری بیشتر از شما داره. شمام این وسط اگه پول میگیرید که به حقتون رسیدید و اگر مفت دارید کار میکنید جای سوال روی شماست

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۴۴۳۴۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  اون برای اون "کلی پول" خیلی قبل تر از شما شروع کرده و ریسکی بیشتر از شما رو هم قبول کرده و مسئولیت و فکری بیشتر از شما داره. شمام این وسط اگه پول میگیرید که به حقتون رسیدید و اگر مفت دارید کار میکنید جای سوال روی شماست

در کشور ما این امر صادق نیست دوست عزیر! چرا که بسیاری از کارفرماها هیچ سررشته ای از کاری که دارن انجام میدن ندارن، به عنوان مثال هر دو شرکتی که من دارم کار میکنم، به یکی از کارفرماها ارث کلون رسیده و دیگری یک برادر نماینده مجلس داشته ، این افراد پول داشتن و سرمایه گذاری کردن و مغز دیگران را جهت پول در آوردن به کار گرفتن!
هر چند خانه از پای بست ویران است !چرا که هیچ جای دنیا حقوق یک فرد کارشناس با حقوق کارگر برابر نیست !اگر فردی بیسواد از دانشگاه خارج شده مشکل اون نیست ،مشکل نظام آموزشیه غلطه !
من خودم هزاران ایده جهت راه انداختن بیزینس دارم اما پول ندارم!! این برای بسیاری از جوونا صادقه ، پس عادلانه قضاوت کنید.
اگر ما داریم حقوق کمی دریافت میکنیم چون جایی که حقوق بیشتر بدن نیست ، شما بفرمایید کجا به یک برنامه نویس ماهی ۱۰ تا ۱۵ تومن حقوق میدن تا من لیستی از متخصصین را براشون ارسال کنم. ته ته حقوق ما بعد ۵۰ سال ۵ تومنه! تازه اگه همونم بدن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close