زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۱۳۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  احساس خوشبختی می‌کنم... قراره اتفاق خوبی تو زندگیم بیفته... خدایا شکرت... Smile
مبارکه. به پای هم پیر بشید. Big Grin

چی بگم! آقای بلک‌اید دیگه! Sleepy Big Grin
خانم وایت بودم جور دیگه ای برخورد می کردید؟ Big Grin

از ظهر درگیر این هستم که آقای بلک با خانم وایت ازدواج کنه پترن بچه‌شون چه شکلی میشه [تصویر:  452823_39.gif]
گردینت میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۱۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
عه.. داشتم دنبال یه پستی میگشتم حذفش کنم اینو دیدم بین پست هام:

(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  یادمه روزهای اول بهار که یه دوست بسیار عزیز مانشتی گفت برام دعا میکنه گفتم نه فقط کنکور.. برای آرامشم دعا کن.
واقعا همین آرزوم بود..
امسال، سال خوبی برای من نبود دقیقا روز اول عید فهمیدم میشه تو بیداری هم کابوس دید. هرچی بود تقریبا فراموش کردم و قصد نداریم یادم بیفته با جزئیات.. تقصیر خودم هم بود. همه خستگی های ۹۴ رو یک جا جمع کردم و گذاشتم رو دوش ۹۵ ِ بی جنبه که اونم فقط غر بزنه.
داشتم به امسال و اتفاقاتی که افتاد فکر میکردم.. به اتفاقاتی که کلا امسال افتاد به تغییراتی که داشتم و به خیلی چیزها.. حتی دلخوری ها.
دلم میخواد ۹۶ رو خوب و با انرژی مثبت شروع کنیم..از هر نظر.. هممون، نه فقط خودم. پس...

۹۶ هم داره تموم میشه و بیشتر از همیشه دنبال آرامشم.
نمیدونم زندگی رو خودم انقدر پیچیده اش کردم یا همینقدر پیچیده است واقعا..

+
چه زود هم گذشت امسال.. من هنوز فکر میکنم قراره بیست و چهار روز دیگه ۹۰ تحویل شه : ))
۹۷ رو میخوام بدون هیچ آرزویی شروع کنم امسال .. شاید اینطوری همه چی خوب پیش بره : ))

+
بعد مدت ها .. سلام دوباره. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , crevice , diligent , so@ , pioneer01 , فاطمه سلیمانی , Avril89 , RASPINA
ارسال: #۴۴۱۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ
احساس می کنم روی جهیزیه مانشتم. Confused
کاربران روند و آیند و تو همچنان که هستی. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , diligent , so@ , pioneer01 , فاطمه سلیمانی , Skyrim , SepidehP
ارسال: #۴۴۱۳۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ
یک گام دیگه برای پایان‌نامه برداشتم، مطالعه آزاد کردم، زبان هم بخونم تمومه.
حالا خدا رو شکر تعداد گروه‌ها و‌کانال‌های تلگرام که توشون عضوم انگشت‌شمار و فعالیتشون محدوده، وگرنه با این مشکلی که دارم بدجور گرفتار می‌شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , nlp@2015 , blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۴۱۳۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ
یکشنبه عصر بارانی..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۴۱۳۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ
بعضیا فکر می‌کنن هرچی لغات انگلیسی بیشتری تو صحبتاشون یا تو ارائه‌ها به کار ببرن نشون می‌ده باسوادترن Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , فاطمه سلیمانی , diligent , ele
ارسال: #۴۴۱۳۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  بعضیا فکر می‌کنن هرچی لغات انگلیسی بیشتری تو صحبتاشون یا تو ارائه‌ها به کار ببرن نشون می‌ده باسوادترن [تصویر:  smile.gif]
باسواد ترن

+ مثلا نمونش خود من Cool

(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بازم تاکید میکنم.
بازم تاکید میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۱۳۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
میخام تو همین سن بمونم:/
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۴۱۳۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  بعضیا فکر می‌کنن هرچی لغات انگلیسی بیشتری تو صحبتاشون یا تو ارائه‌ها به کار ببرن نشون می‌ده باسوادترن Smile

انگلیسی یک زبان بین المللیه و دانستنش بر همگان واجب،اگر ارائه ها به انگلیسی باشن خیلی بهترن،هر کس انگیسی بلد باشه در همه جای دنیا یک فرد باسوادهBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۱۴۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  انگلیسی یک زبان بین المللیه و دانستنش بر همگان واجب،اگر ارائه ها به انگلیسی باشن خیلی بهترن،هر کس انگیسی بلد باشه در همه جای دنیا یک فرد باسوادهBlush
درسته٬ ولی در کتاب‌های شیوه ارائه فارسی تاکید شده که در گزارش‌های فارسی باید تا حد ممکن از کلمات انگلیسی استفاده نشه و در مورد ارائه‌های شفاهی هم همین‌طور و استفاده از کلمات انگلیسی وقتی معادلش موجوده اصلا سواد شخص رو نشون نمیده در یک ارائه رسمی. وگرنه اگر زبان ارائه انگلیسی باشه که درسته.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۱۴۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بازم تاکید میکنم.
برای آخرین بار تاکید میکنم و میرم سراغ کارای نخبگیم Smile
ارسال: #۴۴۱۴۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بازم تاکید میکنم.
برای آخرین بار تاکید میکنم و میرم سراغ کارای نخبگیم Smile
باشه فهمیدیم نخبه ،نابغه، تیزهوش :'))))
ارسال: #۴۴۱۴۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  باشه فهمیدیم نخبه ،نابغه، تیزهوش :'))))
همین بی توجهی ها هست که باعث میشن نخبه‌های ما فراری بشن !

+ یعنی خیلی خوب بود این پروژه

+ ابجکت اورینتد ابجکت اورینتد.

+ زندگی کارمندی خیلی سخته، باید درگیرش باشی تا بفهمی :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۴۱۴۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ
سلام . عذر خواهی میکنم که همچین سوالی رو میپرسم Shy
از دوستان تهرانی کسی هست که دکتر ارتودنسی خوب بشناسه؟ یعنی کارشونو قبلا دیده باشن و تایید شده باشه
لطفا کمکم کنید. تهران شناخت دکترا واقعا سخته Angel
ارسال: #۴۴۱۴۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  از دوستان تهرانی کسی هست که دکتر ارتودنسی خوب بشناسه؟ یعنی کارشونو قبلا دیده باشن و تایید شده باشه
من الان ارتودنسی توی دهانم هست Smile والا هنوز تموم نشده ارتودنسی ولی جایی که من میرم به نظر خوب میاد دکترش و ارزون هم هست،‌ البته الان ۴ ملیون و ۸۰۰ شده فکر کنم. مطب هم که دیگه گرون تر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close