زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۹۳۱
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  اول از برخی عقایدش گفت. بعد هم در ادامه صحبت‌هاش گفت که در موارد متعددی از مصاحبه‌های شغلی به خاطر صداقتش در مورد تفکراتش رد شده و بیکار مونده و به خاطر اعصاب‌خوردی ناشی از کار زخم معده گرفته و... به همین‌خاطر از اون به‌بعد تصمیم گرفته دیگه به‌خاطر کار پیدا کردن به بعضی سؤالات صادقانه جواب نده.
حق با شماست. احتیاط واجبه. یکی از دلایل پاسخ منفی من هم همین بود.
این جا هم صداقتش کار دستش داد...در خواستگاری های بعدی یاد می گیره این جا هم نباید صادق بود...

هر راست نشاید گفت

+ شوخی بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۹۳۲
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط diligent.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آخه داره در کمال صداقت میگه که به خودش مجوز میده که در صورت لزوم و برای به دست آوردن و یا حفظ چیزایی که براش مهمه دروغ میگه.
خوب باید تهش رو در بیارید که این مسائل مهم مثلا چیا هستن (توی سناریوهای مختلف). مثلا آیا ممکنه بعدا هم یه کارایی رو دور از چشم شما بکنه و برای خراب نشدن رابطه اش با شما، مصلحت ببینه که دروغ بگه؟
واقعا خیلی سخته پروسه شناخت یه آدم توی چند جلسه خواستگاری :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۲۹۳۳
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  همین آداپتور لپ تاپ رو قیمتش از اونی که دوستمون گفت بیشتر بود برای همین گفتم. من از اون ساختمون کناریش نمایندگی سونی (ایران رهجو) گرفتم.
ایران‌رهجو من fan لپتاپ که کم‌یاب‌تر هست گرفتم، اصل بود. برای شما که شارژر با احتمال زیادی اصل بوده.
شارژر اوریجینال حداقل از ۱۰۰ و خورده‌ای شروع می‌شه (مگر اینکه استثنائاً تخفیف خورده باشه). من ۴۵ تومن خریده بودم ولی قیمت اصلی‌ش ۴۵ دلار هست!

خب شارژر ۴۵ تومنی‌م دیروز بعد از یه سال سوخت! رفتم ۱۰۰ تومن دادم یه اوریجینالِ دست دوم خریدم! یه روز و نصفی هم وقتم رو گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۲۹۳۴
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب شارژر ۴۵ تومنی‌م دیروز بعد از یه سال سوخت! رفتم ۱۰۰ تومن دادم یه اوریجینالِ دست دوم خریدم! یه روز و نصفی هم وقتم رو گرفت.
به نظر من اشتباه کردی Smile از نظر ریالی میگم.
ارسال: #۴۲۹۳۵
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ینی مثلا یکی بیاد بگه منو محروم کنید، ادمینا هم محرومش میکنن؟!!
چه عجیبه همچین درخواستی. میشه اکانت و غیرفعال کرد به جاش.
خب راه حل معقولش این هست که طرف نیاد؛ به همین راحتی! یا اگه سختشه، پسورد و ایمیل بازیابی‌ش رو به یه چیز رندوم تغییر بده که اگه خواست هم، نتونه بیاد.
فکر نکنم اکانت رو بشه غیرفعال کرد.

(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب شارژر ۴۵ تومنی‌م دیروز بعد از یه سال سوخت! رفتم ۱۰۰ تومن دادم یه اوریجینالِ دست دوم خریدم! یه روز و نصفی هم وقتم رو گرفت.
به نظر من اشتباه کردی Smile از نظر ریالی میگم.

نظرت محترم نیست Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۲۹۳۶
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط Riemann.)
ایرانسل،‌دانلودش خوب نباشه آپلودش خوبه.

(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  نظرت محترم نیست [تصویر:  tongue.gif]
جدی میگم ! من مثلا باتری واسه گوشیم خریدم ۴۰ تومن، ۴ ماه هم کار کنه واسم کافیه، چون ماهی ده تومن چیزی نیست به نظرم. شما هم ۴۰ تومن دادی یه شارژر یک سال کار کرده واست. ۶۰ تومن پول بیشتر دادی به همراه ۱ روز و نیمت که یه شارژر دست دوم که معلوم نیست تعمیری هست یا نه خریدی به این امید که ۲ سال یا بیشتر واست کار کنه و این احتمال هم وجود داره که توی دوسال آینده اصلا یه لپتاپ نو بخری و ...
ارسال: #۴۲۹۳۷
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ق.ظ، توسط moa-ari.)
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  نظر شما در مورد کسی که در جریان خواستگاری در کمال صداقت (!) به دروغ گفتنش برای به‌دست آوردن یک شغل اعتراف کنه چیه؟
با توجه به توضیحاتتون -
و تجربه ی خودم..
نمره منفی زیادی نصیبش کنید-
و بهترین کار برای شناخت کاملِ یک فرد بعد از نتایج اولیه فقط با صیغه طولانی مدت به دست میآد.
Undecided
ارسال: #۴۲۹۳۸
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  جدی میگم ! من مثلا باتری واسه گوشیم خریدم ۴۰ تومن، ۴ ماه هم کار کنه واسم کافیه، چون ماهی ده تومن چیزی نیست به نظرم. شما هم ۴۰ تومن دادی یه شارژر یک سال کار کرده واست. ۶۰ تومن پول بیشتر دادی به همراه ۱ روز و نیمت که یه شارژر دست دوم که معلوم نیست تعمیری هست یا نه خریدی به این امید که ۲ سال یا بیشتر واست کار کنه و این احتمال هم وجود داره که توی دوسال آینده اصلا یه لپتاپ نو بخری و ...

اون یک و نیم روز به خاطر منتظر موندن واسه باز شدن مغازه‌ها بود، شارژر غیراوریجینال هم می‌خواستم بخرم همین بود.
این رو از مغازه‌ای شناخته شده‌ای گرفتم که بچه‌ها معرفی کردند و reviewی خیلی بالایی هم داره. بعیده تعمیری باشه چون تعمیر شارژر به هزینه و دنگ و فنگش نمی‌ارزه. حتی شارژر اصلی من که صرفا سیمش لخت شده بود هم تعمیر نکردند. خلاصه با گارانتی داد و اگه تا دو سال خراب شد برمی‌گردونم یکی دیگه میده. لپتاپ‌های سونی و متعلاقتش دیر خراب می‌شن. قبلا یکی داشتم که بعد از ۷ سال سیم شارژرش لخت شد که اونم اشتباه خودم بود (به لبه‌ی میز سابیده شده بود).

از نظر مدت استفاده هم به صرفه هست چون اگه لپتاپ جدید بگیرم هم این رو نگه می‌دارم تا از خونه باهاش کار کنم چون PC ندارم، پس حالا حالاها احتیاجش دارم. اگه ۴۵ تومنی می‌خریدم سر هر سال باید یه جدیدش رو می‌خریدم و ممکن بود یه روز مونده به ددلاین خراب بشه. از اینا بدتر، ممکنه به جای اینکه مثل این سری سیمش روی میز ذوب بشه، سری بعد روی فرش یا مبل باشه و خونه رو به آتیش بکشه. این در مورد باتری گوشی هم صدق می‌کنه. تازه اگه به خاطر استفاده از باتری و شارژر غیراوریجینال به لپتاپ صدمه برسه، لپتاپت از گارانتی می‌افته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۲۹۳۹
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۰۱ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۰ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  مشتاقم ببینم با اون گزارشگر ۲۰:۳۰ که با پرویی تمام انقد ضایع و علنی حرف مردم و تو گزارشش تحریف کرده، چه برخوردی میشه؟
برخورد!؟ شما تازه تلویزیون خریدید؟
یه بار یادمه که تلویزیون صبح تا شب از سقوط انگلیس و فرانسه و اروپا و غرب خبر پخش می‌کرد. توو یه بخشی که فکر کنم همین ۲۰:۳۰ بود، گزارشگر کامران نجف‌زاده (اگه اشتباه نکنم) از یه پلی گزارش پخش می‌کرد و اسمش رو پل مشکلات گذاشته بود، که هر کسی مشکلی داشت میومد یه قفل به این پل می‌زد. می‌گفت اونقده تعداد قفل‌ها زیاد شده که پل از سنگینی سقوط می‌کنه. در حالی که اون پل عشق (که البته از نظر ذکور این فروم، وجود خارجی نداره Big Grin) پاریس بود که ملت میرن نمادین قفل می‌زنن! یه بارم من با قطار داشتم می‌رفتم خونه. بعد یه گزارشگر جوونی اومد گفت که از شبکه یک هست و می‌خواد گزارش تهیه کنه چقدر با قطار رفت و آمد می‌کنید ... بعدش در رو بست و اومد (الکی مثلا یهویی جلوه بده) و پرسید که سالی چند بار مسافرت می‌کنید. بعد اونا هم یکی گفت مثلا ۱۰ بار، یکی گفت ۶-۵ بار و یه سربازه هم گفت ۴ بار اینا. من گفتم البته اینا اسمش رفت و آمد شغلی هست نه مسافرت و من مثلا سالی ۴ بار رفت و آمد می‌کنم. بعد برا من رو پخش نکردند ولی مال اون سه کارگر بدبخت که می‌رفتند تهران کار می‌کردند پول به شهرستان می‌فرستادند رو پخش کردند. اینا نونی که می‌خورن از گوشت سگ هم حروم‌تر هست. جفت اینا اوایل دوره‌ی دوم ا.ن بود که اقتصاد ایران رو به قهقرا بود (الانش هم هست و در آینده هم خواهد بود) ولی اون موقع قیمت نفت بالا بود و بالاخره آخوری پهن بود و دوستان بصیرتشون زده بود بیرون و همه چی‌مون رو گل و بلبل نشون می‌دادند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moa-ari , gogooli , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۲۹۴۰
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۵۸ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این جا هم صداقتش کار دستش داد...در خواستگاری های بعدی یاد می گیره این جا هم نباید صادق بود...

هر راست نشاید گفت

+ شوخی بود

واقعاً هم همینه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۲۹۴۱
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  من گفتم البته اینا اسمش رفت و آمد شغلی هست نه مسافرت و من مثلا سالی ۴ بار رفت و آمد می‌کنم.
خیلی خوب بود Smile
ارسال: #۴۲۹۴۲
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ب.ظ
چه حکایتیِ که وقتی بابای آدم یکم ناخوش باشه، غم دنیا آوار میشه سرت.. Sad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nlp@2015 , WILL , SepidehP , sss , RASPINA , ele , Avril89
ارسال: #۴۲۹۴۳
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ ب.ظ
دگرگون ساختن جهان
چندان دشوار نیست
که دگرگون ساختن خود

نلسون ماندلا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۲۹۴۴
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ
یک نفر ازم پول خواست
کاملاً از چهرش پیدا بود که می‌خواست گولم بزنه و به نظرش آدم ساده‌ای بودم
می‌خواست بره شهرشون ولی پول نداشت
ولی روشو زمین ننداختم
قبلاً چند بار گفته بودم ندارم یا نمیدم ولی چند وقته که هر چی داشته باشم در لحظه میدم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۲۹۴۵
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  چه حکایتیِ که وقتی بابای آدم یکم ناخوش باشه، غم دنیا آوار میشه سرت.. Sad

سلام دوست عزیز
من چون این شرایط رو تجربه کردم خوب می‌فهمم چی می‌گی...
امروز بارها به یاد شما و پدر محترم‌تون اُفتادم.
از صمیم قلبم از خدا می‌خوام این "یکم ناخوشی" هر چه سریع‌تر برطرف بشه و آرامش خاطر به دل‌تون برگرده.
سایه پدر عزیز شما و همه پدرهای عزیز مستدام باشه ان‌شاءاللّٰه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , diligent , sss , SepidehP , RASPINA , pioneer01 , nlp@2015 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۶,۳۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close