زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۴۳۶
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  از اون‌طرف، عجیب به دلم اُفتاده کسی که ازش می‌ترسم، انتظارمو می‌کشه!
چه ترسناک Undecided

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آخ‌جون! بالأخره یافتم! Smile
اا چه خووب Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۴۳۷
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  حالا نمیشه شما بدون مناسبت خاصی بچه های مانشت رو به خوردن این کیک دعوت کنید [تصویر:  biggrin.gif]

چرا، می‌‍شه! کادو بدید کیک بگیرید! Big Grin هر کادو معادل با یک قاچ کیک! Big GrinTongue

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آقای مایلستون میشه بگید برای تزئین اش از چی استفاده کردید[تصویر:  blush.gif][تصویر:  blush.gif] اون مایع سفیدی که روش زدید چیه

بابا خدایی نپرسید از این سوالا! من خجالت می‌کشم! BlushSmile)))
اون روکش سفید کرم کیک هست و شامل: یک لیوان شیر، دو قاشق غذاخوری آرد گندم، یک زرده تخم‌مرغ، ۲۵ گرم کره، نصف قاشق چای‌خوری وانیل و به مقدار کافی شکر. اون چیزهای رنگی شیرین هم که ترافل هست.

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کتاب جزوه یا کانال آشپزی ندارید[تصویر:  cool.gif][تصویر:  wink.gif]

Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۲۴۳۸
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه دوستی دارم زمانی که مجرد بود یه روز در میون این غذا درست می کرد و روز بعد مادرش.
چه کدبانو Smile

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کتاب جزوه یا کانال آشپزی نداریدCoolWink
خیلی خوب بود Big GrinBig Grin

الان دیدم چندتا پست از دستم در رفته Big Grin
شانس آوردن بعضیا Cool

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۴۳۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
متنفرم از اینکه اسلاید و تحقیق برای کسی آماده کنم. اه -_- خودت یاد بگیر عزیز من. میدون وقت نداری ولی تقصیر من چیه. امروز از ۱۱ و نیم صبح تا ۷ بعد از ظهر پای لپ تاپ بودم -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , ezra , RASPINA , ele
ارسال: #۴۲۴۴۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  از اون‌طرف، عجیب به دلم اُفتاده کسی که ازش می‌ترسم، انتظارمو می‌کشه!
چه ترسناک Undecided

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آخ‌جون! بالأخره یافتم! Smile
اا چه خووب Smile

آره!
از همون اوایل دوره کارشناسی ارشد به دلم اُفتاده این جناب دکتر x استاد داور پایان‌نامه من می‌شن!
یعنی جلسات دفاعی که ایشون داور بودند رو دیدم وحشت کردم! Confused
ارسال: #۴۲۴۴۱
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ
به قول ساسی مانکن
یکی بیاد حال خراب منو دریابه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۲۴۴۲
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ب.ظ
این آقای بازیکن تیم وردربرمن آلمان چقدر بااخلاق هستند.
ایشون بعد از گرفتن پنالتی اشتباه توسط داور، به داور گفتند که روشون خطا نشده، داور هم در رأی قبلی تجدید نظر کرد.
ارسال: #۴۲۴۴۳
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  متنفرم از اینکه اسلاید و تحقیق برای کسی آماده کنم. اه -_- خودت یاد بگیر عزیز من. میدون وقت نداری ولی تقصیر من چیه. امروز از ۱۱ و نیم صبح تا ۷ بعد از ظهر پای لپ تاپ بودم -_-
بعضیا خیلی بی ملاحظن!
الان من خودم فردا اراعه دارم و همگروهی هم دارم مثلا!! ولی همه کارا از سرچ مقاله و ترجمه و تهیه پاورپوینت و اراعه با منه ،تازه طلبکارم هست Undecided
حالا اون یکی همکلاسیم یه مقاله ۱۴صفحه ای از موضوعی که هیچ پیش زمینه ای درموردش ندارم فرستاده که واسش ترجمه کنم!
حدود ۲-۳صفحشو براش نوشتم و توضیح دادم خودم اراعه دارم و نمیرسم ولی همچنان اصرار داره Undecided
جالبه که به یکی پول داده و اون زده زیرش و انجام نداده Undecided
الانم باید برم واسه یه ترمکی انتخاب واحد کنم Undecided
یکم تایم اوت پیلیز Confused

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  از همون اوایل دوره کارشناسی ارشد به دلم اُفتاده این جناب دکتر x استاد داور پایان‌نامه من می‌شن!
یعنی جلسات دفاعی که ایشون داور بودند رو دیدم وحشت کردم! Confused

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  اخلاق... اخلاق... اخلاق...
چه کلمه زیبایی و چه مفهوم زیباتری Smile

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۴۴۴
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بعضیا خیلی بی ملاحظن!
الان من خودم فردا اراعه دارم و همگروهی هم دارم مثلا!! ولی همه کارا از سرچ مقاله و ترجمه و تهیه پاورپوینت و اراعه با منه ،تازه طلبکارم هست [تصویر:  undecided.gif]
حالا اون یکی همکلاسیم یه مقاله ۱۴صفحه ای از موضوعی که هیچ پیش زمینه ای درموردش ندارم فرستاده که واسش ترجمه کنم!
حدود ۲-۳صفحشو براش نوشتم و توضیح دادم خودم اراعه دارم و نمیرسم ولی همچنان اصرار داره [تصویر:  undecided.gif]
جالبه که به یکی پول داده و اون زده زیرش و انجام نداده [تصویر:  undecided.gif]
الانم باید برم واسه یه ترمکی انتخاب واحد کنم [تصویر:  undecided.gif]
یکم تایم اوت پیلیز [تصویر:  confused.gif]
من دیگه حرفی ندارم Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۲۴۴۵
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط αɾια.)
مداح داره واسه وفات حضرت معصومه سخنرانی(عجزوناله) میکنه!
کاری به داغونی و حرفای مشقی ش ندارم :|
فقط یادم افتاد چقدر به این خانوم مدیونم Heart
و خواستم بگم خدایا شکرت......

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA
ارسال: #۴۲۴۴۶
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
به مرحله ای رسیدم که زیر ۳۰ ثانیه خوابم میبره. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۲۴۴۷
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به مرحله ای رسیدم که زیر ۳۰ ثانیه خوابم میبره. Big Grin
خیلی حسودی برانگیزه
رمز موفقیت تون چیه؟
ارسال: #۴۲۴۴۸
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  آخه همینو ۴۰ تومنیش هم دیجی کالا داره. اگه هردوشون یکی باشن چی؟ هیچکدوم گارانتی هم ندارن

عامو این جنسی که گذاشتی فروشندش دیجی کالا نیست! دیجی کالا واسطست ! دقت کن !

ارسال: #۴۲۴۴۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سخت ترین کارِ دنیا سروکله زدن با یه بچه ترم اولیِ درس نخونِ زبون نفهمه AngryBig Grin

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۴۵۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  خیلی حسودی برانگیزه
رمز موفقیت تون چیه؟
۱- نظم در خواب: ساعت بیدار شدن و خوابیدن من ثابته. حتی دیشب که پنجشنبه بود هم سر ساعت خوابیدم تقریبا.
۲- دیباگ کردن عوامل تاخیر در خواب: من وقتی پاهام سرد باشن خوابم نمیبره. در نتیجه قبل از خواب چند دقیقه پاهامو گرم می کنم بعد شیرجه میزنم زیر لحاف. Smile به علاوه وقتی فکرم درگیر باشه خوابم نمیبره. قبل از خواب تمام افکار به حالت suspend‌ در میان و صبح دوباره resume‌ میشن. ساعت خواب برای خوابیدنه. فردا به اندازه کافی برای فکر کردن وقت خواهم داشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , kilookiloo , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close