زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۴۰۶
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مشهدته Big Grin
فعلا که مشهد صحنه ی در ،گیری هاست... Big Grin

به وقتش میگیم تهرانته

اصفهونته،

تبریزته

شیرازته

.
.
.
ارومیه کو پس؟؟ Undecided
بنده اعتراض دارم! Shy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۲۴۰۷
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  بله همینطوره که میگید. امروز رفتم پاساژ رضا و قیمت گرفتم. از ۳۰ تا ۸۰ تومن متغیر بود در صورتیکه به نظر میومد همه یه چیزن. منم نتونستم به هیچکدومشون اعتماد کنم و نخریدم Sad ولی واقعا لازم دارم.
می خواستم پیشنهاد بدهم از پایتخت بگیری..بعد دیدم گویا سر خودم بیشتر کلاه رفته...من از نمایندگی سونی ۱۰۰-۲۰۰ تومن گرفتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۲۴۰۸
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  بله همینطوره که میگید. امروز رفتم پاساژ رضا و قیمت گرفتم. از ۳۰ تا ۸۰ تومن متغیر بود در صورتیکه به نظر میومد همه یه چیزن. منم نتونستم به هیچکدومشون اعتماد کنم و نخریدم Sad ولی واقعا لازم دارم.
می خواستم پیشنهاد بدهم از پایتخت بگیری..بعد دیدم گویا سر خودم بیشتر کلاه رفته...من از نمایندگی سونی ۱۰۰-۲۰۰ تومن گرفتم.
بازار رضا رو نمی‌دونم ولی پایتخت قیمت‌هاشون با تقریب نزدیکی مثل هم هست و این اختلاف قیمت نشون میده که با هم فرق دارند. با این قیمت هم شارژر اصل نمیدن پس قلابی هست (نمی‌گم چینی چون اصل‌ها رو هم چین می‌زنه!). خود قلابی‌ها هم انواع مختلف داره مثلا من شارژر گوشی هم می‌خواستم بخرم، شبیه هم بودند ولی قلابی ۷ تومنی هم بود و ۱۵ تومنی هم بود.
همه‌شون وارداتی هستند. مارکش رو نگاه کنید و توو سایت‌های خارجی بزنید ببینید قیمتش چند هست، تبدیل به دلار روز کنید (هر چند با دلار ارزون وارد می‌کنند، ولی با دلار روز می‌فروشند!).
جنس‌های تقبلی بالاخره یک روز مشکل خودشون رو نشون می‌دهند. مثلا منم شارژر لپتاپ سونی رو ۴۵ تومن خریدم. مشکل حاد پیش نیومده ولی یه سال نشده پوستش رفته. برای مک هم که شارژر خودش سیمش کنده شده بود، یه غیراصل گرفته بودیم و کار هم می‌کرد، ولی یه سال نشده زد و لپتاپ یهو خاموش شد. بعد روشن شد ولی باتری شارژ نمی‌شد. فکر کردیم باتری مشکل پیدا کرده چون یهو هم خاموش شده بود. ولی متوجه شدیم که مشکل از شارژر هست و اون بوده که جرقه داده.
شاید با قیمت آنلاین فرق کنه، ولی توو خود پایتخت قیمت اجناس رو من مشابه دیدم. حداقل توو چیزای ارزونی مثل شارژر، یهو جنس ۳۰ تومنی رو ۸۰ تومن نمی‌ده (شاید لپتاپ ۱۱۰۰ رو بده ۱۲۰۰ فوقش). اگه لپتاپی که استفاده می‌کنید نو هست، پیشنهاد می‌کنم شارژر اصل بگیرید براش.

چی می‌خواستی بخری که فکر می‌کنی سرت کلاه رفته گوگول؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , hanie_M
ارسال: #۴۲۴۰۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  بله همینطوره که میگید. امروز رفتم پاساژ رضا و قیمت گرفتم. از ۳۰ تا ۸۰ تومن متغیر بود در صورتیکه به نظر میومد همه یه چیزن. منم نتونستم به هیچکدومشون اعتماد کنم و نخریدم Sad ولی واقعا لازم دارم.
بازار رضا رو نمی‌دونم ولی پایتخت قیمت‌هاشون با تقریب نزدیکی مثل هم هست و این اختلاف قیمت نشون میده که با هم فرق دارند. با این قیمت هم شارژر اصل نمیدن پس قلابی هست (نمی‌گم چینی چون اصل‌ها رو هم چین می‌زنه!). خود قلابی‌ها هم انواع مختلف داره مثلا من شارژر گوشی هم می‌خواستم بخرم، شبیه هم بودند ولی قلابی ۷ تومنی هم بود و ۱۵ تومنی هم بود.
همه‌شون وارداتی هستند. مارکش رو نگاه کنید و توو سایت‌های خارجی بزنید ببینید قیمتش چند هست، تبدیل به دلار روز کنید (هر چند با دلار ارزون وارد می‌کنند، ولی با دلار روز می‌فروشند!).
جنس‌های تقبلی بالاخره یک روز مشکل خودشون رو نشون می‌دهند. مثلا منم شارژر لپتاپ سونی رو ۴۵ تومن خریدم. مشکل حاد پیش نیومده ولی یه سال نشده پوستش رفته. برای مک هم که شارژر خودش سیمش کنده شده بود، یه غیراصل گرفته بودیم و کار هم می‌کرد، ولی یه سال نشده زد و لپتاپ یهو خاموش شد. بعد روشن شد ولی باتری شارژ نمی‌شد. فکر کردیم باتری مشکل پیدا کرده چون یهو هم خاموش شده بود. ولی متوجه شدیم که مشکل از شارژر هست و اون بوده که جرقه داده.
شاید با قیمت آنلاین فرق کنه، ولی توو خود پایتخت قیمت اجناس رو من مشابه دیدم. حداقل توو چیزای ارزونی مثل شارژر، یهو جنس ۳۰ تومنی رو ۸۰ تومن نمی‌ده (شاید لپتاپ ۱۱۰۰ رو بده ۱۲۰۰ فوقش). اگه لپتاپی که استفاده می‌کنید نو هست، پیشنهاد می‌کنم شارژر اصل بگیرید براش.

چی می‌خواستی بخری که فکر می‌کنی سرت کلاه رفته گوگول؟
همین آداپتور لپ تاپ رو قیمتش از اونی که دوستمون گفت بیشتر بود برای همین گفتم. من از اون ساختمون کناریش نمایندگی سونی (ایران رهجو) گرفتم.
ارسال: #۴۲۴۱۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  مشهدته Big Grin
فعلا که مشهد صحنه ی در ،گیری هاست... Big Grin

ارومیه کو پس؟؟ Undecided
بنده اعتراض دارم! Shy
صحنه چه درگیری ای؟؟Smile
ارومیه و اینا توی اون چند نقطه میرن دیگه . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۲۴۱۱
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  همین آداپتور لپ تاپ رو قیمتش از اونی که دوستمون گفت بیشتر بود برای همین گفتم. من از اون ساختمون کناریش نمایندگی سونی (ایران رهجو) گرفتم.
ایران‌رهجو من fan لپتاپ که کم‌یاب‌تر هست گرفتم، اصل بود. برای شما که شارژر با احتمال زیادی اصل بوده.
شارژر اوریجینال حداقل از ۱۰۰ و خورده‌ای شروع می‌شه (مگر اینکه استثنائاً تخفیف خورده باشه). من ۴۵ تومن خورده بودم ولی قیمت اصلی‌ش ۴۵ دلار هست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۲۴۱۲
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یران‌رهجو من fan لپتاپ که کم‌یاب‌تر هست گرفتم، اصل بود. برای شما که شارژر با احتمال زیادی اصل بوده.
شارژر اوریجینال حداقل از ۱۰۰ و خورده‌ای شروع می‌شه (مگر اینکه استثنائاً تخفیف خورده باشه). من ۴۵ تومن خورده بودم ولی قیمت اصلی‌ش ۴۵ دلار هست!
شما که اطلاعاتت خوبه، میدونی برای بنیاد نخبگان معدل کارشناسی ضریب میخوره یا نه؟ و اگه ضریب میخوره ضریب یونی شیراز رو میدونی؟
ارسال: #۴۲۴۱۳
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  صحنه چه درگیری ای؟؟Smile
حالا بماند Smile
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  ارومیه و اینا توی اون چند نقطه میرن دیگه . . .
چرا تبریز تو نقطه چین نرفت پس؟ Big Grin
تبعیض تا کجا : )))

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۴۱۴
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ب.ظ
شتر در خواب بیند پنبه دانه
گهی لف لف خورد گه دانه دانه
ارسال: #۴۲۴۱۵
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ
There is so much good in the worst of us, and so much bad in the best of us, that it illbehooves any of us to find fault with the rest of us.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01
ارسال: #۴۲۴۱۶
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط hanie_M.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  همین آداپتور لپ تاپ رو قیمتش از اونی که دوستمون گفت بیشتر بود برای همین گفتم. من از اون ساختمون کناریش نمایندگی سونی (ایران رهجو) گرفتم.
ایران‌رهجو من fan لپتاپ که کم‌یاب‌تر هست گرفتم، اصل بود. برای شما که شارژر با احتمال زیادی اصل بوده.
میشه لطف کنید بگید شما از کجا خریدین؟ لپ تاپم قدیمیه ولی تا ۱۰۰ تومن مشکلی ندارم بخرم. این به نظرتون خوبه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۴۱۷
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  شتر در خواب بیند پنبه دانه
گهی لف لف خورد گه دانه دانه
گهی لپ لپ خورد
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۲۴۱۸
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! Undecided واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی (Big Grin) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! Smile تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Big GrinTongueSmile بعـــله! خواستن توانستن است! Big GrinTongue

[تصویر:  449463_Cake_A.jpg]

[تصویر:  449463_Cake_B.jpg]

آفرین
خیلی خوشمزه س Tongue
حالا نمیشه شما بدون مناسبت خاصی بچه های مانشت رو به خوردن این کیک دعوت کنید Big Grin

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone , Menrva
ارسال: #۴۲۴۱۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ
یه دوستی دارم زمانی که مجرد بود یه روز در میون این غذا درست می کرد و روز بعد مادرش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۲۴۲۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  خب بحث تخصصی شد! [تصویر:  cool.gif] احتمالا این حرف رو بر اساس شفافیت قابل مشاهده تو برش عرضی که تو تصویر دوم قابل رویت هست می‌گید، اما اون شفافیت از نپختگی مغز کیک نیست، اون شفافیت از قطعه موزهایی هست که تو خمیر مایع خام ریخته شده بود و طبیعتا موزها که نباید تحت حرارت بپزند. وگرنه خمیر کیک صد در صد پخته بود، خیالتون راحت! [تصویر:  sleepy.gif] مایلستون با بیش از دو دهه تجربه در صنعت پخت کیک، هیــــــــچ‌وقت از این اشتباهات فاحش مرتکب نمی‌شه! [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  smile.gif]
آقای مایلستون میشه بگید برای تزئین اش از چی استفاده کردیدBlushBlush اون مایع سفیدی که روش زدید چیه
کتاب جزوه یا کانال آشپزی نداریدCoolWink

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close