زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۳۷۶
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  crevice سلام

ببین. اون بافت رسید دستم، الان عکسشو آپ میکنم برات، خیلی خیلی قشنگه خدایی Big Grin
جنسش عجیبه خدایی.اصلا انتظار نداشتم اینطور باشه

حالا راستشو بخواید منم ۹۰ درصد چیزایی که از نت میخرم موجب پشیمونی میشه.اما واقعا این خوبه
بیاد شهر ما قیمتش زیر ۱۵۰ نیست
به به،
مبااارکه. ایشالا فینگولی هاش توی باد واست بچرخه Big Grin
من ک شانس ندارم توی خرید اینترنتی؛ کفش سیندرلا میخرم، چکمه ی خدمتِ مقدسِ سربازی دریافت میکنم -_-
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , αɾια , Saman , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۷۷
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط Milestone.)
جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! Undecided واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی (Big Grin) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! Smile تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Big GrinTongueSmile بعـــله! خواستن توانستن است! Big GrinTongue

[تصویر:  449463_Cake_A.jpg]

[تصویر:  449463_Cake_B.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , pioneer01 , Saman , alma1988 , همیلا , salam5 , roghaye14 , so@ , khayyam , ele , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۷۸
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ایشالا فینگولی هاش توی باد واست بچرخه Big Grin
فینگولی : )))
نمیشه مثلا بندینک هاش زیر بارون بچرخه Big GrinBig Grin

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من ک شانس ندارم توی خرید اینترنتی؛ کفش سیندرلا میخرم، چکمه ی خدمتِ مقدسِ سربازی دریافت میکنم -_-
ایشالا به سلامتی ،اگه با کاربر مسلم تو یه پادگان بیوفتینم که دیگه عالی Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Saman , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۷۹
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  در وزارت نفت مگه جایی هم برای استخدام مونده؟ هفت هشت سال پیش برداشتند ده‌ها هزار نفر نیروی مازاد استخدام کردند که اغلب هم اداری بودند و تخصص لازم رو نداشتند.

بله
معجزه ی قرن در اواخر دوران ریاستش چنان نیرو استخدام کرد که وزارت نفت اعلام کرد تا ۵ ۶ سال آینده قادر به استخدام هیچکس نیستیم !!!
و همینطورم شد!

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  باز آبروی مملکت رو بردند. هر چند که بعید می‌دونم کاری به کارش داشته باشند و کسی به این چیزا رسیدگی کنه (باز خوبیِ تلگرام این هست یه سر و صدایی میشه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عجب بی شرفیه این الزویر
پیش خودش نگفته آبروی مومن رو نباید ریخت ؟ [تصویر:  449466_129fs370785.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , sss , salam5 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۸۰
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بله
معجزه ی قرن در اواخر دوران ریاستش چنان نیرو استخدام کرد که وزارت نفت اعلام کرد تا ۵ ۶ سال آینده قادر به استخدام هیچکس نیستیم !!!
و همینطورم شد!

عالی بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , crevice
ارسال: #۴۲۳۸۱
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بله
و همینطورم شد!

عالی بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کم لطفی نکنین,معجزه هزارهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۲۳۸۲
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ
قسم میخورم دیگه جنس دست دوم و کارکرده نخرم Angry

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۲۳۸۳
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ
اینجا کسی تاحالا چیزی راجع به پردازش کوانتومی خونده ؟

یه ذره ای راجع بهش خوندم گویا کلاً از بیخ دنیای صفر و یک رو ریشه کن میکنه!
درست خوندم ؟
اگه اینجوری باشه که بدبختیم!

ارسال: #۴۲۳۸۴
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط Saman.)
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  crevice سلام

ببین. اون بافت رسید دستم، الان عکسشو آپ میکنم برات، خیلی خیلی قشنگه خدایی Big Grin
جنسش عجیبه خدایی.اصلا انتظار نداشتم اینطور باشه

حالا راستشو بخواید منم ۹۰ درصد چیزایی که از نت میخرم موجب پشیمونی میشه.اما واقعا این خوبه
بیاد شهر ما قیمتش زیر ۱۵۰ نیست
به به،
مبااارکه. ایشالا فینگولی هاش توی باد واست بچرخه Big Grin
من ک شانس ندارم توی خرید اینترنتی؛ کفش سیندرلا میخرم، چکمه ی خدمتِ مقدسِ سربازی دریافت میکنم -_-
قربونت،
حالا شما گفتی جنسات بد شده شما رو مخاطب کردمSmile
=====
فینگولیBig GrinBig GrinBig Grin
اون جزئیاتی که خیلی وقت پیش برات گذاشتم برقراره هنوزBig GrinBig GrinHeart

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! Undecided واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی (Big Grin) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! Smile تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Big GrinTongueSmile بعـــله! خواستن توانستن است! Big GrinTongue

جون میده مهمونیمون کنی . . .Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , crevice
ارسال: #۴۲۳۸۵
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ب.ظ
واقعا اعصابم امروز خیلی خورد شده , اصلا نمیشه به هیچ کسی اعتماد کرد , میری فروشگاه جنس تقلبی رو جای اصل میندازن جنس n تومنی رو ۲n تومن میدن بهت . میشینی خونه ۱ گیگ دانلود میکنی ۲۰۰ مگ هم سرش ازت حجم کم میکنه . میری دانشگاه استاد پروژه خودشو میده جای پروژه درسش بچه ها انجام میدن . سوار تاکسی میشی ۳۰۰ تومن خورده بقیه رو نمیده بهت . تو مترو میری طرف میاد میگه بدبختم ی جوراب ازم بخر وقتی میخری ۵ تومنی ای که دادی رو میزاره کنار ۲۰۰ تومنی که از صبح کاسب بوده. ایده ات رو با یکی مطرح میکنی میبینی ی ماه بعدش پیاده سازیش کرده رفته.
کلا حالم بهم میخوره از این وضعیت موجود که نمیتونی به هیچکس اعتماد کنی

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , همیلا , αɾια , ele , moa-ari
ارسال: #۴۲۳۸۶
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! Undecided واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی (Big Grin) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! Smile تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون

Dodgy -_- :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۴۲۳۸۷
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ
زمستان یعنی تو رفته‌ای
بهارِ باغِ دیگری شده‌ای ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۸۸
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! [تصویر:  undecided.gif] واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی ([تصویر:  biggrin.gif]) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! [تصویر:  smile.gif] تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  smile.gif] بعـــله! خواستن توانستن است! [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
واقعا؟خودتون پختید.آفرین

چ جالب
وای چه قدر از دنیا عقبم
بهتره در کنار هنر بافتنی کمی روی آشپزی و کیک و دسر کار کنم

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می شه یک دانشگاه از اطلاعات نمره ها،... در گلستان بک آپ نداشته باشه و وقتی سرور هک می شه،... همه اطلاعات نابود شه؟
الان داری به چی فکر میکنی
بابا ارزششو نداره به خاطر یه نمره نزنی کل سیستم گلستانو داغون کنی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۲۳۸۹
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اینجا کسی تاحالا چیزی راجع به پردازش کوانتومی خونده ؟

یه ذره ای راجع بهش خوندم گویا کلاً از بیخ دنیای صفر و یک رو ریشه کن میکنه!
درست خوندم ؟
اگه اینجوری باشه که بدبختیم!

بله. همینجوره
من هم خیلی نخوندم. یه پروؤه درس ریزپردازنده پیشرفته داشتیم یه تحقیق کوچیک در موردش داشتیم. الگوریتم کوانتومی هم بخونید. داره تلاش میکنه الگوریتم ژنتیک را زیرسوال ببره.ولی هنوز نتونسته
ارسال: #۴۲۳۹۰
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  قسم میخورم دیگه جنس دست دوم و کارکرده نخرم [تصویر:  angry.gif]
به نظر من یاد بگیر که توی زندگی هر چیز ممکنه درست پیش نره ، الکی هم اعصابتو خورد نکن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , αɾια , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close