زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۳۹۱
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آقایون بعضاً آشپزی می‌کنند (مثل پدر من که از بچگی هر وقت مامانم خونه نبود برامون غذا درست می‌کرد).
اما کیک و دسر و... چشمم آب نمی‌خوره بلد باشند!

از این به بعد چشمم آب می‌خوره! Big Grin
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , sss , pioneer01 , kilookiloo , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۹۲
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  جون میده مهمونیمون کنی . . .[تصویر:  biggrin.gif]

نه نه تو خطرناکی سامان! Big Grin همشو می‌خوری، نمی‌زاری چیزی به من برسه! TongueSmile)))

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  واقعا؟خودتون پختید.

بله؛ از بچگی دونات و کیک می‌پختم، البته در حد شما که نیست! Smile
فقط گاهی اوقات واسه تفریح...

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  از این به بعد چشمم آب می‌خوره! [تصویر:  biggrin.gif]

Smile)))

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بلک، داشتم تو آرشیو دنبال چیزی می‌گشتم اینارو دیدم... Shy
یادش به خیر، چقدر بحث کردیم سر Front-End ، چقدر شوق یادگیری داشتی، چقدر نمونه‌کار می‌ذاشتی اینجا... SmileWink

[تصویر:  449479_Black_AA.jpg]

[تصویر:  449479_Black_BB.jpg]

[تصویر:  449479_Black_CC.jpg]

تابستان ۹۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۹۳
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  کسی مغازه معتبر توی ولیعصر میشناسه؟ میخوام شارژر لپتاپ بخرم
ولیعصر نخر Smile

یه پاساژ معروف داره، فکر کنم باساژ رضا باشه، یه کیبورد ۲۵ هزار تومنی رو به قیمت ۵۰ هزار تومن فروختن به من. نظر شخصیم اینه که توی نت قیمت ها رو بدست بیار و برو هرجا که خواستی، اگه مقایرت داشت نخر. همین جوری نرو تو دل بازار که بدجور ممکنه گوشتو ببرن.

+ ولی کلا تهران آدمای بی انصافش به مراتب بیشتر از سایر جاها هست! شیراز اصلا اینطور نبود ...
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  باز آبروی مملکت رو بردند. هر چند که بعید می‌دونم کاری به کارش داشته باشند و کسی به این چیزا رسیدگی کنه (باز خوبیِ تلگرام این هست یه سر و صدایی میشه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طرف پیپر میفرستاده، یه سری اسامی قلابی (که همه‌ش هم خودش بودند با ایمیل‌های مختلف) به عنوان داور پیشنهادی معرفی می‌کرده. البته این که خودت داور معرفی کنی هم از ژورنال‌های الزویر بر میاد! من تازه متوجه شدم الزویر اجازه می‌ده خودتم داور پیشنهاد بدی! شاخ در آوردم. یعنی خود AE اونقدر سواد و تخصص نداره که بدونه کی توو فیلد تو کار می‌کنه؟ معلومه هر کی دوست و آشناش رو معرفی می‌کنه. این که تعیین کنی کی داورت نباشه باز منطقی‌تره. ایمپکت یکی از ژورنال‌ها بالای ۳ بود ولی AE حتی براش اهمیت نداشته که ایمیلایی که طرف به عنوان داور می‌ده، ایمیل با دومین دانشگاهی نیستند.
من از وقتی که جدی شروع کردم به انجام پایان نامم و وقتی دیدم که اکثر مقاله ها نتیجه‌هاشون رو نمیشه به هیچ عنوان باز تولید کرد( حتی کد خد نویسنده رو هم گیر آوردم و باز به عددای خودش نرسیدم) قید مقاله و فضای آکادمیک رو زدم. البته اگر در دانشگاه‌های تراز اول جهان باشی که به قولی push the frontier میکنن، میشه یه کاری کرد.

(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  واقعا اعصابم امروز خیلی خورد شده , اصلا نمیشه به هیچ کسی اعتماد کرد , میری فروشگاه جنس تقلبی رو جای اصل میندازن جنس n تومنی رو ۲n تومن میدن بهت . میشینی خونه ۱ گیگ دانلود میکنی ۲۰۰ مگ هم سرش ازت حجم کم میکنه . میری دانشگاه استاد پروژه خودشو میده جای پروژه درسش بچه ها انجام میدن . سوار تاکسی میشی ۳۰۰ تومن خورده بقیه رو نمیده بهت . تو مترو میری طرف میاد میگه بدبختم ی جوراب ازم بخر وقتی میخری ۵ تومنی ای که دادی رو میزاره کنار ۲۰۰ تومنی که از صبح کاسب بوده. ایده ات رو با یکی مطرح میکنی میبینی ی ماه بعدش پیاده سازیش کرده رفته.
کلا حالم بهم میخوره از این وضعیت موجود که نمیتونی به هیچکس اعتماد کنی
من ۱۵ لول بیشتر از شما این مسائل رو میبینم، چاره ای نیست جز اینکه سخت نگیری!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M , kilookiloo
ارسال: #۴۲۳۹۴
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا از هرکی تقاضای شیرینی می‌کردم دست رد به سینه‌م می‌زد! Undecided واسه همین تصمیم گرفتم در یک اقدام انقلابی و البته انتقامی (Big Grin) نسبت به پخت یک عدد کیک موزی و گردویی اقدام بنمایم! Smile تا یک بار دیگه بر این اصل اساسی تاکید کرده باشم که این فقط دخترها نیستن که از هر انگشتشون کلی هنر می‌باره! Big GrinTongueSmile بعـــله! خواستن توانستن است! Big GrinTongue

[تصویر:  449463_Cake_A.jpg]

[تصویر:  449463_Cake_B.jpg]
این که شما تونستید کیک درست کنید خیلی خوبه اما مغز کیکتون خمیرو نپخته است Cool و این که علاوه بر موز و گردو، پودرکاکائو هم زدید Smile
کیک سیب گردو خیلی خوشمزه تر از موز گردو

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , The BesT
ارسال: #۴۲۳۹۵
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بله. همینجوره
من هم خیلی نخوندم. یه پروؤه درس ریزپردازنده پیشرفته داشتیم یه تحقیق کوچیک در موردش داشتیم. الگوریتم کوانتومی هم بخونید. داره تلاش میکنه الگوریتم ژنتیک را زیرسوال ببره.ولی هنوز نتونسته

اینجوری که خیلی بد میشه!
تقریباً هرچی درس مهندسی خوندیم دود میشه میره تو هوا ! [تصویر:  449482_148fs542321.gif]
چون تقریباً همشون بر پایه ی صفر و یک بوده!

ارسال: #۴۲۳۹۶
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می شه یک دانشگاه از اطلاعات نمره ها،... در گلستان بک آپ نداشته باشه و وقتی سرور هک می شه،... همه اطلاعات نابود شه؟
الان داری به چی فکر میکنی
بابا ارزششو نداره به خاطر یه نمره نزنی کل سیستم گلستانو داغون کنی
Big Grin
یکی از هاردها از دست رفته...دارن ریکاوری یا rebuild می کنن. مثل اینکه بک آپ ندارن... یک بار شاگرد اول شدیماTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۲۳۹۷
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اینجا کسی تاحالا چیزی راجع به پردازش کوانتومی خونده ؟

یه ذره ای راجع بهش خوندم گویا کلاً از بیخ دنیای صفر و یک رو ریشه کن میکنه!
درست خوندم ؟
اگه اینجوری باشه که بدبختیم!
به نظر جالب میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۲۳۹۸
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  این که شما تونستید کیک درست کنید خیلی خوبه اما مغز کیکتون خمیرو نپخته است [تصویر:  cool.gif]

حسودی به کیک موزی گردویی کار درستی است آیا؟ Big GrinSmile
خب بحث تخصصی شد! Cool احتمالا این حرف رو بر اساس شفافیت قابل مشاهده تو برش عرضی که تو تصویر دوم قابل رویت هست می‌گید، اما اون شفافیت از نپختگی مغز کیک نیست، اون شفافیت از قطعه موزهایی هست که تو خمیر مایع خام ریخته شده بود و طبیعتا موزها که نباید تحت حرارت بپزند. وگرنه خمیر کیک صد در صد پخته بود، خیالتون راحت! Sleepy مایلستون با بیش از دو دهه تجربه در صنعت پخت کیک، هیــــــــچ‌وقت از این اشتباهات فاحش مرتکب نمی‌شه! Big GrinTongueSmile

(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک بار شاگرد اول شدیما[تصویر:  tongue.gif]

عه، چه خوب... تبریک می‌گم خانوم گوگولی Smile ولی گفتن این حرفا تو مانشت هزینه داره‌ها! Smile)))
اینکه در سطح یک دانشگاه بک‌آپ موجود نباشه یعنی فاجعه! چون الان حتی از وب‌سایت بقالی اصغر آقا که هیچ داده مهمی نداره و جز خودش هیچ‌کی سایتش رو نمی‌بینه Smile هم ماهیانه حداقل ۳۵ تا بک آپ گرفته می‌شه! واسه همین خیلی بعید می‌دونم چنین سیستمی با داده‌های حیاتی بک‌آپ نداشته باشه! واقعا بعیده! حدس می‌زنم نمی‌خوان شیرینی شما رو بدن! ولی شما مقاومت کن! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , pioneer01 , alma1988 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۹۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط pioneer01.)
آقااا این عکس کیک رو انقد ریپلای نکنید دلم ذوب شد UndecidedBig Grin

اصن بحثو عوض کنیم Tongue
این چه وضعه زمستونه اخه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , sss , salam5 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۲۴۰۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک بار شاگرد اول شدیما[تصویر:  tongue.gif]

عه، چه خوب... تبریک می‌گم خانوم گوگولی Smile ولی گفتن این حرفا تو مانشت هزینه داره‌ها! Smile)))
اینکه در سطح یک دانشگاه بک‌آپ موجود نباشه یعنی فاجعه! چون الان حتی از وب‌سایت بقالی اصغر آقا که هیچ داده مهمی نداره و جز خودش هیچ‌کی سایتش رو نمی‌بینه Smile هم ماهیانه حداقل ۳۵ تا بک آپ گرفته می‌شه! واسه همین خیلی بعید می‌دونم چنین سیستمی با داده‌های حیاتی بک‌آپ نداشته باشه! واقعا بعیده! حدس می‌زنم نمی‌خوان شیرینی شما رو بدن! ولی شما مقاومت کن! Smile
خیلی ممنون. یعنی به تنها چیزی که فکر نمی کردم فرصت طلبی شما برای دریافت شیرینی بودBig Grin
شما که امروز شیرینی رو خوردین Smile برای ما هم تاریخش گذشته برای خیلی وقت پیش است

راستش ما که اطلاع دقیقی نداریم. شنیده ها رو می گیم. می گن احتمالا کل سرورها مجازی بوده و همه چیز روی این سیستم ذخیره میشده
برای ما هم عجیب است. شاید هم اینا اشتباه می گن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۲۴۰۱
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بله. همینجوره
من هم خیلی نخوندم. یه پروؤه درس ریزپردازنده پیشرفته داشتیم یه تحقیق کوچیک در موردش داشتیم. الگوریتم کوانتومی هم بخونید. داره تلاش میکنه الگوریتم ژنتیک را زیرسوال ببره.ولی هنوز نتونسته

اینجوری که خیلی بد میشه!
تقریباً هرچی درس مهندسی خوندیم دود میشه میره تو هوا ! [تصویر:  449482_148fs542321.gif]
چون تقریباً همشون بر پایه ی صفر و یک بوده!

بله همینجوره که شما میگید
ممکنه در نسلهای آینده کامپیوترهای کوانتومی به بازار بیاد و کلا تکنولوژی عوض بشه .
میشه گفت همه اون چیزی که خوندیم از بین میره و عصر جدیدی از کامپیوترها به بازار میان
احتمالا کلا سرفصلهای دروس هم عوض میشه. Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۲۴۰۲
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ
یکی از دوستات هست تو زندگیت که از دستت خیلی ناراحته!
و دیگه نزدیکه که بزاره و بره...
این دوست دخترت نیست این دوست معمولیت نیست، این دوست صمیمیت نیست،خانواده ات نیستند...
این یه دونه اگه بزاره بره کارت ساخته اس!
آدرسشو میخوای؟؟برو جلو آینه اونجا میبینیش،همیشه اونجاس.
خجالت نکش برو ازش معذرت خواهی کن
بگو ببخشید نمیزارم بخوابی
ببخشید نمیزارم غذا بخوری
ببخشید انقد فکر میکنم که آرامشتو ازت گرفتم
یه تشکرم ازش بکن فک نکنه قدرشو نمیدونی
بگو دمت گرم که میخندم صدا خنده ات میاد
مرسی که گریه میکنم اشکمو پاک میکنی.
اون باید حالش خوب باشه،مردمو بیخیال!
اون یدونه حالش خوب باشه همچی درست میشه.

خودمون و دوست داشته باشیم
اون وقت یه دوست واقعی داریم
که هیچوقت تنهامون نمیزاره

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , crevice , sss , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۲۴۰۳
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بله همینجوره که شما میگید
ممکنه در نسلهای آینده کامپیوترهای کوانتومی به بازار بیاد و کلا تکنولوژی عوض بشه .
میشه گفت همه اون چیزی که خوندیم از بین میره و عصر جدیدی از کامپیوترها به بازار میان
احتمالا کلا سرفصلهای دروس هم عوض میشه.
بله شونصید هزار سال دیگه Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ezra
ارسال: #۴۲۴۰۴
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
نقل قول: کسی مغازه معتبر توی ولیعصر میشناسه؟ میخوام شارژر لپتاپ بخرم
ولیعصر نخر [تصویر:  smile.gif]

یه پاساژ معروف داره، فکر کنم باساژ رضا باشه، یه کیبورد ۲۵ هزار تومنی رو به قیمت ۵۰ هزار تومن فروختن به من. نظر شخصیم اینه که توی نت قیمت ها رو بدست بیار و برو هرجا که خواستی، اگه مقایرت داشت نخر. همین جوری نرو تو دل بازار که بدجور ممکنه گوشتو ببرن.

+ ولی کلا تهران آدمای بی انصافش به مراتب بیشتر از سایر جاها هست! شیراز اصلا اینطور نبود ...
بله همینطوره که میگید. امروز رفتم پاساژ رضا و قیمت گرفتم. از ۳۰ تا ۸۰ تومن متغیر بود در صورتیکه به نظر میومد همه یه چیزن. منم نتونستم به هیچکدومشون اعتماد کنم و نخریدم Sad ولی واقعا لازم دارم.
ارسال: #۴۲۴۰۵
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط Saman.)
مشهدته Big Grin

به وقتش میگیم تهرانته

اصفهونته،

تبریزته

شیرازته

.
.
.
ایرانته . . .

یه تست حل بکنیم این آخر کاری:
معنای واژه اختلاس معادل کدام یک از گزینه های زیر است Big Grin؟
۱)تخم مرغ
۲)چپاولگری
۳)جهانگیری
۴)زلزله
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close