زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۳۴۶
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ
کاری اصلا به هیچی ندارم،‌ ولی به نظرم این دو در تناقضه

(۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بیچاره اون مرده.
همین کارا رو میکنین میترشید دیگه [تصویر:  biggrin.gif]

(۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این عکس مصداق خشونت علیه زنان، تبعیض جنسی، یا استفاده ابزاری از زنان هست؟ بله؟ خیر؟ چرا؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , sss , diligent
ارسال: #۴۲۳۴۷
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
ینی بلا استثنا استوری همه درخت کریسمسیه که تو خونشون درست کردن. خب یه جورابم بزنین به دیوار بابانوئل بیاد کادو بذاره توش:/
ارسال: #۴۲۳۴۸
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ینی بلا استثنا استوری همه درخت کریسمسیه که تو خونشون درست کردن. خب یه جورابم بزنین به دیوار بابانوئل بیاد کادو بذاره توش:/
بحرانِ هویت!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۲۳۴۹
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ ق.ظ، توسط hanie_M.)
کسی مغازه معتبر توی ولیعصر میشناسه؟ میخوام شارژر لپتاپ بخرم
ارسال: #۴۲۳۵۰
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ینی بلا استثنا استوری همه درخت کریسمسیه که تو خونشون درست کردن. خب یه جورابم بزنین به دیوار بابانوئل بیاد کادو بذاره توش:/
بحرانِ هویت!
قیمه تو ماستاسSmile
ارسال: #۴۲۳۵۱
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ
راهنمایی که بودم معلم عربی‌مون تعریف می‌کرد تو دانشگاه‌شون یک دختر خانمی بوده که بنده خدا اسمش "صد تومنی" بوده!
دیگه خودتون حدس بزنید چقدر بابت اسمش اذیت می‌شده...
بالأخره یک‌بار یکی از اساتیدشون پدر و مادر اون خانم رو دعوت می‌کنه با هم صحبت کنند.
حالا فکر می‌کنید پدرش دلیل گذاشتن این اسم روی دخترش رو چی عنوان کرده باشه خوبه؟
برگشته گفته اون‌موقع که این دختر ما به دنیا اومد صد تومن خیلی ارزش داشت، ما هم خواستیم بگیم دخترمون خیلی ارزشمنده، این شد که اسم‌شو گذاشتیم صد تومنی!
ارسال: #۴۲۳۵۲
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۰۶ ق.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دانشجو نفت که وزارت نفت استخدام نشه که باید بره گله داری کنه !!!

نگفتم دانشجوی نفت
گفتم دانشکده ی نفت
و بهتر بود که میگفتم "دانشگاه نفت"

شما کلاً رشته های کامپیوترو حسابداری و غیره و غیره رو ول کن فقط به رشته ی مهندسی نفت فکر کن !
یعنی شما اگه فارغ التحصیل مهندسی نفت از دانشگاه شریف و پلی تکنیک و ... هم باشی , حق رقابت نداری !
و باید اونایی استخدام بشن که تو خود دانشگاه صنعت نفت درس خوندن !
و تا جایی که من خوندم واسه این تحصیل حقوق هم گرفتن!
حالا من نمی دونم این خواسته ی دانشجویان دانشگاه نفت به حق هست یا ناحق ! ولی

اولاً که فکر کنم واسه همه ی فارغ التحصیلان دانشگاهی امیدوار به استخدامِ کار دولتی , بهترین جا شرکت نفته ! پس حق همست که رقابت داشته باشن !
دوماً رو یادم رفت [تصویر:  449276_f_sabzmoom_58d78cf.gif]

در وزارت نفت مگه جایی هم برای استخدام مونده؟ هفت هشت سال پیش برداشتند ده‌ها هزار نفر نیروی مازاد استخدام کردند که اغلب هم اداری بودند و تخصص لازم رو نداشتند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۲۳۵۳
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط αɾια.)
صبح دل انگیز زمستونی فقط اونجاش که پتو رو تا سرت میکشی و تا ظهر میخوابی Smile
البته ما که از ۶صبح بیداریم Undecided

‏بچه هاى مردم افسرده میشن میفرستنشون یه کشور دیگه مسافرت تا روحیشون عوض بشه،
منم افسرده میشم میرم میفتم گوشه اتاقم تا بمیرم!! Confused

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۲۳۵۴
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
واقعا نمیفهمم دلیل پاک کردن پست چیه؟! اگه محدوده شخصی براتون مهمه اصلا نباید پست رو منتشر کنید. وقتی پست منتشر میشه کاربرها اون رو میبینن.
قبل از پست کردن چند لحظه هیجانات رو بذارید کنار و با عقلتون به پستی که میزنید فکر کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۲۳۵۵
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ب.ظ
دل که تنگ است کجا باید رفت؟
به در و دشت و دمن؟یا به باغ و گل و گلزار و چمن؟
یا به یک خلوت و تنهایی امن
دل که تنگ است کجا باید رفت؟
پیر فرزانه من بانگ برآورد که این حرف نکوست، دل که تنگ است برو خانه دوست....
شانه اش جایگه گریه تو سخنش راه گشاست
بوسه اش مرهم زخم دل توست
عشق او چاره دلتنگی توست
دل که تنگ است برو خانه دوست......
خانه اش خانه توست
باز گفتم
خانه دوست کجاست
گفت پیدایش کن آنجا پر از مهر و صفاست
صبح امروز کسی گفت به من
تو چقدر تنهایی
گفتمش در پاسخ تو چقدر حساسی، تن من گر تنهاست
دل من با دلهاست
دوستانی دارم بهتر از برگ درخت که دعایم گویند و دعاشان گویم
یادشان در دل من
قلبشان منزل من....
صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق!
تو دلت سبز، لبت سرخ، چراغت روشن
چرخ روزیت همیشه چرخان!
نفست داغ، تنت گرم، دعایت با من
روزهایت پی هم خوش باشد
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5 , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۵۶
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ینی بلا استثنا استوری همه درخت کریسمسیه که تو خونشون درست کردن. خب یه جورابم بزنین به دیوار بابانوئل بیاد کادو بذاره توش:/
من هم خیلی دوست دارم یکبار درخت کریسمس درست کنم...هیچ وقت وقت نشد.

کوچیک که بودیم یک شب با خواهرم جورابامون رو گذاشتیم که بابانوئل بیاد توش کادو بذاره، همون موقع هم باور نداشتم. صبح که بلند شدم اصلا انتظارش رو نداشتم مامانم توش شکلات گذاشته بود. چه کیفی داد شکلاتا رو دیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۵۷
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
[تصویر:  449415_ae5j_uned.png]

[تصویر:  449415_tcle_angdevsmiley.gif] Time of Revenge [تصویر:  449415_tcle_angdevsmiley.gif]

البته ایشون استادتر از این داستانا هستن Smile و عکس من باب مزاح می باشد Angel

"خان" بله "خان" Big Grin

آقا به دلایل امنیتی اصلا این پست حذف میشه : )))) :|

خب انگار دلایل امنیتی ختم به خیر شد Blush

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , crevice
ارسال: #۴۲۳۵۸
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ب.ظ
باز آبروی مملکت رو بردند. هر چند که بعید می‌دونم کاری به کارش داشته باشند و کسی به این چیزا رسیدگی کنه (باز خوبیِ تلگرام این هست یه سر و صدایی میشه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طرف پیپر میفرستاده، یه سری اسامی قلابی (که همه‌ش هم خودش بودند با ایمیل‌های مختلف) به عنوان داور پیشنهادی معرفی می‌کرده. البته این که خودت داور معرفی کنی هم از ژورنال‌های الزویر بر میاد! من تازه متوجه شدم الزویر اجازه می‌ده خودتم داور پیشنهاد بدی! شاخ در آوردم. یعنی خود AE اونقدر سواد و تخصص نداره که بدونه کی توو فیلد تو کار می‌کنه؟ معلومه هر کی دوست و آشناش رو معرفی می‌کنه. این که تعیین کنی کی داورت نباشه باز منطقی‌تره. ایمپکت یکی از ژورنال‌ها بالای ۳ بود ولی AE حتی براش اهمیت نداشته که ایمیلایی که طرف به عنوان داور می‌ده، ایمیل با دومین دانشگاهی نیستند.

We contacted Elahi to ask about the peer review and duplication issues. He did not respond to any of our questions, simply asking that we do not report the case.

بدبخت اون دانشجو یا استادایی که باهاش مقاله دادند و احیانا اسمشون وارد لیست سیاه بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۲۳۵۹
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  باز آبروی مملکت رو بردند. هر چند که بعید می‌دونم کاری به کارش داشته باشند و کسی به این چیزا رسیدگی کنه (باز خوبیِ تلگرام این هست یه سر و صدایی میشه)

طرف پیپر میفرستاده، یه سری اسامی قلابی (که همه‌ش هم خودش بودند با ایمیل‌های مختلف) به عنوان داور پیشنهادی معرفی می‌کرده. البته این که خودت داور معرفی کنی هم از ژورنال‌های الزویر بر میاد! من تازه متوجه شدم الزویر اجازه می‌ده خودتم داور پیشنهاد بدی! شاخ در آوردم. یعنی خود AE اونقدر سواد و تخصص نداره که بدونه کی توو فیلد تو کار می‌کنه؟ معلومه هر کی دوست و آشناش رو معرفی می‌کنه. این که تعیین کنی کی داورت نباشه باز منطقی‌تره. ایمپکت یکی از ژورنال‌ها بالای ۳ بود ولی AE حتی براش اهمیت نداشته که ایمیلایی که طرف به عنوان داور می‌ده، ایمیل با دومین دانشگاهی نیستند.
تاسف..
[تصویر:  449418_j00r_facepalm-hand-gesture-smiley-emoticon.gif]

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۲۳۶۰
۰۷ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۷ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  باز آبروی مملکت رو بردند. هر چند که بعید می‌دونم کاری به کارش داشته باشند و کسی به این چیزا رسیدگی کنه (باز خوبیِ تلگرام این هست یه سر و صدایی میشه)

We contacted Elahi to ask about the peer review and duplication issues. He did not respond to any of our questions, simply asking that we do not report the case.

بدبخت اون دانشجو یا استادایی که باهاش مقاله دادند و احیانا اسمشون وارد لیست سیاه بشه.
-در سال ۸۹ با ۳۲ مقاله آی اس آی پژوهشگر برتر شده
-در سال ۹۰، رساله دکتری شون به عنوان رساله دکتری برتر معرفی شده است.
- دبیر مجله ی Journal of Fusion Energy اشپرینگر بوده

ینی باید گفت والفاتحه..
بی خود نیس بیچاره دوستم minor گرفته بود از یه اشپرینگر بعد اومد اسم یه نفر دیگه هم اضافه کنه توی پیپر، مستقیم ریجکت کردن! Big Grin -_-
من جای ایشون باشم ادامه عمرمو میرم روی تاسیس فلافلی سرمایه گذاری میکنم ×_× -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , Saman , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close