زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۷۴۶
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط αɾια.)
تا جایی که یادم میاد درس بود و درس!
کی زندگی کردیم؟
یکی مهمونی رفتن و خرید و شوهر/دوست پسر داری و تفریح و خندشُ داره و دوهفته بعد از تحویل پروژه یه کار نصفه نیمه تماما کپی پیست میده ،
یکی مث من از یه ماه قبل برنامه میریزه و تا یکی دوهفته زودتر کارو به بهترین نحو ممکن آماده میکنه.
بعد میگن خوشبحالت چقدر نمره هات خوبه!چقدر زرنگی!
نمیبینن واسه اینی که هستم از چیا گذشتم..
بعضی وقتا شک میکنم الان مسیرو درست اومدم؟
این همه اهمیت دادن به چیزایی که شاید اونقدرا اهمیت نداره!

(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کلود سیم دگ قدیمی شده. فاگ سیم و کلود استک پلیز Tongue

از اونایی که این آقاهه میگه Sad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۷۴۷
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  همین تاپیک Smile
از دیروز شرع کردم توی کانال تلگرام مطالب مرتبطش رو میزارم ولی ی جا برای سورس کد میخواستم Shy
github نمیدونم امکان این کار رو هم داره یا نه . ی قسمت بلاگ داره باید ببینم چقدر دست برنامه نویسا رو باز گذاشته Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۷۴۸
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بعضی وقتا شک میکنم الان مسیرو درست اومدم؟
به نظرم کلا مسیر درس مسیر اشتباهی است... همون هایی که گفتین دارن زندگی می کنن
درس بخونیم و فوقش مقاله هم بدهیم...مقاله های خیلی خوبی هم بدهیم. تهش هیچی نیست.
به کارشناسی بر می گشتم همین قدری هم که خوندم رو نمی خوندم...به نظرم حداقل خودم مسیر اشتباهی رو اومدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۱۷۴۹
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط Saman.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  بعضی وقتا شک میکنم الان مسیرو درست اومدم؟
به نظرم کلا مسیر درس مسیر اشتباهی است... همون هایی که گفتین دارن زندگی می کنن
درس بخونیم و فوقش مقاله هم بدهیم...مقاله های خیلی خوبی هم بدهیم. تهش هیچی نیست.
به کارشناسی بر می گشتم همین قدری هم که خوندم رو نمی خوندم...به نظرم حداقل خودم مسیر اشتباهی رو اومدم
سلام
اگر بخوایم سر انگشتی حساب کنیم(توی جایی که من هستم و تا حدی که من دیدم) از هر ۱۰۰ نفر ۹۰ نفر،حرف شما رو میزنن

به نظرم بعد از لیسانس هر اتفاقی هم که بیفته آدم باید حدود دو سال تحت هر شرایطی بره توی بازار کار که البته این موضوع خیلی بستگی داره که پدر و مادرا اینقدر بچه رو بی دست و پا بار نیارن.

یکی از آرزوهای من اینه خداییش،که مثلا پدرم منو از خونه بندازه بیرون . . .Big Grin (خدا شاهده اینو از صمیم قلب میگم) ولی خب فرزندشونیم و دوسمون دارن و فکر میکنن اگر همش گیر بدن؛ ما عاقبت به خیر میشیم Big Grin

دمِشون گرم دانشحو های شریف،
خیلی عالی اژه ای رو . . .
------
انصافا کدوم یکی از شماها یه خبر خوش تا به حال شنیدید که چشم انداز آینده ای روشن باشه براتون.
همش خبرا خبر از فساد دستگاه های دولتی و حکومتی ایرانه
ما یه قاضی داشتیم توو منطقه مون.البته فوت شد،باور بفرمایید از هیچ کاری هیچ کاری فروگذار نکرده بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nlp@2015 , sss , RASPINA
ارسال: #۴۱۷۵۰
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ ق.ظ
بعد از پیاده روی برگردی ریوور هنوز ۲۴ ساعت نگذشته از سابمیتت بهت میل زده باشه ک:
Dear Dr. Crevice,
I recommended your paper for possible publication(Acceptance). All the best.
Dr. Xxxxx
Associate Professor,
School of Computer Science and Engineering,
Xxx University,
دمش گرم Big Grin
پ.ن۱: امشب گم نشدم.و هوام منفی ۴ بود
پ.ن ۲: نون شیرمال مشهد خوشمزه س مخصوصا توی سرمای نیمه شب میچسبه Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۱۷۵۱
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعد از پیاده روی برگردی ریوور هنوز ۲۴ ساعت نگذشته از سابمیتت بهت میل زده باشه ک:
Dear Dr. Crevice,
I recommended your paper for possible publication(Acceptance). All the best.
Dr. Xxxxx
Associate Professor,
School of Computer Science and Engineering,
Xxx University,
دمش گرم Big Grin
پ.ن۱: امشب گم نشدم.و هوام منفی ۴ بود
پ.ن ۲: نون شیرمال مشهد خوشمزه س مخصوصا توی سرمای نیمه شب میچسبه Tongue
سگی در حال پر زدن بود یا نه؟ به این مورد اشاره نفرمودیدBig Grin
خب الان یکی دلش از اون نون شیرمالا بخاد تکلیف چیه؟ConfusedSmile

(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  الان یه سوال!
وقتی من یکیو به لیست دوستام اضافه میکنم ،بعد منم به لیست دوستاش اضافه میشم؟ (ایموجی متفکرانه)
تو لیست دوستای شما هست فقط
ولی تو لیست چت هر دو میاد فک کنمUndecidedSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , sss
ارسال: #۴۱۷۵۲
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعد از پیاده روی برگردی ریوور هنوز ۲۴ ساعت نگذشته از سابمیتت بهت میل زده باشه..
تو نیکی میکن و در دجله انداز Smile

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  تو لیست دوستای شما هست فقط
ولی تو لیست چت هر دو میاد فک کنمUndecidedSmile

واقعا ذهنمو مشغول کرده بود Smile

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pioneer01
ارسال: #۴۱۷۵۳
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نیمه ی شب. کفش های کتانی. قدم زنان. خیابانهای پر برق و بی زرق. خلوت. تنهایی. جاست سیاوش قمیشی. مرور خاطرات سالهای گمشده ام. هیچ کس اینجا نیس. سگ پر نمیزند. دمای منفی ۲ درجه. گم شدن وسط شهر غریب. تخمه. شیر داغ. یادت...
#این بود امشب من (:
خیلی شاعرانه شروع کردید متن قشنگی داشت شکل می گرفت .فقط اونجا که می گید سگ پر نمیزد از متن ادبی احساسی خارج شدCoolBig Grin
آخه حتی یه دونه؛ حتی یه دونه سگ هم پر نمیزد؛ این شد که شعرم به رعال (حمزه ندارمBig Grin) نزدیک شدSleepyBig Grin

(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin
اره منم به اون قسمت جمله رسیدم داشتم فک میکردمHuh قاعدتا باید اینجا به جای سگ، پرنده میومد
آخه پرنده ها پرسه میزنن و سگ ها پر دگHuhDodgy

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  سگی در حال پر زدن بود یا نه؟ به این مورد اشاره نفرمودیدBig Grin
خب الان یکی دلش از اون نون شیرمالا بخاد تکلیف چیه؟ConfusedSmile
نه متاسفانهBig Grin ولی در عوض کلی گربه دیشب در حال پر زدن بودن با شیرجه در سطول زباله واسه در آوردن یه لقمه نون. حلالCool

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  تو نیکی میکن و در دجله انداز Smile
آره، اتفاقا دیشبم نیکی کردم. یکی توی خیابون ازم ساعت پرسید؛ علی رغم سرمای بیش از حد من دستمو از جیب بیرون اوردم و بهش ساعتو گفتمTongue (باس برم ماه عسل)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۱۷۵۴
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ
واقعا این استخدامی‌ها جالبن! برای استخدام کارمند دانشگاه شریف تو سنجش آگهی زدن برای آزمون استخدامی اولا ۹۰ هزار تومن هزینه‌ی ثبت‌نامه بعدم برای هر عنوان شغلی فقط یک نفرو میخوان Smile)

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , gogooli , RASPINA
ارسال: #۴۱۷۵۵
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ ب.ظ
چرا به دنیا اومدم ؟ برای اینکه سختی ها رو بچشم ! که چی بشه خوب به دنیا نمی اومدی عجبا

منفی هم نیستم نیا جملات روانشناسی رو نگو !

به مثبت ها فکر کن خخخخ

خیام با خودت درگیریااااا خخخخخخخخ
ارسال: #۴۱۷۵۶
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط sss.)
گفتی که: شاهـکار شما در زمـانه چیسـت؟
"بـالله که زنـده بودن ما ، شاهـکار ماسـت"...
ارسال: #۴۱۷۵۷
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ ب.ظ
دوستان پلیور خریدن و خریدن بافت از اینترنت درسته به نظرتون؟

من اینو سفارش دادم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۱۷۵۸
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  دوستان پلیور خریدن و خریدن بافت از اینترنت درسته به نظرتون؟

من اینو سفارش دادم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
والا من یه ماگ از دیجیکالا گرفتم ۲۰ تومن اینترنتی؛ فردا صبح دیدم سر کوچه مون دونه ای پنج تومنه -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Saman , blackhalo1989 , diligent , pioneer01 , mahyamk , Skyrim , SepidehP , roghaye14 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۱۷۵۹
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  دوستان پلیور خریدن و خریدن بافت از اینترنت درسته به نظرتون؟
والا من یه ماگ از دیجیکالا گرفتم ۲۰ تومن اینترنتی؛ فردا صبح دیدم سر کوچه مون دونه ای پنج تومنه -_-
من الان چیزی معادل یه شکست عشقی رو متحمل شدم فک کنم.Big Grin

crevice جان چرا خب، خوبن جنساشون کههههههههههههه.
البته اینو خریدمش چون توی بازار های اینترنتی عادی نیستش،از طرفی فک کنم از مشهدم میاد.
فعلا که هر چی از مشهد سفارش دادم خوب بوده،
یه جفت دستکش چرمم هست دلم رو گرفته، بدبختی هوای اینجا خیلی بی جنبه بازی در میاره و همش آفتاب هستBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۴۱۷۶۰
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  دوستان پلیور خریدن و خریدن بافت از اینترنت درسته به نظرتون؟
برای خرید اینترنتی لباس یکم دست و دلم میلرزه ،اینکه اندازش خوب باشه یا نه Confused

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  فک کنم از مشهدم میاد.
فعلا که هر چی از مشهد سفارش دادم خوب بوده،
انگار همه دلبریجات در مشهد سکونت دارند Cool

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close