زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۵۰۶
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این روانشناس هایی که میگن برخورد فیزیکی با کودک گزینه مناسبی نیست ، این بچه پر روی فامیل که کنار من نشسته رو ندیدن . وقتی بچه از کسی حرف شنوی نداره و کل خونه دارن میگن صدای تلویزیون رو کم کن و کم نمیکنه ، اینکه ازش خواهش کنی این کارو کنه گزینه مناسبیه ؟ Angry حداقل خونه باهاش برخورد کنید که اینطور نشه

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۵۰۷
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  این روانشناس هایی که میگن برخورد فیزیکی با کودک گزینه مناسبی نیست ، این بچه پر روی فامیل که کنار من نشسته رو ندیدن . وقتی بچه از کسی حرف شنوی نداره و کل خونه دارن میگن صدای تلویزیون رو کم کن و کم نمیکنه ، اینکه ازش خواهش کنی این کارو کنه گزینه مناسبیه ؟ Angry حداقل خونه باهاش برخورد کنید که اینطور نشه

باید از پنجره طبقه ۸م آویزونش کرد Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۱۵۰۸
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  این روانشناس هایی که میگن برخورد فیزیکی با کودک گزینه مناسبی نیست ، این بچه پر روی فامیل که کنار من نشسته رو ندیدن . وقتی بچه از کسی حرف شنوی نداره و کل خونه دارن میگن صدای تلویزیون رو کم کن و کم نمیکنه ، اینکه ازش خواهش کنی این کارو کنه گزینه مناسبیه ؟ [تصویر:  angry.gif] حداقل خونه باهاش برخورد کنید که اینطور نشه
این حرف های روانشناسا در مورد پدر و مادر و معلم صدق میکنه اون ها نباید برخورد فیزیکی با کودک داشته باشن
خاله،، عمو دایی و عمه و بقیه فامیل و حتی همسایه ها مشکلی نیست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , kilookiloo
ارسال: #۴۱۵۰۹
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
مسی دهم شد!!!
[تصویر:  447922_00q_oh-my-god.jpg]
[تصویر:  447922_3ror_memesdeomg6-300x300.jpeg]
[تصویر:  447922_xzom_emu-shocked-face-funny-omg-image.jpg]

عه چرا عوض شد؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۱۵۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ
حالم خوبه خوشحالم... با اینکه امروز ۱۱ ساعت کار کردم و قراره یه جای جدید مشغول به کار شم. مهم نیست که در حال حاضر چی بلدم یا چی بلد نیستم مهم اینه که الگوریتم رسیدن به خواسته هام رو پیدا کردم و اونم اینه که برای چیزی که میخوام تلاش کنم. اگه خیلی سخت و دست نیافتنی تر باشه نیاز به تلاش بیشتری داره. کاری که خیلی های دیگه نمیکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP , sss , ANGEL*
ارسال: #۴۱۵۱۱
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
اخه بی تفاوتی چقد؟!
دریغ ...
ارسال: #۴۱۵۱۲
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مسی دهم شد!!!
بهتر!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۱۵۱۳
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  این روانشناس هایی که میگن برخورد فیزیکی با کودک گزینه مناسبی نیست ، این بچه پر روی فامیل که کنار من نشسته رو ندیدن . وقتی بچه از کسی حرف شنوی نداره و کل خونه دارن میگن صدای تلویزیون رو کم کن و کم نمیکنه ، اینکه ازش خواهش کنی این کارو کنه گزینه مناسبیه ؟ [تصویر:  angry.gif] حداقل خونه باهاش برخورد کنید که اینطور نشه
این حرف های روانشناسا در مورد پدر و مادر و معلم صدق میکنه اون ها نباید برخورد فیزیکی با کودک داشته باشن
خاله،، عمو دایی و عمه و بقیه فامیل و حتی همسایه ها مشکلی نیست
من خودم جوری نگاش میکنم جرئت نمیکنه نزدیکم شه ، برای خانوادش میگم Shy

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۵۱۴
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ
روزی حداقل ۲ تا پیامک با مضمون رزرو هتل و تور هوایی و زمینی مشهد و کیش و قشم برام میاد! تا حالا یه بارم با این تورا جایی نرفتم. جایی هم شماره مو ثبت نکردم. ولی هر روز تکرار میشه :| باید چیکار کرد؟؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۱۵۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مسی دهم شد!!!
بهتر!
فقط علی کریمی Cool
ارسال: #۴۱۵۱۶
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
اواتار میتونه جنبه های از شخصیت طرف رو نشون بده من حس میکنم که یه هماهنگی بین اون عکسه و نوشته ها هست که میشه طرز فکر یا شخصیت طرف

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , αɾια , ele
ارسال: #۴۱۵۱۷
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ
هالا مادرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۱۵۱۸
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اواتار میتونه جنبه های از شخصیت طرف رو نشون بده من حس میکنم که یه هماهنگی بین اون عکسه و نوشته ها هست که میشه طرز فکر یا شخصیت طرف
الان مثلا نظرت درباره آواتار من چیه ؟
ارسال: #۴۱۵۱۹
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ
آه

باران

باران
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۱۵۲۰
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  روزی حداقل ۲ تا پیامک با مضمون رزرو هتل و تور هوایی و زمینی مشهد و کیش و قشم برام میاد! تا حالا یه بارم با این تورا جایی نرفتم. جایی هم شماره مو ثبت نکردم. ولی هر روز تکرار میشه :| باید چیکار کرد؟؟
اس ام اس های تبلیغاتی رو قطع کنید.

دلیل علاقه مردم به جملات ظاهرا ادبی اما سطح پایین رو نمیفهمم. به خاطر سطح فکر نازل مردمه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close