زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۹۹۶
۰۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Saman.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیروز توی تلگرام به یه بنده خدایی پیام دادم یه سوال ازش پرسیدم(سوال علمی بود). بعد از اینکه راهنمایی کرد ، گفت : مدرکتو از کجا گرفتی؟!مطمئنی ارشد کامپیوتر داری؟! واقعا هدفت از درس خوندن چیه؟! -_-
سوالم اصلا سوال ساده یا بگم پیش پا افتاده ای نبود. یکسری تنظیمات اوبونتو را باید درست میکردم هرکار میکردم نمیشد.
سلام
توی انجمن اوبونتو برید، سوالا رو روی هوا جواب میدن، معلومم نیست کی به کیه(گروه تلگرامی هم دارن،که بهتره)، بعدش راه دیگه اینه که برید با جادی همون تنظیمات اولیه رو قشنگ درس میده یه جایی.(یادم نیست کجا، خیلی وقت پیش یه جایی همین دور و بر لینک دادم)
-----------

به به توی یادداشت هام بودConfused
=================================
پیش زمینه ای برای ورود به لینوکس :
زندگی نامه و کتابی برای ورود به بحث :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مصاحبه با تولید کننده ویدئو ها :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

---------------
نصب اوبونتو در ماشین مجازی VMvare :

------------
ویدئو های لازم :{دقت شود که ابتدا کل فایل های زیپ برداشته میشود سپس همه را با هم از حالت زیپ خارج میکنید}

--------
دانلود انواع توزیع ها لینوکس/اوبونتو :

----------
آموزش هایی برای نصب و کار در میحیط لینوکس اوبونتو :

======
یادگیری تعاملی لینوکس :

اون ماگای نامرد که من خریدم قیمتش داغون شد هااااااااا
بریزید توی دیجی کالا بحث جمعه بازار و ایناست Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA , The BesT
ارسال: #۴۰۹۹۷
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ
یه چیزی هست میگن مثلا یه ظرف وقتی میشکنه می تونی باز اونو بهم بچسبونی درستش کنی اره درست میشه ولی مثل روز اول نمیشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۴۰۹۹۸
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیروز توی تلگرام به یه بنده خدایی پیام دادم یه سوال ازش پرسیدم(سوال علمی بود). بعد از اینکه راهنمایی کرد ، گفت : مدرکتو از کجا گرفتی؟!مطمئنی ارشد کامپیوتر داری؟! واقعا هدفت از درس خوندن چیه؟! -_-

سوالم اصلا سوال ساده یا بگم پیش پا افتاده ای نبود. یکسری تنظیمات اوبونتو را باید درست میکردم هرکار میکردم نمیشد.
نمیدونم چش شده یکهو اینجوری جوابمو داد.منم یه جواب درست حسابی بهش دادم که بفهمه دیگه حرف مفت نزنه.
صبح پاشدم دیدم شمارمو از گوشیش پاک کرده :دی

نکته ۱ : برید موبوگرام نصب کنید. اینجوری میفهمید کی شمارتونو داره. کی نداره. یعنی صبح پاشی ببینی فلانی شمارتو از گوشیش پاک کرده خعلی حال میده. اینقدر دلم خنک شد که نگو.
نکته ۲ : حرف مفت بزنید جواب میشنوید. فرقی نداره کی باشی. پسر باشی جواب محکمتر میشنوی. :دی همچنین بزرگتر از من هم باشی قرارنیست فکر کنی احترام قراره بهت میگذارم هیچی بهت نمیگم .
نکته ۳ : اینقدر که دلم خنک شده ؛ نکته سوم فعلا چیزی یادم نمیاد :دی
به نظر شما اگه یه محقق فقط ایده بده ولی تو پیاده سازیش مشکل داشته باشه نقطه ضعف حساب نمیشه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۰۹۹۹
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  - من حوصله بحث با تو رو ندارم. هر چی میگی درسته!

یعنی آخر جواب بودا Smile)))
آفرین بلک ، این جواب من به بعضی ها هم هست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۱۰۰۰
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه چیزی هست میگن مثلا یه ظرف وقتی میشکنه می تونی باز اونو بهم بچسبونی درستش کنی اره درست میشه ولی مثل روز اول نمیشه

آن‌ها اشیای شکسته را از طریقِ پر کردنِ خطوطِ بینِ قطعات با ماده‌ای شاملِ پودرِ طلا تعمیر می‌کنند تا بر شکستگی‌ها تأکید کرده باشند؛ چرا که آن‌ها خسارت و رنج را بخشی گران‌قدر از تاریخ‌چه‌ی یک چیز می‌بینند که آن‌را زیباتر می‌کند. (هنر ژاپنیِ کینتسوگی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , pioneer01 , RASPINA , فاطمه سلیمانی , Milestone , ANGEL* , SepidehP
ارسال: #۴۱۰۰۱
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر شما اگه یه محقق فقط ایده بده ولی تو پیاده سازیش مشکل داشته باشه نقطه ضعف حساب نمیشه؟
من خودم اخیرا بعد از این همه مدت کار با جاوا و اکلیپس، هر کاری کردم نسخه‌ی جدید اکلیپس ۶۴ بیتی رو نتونستم کانفیگ کنم که با جاوای ۶۴ بیتی کار کنه، اروری که میداد هم سرچ کردم جواب مناسب براش پیدا نکردم و مجبور شدم از یک نفر دیگه بپرسم که باز درست نشد! و آخرش ۳۲ بیتی نصب کردم. بعضی وقتا پیش میاد و نمیشه اسمش رو مشکل توو پیاده‌سازی گذاشت.
بعدش هم بعضا گذر آدم ماهی یه بار به لینوکس میخوره یا مثلا در حد متوسط بلد هست، ولی سر صرفا یه پروژه‌ی خاص یه نرم‌افزاری را باید کامپایل کنی که مال ۱۰ سال پیش هست و مشکل لایبری و ... عجیب غریب بهش بر میخوری که شاید از کسایی که این کاره هستند هم ۱۰ تا یکی بلد باشه رفع کنه. در این صورت نباید که بری یک سال تمام لینوکس رو زیر و روو کنی که ممکن هست سر یه قسمتی از یه پروژه فقط بهش بر بخوری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , gogooli , The BesT
ارسال: #۴۱۰۰۲
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  من خودم اخیرا بعد از این همه مدت کار با جاوا و اکلیپس، هر کاری کردم نسخه‌ی جدید اکلیپس ۶۴ بیتی رو نتونستم کانفیگ کنم که با جاوای ۶۴ بیتی کار کنه، اروری که میداد هم سرچ کردم جواب مناسب براش پیدا نکردم و مجبور شدم از یک نفر دیگه بپرسم که باز درست نشد! و آخرش ۳۲ بیتی نصب کردم. بعضی وقتا پیش میاد و نمیشه اسمش رو مشکل توو پیاده‌سازی گذاشت.
بعدش هم بعضا گذر آدم ماهی یه بار به لینوکس میخوره یا مثلا در حد متوسط بلد هست، ولی سر صرفا یه پروژه‌ی خاص یه نرم‌افزاری را باید کامپایل کنی که مال ۱۰ سال پیش هست و مشکل لایبری و ... عجیب غریب بهش بر میخوری که شاید از کسایی که این کاره هستند هم ۱۰ تا یکی بلد باشه رفع کنه. در این صورت نباید که بری یک سال تمام لینوکس رو زیر و روو کنی که ممکن هست سر یه قسمتی از یه پروژه فقط بهش بر بخوری.
سوال من کلی بود و مربوط به مشکلات خاص نبود.

ارسال: #۴۱۰۰۳
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ

نمیدونم چش شده یکهو اینجوری جوابمو داد.منم یه جواب درست حسابی بهش دادم که بفهمه دیگه حرف مفت نزنه.
من متوجه نمیشم مگه دانشگاه سرفصلی با نام ابونتو داشته !!! چه ربطی داره کجا درس خونده باشه آدم!!!این مشکلات را فقط در کار میشه فهمید و بس چه اشکالی داره چیزی را بلدیم حتی اگر ساعتها وقت گزاشتیم تا یاد بگیریم یاد بدیم تا به پیشبرد علم کمک کرده باشیم و گره ای باز کنیم از کار کسی،من خودم با این که نزدیکه ۱۰ ساله با ویژوال استودیو درگیرم و کد میزنم گاها یه ایرادات عجیبی میبینم که فقط استک اور فلو پاسخ گو هستش و خود راهنماهای ماکروسافت، دلیل نمیشه این که کسی نابلد باشه !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA , The BesT
ارسال: #۴۱۰۰۴
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ق.ظ
عجیبه که دیجی کالا بعد از تجربه فروش ویژه، هنوز هم نمیتونه بار زیاد رو مدیریت کنه!

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۱۰۰۵
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجیبه که دیجی کالا بعد از تجربه فروش ویژه، هنوز هم نمیتونه بار زیاد رو مدیریت کنه!
وات هپند مگه؟
ارسال: #۴۱۰۰۶
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دیروز توی تلگرام به یه بنده خدایی پیام دادم یه سوال ازش پرسیدم(سوال علمی بود). بعد از اینکه راهنمایی کرد ، گفت : مدرکتو از کجا گرفتی؟!مطمئنی ارشد کامپیوتر داری؟! واقعا هدفت از درس خوندن چیه؟! -_-

به نظر شما اگه یه محقق فقط ایده بده ولی تو پیاده سازیش مشکل داشته باشه نقطه ضعف حساب نمیشه؟
تورینگ تونست ماشین هوشمند بسازه؟؟
البته اگر بشه تزش رو یه ایده در نظر بگیریم که قایل پیاده سازی نبودش توسط خودش

چقدرم انقلابی بودش تز یا ایده ش برای هوشمند سازی . . .
--------
تحت آموزش و شرایط خوب همه یه چیزی میشیم.
خلق اثر چیزیه که آدم رو تا مغز استخوان راضی میکنه . . .
"البته نظر منه" اگر سوالتو درست فهمیده باشم!
---------
چیزی که من توو کفشم همینه،زمینه ها و اطلاعات لازم رو کسب کنم،تبدیل به دانشش کنم و بعد خلق اثر . . .(البته امیدوارم بشه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۱۰۰۷
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ
فن کارت گرافیکم صداش خیلی زیاد شده هر چی هم تمیزش کردم فایده نداشت کسی ایده ای داره؟

think positive
ارسال: #۴۱۰۰۸
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  تورینگ تونست ماشین هوشمند بسازه؟؟
البته اگر بشه تزش رو یه ایده در نظر بگیریم که قایل پیاده سازی نبودش توسط خودش

چقدرم انقلابی بودش تز یا ایده ش برای هوشمند سازی . . .
تز تورینگ فرق داره. اون یه کار پایه ای بود. سوال من در مورد کارهای کوچیکه.

(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجیبه که دیجی کالا بعد از تجربه فروش ویژه، هنوز هم نمیتونه بار زیاد رو مدیریت کنه!
وات هپند مگه؟
۱- صفحه باز نمی شد.
۲- الان قسمت نظرات قاطی کرده.

ارسال: #۴۱۰۰۹
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال من کلی بود و مربوط به مشکلات خاص نبود.
حدس زدم ولی گفتم بذا بزنمش Big Grin
ارسال: #۴۱۰۱۰
۰۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط pioneer01.)
Big GrinBig GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close