زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۹۳۶
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ
پاییز فصل چسپیدن خواب در هر لحظه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent
ارسال: #۴۰۹۳۷
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نمیدونم چه موجود خفته ی درونم زندگی می کنه،سرم خلوته حوصلم سر میره ،سرم شلوغه دغدغه یه لحظه خالی را دارم،حتی فیلمهایی که دوست داشتم را هم دیگه نمیبینم دلم قهوه میخواد اما وقتی حاضر میشه دیگه زیاد نمیچسبه ،تقریبا از هیچ سفر و تفریحی دیگه لذت نمیبرم،دلم یه تحول خیلی خیلی بزرگ میخواد (نیاید بگید ازدواج کن فقط)Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , RASPINA , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۰۹۳۸
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  تو چرا یه جوری هستی؟ Big Grin
چجوری اونوقت؟!
ارسال: #۴۰۹۳۹
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط WILL.)
درخواست کردن حذف شه شد

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۰۹۴۰
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ
به درد خودم که نخورد، لااقل صندوق قرض الحسنه باز کنم به درد بقیه بخوره :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۰۹۴۱
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ ب.ظ
دلم می‌خواد در مورد بحث همیشگی‌مون (ازدواج) اظهارنظر کنم. اما خب... بی‌خیال!
اینکه من تو سن ۲۵ سالگی بعد از سال‌ها هنوز هم خیلی وقت‌ها هنگام قدم زدن یا طی کردن مسیر تا مقصد یا اوقات استراحت دقایق طولانی (ساعت حتی) روی ثانیه‌های ۲:۱۷ تا ۲:۳۱ آهنگ قدح علی‌رضا افتخاری کلید می‌کنم و محوش می‌شم علامت خطرناکیه آیا؟

یه جا نوشته بود امروز ۲۲ نوامبر روز جهانی دوست خوبه.
منم با کلی ذوق به شماها تبریک گفتم.
اما فکر کنم اطلاعات غلط دریافت کردم و امروز چنین مناسبتی نداره! Big Grin
ارسال: #۴۰۹۴۲
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط WILL.)
این آهنگو به افتخار کاربر Khayyam میذارم SmileSmile
از همایون شجریان (شعر خیام)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۴۰۹۴۳
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ
کسی میدونه چجوری میشه فونت یه سایت رو دانلود کرد؟

think positive
ارسال: #۴۰۹۴۴
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط WILL.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  _________________________
اینکه من تو سن ۲۵ سالگی بعد از سال‌ها هنوز هم خیلی وقت‌ها هنگام قدم زدن یا طی کردن مسیر تا مقصد یا اوقات استراحت دقایق طولانی (ساعت حتی) روی ثانیه‌های ۲:۱۷ تا ۲:۳۱ آهنگ قدح علی‌رضا افتخاری کلید می‌کنم و محوش می‌شم علامت خطرناکیه آیا؟

طبق نظر روانشناسانه و روان‌درمانه اینجانب و با توجه به سابقه طولانی کار به عنوان روان‌درمانگر بالینی، بله خطرناکه

(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسی میدونه چجوری میشه فونت یه سایت رو دانلود کرد؟

To get .woff fonts first open the chrome dev tools panel ( Ctrl+Shift+i ) go to Network and reload the page. There you will see everything the page downloads. Find the .woff file, right click and select Copy response. The response will be a url so paste it in the navigation bar

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۰۹۴۵
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  To get .woff fonts first open the chrome dev tools panel ( Ctrl+Shift+i ) go to Network and reload the page. There you will see everything the page downloads. Find the .woff file, right click and select Copy response. The response will be a url so paste it in the navigation bar
اقا ممنون Smile)

think positive
ارسال: #۴۰۹۴۶
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۱ ب.ظ
.........
ارسال: #۴۰۹۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط Skyrim.)
یه نفر هم نیست باهاش بریم کنسرت همایون Sad هییععععیییی روزگار

+ چرا نمیتونم آواتارم رو عوض کنم؟! Dodgy میزنه نوع فایل انتخاب شده غیر مجاز است Huh

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۰۹۴۸
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  یه نفر هم نیست باهاش بریم کنسرت همایون Sad هییععععیییی روزگار

+ چرا نمیتونم آواتارم رو عوض کنم؟! Dodgy میزنه نوع فایل انتخاب شده غیر مجاز است Huh
بدترین قسمتش وقتیه که آدم به n+1 نفر زنگ میزنه که بره بیرون اما هیشکی پیدا نمیشه در نتیجه تنها میره یه دوری میزنه و بر می گرده Undecided

شیکر چیه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , RASPINA
ارسال: #۴۰۹۴۹
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط so@.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شیکر چیه؟
مشخصه ورزشکار نیستیدااااTongue
همون قمقمه خودمونهBig Grin
ورزشکاراموقع ورزش یا آب میریزن توش یا مکمل میریزن یا چربی سوز خونگیSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۹۵۰
۰۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
یا خیلی پیچیده شده یا دارم خیلی پیچیده فک میکنم.
شــــــــت به ویرچوال
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close