زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۱۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  Jetbrains Rider رو نصب کردم، میل و رغبتم به سی شارپ و MVC دو چندان شد‍!

گفته بودم چرا باید ویژوال استودیو ۲۰ گیگ باشه !!!

عشق است لاراول Heart
سخن از سی شارپ هیچ مگویید

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۰۱۱۲
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ
یادش بخیر پارسال که واسه کنکور میخوندم ازونجایی که توو یه شهر کوچیک بودمو دور از همه چی تنها دوست و همدلم مانشت بود و کاربرای عزیزش، یادمه حتی home page مرورگر رو هم روی فروم مانشت set کرده بودم خخخ
گاهی اوقات که میام اینجا و میبینم همچنان هستین و صحبت میکنین خوش حال میشم،امیدوارم مانشت همیشه سبز بمونه

You Only Live Once
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , blackhalo1989 , WILL , sss , SepidehP , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۰۱۱۳
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط ezra.)

بچه های مانشت همشون دوست داشتنی هستن
خاک قلبشون حاصلخیزه
امکان نداره کسی از اینجا بره و حتی یادی هم نکنه

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , blackhalo1989 , pioneer01 , WILL , salam5 , sss , M3t30r , khayyam , SepidehP , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۰۱۱۴
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به چشم پدربزرگ مانشت به پست های شما نگریسته میشد[تصویر:  smile.gif]
-----
چ جمله ای نوشتم [تصویر:  biggrin.gif]

پدربزرگ؟ Confused مایلستون؟ Undecided
فکر کردم منظورتون برعکسه، یعنی قبلا فکر می‌کردین ۱۸ سالمه و بعد از این موضوع به نتیجه رسیدین که ۶۸ سالمه! اما تصورتون بلعکس بود! خب خداروشکر! Big GrinSmile

پ.ن: حالا که اینطور شد دیگه عمرا مطلب بالای یک پاراگراف بنویسم! Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۰۱۱۵
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ
نه که خیلی غروب جمعه شاده، عوامل دیگه هم دست به دست هم میدن تا دل انگیز تر بشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ezra , sss
ارسال: #۴۰۱۱۶
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ ب.ظ
اخبار الان گفت بعدظهر پالایشگاه نفت تهران طعمه حریق شده. تا الان ده نفر از هموطنان جان باختند.
خدا همه عزیزان را بیامرزد. باعث تاسف هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , salam5 , sss , Milestone , gogooli
ارسال: #۴۰۱۱۷
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه که خیلی غروب جمعه شاده، عوامل دیگه هم دست به دست هم میدن تا دل انگیز تر بشه!
امروز از صبحش برا من شاد نبود که هیچ خیلی هم غصه دار بود. بدتر این که باید ماسک خوشحالی میزدم جلو مامانم. با خودم میگفتم برا همیشه میرم از اینجا. اومدم برای آخرین بار سر بزنم و برم برای همیشه...
ولی این چند صفحه آخرو که خوندم، دیگه فک نکنم بتونم.....
خیلی ممنون از همه .....HeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , Milestone , M3t30r , khayyam , SepidehP , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۰۱۱۸
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  این آهنگ وقتی میای صدای پات از همه جاده ها میاد چقد قشنگه
آدم هوس میکنه عاشق بشه Angel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

---------------
من لینک نمیدم دیگه چرا اینطوریه ضایع میکنه Big Grin
من در انجین مانشت باگ پیدا کردم Big GrinCoolTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Milestone
ارسال: #۴۰۱۱۹
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط salam5.)
مرور گذشته غم غریبی رو زنده میکنه

مرور عکسایی دبیرستان، عکسای دوره ی کارشناسی، صفحه های قدیمی مانشت، چت های قدیمی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , pioneer01 , Milestone , M3t30r , crevice , azad_ahmadi , nlp@2015 , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۰۱۲۰
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  هشدار دادم بهتونBlush
حالا طوری نی
این چیه من کی اینطوری نوشتم؟ Big GrinTongue
(پست خود را ویرایش نمایید)
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۰۱۲۱
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ
آواتار جدید Big Grin

ارسال: #۴۰۱۲۲
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آواتار جدید Big Grin

عه! چه خوب و زود خودتو ریکاوری کردی بلک! Big Grin نگران شدم یه لحظه، آخه جو خیلی سنگین شده بود! Tongue
من تازه می‌خواستم در مورد ریمل یه سری سوالات فنی ازت بپرسم که بحث به خاطرات مانشت و غروب غم‌انگیز جمعه رسید! Big GrinTongueSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , blackhalo1989 , pioneer01
ارسال: #۴۰۱۲۳
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من تازه می‌خواستم در مورد ریمل یه سری سوالات فنی ازت بپرسم
مبارک باشه! SmileTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۱۲۴
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من تازه می‌خواستم در مورد ریمل یه سری سوالات فنی ازت بپرسم.
با وجود این همه کاربر خانم من اسائه ادب نمی کنم. Tongue
البته من از بچگی بهم میگفتن مژه خوشگل و ریمل طبیعی دارم خودم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , pioneer01
ارسال: #۴۰۱۲۵
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  مبارک باشه! [تصویر:  smile.gif][تصویر:  tongue.gif]

چی مبارک باشه؟ Undecided
من اصلا نمی‌دونم چی هست کلا! تازه من فقط یه بار به اسمش اشاره کردم، شما می‌گید مبارک باشه! Undecided ولی به کاربر بلک که نه تنها به خودش که به چهار زیرمجموعه‌ش هم اشاره کرد هیچی نگفتید! Big Grin آخه این انصافه؟ UndecidedConfusedBig GrinSmile

اصلا چهره منو شطرنجی کنید لطفا! |:

(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با وجود این همه کاربر خانم من اسائه ادب نمی کنم. [تصویر:  tongue.gif]

ببین بلک جان من که حرفی نزده بودم! Undecided شما خودت بحث "مریناز" و "عسیسم" و واژه‌های مشابه رو پیش کشیدی! Big Grin مدارکش هم تو صفحه ۲۷۰۵ موجوده! Dodgy حالا داری از پاسخ‌دهی شونه خالی می‌کنی؟ Big GrinSmile رو حرفت وایسا دیگه! Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close