زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۳۱۶
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش یه مقاله راجع به همین تو ترجمان دیدم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فکر میکردم در مورد عکس بچه ها زیاد از حد قدیمی فکر میکنم ولی الان دیدم نه.. انگار زیاد هم قدیمی نیستم!
واقعا هم همینطوره. بعضی از مادرهای ایرانی پیج پابلیک ساختن برای بچه و به لطف بچه انقدر پرطرفدار شدن که حتی تبلیغ هم قبول میکنند. ولی از کجا میتونن مطمئن بشن همه این هایی که عکس بچه رو میبینن آدم های سالم و درستی هستن؟ از کجا میتونه مطمئن بشه بچه اش رو خودش تو موقعیت خطرناک قرار نمیده؟
مقاله جالبی بود.

یکی دوستهای من انصافا دختر بسیار قشنگی بدنیا آورده. خیلی زیباست دخترش. بعد تو اینستگرام یه پیج ساخته و عکس بچه اش میذاره. یکبار عکس یه محصول گذاشت و زیرش نوشت : برخی مادرها ازم سوال میکنن که به آهو غذا چی میدم. منم عکس جعبه غذایش را گذاشتم تا متوجه بشید. یکهو فهمیدم داره تبلیغ محصولی میکنه. خیلی بنظرم کار نادرستی میکنه. خودش و همسرش هم پزشک هستن نیازی به پول ندارن. ولی نمیدونم هدفش از اینکار چیه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۱۷
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  میگن مردای باهوش با زن های باهوش ازدواج میکنن. حتما برعکسش هم درسته دیگه[تصویر:  biggrin.gif]
من یه جا خوندم نوشته بود، زن های باهوش هرگز ازدواج نمیکنن Smile)))
Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۹۳۱۸
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  میگن مردای باهوش با زن های باهوش ازدواج میکنن. حتما برعکسش هم درسته دیگه[تصویر:  biggrin.gif]
Dodgy
The smarter the woman is, the more difficult it is to find the right man.Big GrinCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۳۹۳۱۹
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.
خیلی رسم زشتیه. شاید یکی وضعش خوب نبود و نتونست هدیه خوب بده، باید جلوی جمع ضایعش کنن؟ خیلی غیر انسانیه این رسم.Angry
این رسم کجاست؟ اولین باره میشنوم o_O
اینجا توضیح داده:

پ.ن: تالار نوعروس نرفته بودم که اینم رفتم. Smile
:| :|

پا انداااااااااااااااااااااااااز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :| :| :|
خب یه مصرع هم من اضافه میکنم؛ سر سرانداز میخواد، جارو خاک انداز میخواد، عروس پاانداز میخواد Big Grin Big Grin Big Grin

نوعروس!! Big Grin Big Grin
بنظر من مانشت در طی این سالها خیلی ضعیف عمل کرده که هنوز قهقهه نداره Big Grin : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۳۲۰
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  :| :|

خب یه مصرع هم من اضافه میکنم؛ سر سرانداز میخواد، جارو خاک انداز میخواد، عروس پاانداز میخواد Big Grin Big Grin Big Grin

بنظر من مانشت در طی این سالها خیلی ضعیف عمل کرده که هنوز قهقهه نداره Big Grin : )))
یه سری دختر لوس (احتمالا از همینایی که شوشو می گن) این شعرو میخونن. Smile
بعد تازه چه چیزایی هم پاانداز میدن! انگار طرف جزو خانواده سلطنتیه که چنین چیزایی رو به پاش میریزن!

(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  The smarter the woman is, the more difficult it is to find the right man.Big GrinCool
همین کارا رو می کنن ازدواج سخت شده دیگه. همه هم که خود باهوش پندار... Undecided

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۹۳۲۱
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  :| :|

یه سری دختر لوس (احتمالا از همینایی که شوشو می گن) این شعرو میخونن. Smile
بعد تازه چه چیزایی هم پاانداز میدن! انگار طرف جزو خانواده سلطنتیه که چنین چیزایی رو به پاش میریزن!
چه چیزایی؟؟؟ O_o
ارسال: #۳۹۳۲۲
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چه چیزایی؟؟؟ O_o
اینکه چی میدن مهم نیست. اینکه به پاش میریزن مهمه. هدیه های مادی میدن.

ارسال: #۳۹۳۲۳
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی دوستهای من انصافا دختر بسیار قشنگی بدنیا آورده. خیلی زیباست دخترش. بعد تو اینستگرام یه پیج ساخته و عکس بچه اش میذاره. یکبار عکس یه محصول گذاشت و زیرش نوشت : برخی مادرها ازم سوال میکنن که به آهو غذا چی میدم. منم عکس جعبه غذایش را گذاشتم تا متوجه بشید. یکهو فهمیدم داره تبلیغ محصولی میکنه. خیلی بنظرم کار نادرستی میکنه. خودش و همسرش هم پزشک هستن نیازی به پول ندارن. ولی نمیدونم هدفش از اینکار چیه!
شاید در قبال تبلیغات چیزی غیر از پول رو دریافت کردند.مثلا قول یه تبلیغ تلویزیونی داده باشن که از این طریق این بچه وارد دنیای بزرگ بازیگری بشه مثلا (خیلی از بازیگران کودک از همین تبلیغات تلویزیونی انتخاب میشن)

دیگه نزدیک ترین دوستان ما هم غیرقابل پیش بینی شدن تو فضای مجازی .. این همه وابسته بودن همه ما به دنیای مجازی و ورود این دنیای بزرگ و ناشناخته تو زندگی خصوصی ما یکم ترسناکه.. یعنی تلوزیون نیست که بگیم فوقش افکارمون تغییر میده هزار اتفاق ممکنه تو این دنیای بزرگ بیفته و ما ندونیم.

(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من یه جا خوندم نوشته بود، زن های باهوش هرگز ازدواج نمیکنن [تصویر:  smile.gif])))

(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  The smarter the woman is, the more difficult it is to find the right man.[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  cool.gif]

در اینکه ما همه باهوشیم که شکی نیست ^_^
ولی هرکار کردم نتونستم مثال نقض نزنم Big Grin
مثلا ماری کوری و پروفسور میرزاخانی ازدواج کرده بودند Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۹۳۲۴
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
نقل قول: The smarter the woman is, the more difficult it is to find the right man.[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  cool.gif]

در اینکه ما همه باهوشیم که شکی نیست ^_^
ولی هرکار کردم نتونستم مثال نقض نزنم [تصویر:  biggrin.gif]
مثلا ماری کوری و پروفسور میرزاخانی ازدواج کرده بودند [تصویر:  biggrin.gif]
مثال نقض نیست، difficult هست نه impossible
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۲۵
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصدق بارز جذابیته Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Saman
ارسال: #۳۹۳۲۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصدق بارز جذابیته Big Grin
کسی باهوش باشه بلده به موقعش خودشو به خنگی بزنهTongue
ارسال: #۳۹۳۲۷
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ
البته یه سوال از قدیما بوده که آیا هوش و قیافه یه جا جمع میشه؟ (در راستای گرم کردن تنور بحث Big Grin)

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۹۳۲۸
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن روایت داریم که بعضی وقتا خنگی خودش مصدق بارز جذابیته [تصویر:  biggrin.gif]
بعضی وقت ها چرا جذابه ولی برا همیشه، آزاردهنده است Big Grin
بعید میدونم مرد باهوشی بتونه زنی رو تحمل کنه که خنگه یا خودش رو میزنه به خنگی Big Grin

(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ماری کوری و پروفسور میرزاخانی
+
عه دقت نکرده بودم
هر دو جزو اولین ها هستند(یکیشون اولین زن برنده جایزه نوبل و اون یکی اولین زن برنده نشان فیلدز) و هر دو اسمشون مریمه. شاید تشابه جالبی نباشه از نظر بقیه ولی به نظر خودم خیلی هم جالب بود Big Grin
ارسال: #۳۹۳۲۹
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ
کلا تجربه شخصی به من ثابت کرده تمام خانم های با نگاه فیلسوفانه به شدت از خنگی ای که درون مایه ش جذابیتِ موردِ بحث باشه ، بی بهره ن،
تا اونجا که میشه گفت که خانم ها یا جذاب(خوش چهره) هستن یا فیلسوف!!!!
البته تجربیات شخصی بود، Big Grin
ارسال: #۳۹۳۳۰
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته یه سوال از قدیما بوده که آیا هوش و قیافه یه جا جمع میشه؟ (در راستای گرم کردن تنور بحث Big Grin)
Intelligence never stop being beautiful

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close