زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۷۴۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  از چیه این پاییز خوشتون میاد ؟

از باز شدن مدرسه هاش ؟
از سرما خوردگی هاش ؟
از هوای مریضش ؟
از خشک شدن پوست هاش ؟
از هوای دلگیرش ؟
از روزهای کوتاش ؟

جدی از چیه این پاییز خوشتون میاد ؟
الان نیاید بگید باغ بی برگی که میگوید که زیبا نیست !
جواب دیگه ای دارید بگید
همین آبان ماه برین گرگان، جنگل اولنگ. نظرتون تغییر میکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۸۷۴۷
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ق.ظ
احساس می کنم توزیع قدرت در جهان در چند سال آینده (مثلا ۱۰-۲۰ سال) تغییرات بزرگی می کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۷۴۸
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط diligent.)
اینترنت ثابت نسل ۴ ایرانسل! جدیدا برای من سرعتش داغونه داغون شده! پایینترین سرعت ممکن!! کسی هست استفاده کنه؟ رضایت داره؟

از تنوع رنگ برگاش، برگ ریزانش، هوای خنک مهرماهش، نزدیک شدن به روز تولدم خخخ، خداحافظی با گرمای مزخرف تابستون، دیدن شور و شوق تعطیلی بچه مدرسه ای ها و ...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele
ارسال: #۳۸۷۴۹
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ
بچه ها من با یه شخصی در مورد مسئله ای نظرشو پرسیدم خواستم نظر شما رو هم بدونم فرض کنید در اون موقعیت هستید !

داشتم موزیک ویدیوی نامه ای به فرزند رو از خواننده یاس گوش می دادم که سوالی به ذهنم رسید از طرفی که باهاش حرف می زدم بپرسم

از اون شخص پرسیدم اگر پدر و مادرت پیر شدن و تو خواستی ازدواج کنی چیکار می کنی با اونا می مونی با می بریشون خانه ی سالمندان گفت می برم خانه سالمندان !؟

نظر شما چیه ؟
ارسال: #۳۸۷۵۰
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داشتم موزیک ویدیوی نامه ای به فرزند رو از خواننده یاس گوش می دادم که سوالی به ذهنم رسید از طرفی که باهاش حرف می زدم بپرسم
TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۸۷۵۱
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  داشتم موزیک ویدیوی نامه ای به فرزند رو از خواننده یاس گوش می دادم که سوالی به ذهنم رسید از طرفی که باهاش حرف می زدم بپرسم
TongueBig Grin

اینطوری که مینیمایزش کرده بودم فقط صداش رو گوش می دادم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۷۵۲
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴ ق.ظ، توسط sss.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه ها من با یه شخصی در مورد مسئله ای نظرشو پرسیدم خواستم نظر شما رو هم بدونم فرض کنید در اون موقعیت هستید !

داشتم موزیک ویدیوی نامه ای به فرزند رو از خواننده یاس گوش می دادم که سوالی به ذهنم رسید از طرفی که باهاش حرف می زدم بپرسم

از اون شخص پرسیدم اگر پدر و مادرت پیر شدن و تو خواستی ازدواج کنی چیکار می کنی با اونا می مونی با می بریشون خانه ی سالمندان گفت می برم خانه سالمندان !؟

نظر شما چیه ؟
خدا به راه راست هدایتش کنه.
ولی اگر بچه من با من این رفتارو کنه، ازش نمیرنجم. از خودم میرنجم که نتونستم بچه مو خوب تربیت کنم. از حق خودم میگذشتم و براش دعا میکردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۸۷۵۳
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط crevice.)
شِت به این روزگار. چقدر همه چی بی ارزشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Avril89 , fo-eng , ele
ارسال: #۳۸۷۵۴
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(صدای زنگ) آعاز سال تحصیلی بر همه مبارک Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۸۷۵۵
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ

از باز شدن مدرسه هاش ؟
از سرما خوردگی هاش ؟
از هوای مریضش ؟
از خشک شدن پوست هاش ؟
از هوای دلگیرش ؟
از روزهای کوتاش ؟

جدی از چیه این پاییز خوشتون میاد ؟
الان نیاید بگید باغ بی برگی که میگوید که زیبا نیست !
جواب دیگه ای دارید بگید
پاییز برای من هم یک کم غمناک است و نمی دونم چرا انگار بیشتر از بقیه فصل ها طول می کشه Dodgy
این پیام امروز برام اومد:

اینم لبخند قشنگ پاییز به ما

این برگ رو من شاید بارها دیده باشم ولی هیچ وقت اون لبخند رو توش ندیدم.

ایشاا.. در این پاییز اتفاق های قشنگ برای همه مون بیفته تا همیشه به خوبی ازش یاد کنیمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , diligent
ارسال: #۳۸۷۵۶
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کسی دیکشنری خوب کاغذی (انگلیسی به انگلیسی) داره که توصیه کنه؟ میخوام در حد معقولی کامل باشه.

توضیح: من دو تا دیکشنری دارم یکی Oxford Elementary Learner's Dictionary و اون یکی Longman Handy Learner's Dictionary of American English. اما هر دو خیلی ناقص هستن. مثلا هیچ کدوم مدخلی برای gotcha ندارن. یا مثلا دیکشنری لانگمن مثال نداره. به علاوه معنی ها هم کامل نیست مثلا donkey علاوه بر الاغ، به معنی fool‌ هم هست که دیکشنری آکسفورد نداره.

پ.ن: اینکه از دیکشنری آنلاین استفاده بشه یا کاغذی و چرا بحث داره برای خودش.

ارسال: #۳۸۷۵۷
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ
امروز وقتی خواهرم عکس جشن کلاس اولی دخترشو برام فرستاد کلاس اول خودمو یادم اومد.
منو خواهرم تفاوت سنی دوسال داریم یادمه روز اول مدرسه مامانم برام بیسکویت تُرد و مادر خرید و بعد از نطق خانم مدیر مادرا رفتن و نه از گلی خبری بود و نه از زیر قرآن رد شدنی(البته مادرم مارو همیشه شروع سال تحصیلی از زیر قرآن رد میکرد) اونموقع انقدر تعداد بچه ها زیاد بود که نیمکتا ۳ نفره و گاها نیمکتای آخر ۴ نفره میشستن.موقع املا و امتحان نوبتی یکی میرفت زیرمیز و یکی باید بین ردیف نیمکتا میشست و از پادرد تا اخر امتحان میمرد ولی تکون نمیخورد و دونفری که روی نیمکت میشستن باید بینشون کیف میزاشتن اونموقع تدابیر امنیتیش بالا بود Smile)

خیلی دختر آرومی بودم فوق العاده اروم طوری که از دیوار صدا درمیومد و از من نه!! برعکس الانTongue همون موقعا خواهر بزرگترم همیشه حقمو میگرفت و هوامو داشت خواهر بزرگ داشتن خیلی خوبه Heart

اونموقع معلما جلاد بودن برا خودشون یعنی احساس میکنم داخل دوره های ضمن خدمتشون روشهای نوین تنبیه بدنی رو بهشون اموزش میدادن،معلم کلاس اولمو هیچ وقت دوست نداشتم و نه تنها دوست نداشتم بلکه متنفر هم بودم و هستم .راهروی رو به روی کلاس ما یه انباری تاریک و ترسناک بود هرکسو میخاست تنبیه کنه مینداخت داخل انباری و البته قبلش با مو تو راهرو میکشیدش تا به انباری برسه ،من هیچ وقت این اتفاق برام نیفتاد چون درسخون بودم و مامانم و خواهرم خیلی کمکم میکردن Big GrinHeartHeart رفتار وحشیانه معلمم به کنار که یکی از دلایل از هزاران دلایل تنفر من ۷ساله اون زمان بود،اصلیترینش که غرور و احساسات من که دختر آرومی بودم رو جریحه دار کرد این بود که اوایل مدرسه ،زنگ تفریح آخر بیسکویت باغ وحشی خریده بودم و نتونستم بخورم آخرای ساعت تعطیل شدن بودن حدودا ۱۰ تا یه ربع مونده بود که زنگ رو بزنن و همه داشتن باهم حرف میزدن و معلم هم درس نمیداد، بیسکویتمو از کیفم داروردم که بخورم، هم نیمکتی لوسمBig Grin گفتم خانم اجازه آفاق داره بیسکویت میخوره و بلند شد و یه سیلی منو زد و گفت کوفت بخوری Blushاونروز گریه نکردم در حالی که اشکم دم مشکمBig GrinBig Grin ولی هیچ وقت نبخشیدمش.

خوش به حال دهه های بعد از ما که معلما حق چنین رفتاری رو ندارن.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RangiRangi , fo-eng
ارسال: #۳۸۷۵۸
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  خوش به حال دهه های بعد از ما که معلما حق چنین رفتاری رو ندارن.
نکته اینه: با اون که اون زمان از اون ور بوم افتاده بودن، اما الان هم از این ور بوم افتادن و به بچه ها ادب یاد نمیدن. بچه امروز چیزی به اسم بزرگتر سرش نمیشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , so@ , The BesT , James Sullivan , RangiRangi , ele , naser.71
ارسال: #۳۸۷۵۹
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کسی دیکشنری خوب کاغذی (انگلیسی به انگلیسی) داره که توصیه کنه؟ میخوام در حد معقولی کامل باشه.

توضیح: من دو تا دیکشنری دارم یکی Oxford Elementary Learner's Dictionary و اون یکی Longman Handy Learner's Dictionary of American English. اما هر دو خیلی ناقص هستن. مثلا هیچ کدوم مدخلی برای gotcha ندارن. یا مثلا دیکشنری لانگمن مثال نداره. به علاوه معنی ها هم کامل نیست مثلا donkey علاوه بر الاغ، به معنی fool‌ هم هست که دیکشنری آکسفورد نداره.

پ.ن: اینکه از دیکشنری آنلاین استفاده بشه یا کاغذی و چرا بحث داره برای خودش.
به نظرم oxford ESL dictionary خوبه.
الان در دسترسم نیس که چک کنم اینگونه لغات رو داره یا نه.
المنتری ها فقط یکی دو تا از معنی لغات رو دارن که کاربرد بیشتری دارن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۷۶۰
۰۱ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط so@.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نکته اینه: با اون که اون زمان از اون ور بوم افتاده بودم، اما الان هم از این ور بوم افتادن و به بچه ها ادب یاد نمیدن. بچه امروز چیزی به اسم بزرگتر سرش نمیشه.
اره واقعا این حرفتونو قبول دارم یادمه یه مدرسه پسرونه کنارمون بود که پنجره های کلاس ما مشرف به حیاط مدرسه اشون بود ناظم و مدیر با شلنگ بیچاره هارو کبود میکردن که چرا سرتونو کچل نکردید و با ماشین صفر میفتادن به جون این بیچاره ها.

تربیت بچه به نظرم خیلی سخت شده.دو سه ماه پیش داخل ولیعصر راه میرفتم و دوتا پسر بالای ۲۵سال داشتن میرفتن و از روبه روشون چند تا دختر دبیرستانی هم میومدن ،دخترا چنان پسرارو پخ کردن که پسره بیچاره تا ۱۰ دقیقه هنگ بود :|

+اون زمان ما پامون هم جلوی بابامون دراز نمیکردیم ،خداشاهد تا دبیرستان یادم نمیاد که ساعت ۹ شب رو دیده باشم ساعت ۸ باید میخوابیدیم الان بچه ها تا پدر ومادرو نخوابونن نمیخوابنUndecided یادم نمیاد تاحالا پدرم دعوام کرده باشه ، فقط چندسال پیش یه بار سر یه موضوعی یه چشم غره بهم رفت که یه هفته ناراحت بودم که چرا ناراحتش کردم، الان بچه برا پدر ومادرش چشم غره میره:| تربیت الانو اصلا دوست ندارم.احترام میون تربیت الان جایی نداره .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , James Sullivan , RangiRangi , fo-eng , ele , پرهوده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close