زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۳۸۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پ ن :جمعه هم عروسی صمیمی ترین دوستم هست .دوستم خواهر نداره به من میگه آجی Rolleyesراسپینا.حس خوبی دارم با دوستان جمع میشیم
از کلمه راسپینا هم استفاده می کنه دیگه؟! Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۳۸۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از کلمه راسپینا هم استفاده می کنه دیگه؟! [تصویر:  tongue.gif]
آره دیگه مگه. شما با اسم واقعی اتون اینجا نیستید؟ مثلا توی خونه نمیگن کاربر بلک برو نون بخر

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , blackhalo1989 , WILL
ارسال: #۳۸۳۸۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از کلمه راسپینا هم استفاده می کنه دیگه؟! [تصویر:  tongue.gif]
آره دیگه مگه. شما با اسم واقعی اتون اینجا نیستید؟ مثلا توی خونه نمیگن کاربر بلک برو نون بخر

عااالییی Big Grin Smile

امنیت جوملا و وردپرس و کلا این سیستم های مدیریت محتوا که همه جا استفاده میشه کمتر از اونایی هستند که یک شرکتی میاد جدا برای بعضی سازمان ها درست میکنه ؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۳۸۳۸۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امنیت جوملا و وردپرس و کلا این سیستم های مدیریت محتوا که همه جا استفاده میشه کمتر از اونایی هستند که یک شرکتی میاد جدا برای بعضی سازمان ها درست میکنه ؟!
بعید میدونم. چون اوپن سورس هستن و افراد زیادی روش کار می کنن (چند تا چشم بهتر از یه چشمه).

آجی!
در تمام زندگیم یادم نمیاد از این کلمه استفاده کرده باشم! Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۳۹۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط big cloud.)
.......
ارسال: #۳۸۳۹۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امنیت جوملا و وردپرس و کلا این سیستم های مدیریت محتوا که همه جا استفاده میشه کمتر از اونایی هستند که یک شرکتی میاد جدا برای بعضی سازمان ها درست میکنه ؟!
بعید میدونم. چون اوپن سورس هستن و افراد زیادی روش کار می کنن (چند تا چشم بهتر از یه چشمه).

پس چرا بعضی سازمان ها که خیلی مهمه که سایتشون بالا باشه از این سیستم ها استفاده می کنن و هزینه هم پرداخت می کنن ؟
من ازشون پرسیدم گفتن امنیتش بالاتره Undecided
من میخام بدونم واقعا امنیت اینا بالاتر از اوناس ؟ Smile

(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آجی!
در تمام زندگیم یادم نمیاد از این کلمه استفاده کرده باشم! Smile

شاید شما می گفتین آبجی Smile
ارسال: #۳۸۳۹۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ
جدیدا ها حسی به زندگی ندارم. به هدفهایی که دارم و فکر میکنم بهشون میدونم میرسم. سخته رسیدن بهشون و تلاش بسیار میخواد ولی بالاخره میرسم بهشون. ولی اون چیزی که خسته ام کرده نبودن اون کسی هست که باید باشه و نیست !!! آخه لامصب نمیدونم هم کی هست ولی فقط میدونم نیستش! چرا خب؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟ چقدر خوب بود آدم از این دلخوشی ها تو زندگی داشت. دیگه غمی در زندگی بود اونوقت ؟؟؟ دلخوشیهامون شده یک مشت کتاب و مقاله و مزخرفیات اینجوری. خب که چی بشه آخه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , RASPINA , salam5 , gogooli , ele , big cloud , پرهوده , ANGEL* , naser.71 , adel71
ارسال: #۳۸۳۹۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جدیدا ها حسی به زندگی ندارم. به هدفهایی که دارم و فکر میکنم بهشون میدونم میرسم. سخته رسیدن بهشون و تلاش بسیار میخواد ولی بالاخره میرسم بهشون. ولی اون چیزی که خسته ام کرده نبودن اون کسی هست که باید باشه و نیست !!! آخه لامصب نمیدونم هم کی هست ولی فقط میدونم نیستش! چرا خب؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟ چقدر خوب بود آدم از این دلخوشی ها تو زندگی داشت. دیگه غمی در زندگی بود اونوقت ؟؟؟ دلخوشیهامون شده یک مشت کتاب و مقاله و مزخرفیات اینجوری. خب که چی بشه آخه؟
که آدم مشغول بشه. که به فقدانش فکر نکنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , shahlaj , big cloud
ارسال: #۳۸۳۹۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چند روز پیش عروسی رفته بودیم عروس فکر کنم ۷۸ داماد ۷۲ .HeartHeart
امروز هم بیرون دیدمشون .خدا را شکر حال خوبی دارند Big GrinBig Grin.شادند .
حالا هی دنبال چشم آبی و موی بور باشید

چرا این روزا اینقدر بحث ازدواجه.ما میخوایم درس بخونیم Tongueخواهشا تا آخر اردیبهشت فقط بحث علمی بذارید

پ ن :جمعه هم عروسی صمیمی ترین دوستم هست .دوستم خواهر نداره به من میگه آجی Rolleyesراسپینا.حس خوبی دارم با دوستان جمع میشیم
چ خوبه که همچین دوستایی داری

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۳۸۳۹۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جدیدا ها حسی به زندگی ندارم. به هدفهایی که دارم و فکر میکنم بهشون میدونم میرسم. سخته رسیدن بهشون و تلاش بسیار میخواد ولی بالاخره میرسم بهشون. ولی اون چیزی که خسته ام کرده نبودن اون کسی هست که باید باشه و نیست !!! آخه لامصب نمیدونم هم کی هست ولی فقط میدونم نیستش! چرا خب؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟ چقدر خوب بود آدم از این دلخوشی ها تو زندگی داشت. دیگه غمی در زندگی بود اونوقت ؟؟؟ دلخوشیهامون شده یک مشت کتاب و مقاله و مزخرفیات اینجوری. خب که چی بشه آخه؟
که آدم مشغول بشه. که به فقدانش فکر نکنه.
اره دقیقا. چقدر جمله قشنگی گفتید!

که به فقدانش فکر نکنیم.....

خانم راسپینا خوبه شما عروسی صمیمی ترین دوستتون جمعه هست. من عروسی صمیمی ترین دوستم سه سال پیش بود خخخ
یادش بخیر. عروس دوماد همکلاسی هم بودن... رفتم عروسیشون خیلی خوب بود. شما هم حتما برید قطعا خاطره انگیز هست براتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , blackhalo1989
ارسال: #۳۸۳۹۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
این صحبت های سرکلاسی استاد اجتهادی نمیدونم مال کی هست , ولی من تازه تو تلگرام دیدمش , واسم جالب بود حرفاش

همیشه صحبت های غیردرسی اساتید رو سرکلاس بیشتر دوست داشتم
اینجور صحبت ها رو یه جمع بندی از دانششون میدونستم

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , pioneer01 , Milestone
ارسال: #۳۸۳۹۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جدیدا ها حسی به زندگی ندارم. به هدفهایی که دارم و فکر میکنم بهشون میدونم میرسم. سخته رسیدن بهشون و تلاش بسیار میخواد ولی بالاخره میرسم بهشون. ولی اون چیزی که خسته ام کرده نبودن اون کسی هست که باید باشه و نیست !!! آخه لامصب نمیدونم هم کی هست ولی فقط میدونم نیستش! چرا خب؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟ چقدر خوب بود آدم از این دلخوشی ها تو زندگی داشت. دیگه غمی در زندگی بود اونوقت ؟؟؟ دلخوشیهامون شده یک مشت کتاب و مقاله و مزخرفیات اینجوری. خب که چی بشه آخه؟
دیگه چاره ای نیست جز اینSmile

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , The BesT , pioneer01 , RASPINA , blackhalo1989 , big cloud , Avril89
ارسال: #۳۸۳۹۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط RASPINA.)
.........................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , pioneer01
ارسال: #۳۸۳۹۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  این صحبت های سرکلاسی استاد اجتهادی نمیدونم مال کی هست , ولی من تازه تو تلگرام دیدمش , واسم جالب بود حرفاش

ممنون.خیلی خوب بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۸۴۰۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  صحبت های سرکلاسی استاد اجتهادی نمیدونم مال کی هست , ولی من تازه تو تلگرام دیدمش , واسم جالب بود حرفاش

فوق العاده بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close